X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam noc okropna . Nie dosc ze zasnelam po 3 to od 1 do 3 mialam znow twardnienia niezbyt przyjemne . Rzadkie ale byly ... jak zasnelam tak sie obudzilam po 7 i juz wstalam do malego i ogarniac dom .

    Akurat o dziwo dzis nie robilam drzemki ale juz mnie muli bardzo ... chociaz bym juz nie szla spac to wtedy szybciej na noc zasne a nie znow o 3 :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona to coś szybko Ci twardnieje brzusio nie?
    Gołąbki zeżarte, idę skręcać regał bo właśnie Ikea przywiozła 😍

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Zakręcona to coś szybko Ci twardnieje brzusio nie?
    Gołąbki zeżarte, idę skręcać regał bo właśnie Ikea przywiozła 😍
    Wlasnie to sie dzieje juz z dobry tydzien jak nie poltora z tym ze nie codziennie .
    We wtorem bodajze mam polozna to jej powiem o tym no i lykam magnez wieksze dawki . Najwazniejsze ze nie sa bolace i nie codziennie po kilka razy


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz dupka zakręcona ?

    Ale smak narobilyscie na pastę :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    A bierzesz dupka zakręcona ?

    Ale smak narobilyscie na pastę :)
    Nie bi0ore bo skad mam go wziac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2019, 17:30


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że będziesz widziała się z położną, może rzeczywiście brak magnezu. Mi twardniał, ale dopiero od 38 tygodnia. Jeeeeezu jakie to kijowe jest uczucie jak brzuch tak się „stawia” 😱

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ... :/ ja z synem kilka twardnien mialam w upal w 28 tc i tyle . Teraz od 14 tc.
    Magnez dosc prawdopodobne , przed ciaza robilam badania i calkowicie moj organizm mial brak magnezu .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę za dwa tygodnie i też przed wizytą będę robić pakiet badań. Muszę poprosić rodzinną o skierowanie na część badań bo pójdę z torbami w przeciwnym razie. Mojego męża siostra płaciła w promocji 320 zł za jakiś pakiet dla ciężarnych, a jakby chciała każde osobno to 500 zł 😱

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prywatnie robisz rozumiem wszystko ?!


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam wszystko prywatnie. Ale nie żałuję. Jak będę sie starać o drugie kiedyś to poszukam pakietu tez. I zapisze się też dodatkowo do lekarza w szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2019, 20:34

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja umieram ostatnie kilka dni, tak mnie rozłożyło, że dramat.
    Chyba na mnie popadało + klimatyzacja w samochodzie i ja po prostu chodzę nie dość, że ze śpikiem pod nosem, z bolącą głową i gardłem, to jeszcze zajebiście męczy mnie zgaga. Całymi nocami tak zieję ogniem, że dramat. Migdały nie pomagają.

    A co do dwójki, to miałam przed ciążą problemy z zaparciami, a teraz jak ręką odjął, zrzucam regularnie ładunek.

    Ja chodzę do jednego lekarza prywatnie, do drugiego chodzę w luxmedzie i on mi zleca badania, bo z pracy mam pakiet medyczny, więc do tej pory już mam jakiś tysiąc prawie zaoszczędzony.

    W poniedziałek prenatalne!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2019, 07:35

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizycie zapytam czy jest taka opcja, abym chodziła po skierowania na badania na NFZ do poradni do niej.
    Ja codziennie rano na czczo biorę euthyrox i dupka i jak popije wodą to od razu rzygam, zrobiła gorącą herbatkę malinową i nią popiłam i póki co jest ok. Dzisiaj spałam w staniku bo moje cycki nie dają mi spać bez stanika, prawy boli mocniej niż lewy, ale do tego stopnia, że jak się gdzieś uderzę czy zatrę jak nie mam stanika to ból aż przeszywa na wylot.
    Małż pojechał po bułeczki świeże, ale nie mam ochoty jak co rano na to, aby cokolwiek zjeść.
    Marysia jeszcze śpi, ale dzisiaj zabiera ją moja koleżanka i idą do papugarni, a ja odgruzuję jej pokój bo jest dramat 😂

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny .

    Ruda duzo zdrowia , Ciebie zlapalo a mnie przechodzi za to znow nasilaja mi sie twardnienia brzucha . Wczoraj tak sie meczylam w nocy , ze szok ... napiecia sa coraz gorsze.
    Co do zgagi mialam raz w tej ciazy , normalnie jakbym sie z piekielnego kotla smoly opila 😂😂😂 probowalam zapic mlekiem ( choc nie lubie i nie moge ) to nic nie dalo , migdaly tez nie . Samo przeszlo po wodzie z cytryna i duza iloscia lodu ale to z czasem przeszlo lecz tego samego dnia . Dosc duzo kobiet niestety sie z nia zmaga . Ja z synem mialam tez raz az sie porzygalam od niej i wsio .

    Kasia Ja mam to samo po lekach dlatego bedac u lekarza rozmawialam z nim i powiedzieli mi ze mam nie patrzec na to ze bez jedzenia sie bierze leki na tarczyce ( biore od 10.lat nie przerwanie ) bo one sie i tak wchlaniaja . Najlepiej robic tak ze z godzine max poltorej po zjedzeniu wziac i wtedy bedzie ok . Teraz dziala ! W ciazy z synem bralam o kazdej porze dnia i tez wchlanialo sie b. Dobrze . Takze spokojnie . ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego syna pokoj to tez dramat , lecz akurat to teraz moja wina bo mu wywalilam wszystkie ciuchy z komody i do segregacji no a on doprawil zabawkami i dziekuje :D matka ma dzis co robic ale najpierw zjem zupe . Nie wazne ze dopiero po 11 ale juz glodna jestem a mam jeszcze reszte ogrkowej ktory jest przepyszna ( tym razem robilam z przepisu kuronia ) i az musze ja wciagnac :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciuchów przed Grecją 4 wory oddałam i wczoraj pranie zdejmowałam z suszarki i wepchnęłam wszystko na jedną kupkę 🤦🏼‍♀️ dziś kropi cały dzień i nic mi się nie chce. Ale zupki ogórkowej to ja bym zjadła mniam, choć dziś mi jest niedobrze nawet po gumie do żucia :/
    Mąż mnie do Castoramy ciągnie, pojadę z nim bo w Casto jest takie fajne bistro i może będzie ogórkowa :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda zdrowia życzę :*

    Ja to na śniadanie zrobiłam placki z serkow waniliowych a na obiad ogorkowa bo jeszcze zostala.

    Musze podłogi pomyc. I trochę też poogarniac. Ale teraz leżę i oglądam o Marii Magdalenie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka Ty masz siłę jeszcze podłogi zmywać?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Werka Ty masz siłę jeszcze podłogi zmywać?
    Jak nie ma wyjscia by brudem nie zarosnac to znajduje 😂😂😂 taki zarcik

    Kasia to koniecznie jedz na ogorkowa haha , gorzej jak nie beda mieli 🤔😆


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ruda zdrowia życzę :*

    Ja to na śniadanie zrobiłam placki z serkow waniliowych a na obiad ogorkowa bo jeszcze zostala.

    Musze podłogi pomyc. I trochę też poogarniac. Ale teraz leżę i oglądam o Marii Magdalenie.
    Werka zrob sobie ktoregos dnia placki z twarogu i bananow . O moj boziu ❤❤❤

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurła nie mieli ogórkowej :( zjadłam pieczarkową, ale to nie to samo.
    Ja poproszę przepis na te bananowe z twarożkiem :)

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 464 465 466 467 468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ