Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kuzynka tez miała owczarki na zewnątrz w kojcach.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 czerwca 2019, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to właśnie chodzi i nam!

Ja właśnie wracam z oddziału NFZ, ludzi jak mrówek, a ja sobie byłam załatwić refundację do ortezy stawu skokowego.

Mam taki dziwny ten cykl w tym miesiącu, że szok. Wczoraj nie mogłam na noc stanika ściągnąć, bo mnie tak bardzo piersi bolą. Mam takie ciężkie i twarde jak kamienie od połowy cyklu.
    Ciąży sobie nie wkręcam, bo pewnie w tym cyklu nic.

• werni Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu cyklu jesteś ?

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 czerwca 2019, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 22dc, a piersi mnie bolą od ponad tygodnia.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .

Byc moze piersi cie od owulacji bola albo cos z prolaktyna .

Ja mam domek a kiedys mieszkalam w bloku. Lubie w bloku mieszkac ale w domku wieksza wygoda i swoboda .

A Ja jestem przeciwnikiem trzymania zwierzat dworze :D

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myślę że to od owulacji mogą boleć. Co d zwierząt tez wole w domu trzymać :)

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 czerwca 2019, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie, bo nie pozwala mi na to moja pedantyczność, a tu jakieś włosy, sierść. Na chwilę wpuścić spoko, ale cały czas nie dała bym rady w domu czy mieszkaniu.
    No a jeśli na zewnątrz to też musi to być odpowiednie zwierze, które da rady na zewnątrz i mieć godne warunki. Zwierzę to nie zabawka.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja właśnie nie, bo nie pozwala mi na to moja pedantyczność, a tu jakieś włosy, sierść. Na chwilę wpuścić spoko, ale cały czas nie dała bym rady w domu czy mieszkaniu.
    No a jeśli na zewnątrz to też musi to być odpowiednie zwierze, które da rady na zewnątrz i mieć godne warunki. Zwierzę to nie zabawka.
    No to oczywiste , ze nie zabawka .
    Ja jestem osoba bardzo pedantyczna i moj pies puszcza siersc przez 3/4 roku no ale cos za cos . Chcialam psa to zapierdalam codziennie z odkurzaczem i mopem ;)
    Rowniez serce by mi peklo jakby deszcz padal albo cos a pies w budzie na dworze . Odrazu mam przed oczami opuszczone psy , bezdomne mimo iz wiem , ze wlascixiele nie chca robic tym krzywdy i dbaja o.zwierzeta . Moja Tesciowa tak samo ma owczarka i trzyma go wiekszosc czasu na dworze , zrobili mu normalnie ocieplany domek na ogrodzie z tym , ze Ja jestem takiego zdania , ze to nie jest ok . :) ale nieneguje niczyjego zdania poki krzywda sie nie dzieje hehe . Ale no takie moje zdanie

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka

Wysłany: 10 czerwca 2019, 22:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa psiaki. Australian silky terrier i mają włoski. Śmieję się czasami, że kocham je bardziej niż męża (jak mnie wkurzy oczywiście) :-)
    Ja w piątek jadę z dziewczynami z pracy do Warszawy. Mamy babski wyjazd. Zamierzam bawić się świetnie :)
    Co do trzymania zwierzaków w domu, nie mam nic przeciwko. Serce mi pęka na milion kawałków jak widzę psiaka przywiązanego łańcuchem do budy i ma 1mx1m „wybieg”. Zabiłabym szanownego właściciela 😤
    Moje pieski mają włoski i śpią z nami :) mój mąż pomimo swojego pedantyzmu znosi to doskonale. Nieważne, że jak jest brzydka pogoda to zmieniam pościel 2x w tygodniu :-) liczy się miłość. Psia miłość i wdzięczność nie zna granic :-)

ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 11 czerwca 2019, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry . ;)
    Co tam ?

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 czerwca 2019, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!
    Ja mam zagwostkę.
    Coś tu chyba widzę, a nie chcę się napalać.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fcc6baf3dd86.jpg

Denerwuję się okropnie.

werni lubi tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 11 czerwca 2019, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci na czerwcowych kochana pisalam , ze widze druga kreseczke . :) beta jutro rano i xzekamy na wynik .

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cos czuje , ze bedziesz ze mna w lutym sie spisywac z porodowki hahaha . :D
    Tylko bedzie Nas dzielilo ze 2,5 tyg w terminie :D

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, nie widziałam!!!
    Ale dzisiaj to jakiś szalony dzień, choć mi się coraz bardziej wydaje, że to psikus taniego testu z allegro.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Zakręcona, nie widziałam!!!
    Ale dzisiaj to jakiś szalony dzień, choć mi się coraz bardziej wydaje, że to psikus taniego testu z allegro.
    Tez tak myslalam przy pierwszych 3 testach z bm za funta :p
    Mowie eee trefne gowna . Pozniej kupilam te cyfrowe i pokazalo ;) one juz nie klamia hehe a pozniej dla spraedzenia zrobilam takimi zwyklymi az za 1.50 hahahahahah i o to efekt . :D ale to bylo pare dni temu jeden na wieczor ten z jasniejsza kreska a drugi rani z pierwszego moczu :D

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3bb043a3916.jpg

werni lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ty Mnie tam patrz a nie :p
    Ja Ci mowie . Luty jest nasz tak jak planowalysmy hehehe . A nie ! My marzec chyba chxialysmy razem a 0atrz we dwie zlapalysmy sie cudem na luty

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze podchodzę bardzo sceptycznie, bo w to totalnie nie wierzę i boję się rozczarowania.
    Ale kurde bardzo bym nie chciała, żeby to się okazała jakaś lipa.
    Jeden dzień biorę sobiw na głębszy oddech, jutro beta i wszystko będzie jasne.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja to jeszcze podchodzę bardzo sceptycznie, bo w to totalnie nie wierzę i boję się rozczarowania.
    Ale kurde bardzo bym nie chciała, żeby to się okazała jakaś lipa.
    Jeden dzień biorę sobiw na głębszy oddech, jutro beta i wszystko będzie jasne.
    Otoz to . Kochana Ja dopiero po tych testach co wrzucilam zdjecie.jako tako uwierzylam . Nadal mam dziwne odczucia niedowierzania wiec doskonale rozumiem cie . ;)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden blady test mnie nie przekona, ale jeśli to nie będzie to to na pewno będzie mi przykro.
    Ale takie życie, jutro dzień prawdy.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Jeden blady test mnie nie przekona, ale jeśli to nie będzie to to na pewno będzie mi przykro.
    Ale takie życie, jutro dzień prawdy.
    Nie mozesz tez w zly sposob myslec ale pewnie ! Nie ma co sie nakrecsc . Beta jutro wszystko wyjasni. Ja uwazam ze jest wszystko dobrze .

P.S mnie tez nie przekonuje nigdy blada kreska ;) beta najlepsza jest choc ja dostepu do niej jie mam . Ale testy mnie akurat utwierdzaja hehe

de7e166350.png

b2727090e5.png
‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego