X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 marca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja też mam brać dupka od 16 dnia cyklu do 25, powiem szczerze, że ten temat się cały czas przewija blokowania owulki.
    Ale mi się z kolei wydaje, że ile ludzi tyle opinii.
    Lajla ma brac luteine nie dupka . Dupek nie chamuje owulacji na milion procent wiec luzik ale co do lutki to te nic pewnego . Masz racje co czlowiek to opinia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2626 661

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prywatne forum dużo lepsze niż publiczne. Też tutaj z mega ostrożnością piszę i nie często. Jakie trzeba spełnić kryteria na prywatne forum:)? A u mnie chyba wczoraj była owu no więc zostaje czekać na efekty. Choć będą takie jak zawsze:) czy ktoś z was bierze bromergon?

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 12 marca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem, ale w sumie to rzadko.. Podczytuje was :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u was Ewela co ciekawego, jak się czujesz ? :)

  • OvuNowa Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. :)
    Czy jest tutaj jeszcze z kim porozmawiać? :) Można dołączyć do grona staraczek? :) Pozdrawiam :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuNowa wrote:
    Witam. :)
    Czy jest tutaj jeszcze z kim porozmawiać? :) Można dołączyć do grona staraczek? :) Pozdrawiam :)
    Czesc .
    Jasne . :) opowiedz cos o sobie moze


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuNowa wrote:
    Witam. :)
    Czy jest tutaj jeszcze z kim porozmawiać? :) Można dołączyć do grona staraczek? :) Pozdrawiam :)

    Jasne, zapraszamy! :)
    Opowiedz coś o sobie, im nas będzie więcej tym lepiej, może się uda jeszcze rozkręcić wątek!

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 14 marca 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 ja brałam Bromergon parę lat.

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .
    Co to za cisza , skopac duperki ?

    Jak mija dzien ? Jaki plan na weekend ?

    Nareszcie mam wolne ♡
    Ostatnio taka zm3czona chodze az szkoda mi , ze nie mam sil na nic :( nawet 2 dni treningu odpuscilam bo o 16 juz oczy mi leca do snu az lzawia cale . Dzis wypilam dwie kawy po pracy to jakos zyje ale i tak o 20 juz w lozku mam dzis zamiar leciec a jutro od rana dzialam w domu i z malym wychodze na spacer i zakupy . Maz na nocki , ja nie bede marnowac weekendu znow na siedzenie w domu pierdziele .

    W ogole patrze na nowe szafy i rogowke do salonu . Akurat ta wyplata i nastepna bedzie dosc wysoka to moge meble pozmieniac w sypialni tak jak planowalam .

    Czekam na okres . Planowo powinien byc jutro max ale jak wyjdzie w praktyce sie okaze ... od nowego cyklu od 3dc dokladnir zaczynam brac clo na owulacje i zobaczymy co bedzie . :) mam na 2 czy 3 cykle w razie wu ... tylko bede musiala skombinowac sobie dupka kurcze .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 34 tygodniu ;)

    Swoją drogą Szczesliwa usuneła konto i przez to znikneła nam strona startowa...

    Zakrecona a to wy nie teges w tym cyku i dlatego rozumiem że czekasz na @ ??? Przypuszczam że chodzi o tatuaz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 08:20

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E ... nie o tatuaz . Po.prostu mijalismy sie , nie bylo kiedy zeby tak trafic w owu i tez nie wiadomo czy byla . No ten cykl byl ciezki dosc .

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!!!

    Jak to fajnie widzieć, że jeszcze tu dziewczyny jesteście!

    Ja jak sobie niczego nie wysikam za dwa tygodnie, to będę mieć testowanko w dzień urodzin za miesiąc :D

    A tak w ogóle to sporo ostatnio ćwiczę, waga nie drga, nic nie chudnę... ale mam zamiar sobie krzywą cukrową sprawdzić, czy tam coś się nie podziało.
    A tak, to sobota dzisiaj, a ja już przy garach stoję.

    Dupka to zaczęłam od dzisiaj brać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 11:40

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Ruda waga moze nie drgnie nic ale lada dzien cm spadna . Jezeli jesz zdrowo i duzo cwiczysz to spokojnie . Pozatym efekty nir orzychodza z dnia na dzien a trzeba na nie zaczekac , kolejna sprawa to taka ze cwiczac miesnie tez waza pamietaj maja mniejsza objetosc niz tluszcz ale waza tyle samo takze waga moze nie isc w dol jakis czas a cm owszem .


    No kciuki mocne trzymam za wysikanie jednak czegos ale bez apinki jak cos bede z toba testowac w kwoetniu hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja sie zastanawiam skad mam skolowac sobie na nastepny cykl wlasnie dupka ... :/ bo Ja musze w ciazy ewentualnej brac a pozatym moj lekarz z pl powiedzial mi ze jak zaczbe stymulacje to musowe u mnie branie progesteronu jest od 16 dc ... takze musze kombinowac . Moglby lekarz mi wypisac ale co z tego jak nie ma mi ktos w pl kupic i wyslac . Sama dopiero bede na koniec kwietnia w pl .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raju jaka ja zamulona na maksa jestem ... ja nadal w lozku leze hahaha . Po sniadaniu jestesmy , kwiatki przesadzilam , obiad mam z wczoraj bo ugotowalam po pracy zupke kalafiorowo fasolkowa wiec nie musze orzy garach dzisiaj stac :) ale musze zebrac sie w koncu na silownie i zakupki ... dam mezulowi pospac jeszxze z godzine po nocce i budze go zeby malum sie zajal a ja smigam na silownie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma napinki, co będzie to będzie, chociaż zupełnie czuję, że to nie ten cykl.
    I wyjątkowo seksu było mniej, bo jakoś tak się mijaliśmy w domu, mój stary był zestresowany.
    Poza tym ja nawet nie wiem czy owulacje miałam ? Nie czułam nic, trochę mnie jedynie jajnik ostatnio jakby pobolewa.
    Albo to nie jajnik ?

    Boję się, że znów mi się jakieś dziadostwo w postaci nowe mięśniaka przyplątało.

    Temperatura niby podwyższona, ale nie mierzyłam regulanie więc nie wyciągam wniosków.
    Nie spinam się, na razie zupełnie nie.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No takiej malo miarodajnej temperatury nie ma co brac jak kolwiek pod uwage . Wiadomo :)
    U mnie tak samo ale u nas cykl spisuje na straty 100 procent nawet staran mozna powiedziec nie bylo takze witamy sie obie w kwietniu :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas pogoda dupna taka że w ogole szkoda gadac... młodą szlak trafi jak teraz 3 tydzień bedzie w domu siedzieć co poradzic ze tak sie z choróbskami złożyło :/ Jakby jeszcze chociaż pogoda była ale jak ja widze te deszcze i wiatry za oknem to aż mi niedobrze ...
    Poleciałam dzisiaj do miasta korzystając z faktu ze moj w domu wiec z dziecmi został bo wiadomo młoda wychodzic z ospą nie może a w planie mialam kupic torbe do szpitala no i jakies laczki wiec to kupiłam no i mojemu mezowi kupilam kurtke przeciwdeszczowa z odpinanym polarkiem bo mu tamta poszla w pizdu nawet nie wiadomo kiedy pekło....po za tym zakupy na chleb itp tez zrobiłam od razu .
    Po za tym młody ma 38 goraczki i szlak mnie trafi bo nie wiem od czego :/ boje sie ze teraz on angine dostanie -.- nie mam juz dosłownie siły...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny i ja juz jestem. Dawno mnie nie było.

    Parodka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    u mnie mały przełom, miałam zabarwiony lekko krwią śluz - wiece co sobie już wkręcam ?
    Że to może implantacja, wg kalendarza owulka powinna być 6-7 dni temu, więc by się chyba to zgadzało.

‹‹ 431 432 433 434 435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ