X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Jestem jestem . Mialam po prostu strasznie caly tydzien taki zawalony :( padam na twarz po tym tyg pracy ale na szczescie jutro juz ostatni dzien i lece na babski dzien kobiet. Resteuracja plus kino w gronie samych babeczek hehe a w sobote rano jade na tatuaz :) takze weekend spedze spoko . Odstresuje swoja mozgownice troszke bo ile mozna .

    A takto to czekam na okres . Powinien byc chust wie kiedy hahahaha i o . :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostałyśmy tu w kilka, bo reszta dziewczyn się już nie pojawia i jakoś tak cicho i pusto.

    Robisz sobie tatuaż? Coś konkretnego ? Gdzie ? :D
    Ja sobie w kalendarzu zapisałam, że jak schudnę do końca roku to sobie zafunduje :D

    Może Ci małpa nie przyjdzie ? :D

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2626 661

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem od niedawna z wami na forum. Ha a mam dwa tatuaże i myślę nad trzecim:)

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 marca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie 4 tatuz w swoim zyciu . Mam juz cale udo wydziabane , nadgarstek i tatuaz na kosci obojczykowej . Jutro robie rekaw :) jutro po wysle Wam fotke .
    Odrazu sie umawiam na kolejny tym razem pos piersiami taki spory robie . Jutro Wam wrzuce fote .
    Ja mam wiele pomyslow , kocham tatuaze i nie zamierzam na 4 zakonczyc :)

    No dziewczyny ucichly , wiekszosc przez zalozycielke tego forum . Ja udzielam sie tylko ze wzgledu na przyzwyczajenie i tego zeby czasem z Wami zamienic kilka zdan . Inaczej tez bym nie wchodzila i olala .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem co się tam podziało, ale nieistotne.
    Szkoda, że się taka cisza tutaj zrobiła, bo chyba był to najlepszy wątek....

    No trudno.

    Mi się strasznie podoba motyw kwiatowy i chciałabym sobie jakąś piękną różę na udzie.
    Mój mąż ma rękaw, orła z flagą polską.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 marca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co wnikac . Generalnie jedno wielkie bagno . :)
    Ja mam wlasnie rozy kilka z zegarem i napisem na udzie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2626 661

    Wysłany: 9 marca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja nie w temacie o co chodzi z założycielka forum i dlaczego dziewczyny odeszły z forum

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogóle uwielbiam wszystko w róże i ogólnie róże.
    Nawet pisałam kiedyś, że jak będę mieć córkę to będzie Różyczka :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 marca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Jestem od rana na dziabanku. :d

    Co do zalozycielki nie ma do czego wracac :) jak mija dzien ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wracam od rodziców, bo zostawiłam w domu rodzinnym ostatnio buty trekkingowe, a w przyszłym tygodniu uderzamy na Morskie Oko.

    Mama mi powiedziała, że strasznie schudłam i czy wszystko u mnie dobrze, bo blado wyglądam.
    Ja tam nie widzę żebym schudła, ale z tą bladością może coś być bo czuje się ostatnio przemęczona i osłabiona.
    Mieliśmy z moim starym wybrać się na mecz, ale chyba nie zdążę.

    No ale wiozę mojemu mężowi słoiki od mojej mamy i kremówkę, to będzie szczęśliwy.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 marca 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmmm mniam.
    Moze brak wit ? Magnez ? Zelazo ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założycielka to jedno wielkie dno...jak ktoś jest dwulicowy a słodko do ciebie pisze jednocześnie obrabiając ci dupę na priv do innych osób to potem są tego takie efekty. Dobrze że nasza mała garstka dziewczyn która się uchowała jest ze sobą tak szczera że o owych sytuacjach zwyczajnie sobie powiedzieliśmy i trzymamy się razem siedząc na grupie która mamy założona na Facebooku i tam spędzamy czas stąd tu nas w sumie nie ma to tak w skrócie jak już chcecie wiedzieć. Co do mnie kulam się ledwo bo ledwo ale kulam mam nadzieję że już nie długo będę po porodzie bo nie jestem wstanie nic robić tak wymieka mój organizm.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że ostatnio jestem ale przemęczona za bardzo, bo też ciągle już trzeci raz pod rząd wyskoczyło mi zimno na ustach.

    Ja już nie chciałam w to wnikać, co się stało, jak i dlaczego. Znałam dziewczynę jedynie z tego co pisała tutaj, no i zrobiła mega sympatyczne wrażenie, z resztą nikogo tu nie oceniam, bo to jest forum.
    Zastanawiało mnie tylko czemu się dziewczyny przestały udzielać :)

    Zleci szybko ta końcówka, pewnie nim się obejrzysz!

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu jestem jeszcze :-P ale jakoś się odzwyczaiłam żeby pisać, tylko czytam co u was i spadam zawsze ;-)

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 marca 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez podczytuje tylko

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 10 marca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mnie też kusi tatuaż i kto wie może się zdecyduje 😀 u mnie weekend spokojnie, wczoraj imieniny teściowki, a dziś trochę odpoczynku.

    Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały luteine. Lekarz kazał mi brać od 16 dnia do 25 dnia cyklu przy cyklach 26-28 dniowych. Po dwie tabletki dziennie rano i wieczorem. Myślicie że mogę tak brać? Owulacje mam w cyklach (widać było na usg) więc nie chcę sobie zahamować, a testów owulacyjnych nie robię.

    Lajla
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 marca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno duphaston nie hamuje owulacji , ostatnio czytalam ze luteina tak ale to tez nic pewnego . Kiedy masz te owulacje ? Nie czujesz ich ?
    Cykle masz ladne jak 28 dni to powinny byc 14 max 15 dc wiec od 16 dc nie zaszkodzi luteina . Tak jak zapisal tak bier jesli chodzi o dawkowanie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 10 marca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czułam że mnie pobolewa jajnik w 13 i 14 dniu cyklu więc jakoś tak pewnie miałam owu. Czytałam że powinno się brać 3 dni po owulacji więc wezmę może w 17dc cyklu tak dla pewności o już. A od następnego zacznę mierzyć temperature

    Lajla
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla123 wrote:
    Czułam że mnie pobolewa jajnik w 13 i 14 dniu cyklu więc jakoś tak pewnie miałam owu. Czytałam że powinno się brać 3 dni po owulacji więc wezmę może w 17dc cyklu tak dla pewności o już. A od następnego zacznę mierzyć temperature
    Ale nie zaszkodzi Ci juz brac od 16 bo to juz po owulacji wiec spokojnie . Nie zachamuje czegos co juz bylo wiec spokojna Twoja .
    :)
    Pozatym internety to nie wyznacznik pamietaj Lajla.
    No mierz mierz , Ja tez nie mierzylam a od nowego mam zamiar juz


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam brać dupka od 16 dnia cyklu do 25, powiem szczerze, że ten temat się cały czas przewija blokowania owulki.
    Ale mi się z kolei wydaje, że ile ludzi tyle opinii.

‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ