X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Kurła nie mieli ogórkowej :( zjadłam pieczarkową, ale to nie to samo.
    Ja poproszę przepis na te bananowe z twarożkiem :)
    Tak czulam , ze nie beda mieli ... :(
    Nic tylko po zakupy i do garow mamuska hahaha


    A prosze , sa mega szybkie i proste .

    Ja najczesciej daje
    2 banany
    2 jajka
    1 twarozek bialy taki 250 gram
    Cukier waniliowy moze byc lub nie musi . Zalezy jak kto lubi slodko , ja raz daje raz nie ( wcale przeslodzone nie sa z cukrem dodatkowo mimo banana )
    Na oko troszke maki ( kazda procz kokosowej bo ona nie trzyma plackow chyba ze doda sie do niej ok 10 jaj 😂)
    Najsmaczniejsze sa z dodatkiem kefiru zamiast mleka i odrobina wody . Wszystko gniote , mieszam i ciach dekilatnie na patelnie . Trzeba uwazac przy obracaniu bo sa mega delikatne .

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam przepis :)

    Ruda jeszcze trochę siły mam to ogarniam :) może szybciej wtedy urodze.

    Zaczynają się pytania czy juz urodziłam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sęk w tym, że mi się nie chce kompletnie gotować 🤦🏼‍♀️ Mąż do mnie mówi, że siedziałam w domu wczoraj i dziś i nic nie ugotowałam 😂 a wczoraj miał odgrzewany obiad z czwartku 😂
    Zaraz pójdę na zakupy i kupię jeszcze kapustę i zrobię krokiety z kapustą i grzybami i do tego ogórkowa 🤣

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Sęk w tym, że mi się nie chce kompletnie gotować 🤦🏼‍♀️ Mąż do mnie mówi, że siedziałam w domu wczoraj i dziś i nic nie ugotowałam 😂 a wczoraj miał odgrzewany obiad z czwartku 😂
    Zaraz pójdę na zakupy i kupię jeszcze kapustę i zrobię krokiety z kapustą i grzybami i do tego ogórkowa 🤣
    O mniam !!!!!


    Wera normalka ... zaraz sie zaczna pytania jak rodzilas , czy kp itp itp


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pychotka :)

    Tak. Czasami nie mam ochoty pisać.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja wciągłam 2 duże gołabki inaczej w papryce zapiekane pod serem żóltym popiłam kawą i jestem pełna aż ruszyc się nie chce.mąż wróci to mu podgrzeje a póki co opiekam reszte tych gołabków już bez papryki.bo zrobiła tylko pare w papryce na sprubowanie a reszty sa 3 blachy

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogórkową sobie odpuściłam, nie chce mi sięeeee, ale farsz na krokiety już gotowy i leżę i nabieram mocy na smażenie naleśników 😂 a później zawijanie najgorsze 😳

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd ja to znam. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to ja dzisiaj natukłam kotlety, mąż ukopał u swojej mamy parę ziemniaczków i do tego otworzyłam ogórki kiszone :)
    Nawet mi się nie chciało nic wymyślnego.

    A teraz był grill z teściami, ale tak mi się smaki zmieniły, że nie miałam ochoty ani na kiełbaskę, ani na mięsko. Wypiłam tylko Radlerka 0%.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Ja tez mam smaki zmienione na maksa ale na poczatku tak do 14 tyg byla tragedia . Powoli wracaja teraz ale idealnie nie jest .

    Kasia hahahaha jednak nie :D
    A dla mnie nie zawijanie jest najgorsze a smazenie nalesnikow . Koszmar


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, ja to lubię smażyć naleśniki, ale właśnie zwijanie, tak samo z gołąbkami.
    A lepienie pierogów to dopiero...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O pierogi to i ja nie lubię robić 😂

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja pierogi lubie lepic np. :)
    Nie lubie smazyc nalesnikow i golabkow zawijac albo parzyc kapuste . Kur*** to jest dla.mnie dramat bo albo trafiam zawsze na gowniane albo nie wiem .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nienawidzę smażyć naleśników 😂 ale moja rodzina je ubóstwia. I żrą najchętniej z samym cukrem 😳 ja tylko i wyłącznie z dżemem truskawkowym. Gołąbków nie robię bo mi nie wychodzą takie dobre jak mamy, a pierogi zawsze Marysia mi pomaga lepić, ale też nie cierpię ich robić :) mogę piec ciasta bo uwielbiam to robić, ale pierogów nieeee.
    Zjadłam krokieta i wypiłam barszczyk, mój M. chodzi jakiś obrażony, wkurwia mnie i cieszę się, że wyjeżdża w poniedziałek do Londynu 😂 bo go nie zdzierżę, jest czyściochem i chodzi i wytyka gdzie źle posprzątałam 😳😤😤

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Ja też nienawidzę smażyć naleśników 😂 ale moja rodzina je ubóstwia. I żrą najchętniej z samym cukrem 😳 ja tylko i wyłącznie z dżemem truskawkowym. Gołąbków nie robię bo mi nie wychodzą takie dobre jak mamy, a pierogi zawsze Marysia mi pomaga lepić, ale też nie cierpię ich robić :) mogę piec ciasta bo uwielbiam to robić, ale pierogów nieeee.
    Zjadłam krokieta i wypiłam barszczyk, mój M. chodzi jakiś obrażony, wkurwia mnie i cieszę się, że wyjeżdża w poniedziałek do Londynu 😂 bo go nie zdzierżę, jest czyściochem i chodzi i wytyka gdzie źle posprzątałam 😳😤😤
    HAHAHAHAHA matko . To co moj maz musi myslec o Mnie jak go ochrzaniam nawet o okruch na blacie 😂😂😂 no ale taka juz jestem . Zycie ... noz mnie w zlewie irytuje jak cholera .
    Ja kocham ogolnie gotowac , piec itp . Normalnie moje zycie ale mam wlasnie pare takich rzeczy co naprawde naprawde nie lubie robic typu tarcie warzyw , parzenie kapuchy , smazenie nalesnikow hahaha .
    Kasia mowisz ze u ciebie zra nalesniki ? U mnie tez jakies parcie chore maja ostatnio na nalesniki z dzemem o matko . Dzis w poludnie dziabnelam placki zwykle z ciasta nalesnikowego ale z proszkiem do pieczenia odrobina to urosly lekko i tez sie cieszyli hhaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ex tez mi ciągle wytykal gdzie źle posprzatalam albo mu ciągle coś nie pasowało.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Mój ex tez mi ciągle wytykal gdzie źle posprzatalam albo mu ciągle coś nie pasowało.
    Jego to nawet nie wspominaj . Do dzis mam w pamieci jego pasje obuwnicza i BIALE KOZAKI . Kur*** leje do tej pory 😂😂😂😂😂😂

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma bicia na tym punkcie, ale nie jest źle, ja jestem bałaganiara i on chodzi i sprząta :-)
    Ale ktoś musi dbać o porządek :)

    Patrzcie jakie moje dziecko miało kudły jak miała 1,5 miesiąca :-) całą ciążę miałam potworną zgagę 😱

    https://zapodaj.net/b68db150933f9.jpg.html

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super wloski !!! Identyko jak moja siostra gdy sie urodzila , no prawie bo tamta z troche wiekszym buszem wyskoczyla i w czarnych lokach odrazu 😂😂
    Do dzis ma przepiekne geste do pasa wlosy ciemne naturalne a ma juz 21 lat :)
    Podobno tak jest ze jak w ciazy ma sie zgage to wloski rosna a ile w tym prawdy heheh .

    Kasia jakies przeczucia co do plci ? :D
    Bo Ruda to wiem , ze na syna stawia . Moze w poniedzialek sie dowie . Ja stawiam na corke ale jakos z tylu glowy mam syna . Chust wie . Moze boje sie mysli ze nastawie sie na corke a bedzie syn i bedzie smutno a takto nie nastawiam sie i bedzie co bedzie . A kiedy sie dowiem tego nie wie nikt ... :P


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia obcięła przed wakacjami, a miała już do pupy :) i też ma gęste, piękne i błyszczące :)
    Co do płci to żadnego przeczucia nie mam. Wszyscy mi wmawiają syna, ja wolałabym drugą dziurę 😂 ale koleżanka, która ma syna mówi mi, że ją też bardzo ciągnęło do gazowanego tak jak mnie :)
    Kiedyś woda była moim ulubionym napojem, a teraz rzygam po niej i nie jestem w stanie jej wziąć do ust.

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 465 466 467 468 469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ