X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 października 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Dziewczyny, jestem po!
    USG mamy do powtórzenia, za 2 tygodnie, ponieważ nasza Helcia odwróciła się buźką do mojej kości krzyżowej i sobie zasnęła, mimo puszki pepsi i batonika.
    Reszta wszystko w porządku, a że była wypięta do pana doktora pupcią, to idealnie było widać, że jest dziewczynką.
    Jedynie do sprawdzenia nam została ta kość nosowa i wygląd twarzy, czy nie ma rozszczepienia wargi.
    Lekarz powiedział, że jak na 20tc+1 jest malutka i raczej o tydzień mniejsza około, waży 312 gr.
    Kochana moj syn w tym samym tygodniu i dniu dokladnie na polowkowym mial 305 gram i nikt nie powiedzial ze duzy czy malenki a tym bardziej ze o tydzien mniejszy :D
    Spokojnie teraz dzieci rosna swoim tempem . Aktualnie ma 312 gram a za tydzien bedzie pol kilo miala juz . Luzik :)
    No i gratuluje coreczki:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie ciśnienie mam kontrolować, bo miałam 140/80.
    A Pani położna skomentowała to, że jestem "masywnej budowy ciała" i mam to pilnować.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 października 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Jedynie ciśnienie mam kontrolować, bo miałam 140/80.
    A Pani położna skomentowała to, że jestem "masywnej budowy ciała" i mam to pilnować.
    Bezczelna Baba !
    Zadna polozna nie powinna tak powiedziec , szczegolnie patrzac na fotki jakie wstawiasz wygladasz calkowicie normalnie. Ciekawe co na Mnie by powiedziala hahahahahaha .

    No to pierwsze wyzsze ale nie tragiczne w ciazy zawsze cisnienie jest wyzsze , ja bez mam po 137 /80-90 . W ciazy najwazniejszy jest puls .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bezczelna!
    Nie wiem co to znaczy "masywna budowa ciała", ale ważę 76 kg, po tym jak przytyłam już 9, przy wzroście 176 i rozmiarze M :D
    No cóż....

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 8 października 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wjebawszy Milkę bubble 😂 czuje, że jak będę się tak zdrowo odżywiać to też popłynę z kilogramami 😂

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 października 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda gratuluję dziewczynki ładne imię wybraliście 😊

    Faktycznie co za bezczel z tej baby.

    O dobra ta czekolada :) ja ostatnio zjadłam pieguski :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się staram raczej nie jeść wielu słodyczy, chociaż i do tego mnie często ciągnie.

    Werka, wróciłaś już do formy po cc?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 października 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie jadam slodyczy zbytnio , czekoladki kawalek raz na miesiac jak zjem to swiat i okolice ! Albo kawalek ciasta np. Pozniej i tak mam mega zajebiste mdlosci .

    Ruda jak Werka wazyla i wazy juz zapewne z 5 kg jak namoknie to wiesz :P ona szybciutko zapewne wrocila do formy o ile masz na mysli wyglad a nie np. Sprawnosc fizyczna .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mi chodziło sprawność fizyczną, bo jeśli chodzi o sylwetkę to nawet nie pytam, bo jestem pewna, że sylwetkowo od razu :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 października 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z wyglądu to brzuch został mi trochę. A sprawność to tez juz lepiej. Tylko trochę siada mi kręgosłup.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 9 października 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie obudził w nocy straszny ból jajników, do tego dzisiaj jak pingwin chodziłam bo ciągną mnie zajebiście pachwiny :/
    Ja generalnie też słodyczy raczej już nie jem, na początku ciąży miałam fazę na nie, ale teraz mogę tylko kwaśne i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :-)
    Generalnie apetyt mi jakoś mega nie dopisuje. Mogłabym tylko zjeść śniadanie rano i później cały dzień nic nie jeść, ale zmuszam się, dziś zjadłam 3 pierogi ruskie i koniec, więcej nie zmieściłam no i po Mani troszkę zupki dyniowej.
    Jutro zaś jadę na moją ukochaną ciuchbudę i mamusia obiecała, że mi zrobi gar kapuśniaku 😍😍😍 Marycha też lubi to sobie obie pojemy :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 października 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) oby byl dobry dzis ...
    Ja juz nie spie od 4.30 i raczej dalej nie zasne . Moj syn tez nie spi bo Tatus tak dzis glosno wstal , ze rozbudzil wszystkich :) ale chociaz przyjemnie mi sie spalo bo zapomnial zamknac okna na noc wiec dla moich zatok i glowy raj za to dupa przemarzla yahaha i grzeje sie pod koldra po sama szyje , kaloryfery juz wlaczone ogrzewaja dom . Snila mi sie dzis taka mega sroga zima 😂😂 ze az okna byly w domu zamarzniete , ze nie do rozbicia a sniegu powyzej kolan 😋
    Jakie plany na dzis ??? Co na obiad ?
    Bo ja wczoraj caly dom wysprzatalam od a do z z mezem wiec dzis tylko ukladanie w szafce mlodego Mnie czeka , jakies pranie i obiad wiec moge sobie poodpoczywac troche dzisiaj . Maz od 6 do 6 dzis wiec generalnie sami z malym w domu , a na obiad mam dzis knedle z truskawkami i sliwkami , mloda kapusta i chyba zrobie kotleta ala schabowy z piersi z kurczaka do tego ;) pyszotka .

    Agafiga lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!
    Przed chwilą dopiero wstałam z łóżka i zjadłam śniadanko: serek wiejski, banan, pomarańcza i łyżka konfitury malinowej.
    Do tego kawka!
    Moje ciśnienie poza przychodnią i gabinetem lekarza jest w jak najlepszej normie, wręcz książkowo, więc ja to zapewne mam syndrom białego fartucha.

    Dzisiaj na obiad mam gołąbki z wczoraj, zrobiłam w kapustce z kaszą jęczmienną, grzybkami i mięsem z indyka.
    Do tego ugotuję żurek z ziemniakami.

    Mój mąż jak ma na rano to zawsze wstaje głośno, dzisiaj tak samo, a jak widzę jego minę rano to mnie śmiech ogarnia, zawsze z takim totalnym fochem.
    Dziewczyny, strasznie męczy mnie zgaga, tak totalnie. Jem migdały, ale nie pomaga, zaopatrzyłam się w manti i jedną sobie biorę do ssania przed spaniem.
    Mała od rana się strasznie wierci w brzuchu, a ja się zaraz biorę za sprzątanie.
    Dodatkowo czekam na kuriera, bo ma mi przywieść dwie bluzki, spodnie i buty.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 października 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobuj renne , mozna smialo w ciazy brac na zgage .
    Moj wlasnie cichutko zawsze wstaje a dzis jak burza po chacie .
    Twoj ma taka mine bo musi wstac a Ty nie 😂😂

    No mozliwe , ze masz syndrom bialego fartucha . Wiele ciezarnych tak ma , Ja na szczescie nie . Ciekawe czy znow bede miala nadcisnienie w ciazy jak z Oskim ... oby nie

    My juz po obiedzie , kolezanka ode mnie z pracy wpadla na herbatke i po moje zwolnienie bo dostalam na tydzien a Ona pracuje w office to nigdzie nie wsiaknie a ona wlozy w dokumenty .


    Kurcze zaraz u Nas lunie pewnie , takie ciemne niebo sie zrobilo ;(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 10 października 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja wlasnie objadłam sie poznym obiadem dla jak mnie.wypiłam kawe i zdycham .posiedze przed kompem do 17,30 a potem biore sie za prace domowe.bo jak wrociłam z pracy to szybko robiłam obiad

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas właśnie nawet nie lunęło, ale przepraszam za wyrażenie jebło deszczem!
    A mój mąż właśnie sobie biega na treningu, normalnie chory na głowę człowiek.

    Ja mam jutro sporo załatwień, więc kombinowałam co jutro na obiad, ale mam jeszcze żurek z dzisiaj, zrobię po kilka naleśników z dżemem i tyle.
    Mój mąż i tak ma teraz niebo, bo codziennie obiad w porze obiadowej podany do stołu, aż dzisiaj stwierdził, że nie jest do tego przyzwyczajony 😂😂😂

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 października 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu położna mówiła ze można renesansu na zgage

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 października 2019, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    U nas właśnie nawet nie lunęło, ale przepraszam za wyrażenie jebło deszczem!
    A mój mąż właśnie sobie biega na treningu, normalnie chory na głowę człowiek.

    Ja mam jutro sporo załatwień, więc kombinowałam co jutro na obiad, ale mam jeszcze żurek z dzisiaj, zrobię po kilka naleśników z dżemem i tyle.
    Mój mąż i tak ma teraz niebo, bo codziennie obiad w porze obiadowej podany do stołu, aż dzisiaj stwierdził, że nie jest do tego przyzwyczajony 😂😂😂
    U Mnie tak samo , tak rabnelo deszczem ale dopiero na wieczor . Do tej pory leje plus mega wiatr , zapewne do rana tak bedzie .
    Czemu chory ?? Ja to zazdroszcze mojemu D tej silowni i treningow . Kuzwa , gdybym tylko byla zdolna , ze tak powiem ... :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nie chodzi o to, że się rusza, ale w takim deszczu?
    Wczoraj nie dosyć, że naniósł mi błota do domu, to doprać ten dres to będzie wyzwanie.

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 11 października 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Witam się z tłustymi włosami i totalną niemocą. Mąż mnie poprosił godzinę temu, żebym poszła do bankomatu, który jest 500m od nas ale do tej pory nie jestem w stanie się zebrać. Zjadłam pół bułki z serkiem żółtym, ogórkiem i papryką i już mi niedobrze.
    Dzisiaj z okazji Dnia Nauczyciela idę na imprezę na 19:30, nie wiem jak dotrwam do tego czasu 🤦🏼‍♀️
    Na pewno będę musiała czopek zaaplikować, żeby móc cokolwiek zjeść, dobrze że słońce wychodzi to jakoś przetrwam może ten dzień.

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ