X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak, taka pannica wybredna z Twojej córy?

    Mój brat to był dopiero tyfus do jedzenia, mama musiała mu zawsze coś osobnego, najczęściej spaghetti :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .
    Co u Was ??? :)

    Ja wlasnie koncze robic fasolke po bretonsku na jutro na obiadem ( chociaz zjem dzis na kolacje tez hahaha ) , zaraz nalesniki bede smazyc bo chlopakom sie zachcialo i szykujemy sie do spanka bo rano do pracy ale Ja tylko do 10 :) maz i maly do 13 poza domem ... ja do 10 bo mam jutro usg i musze wyjsc wczesniej .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona to już u Ciebie połóweczka! ❤️

    Ja to dzisiaj już czuje takiego motylka w brzuszku, wczoraj poczułam to po raz pierwszy i się zastanawiałam czy to nie moje jelita, ale dzisiaj jestem już niemalże pewna!
    Czy to możliwe, że mogłabym już?
    To takie dziwne uczucie, pierwszy raz w życiu czuję coś takiego.
    Jakie to cudowne i fantastyczne!

    W ogóle ja to dzisiaj wietrzę cały czas.
    Mój mąż używa feromony, podobno działa to na ludzi i tak sobie wyrabia pozycję. Nie jest to normalnie wyczuwalne jak się psiknie tyle ile trzeba.
    Ale wczoraj mu wypadł i rozbił się flakonik, w całym domu pachnie kocim moczem. Dramat!

    Ja na obiad robiłam dzisiaj ziemniaczki, rybkę panierowaną i surówkę z kapusty kiszonej, jutro mam zamiar zupę krem z dynii i do tego zrobię kilka krokietów, bo mam trochę jeszcze kapustki kiszonej i pieczarek, więc wystarczy tylko zrobić kilka krokietów.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 września 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahhahahaha wspolczuje zapachu w domu :D !

    Jasne , ze mozliwe . Pamietaj tylko , ze narazie bedzie to nieregularne :) zebys sie nie bala i nie martwila .

    Ja to normalnie czuje skakanie w brzuchu juz ale jeszcze nie wyczuwalne reka .
    Nooo , poloweczka ❤

    Jutro mam usg :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 września 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O daj znać Agata :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za to Twoje usg! ❤️

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 18 września 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja mam jutro prenatalne. Stresik oczywiście towarzyszy i koszmary nocne :/
    Krokietów bym zjadła mniami ale mi się nie chce robić.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to Ty dawaj jutro znaka!
    Trzymam kciuki!

    Teraz tylko Zakręcona trzyma w napięciu!

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 18 września 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam dam :-) dzisiaj krzyżyk mi wysiada :/

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .

    Mialam wczoraj polowkowe :)
    Maly zostaje malym na bank :P
    Wazy 302 gramy i ma 22 cm od glowki do pupy ;)
    Jest zdrowiutenki .

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takto w pracy jestem , lekko zaziebiona ale po prostu oslabiona chwilowo. Sama nie wiem bo wczoraj katar byl i ogolnie oslabienie a dzis lekko ciezko mi tak w sobie ... za to moj may 2 dzien ze smarkami a dzis rano slyszalam kaszel . Szczescie w nieszczesciu ze na weekend go cos wzielo a nie w tyg na poczatku bo My wolnego brac nie mozemy . Tzn teraz ok .Ja pracuje od 6 do 14.30 a maz na nocki dwa tyg od 17.30 wiec luzik jesli chodzi o opieke bo nie chcialabym chorego dziecka puszczac do opiekunku :/ a tu zwolnienia na niego nie mam mozliwosci wziecia .. no nic . Lecze go miodkiem cytrynka a jutro po pracy wskocze i kupie duzo cebuli i dziabne syropek mu bo lubi no i leczymy sie vy nie rozchorowal sie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2019, 11:56


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 19 września 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki. Ja po badaniu. Wszystko jest idealnie i pan doktor mówi, że między nóżkami nic nie odstaje i na 90% będzie dziewczynka :-) może i się coś jeszcze pojawi, ale wątpi :)
    Lekarz, u którego byłam ma opinię najlepszego w Szczecinie jeśli chodzi o prenatalne i rzadko kiedy myli się co do płci :-) także wśród Waszych siuraków będzie jedna dziura :-)
    Za tydzień mam wizytę comiesięczną u swojej ginki i zapytam czy mogę chodzić na jogę dla ciężarówek, Mania strasznie chce iść ze mną, więc ją zabieram na usg :-)

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia fajnie :))) nie wiemy czy jedyna bo Ruda nie ma okreslonej jeszcze plci .
    W 12 tyg na 100 procent wiadomo nie mozna okreslic bo do 16 narzady sie ksztaltuja , ostatnio na blogu Mamy Ginekolog czytalam super objasnienie . Mozna sie latwo pomylic ale trzymam kciuki hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, że u waszych dzieciaczków wszystko wspaniale!
    Zakręcona jaki masz wyznaczony termin?

    Ja się nie mogę doczekać tych połówkowych, bo chciałabym wiedzieć już, żeby móc kupować, haha.
    Liczę, że to jednak będzie penis.

    No zdróweczka Agata dla Ciebie i małego! Kurujcie się.

    Ja dzisiaj miałam dzień sprzątania, wczoraj byłam u znajomej na ploteczkach i powiedziała, że jeszcze nic a nic po mnie nie wdać. Owszem, bo przytyłam cała, a nie tylko w brzuchu.

    Ja nie mogę, ale mnie dzisiaj zgaga męczy, dramat.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 września 2019, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    To super, że u waszych dzieciaczków wszystko wspaniale!
    Zakręcona jaki masz wyznaczony termin?

    Ja się nie mogę doczekać tych połówkowych, bo chciałabym wiedzieć już, żeby móc kupować, haha.
    Liczę, że to jednak będzie penis.

    No zdróweczka Agata dla Ciebie i małego! Kurujcie się.

    Ja dzisiaj miałam dzień sprzątania, wczoraj byłam u znajomej na ploteczkach i powiedziała, że jeszcze nic a nic po mnie nie wdać. Owszem, bo przytyłam cała, a nie tylko w brzuchu.

    Ja nie mogę, ale mnie dzisiaj zgaga męczy, dramat.
    Posobno jak zgaga meczy to wloski rosna hahahaha . Ile w tym prawdy nie wiem ale mialam w ciazy z synem raz i lysy sue w sumie urodzil hahaha z meszkiem tylko :p

    Ja mam od dawien dawna juz tp 5.02 . Nie zmienny i nie mozna brac pod uwage tp po badaniach prenatalnych bo teraz dzieci rosna juz kazde inaczej . :) jezeli termin z om i z owulacji jest niezgodny i wiecej niz max do 5 roznicy to biora z usg prenatalnego pierwszego i tak zostaje . U Mnie z om bylby to 22 albo 24 stycznia hehe z owulacji nie wiem dokladnie , obstawialam 7 a okazuje sie ze 5 :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 września 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 września 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole dzien dobry ;)
    Ja w pracy , dzis nadgodzinki robie i rozwazam rowniez jutro przyjscie na 6 h . Choc powiem szczerze , ze mysl o pospaniu mnie bardziej przekonuje hahaha

    Moj ma dzis wolne to w koncu spedzimy sobie wieczor przy czyms smacznym i serialach :) ostatnio pracowal codziennie przez 2 tyg po 12 h . W koncu ma weekend wolny bo az w domu go brakowalo chwilami .

    Pogoda u Nas fajna , lato normalnie wrocilo :) no ale wiadomo , to chwilowe . Co do wygladu w ciazy to Mnie wczoraj brzuch wywalilo . Zrobila sie normalnie kuleczka ciazowa :) w bluzie ukryje w bluzkach juz nie . Pozniej wam pokaze hehe .

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od rana działam, przez to zwolnienie lekarskie mam za dużo czasu i nawet jak jest czysto to sprzątam...
    Wczoraj do szafy nam przyszła jeszcze komoda, a w ten weekend jedziemy po stolik kawowy, karnisz, dywan i rolety.
    W ten weekend mam imieniny u teścia, nie lubię rodziny męża od strony jego taty, poza tym pierwszy raz niektórzy mnie będą widzieć w ciąży i niewątpliwie będę atrakcją.

    Wczoraj robiłam też porządki w kosmetykach i lekach, tyle ile wyrzuciłam to dramat.
    Miałam zaopatrzenie jak w szpitalu chyba, a niektóre 3 lata po dacie przydatności.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 września 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata wkoncu pora by bylo widać brzuszek :)

    Ruda podobnie robiłam w ciąży w porządkach 😊

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 września 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Ja mam to samo , apteczka jak w szpitalu i przyznaje bez bicia , ze polowy sie nie uzywa . Pozniej czlowiek patrzy a tam po terminie tabletki, syropy i kasa w bloto :/ w Pl to luz wyjde do apteki ale tu w uk zawsze chcialam miec zapasy bo.albo czegos nie ma albo cholerka 5 razy drozsze niz w aptece w Polsce takze nooo ... ale juz niedlugo i nie bede sie meczyc :)

    Werka no.zalezy jak lezy . Ale.to druga ciaza wiec wiadomo , zzynciej wszystko


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 479 480 481 482 483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ