X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 września 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Co tam , jak tam ???

    Jak mija weekend ? :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!
    Ja miałam wczoraj imieniny teścia, trochę pomogłam teściowej z ogarnianiem i później imrepza.
    Oczywiście temat - moja ciąża, ale nie był to tenat dominujący, bo kuzyn Tomka się rozwodzi i mają większą sensację.
    Obecnie jestem z nim na meczu, o 16.00 się zaczyna, ale go przywiozłam już na zbiórkę i czekam.
    I tak w ogóle to wyskoczyła mi piłka! A plecy to mnie od długiego stania i siedzenia napierdzielają.
    A jak tam u was weekend?
    Agata miałaś swoją piłeczkę pokazać :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 września 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nareszcie sie ktos odezwal :)
    No mialam i juz pokazuje , zrobilam zdjecie jak wrocilam do domku od znajomej z innego miasta .
    Teraz leze juz w lozeczku ogarnieta, narabiam serial przyjaciolki i ide niebawem spac bo jutro znow do pracy:/ i caly tydzien . Co za dramat ... meczy mnie to wstawanie cholernie noooo ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 września 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 09:32

    werni, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 września 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zywo duzy nie jest ale juz urosl i.widac mala pileczke ciazowa . :) nagle tak wyskoczylo z dnia na dzien , ze hej :D ale chociaz teraz jak mam taka obcislejsza bluzke to czuje sie jak w ciazy a nie jak grubaska bo jak mam luzniejsza to nie widac nic po mnie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 września 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka piłeczka 😍

    Mi to tak lecą dni ze nie wiem. W kolko to karmienie spanie przewijanie kapanie itd.
    Jutro mam gina. Ciekawe co pani Dorota powie na moja bliznę.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki brzusio 😍

    Nie dziwię się Werka, że ucieka Ci dzień za dniem, w końcu masz co robić :)
    A jak mąż się odnajduje w sytuacji?

    Mi to brzuch teraz już też wywaliło, bardzo podobnie do Ciebie Zakręcona.
    I bolą mnie krzyże przy długim siedzenu, to chyba jest najgorsze.
    Ten mój brzuch to w ogóle taki twardy się zrobił, w sensie, nie że taki jak otłuszczony to jest flak, tylko taki twardszy. Jak ubiorę luźniejsze coś to nie widać, ale przy obcisłych jest ewidentny. Tylko, że ja w obcisłej koszulce w tej sytuacji czuję się mocno źle.

    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie Nasza Kasia ????


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Kasia gdzieś Ty? :)

    Ja dzisiaj mam dzień chodzenia po lekarzach, byłam sobie zrobieć usg dopplerowskie żył kończyn dolnych, bo strasznie mi puchnie stopa po skręceniu, a teraz w ciąży to dramat.
    Przy okazji mam też okulistę skierowanego od ginekologa, bo ja jako typowy kret z wadą - 5,75 muszę to kontrolować.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Właśnie, Kasia gdzieś Ty? :)

    Ja dzisiaj mam dzień chodzenia po lekarzach, byłam sobie zrobieć usg dopplerowskie żył kończyn dolnych, bo strasznie mi puchnie stopa po skręceniu, a teraz w ciąży to dramat.
    Przy okazji mam też okulistę skierowanego od ginekologa, bo ja jako typowy kret z wadą - 5,75 muszę to kontrolować.
    O kurcze , duza wada faktycznie . Konieczna do.kontroli w ciazy !
    No i co z tego usg wyszlo ? Mnie strasznie w ciazy pieta boli prawa wiesz , tez wlasnie za miesiac lece fo Pl i bede szla to skontrolowac bo napieprza dramatycznie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z usg wyszło, że nie ma żadnej niewydolności żylnej, ale ogarnij, że 5 miesięcy po urazie stopa dalej nie wyleczona... Dalej mi się zbiera płyn w stawie, a puchną, bo jestem w ciąży i jeszcze mam do tego tendencje. Kostki jak u słonicy.
    Kazała mi kupić sobie pończochy uciskowe na jedną i drugą stopę.
    A wzrok mi poleciał na łeb, na szyję: prawe oko - 6.5, a lewe - 6.25, ale na razie nie kazali mi zmieniać okularów, bo podobno w ciąży się wady wahają. A badanie dna oka kazali mi zrobić trochę później, przy większej ciąży się może pogorszyć jeszcze siatkówka.

    No wcześniej to ciążę inaczej sobie wyobrażałam, a teraz siada mi wszystko. Ile to kobiety muszą poświęcenia w to włożyć?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wiele Ruda ... czesc sie naprawi po ciazy czesc nie
    Mnie siadl totalnie kregoslup , po ciazy okazalo sie ze zrobilo mi sie skrzywienie klatkowo piersiowe krzywa c ktora trzeba operowac inaczej bedzie mi zawsze juz dretwiec lewa strona ciala cala ... bede miala przykurcz klatki piersiowej i bol lopatki . Zmagam sie z tym juz lata ale nie poddam sie operacji kregoslupa . Wode w stawach mam od lat pp wypadku ale na maksa sie boje odciagnac :/ bo podobno na maksa boli ... a co do kostki to kochana mialam uraz mega stopy 3 lata temu prawie . Do dzis mam bole okropne na wiezadlach nogi , puchnie mi co jakis czas stopa ale nie na maksa jakos i boli przy dluzszych dystansach i w sumie to ta sama stopa co pieta mnie tak boli . Moze to jednak ta noga a promieniuje . Chust wie . Takze 3 lata a noga nadal nie wyleczona mimo ingerencji lekarzy tu i w pl.
    Co do wzroku moze leciec troche ale i nie musi a wada sama ci sie nie naprawi niestety :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda pij duzo pokrzywy na te opuchlizny Twoje , mocz nozki w soli z woda . Rob oklady raz zimne raz cieple bo pozniej jest coraz gorzej z puchnieciem jak juz tak sie dzieje . Jezeli zauwazysz ze idzie aci opuchlizna na lydki piszczele to zglos sie do lekarza az tak nie moze isc .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też mu to mówiła o tej opuchliźnie, na razie kazała zainwestować w pończochy uciskowe.

    A to moja piłeczka 😂
    dd2f7330b45f.jpg

    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Cie wysadzilo ;o z dnia na dzien jak mnie hahaha super


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 września 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda super brzuszek :) a mąż dużo mi.pomaga. Dziś został z małym gdy pojechałam do ginekologa. Z blizna na szczęście ok ale na dole mam trochę opuchnięte. Powiedziała ze jak będzie się coś działo to mam przyjeżdżać. Teraz mały mi długo śpi. Tez trochę przysnelam ale już dalej nie mogę spać. Oby w nocy tez ładnie pospal. Ale z niego kaloryfer. 😂 grzeje bardzo :)

    Co do wady wzroku nie badalam ale czulam ze mi się pogorszył. Jeszcze lzawily mi w 3 trymestrze. Teraz jest lepiej. Włosy mi jak narazie nie wypadają i jak nigdy dużo ich mam.
    W 3 trymestrze opuchlizna jeszcze gorsza. Lepiej posciagajcie obrączki. Ja to późno zdjęłam. Narazie do tej pory nie założyłam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie musze bo nie puchne narazie wcale , z Oskim w ciazy w ogole nie sciagalam bo nie popuchlam wiec po co ;)
    Jak zobacze ze puchne to wtedy dopiero ...

    Boziu , dzis umre chyba :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 23 września 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się ;-) u mnie wsio oki. Rzyganko chyba odeszło w niepamięć, ale wczoraj więzadła w pachwinach się rozciągały i wyłam z bólu :)
    Zaraziłam koleżankę w pracy ciążą :-) jeszcze 4 dni i mam już wolne :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 września 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata wiadomo jak się puchnie. Odpoczywaj. Udało Ci się pospać w dzień ?

    Hehe teraz to dużo znajomych zachodzi w ciążę :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 września 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie zadni znajomi. No poza jedna znajoma ale to z Pl, wiec tym razem sama na polu bitwy 😂w pierwszej ciazy to masa moich kolezanek , naprawde jedna za druga ! :D

    Udalo mi sie w dzien godzine przespac sie , nie pamietam ktora byla ... 10 ? Takto nic i nadal mna ciaga , wymiotowalam w dzien 3 razy dzis ... na wieczor juz 2 sie zdarzyly a mdlosci mam caly czas . Od wczoraj nie przerwanie . Wzielam prysznic , posiedzialam troche w tej wannie lejac na siebie wode i lepiej mi ale nie idealnie :(
    Generalnie wykoncze sie w koncu naprawde ...


    Kasia super , ze wszystko ok u Was :) urosl troszke brzuszek ? Oj wiezadla i mnie ostatnio dokuczyly ale nie zebym az wyla hehe .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 480 481 482 483 484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ