X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kuzynka tez miała owczarki na zewnątrz w kojcach.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to właśnie chodzi i nam!

    Ja właśnie wracam z oddziału NFZ, ludzi jak mrówek, a ja sobie byłam załatwić refundację do ortezy stawu skokowego.

    Mam taki dziwny ten cykl w tym miesiącu, że szok. Wczoraj nie mogłam na noc stanika ściągnąć, bo mnie tak bardzo piersi bolą. Mam takie ciężkie i twarde jak kamienie od połowy cyklu.
    Ciąży sobie nie wkręcam, bo pewnie w tym cyklu nic.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu cyklu jesteś ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 22dc, a piersi mnie bolą od ponad tygodnia.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .

    Byc moze piersi cie od owulacji bola albo cos z prolaktyna .

    Ja mam domek a kiedys mieszkalam w bloku. Lubie w bloku mieszkac ale w domku wieksza wygoda i swoboda .

    A Ja jestem przeciwnikiem trzymania zwierzat dworze :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myślę że to od owulacji mogą boleć. Co d zwierząt tez wole w domu trzymać :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie, bo nie pozwala mi na to moja pedantyczność, a tu jakieś włosy, sierść. Na chwilę wpuścić spoko, ale cały czas nie dała bym rady w domu czy mieszkaniu.
    No a jeśli na zewnątrz to też musi to być odpowiednie zwierze, które da rady na zewnątrz i mieć godne warunki. Zwierzę to nie zabawka.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja właśnie nie, bo nie pozwala mi na to moja pedantyczność, a tu jakieś włosy, sierść. Na chwilę wpuścić spoko, ale cały czas nie dała bym rady w domu czy mieszkaniu.
    No a jeśli na zewnątrz to też musi to być odpowiednie zwierze, które da rady na zewnątrz i mieć godne warunki. Zwierzę to nie zabawka.
    No to oczywiste , ze nie zabawka .
    Ja jestem osoba bardzo pedantyczna i moj pies puszcza siersc przez 3/4 roku no ale cos za cos . Chcialam psa to zapierdalam codziennie z odkurzaczem i mopem ;)
    Rowniez serce by mi peklo jakby deszcz padal albo cos a pies w budzie na dworze . Odrazu mam przed oczami opuszczone psy , bezdomne mimo iz wiem , ze wlascixiele nie chca robic tym krzywdy i dbaja o.zwierzeta . Moja Tesciowa tak samo ma owczarka i trzyma go wiekszosc czasu na dworze , zrobili mu normalnie ocieplany domek na ogrodzie z tym , ze Ja jestem takiego zdania , ze to nie jest ok . :) ale nieneguje niczyjego zdania poki krzywda sie nie dzieje hehe . Ale no takie moje zdanie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa psiaki. Australian silky terrier i mają włoski. Śmieję się czasami, że kocham je bardziej niż męża (jak mnie wkurzy oczywiście) :-)
    Ja w piątek jadę z dziewczynami z pracy do Warszawy. Mamy babski wyjazd. Zamierzam bawić się świetnie :)
    Co do trzymania zwierzaków w domu, nie mam nic przeciwko. Serce mi pęka na milion kawałków jak widzę psiaka przywiązanego łańcuchem do budy i ma 1mx1m „wybieg”. Zabiłabym szanownego właściciela 😤
    Moje pieski mają włoski i śpią z nami :) mój mąż pomimo swojego pedantyzmu znosi to doskonale. Nieważne, że jak jest brzydka pogoda to zmieniam pościel 2x w tygodniu :-) liczy się miłość. Psia miłość i wdzięczność nie zna granic :-)

    ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry . ;)
    Co tam ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!
    Ja mam zagwostkę.
    Coś tu chyba widzę, a nie chcę się napalać.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fcc6baf3dd86.jpg

    Denerwuję się okropnie.

    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci na czerwcowych kochana pisalam , ze widze druga kreseczke . :) beta jutro rano i xzekamy na wynik .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cos czuje , ze bedziesz ze mna w lutym sie spisywac z porodowki hahaha . :D
    Tylko bedzie Nas dzielilo ze 2,5 tyg w terminie :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, nie widziałam!!!
    Ale dzisiaj to jakiś szalony dzień, choć mi się coraz bardziej wydaje, że to psikus taniego testu z allegro.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Zakręcona, nie widziałam!!!
    Ale dzisiaj to jakiś szalony dzień, choć mi się coraz bardziej wydaje, że to psikus taniego testu z allegro.
    Tez tak myslalam przy pierwszych 3 testach z bm za funta :p
    Mowie eee trefne gowna . Pozniej kupilam te cyfrowe i pokazalo ;) one juz nie klamia hehe a pozniej dla spraedzenia zrobilam takimi zwyklymi az za 1.50 hahahahahah i o to efekt . :D ale to bylo pare dni temu jeden na wieczor ten z jasniejsza kreska a drugi rani z pierwszego moczu :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3bb043a3916.jpg

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ty Mnie tam patrz a nie :p
    Ja Ci mowie . Luty jest nasz tak jak planowalysmy hehehe . A nie ! My marzec chyba chxialysmy razem a 0atrz we dwie zlapalysmy sie cudem na luty


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze podchodzę bardzo sceptycznie, bo w to totalnie nie wierzę i boję się rozczarowania.
    Ale kurde bardzo bym nie chciała, żeby to się okazała jakaś lipa.
    Jeden dzień biorę sobiw na głębszy oddech, jutro beta i wszystko będzie jasne.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja to jeszcze podchodzę bardzo sceptycznie, bo w to totalnie nie wierzę i boję się rozczarowania.
    Ale kurde bardzo bym nie chciała, żeby to się okazała jakaś lipa.
    Jeden dzień biorę sobiw na głębszy oddech, jutro beta i wszystko będzie jasne.
    Otoz to . Kochana Ja dopiero po tych testach co wrzucilam zdjecie.jako tako uwierzylam . Nadal mam dziwne odczucia niedowierzania wiec doskonale rozumiem cie . ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden blady test mnie nie przekona, ale jeśli to nie będzie to to na pewno będzie mi przykro.
    Ale takie życie, jutro dzień prawdy.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Jeden blady test mnie nie przekona, ale jeśli to nie będzie to to na pewno będzie mi przykro.
    Ale takie życie, jutro dzień prawdy.
    Nie mozesz tez w zly sposob myslec ale pewnie ! Nie ma co sie nakrecsc . Beta jutro wszystko wyjasni. Ja uwazam ze jest wszystko dobrze .


    P.S mnie tez nie przekonuje nigdy blada kreska ;) beta najlepsza jest choc ja dostepu do niej jie mam . Ale testy mnie akurat utwierdzaja hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ