X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, jadę komunikacją miejską pierwszy raz od dawna i tak czuję zapach parówek, że zaraz się chyba pohaftuję.
    Ktoś chyba ma ich całą torbę.

    Bez samochodu czuję się jak bez ręki, wszędzie mnie ostatnio woził mąż, mój sprzedaliśmy z myślą, że na wiosnę kupimy mi nowy, bo ten co miałam to już był totalny złomek i wszystko w nim wysiadało.

    Dzisiaj miałam ciśnienie 133/79 i puls 87. Myślicie, że to ok?
    Przestraszyłam się jak mi ta stara baba nawtykała o nadciśnieniu.

    Kasia, trzymaj się! Dasz radę!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 października 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Tu nie chodzi o to, że się rusza, ale w takim deszczu?
    Wczoraj nie dosyć, że naniósł mi błota do domu, to doprać ten dres to będzie wyzwanie.
    Sluchaj nie straszna mu zadna pogoda 😂😂😂


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 października 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Hejo. Witam się z tłustymi włosami i totalną niemocą. Mąż mnie poprosił godzinę temu, żebym poszła do bankomatu, który jest 500m od nas ale do tej pory nie jestem w stanie się zebrać. Zjadłam pół bułki z serkiem żółtym, ogórkiem i papryką i już mi niedobrze.
    Dzisiaj z okazji Dnia Nauczyciela idę na imprezę na 19:30, nie wiem jak dotrwam do tego czasu 🤦🏼‍♀️
    Na pewno będę musiała czopek zaaplikować, żeby móc cokolwiek zjeść, dobrze że słońce wychodzi to jakoś przetrwam może ten dzień.
    Wspolczuje kochana i jakze dobrze rozumiem , z tym , ze Ja tabletki mam na rzyganko i mdlosci . Juz 3 zmienione ale te chociaz troszke dzialaja ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 października 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Jejku, jadę komunikacją miejską pierwszy raz od dawna i tak czuję zapach parówek, że zaraz się chyba pohaftuję.
    Ktoś chyba ma ich całą torbę.

    Bez samochodu czuję się jak bez ręki, wszędzie mnie ostatnio woził mąż, mój sprzedaliśmy z myślą, że na wiosnę kupimy mi nowy, bo ten co miałam to już był totalny złomek i wszystko w nim wysiadało.

    Dzisiaj miałam ciśnienie 133/79 i puls 87. Myślicie, że to ok?
    Przestraszyłam się jak mi ta stara baba nawtykała o nadciśnieniu.

    Kasia, trzymaj się! Dasz radę!
    To.nawet nie jest nadcisnienie w ciazy !!! Bez niej rowniez nie . Ja takie to mam nacodzien normalnie bez ciazy i taka moja uroda . Masz cisnienie piekne .
    Ja mialam nadcisnienie 140-150/100/140 np.
    Ty masz ksiazkowe wrecz w ciazy to.cisnienie o zawsze kapke wyzsze jest . ;) spokojna glowa . To nawet Twoje niekwalifikuje sie do nadcisnuenia ciazowego .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mi ta głupia baba nie dość, że nawciskała, że to się kwalifikuje na szpital, to że jestem masywnej budowy.
    A żaden lekarz do tej pory nie zwrócił uwagi, ani na ciśnienie, ani na moją wagę.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 października 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No a mi ta głupia baba nie dość, że nawciskała, że to się kwalifikuje na szpital, to że jestem masywnej budowy.
    A żaden lekarz do tej pory nie zwrócił uwagi, ani na ciśnienie, ani na moją wagę.
    Ty wez zmien lekarza albo kogo tam kto tak mowi 😂😂😂😂😂 bo to smiech na sali . Ja mialam sto razy wyzsze cisnienie niz Ty i leki dostalam tyle . :) nie przejmuj sie nia , obserwuj sie czy nie rosnie i wsio . Mssz ladnie cisnienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 13:33


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam ze szpitala 😢😢😢
    2a616ede402e.jpg
    W nocy dostałam strasznych skurczy, dzisiaj rano szpital, zostawili mnie, czekam na info co z małą.
    Modlę się, żeby wszystko było w porządku.

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 13 października 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Pozdrawiam ze szpitala 😢😢😢
    2a616ede402e.jpg
    W nocy dostałam strasznych skurczy, dzisiaj rano szpital, zostawili mnie, czekam na info co z małą.
    Modlę się, żeby wszystko było w porządku.
    O Matko oby wszystko było dobrze, co mówią lekarze?

    010ihgqsegoetpqq.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 13 października 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, a może brakuje Ci magnezu, oby tylko tyle Ci było, albo się coś tam powiększa, rozciąga. 3mam kciuki, aby wszystko było dobrze.
    Daj znać 🙏

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moją małą kruszynką wszystko w porządku, a matka ma diagnozę - kolka nerkowa.
    Z bólu to ja umieram....

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 października 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezusku jak sie wystraszylam po instastory Twoim :o
    Kolka nerwkowa , eh ta franca ... to jest dramat dzieki Bogu to nie skurcze brzucha ale tak sie odczuwa i dzieki Bogu to niezagraza ciazy . Znam bol , cos strasznego...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 13 października 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda współczuję bólu, pewnie tylko nospę Ci dają bo raczej więcej nic dać Ci nie mogą :/
    Czytałam właśnie gdzieś w internetach ostatnio, że to bardzo częsta przypadłość u ciężarnych :(

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oprócz mnie leży tu od czwartku jakaś laska i dalej zwija się z bólu.
    Dostaje jakieś rozkurczowe non stop, ale chyba mega słabe, bo nic nie działają, no i raz na 6 godzin paracetamol, po nim jest trochę lepiej, ale to tylko chwilowo tak na max. 2 godzinki.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 października 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nospa na kolke nie da rady chyba ze dawka x 100 . Oni maja w kroplowkach te rozkurczowe magnezy , leki rozkurczowe i to podaja badz zastrzyki .

    Tak w ogole to DZIEN DOBRY :)

    Znow dzis u Mnie pogoda do dupy , siedzimy w domu wiec zabiore sie za sprzatanie , pranie jakies i tyle . Obiadek mam z wvzoraj , zupke jarzynowa i to tak . Maz na nocke idzie dzis wiec znow sama w domu z malym na noc .

    Co u Was ..?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 14 października 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadłam 3 miskę barszczu ukraińskiego ;-)
    Strasznie dobry mi wyszedł :) u mnie dzisiaj przepiękna pogoda, na krótki rękaw śmigamy z Mańką :-) dwa prania powieszone już na ogródku i pierze się 3-cie. Dziś mam wizytę u fryzjera i będę robić jakiś botoks orzechowy na włoskach, ponoć bardzo odżywia i sprawia, że włosy nie są przesuszone i błyszczą się. Zobaczymy :-)
    Moje włosy są tak suche, że aż szeleszczą :/ przestały wypadać, ale ta ich suchość mnie dobija :(
    Idę wydusić z siebie sarnie bobki :-) ostatnio mam problem z zaparciami nie wiem dlaczego bo jeszcze w zeszłym tygodniu nie miałam z tym problemu.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z tego bólu cokolwiek zjem, wszystko w porcelanę, mówię lekarzowi i pielęgniarce to mają na to wypierdolone za przeproszeniem, już mnie boli żołądek, bo mam pusty i wyczyszczony.

    Teraz mi już non stop dają buscolizynę i paracetamol.
    Jejku, marzę o tym tylko, żeby ból ustąpił.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 października 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam spadek formy dzis , takie mam wszystko spowolnione , ruchy , mowe wszystko hehe .
    Nic kreatywnego dzis nie zrobilam procz swietnego sniadania , pozmywania naczyn i odgrzania zupy bo.mam z wczoraj jeszcze :) teraz lezymy cala trojka i ogladamy na discovery program ciezarowka przez Indonesie . Bardzo fajny polecam jak ktos lubi tego typu rzeczy .

    No i rozkminiam co moglabym zjesc :D mam ochote na ciasto czekoladowe ale takie az mokre cale ... a takto no herbatka , deszcz za oknem i taka klapa ooo .

    Dzis sobie zrobie male spa domowe , brewki , pazurki trzasne i chyba wlosy na weekend zrobie . Zmiane kolorku i moze podciecie bo mam troszke popalone koncowki :(
    I taki wieczor przed tv , maz na nocce bedzie wiec moze bede spala w salonie dzis . Poogladam troszke cos i tyle . Taki naprawde zalulony na maksa dzien


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 października 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda , chwilka jeszcze i minie ... wspolczuje ;(
    Ja mam tak samo dni teraz takie , ze wszystko co rusz w porcelane idzie a wczoraj to mialam kosmos ...

    Kasia mniam , zjadlabym barszczyk ukrainski . Zrobie moze na weekend ? Zobaczymy :D

    Tez mam problem od 3 dni zaparciami ... za to 3 czy 4 dni wczesniej po 7 razy dziennie bylam z rozwolnieniem w wc i to czy zjadlam czy nie to mnie ciagnelo . Czemu nie wiem a teraz zaparcia totalne ... :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 października 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znow cos mi sie rabie z suwaczkami . W ogole nie uda w gore :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 października 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda współczuję bólu. Obyś jak najszybciej wrocola do domu.

    Za barszczem ukraińskim za bardzo nie przepadam. Wczoraj tez spaxerowalam z małym na krótki rękaw :)

    Agata o czekoladowe ciasto jest dobreee

    Wczoraj wieczorem wrocilismy do domu od rodziców :) dziś pediatra po 16 zobaczymy ile klusek waży :) i ciekawe czy będzie miał szczepienia przez zatkany nos

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 07:33

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ