X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ciuszki sliczne a jak sie okaze synek w co watpie to bedzie mial sie w co ubrac bo procz rozu widze kolor unieweralny ;). Roz sprzedasz badz dasz komus .

    My zrobilismy pierwszy zakup pare dni temu bo byla swietna promocja , caly zestaw z tommiego nozyczki do pazurkow , szczotka do wlosow , termometr , gruszka i cos tam jeszcze ... taki maly zestawik byl 50 % taniej wiec wzial maz . :D wsio hahahahaha . Nastepne zakupy jakies male w Polsce za dwa tyg . Musz3 kupic kaftanikow kilka sztuk . A reszta na styczen jakos zostanie , wczesniej potrzeby nie mam.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 października 2019, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszki śliczne :)
    Ubranka ruda piękne :)
    Kasia ja juz kupowałam wcześniej mimo że też nie miałam komody 😂
    Wczoraj przeglądałam ubranka i kompletowalam.
    Podobno ma być też ciepło w niedziele to chcemy pójść na spacer z bratem mojego. Jest chrzestnym małego. Będzie miał wtedy 2 miesiące to może jakąś sesyjke się zrobi.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 24 października 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja walczę ze strasznym bólem zęba :( najgorsze jest to, że był robiony kanałowo :(

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 października 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Hejka. Ja walczę ze strasznym bólem zęba :( najgorsze jest to, że był robiony kanałowo :(
    Kasia to umow sie do dentysty


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzisiaj u ginekologa i złapałam jakiegoś grzybka :/ dostałam glubulki, ale jak mój mąż jest zarażony to będziemy się chyba w kółko zarażać.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 października 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży to podobno częsty objaw. Tez miałam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to ciąża od początku nie rozpieszcza.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 października 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A ja byłam dzisiaj u ginekologa i złapałam jakiegoś grzybka :/ dostałam glubulki, ale jak mój mąż jest zarażony to będziemy się chyba w kółko zarażać.
    Kup mu clotrimazol i niech siurka smaruje . Ty bierz leki a on mascia niech smaruje i zniknie napewno ;) bo nie wiecie czy zarazil sie czy nie a jak tak to masc pomoze bo to nie jemy wyszlo a tobie . On tylko zlapal .

    Ja mam zajebisty problem ostatnio z infekcjami ( gdzie nigdy nie mialam w sumie bez coazy ani w pierwszej ) antybiotyki wrecz pogroszyly najprawdopodobniej sprawe i az peklo mi cale ujscie pochwy , krwawi , szczypie . Jutro mam polozna a maz pojechal mi wlansie po clotrimazol ... dlugo by opowiadac


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 października 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Mnie to ciąża od początku nie rozpieszcza.
    Hehehe skad Ja to znam ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 października 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry 😊

    Jak sie macie ?
    Ja w domku na krotkim urlopie , w poniedzialek wracam do pracy i 4 dni roboty a pozniej do Polski. :)
    Synus ma za tydzien urodziny ;o szok ... dopiero co go rodzilam a tu juz 4 lata zaraz pykna . Czas leci zdecydowanie za szybko ...

    Pogoda u Mnie do D *** , padalo mocno w nocy , wszystko jest mokre na dworze . Mnie glowa i meza az rozwalala , oboje o 4 rano bralismy tabletke bo nie szlo wytrzymac . On do pracy Ja do lozka . Probowalam zasnac ale bardziej sie krecilam i podrzemalam niz spalam . Pozniej synus wstal i teraz oboje w lozku lezymy po sniadanku i baje patrzymy


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 25 października 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na usg i na 100% dziewusia :-) także będzie Majka albo Kalinka :-)
    Walczę z mega niskim ciśnieniem, prawie codziennie boli mnie przez to głowa, ale lekarka mówi, że to normalne i żebym dużo piła i kawę prawdziwą, której nienawidzę.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 października 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Byłam wczoraj na usg i na 100% dziewusia :-) także będzie Majka albo Kalinka :-)
    Walczę z mega niskim ciśnieniem, prawie codziennie boli mnie przez to głowa, ale lekarka mówi, że to normalne i żebym dużo piła i kawę prawdziwą, której nienawidzę.
    O.super . Gratulacje :)
    Co do cisnienia to nie jedz czosnku duzo bo on na maksa zniza cisnienie . Taka mala sugestia . A moze taka kawa prawdziwa robiona w takim dzbanku zeby fusy nie plywaly i dodatkowo z mlekiem ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po dogrywcw połówkowych, Helencia waży już 479 g, lekarz powiedział, że wszystko w porządku, teraz przy tych badaniach jednoznacznie mógł wykluczyć wszystkie wady genetyczne, które mogłby być widoczne.
    Mała przybrała książkowo, ale raczej będzie malutka, to nam zasugerował lekarz, choć to wszystko może wielokrotnie ulec zmianie.
    Narządy w porządku, póki co ułożona była główką do dołu, ale jeszcze ma sporo miejsca, żeby sobie brykać, więc pozycję też niejednokrotnie jeszcze zmieni.

    Jestem uspokojona!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 października 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajnie Ruda :)
    Narazie to mala tak jak mowisz ma kupe miejsca i waga tak samo moze ulec powiekszwniu naglemu jak i na odwrot .
    Fajnie , ze jestes juz spokojna . Ja czekam na usg moje 4 listopada :) nie widzialam okruszka od wrzesnia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam obawy, że kazali mi powtórzyć, ale wszystko jest w jak najlepszym porządku, moja nerka też się uspokoiła, dlatego jadę sobie na tydzień do rodziców.

    W ogóle czas tak leci, wydaje mi się, że niebawem to malutka już z nami będzie.

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 25 października 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wypiłam kawę taką zwykłą z ekspresu z mlekiem bo znowu ciśnienie 70/40 😱 starałam się też więcej pić dzisiaj, ale średnio mi to wychodzi bo nie jestem w stanie wmusić siebie ani jedzenia ani picia.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 października 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Właśnie wypiłam kawę taką zwykłą z ekspresu z mlekiem bo znowu ciśnienie 70/40 😱 starałam się też więcej pić dzisiaj, ale średnio mi to wychodzi bo nie jestem w stanie wmusić siebie ani jedzenia ani picia.
    Rajusku , cisnienie masz niczym truposzczak !:P bez kitu ...
    Ja przy takim bym spala non toper chyba hahaha .
    O dziwo Ja mam np. Dzis cisnienie 127/74/89 i senna na maksa jestem :D
    Ty chyba musisz ze 4 takie dziennie pic hahaha .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 października 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Miałam obawy, że kazali mi powtórzyć, ale wszystko jest w jak najlepszym porządku, moja nerka też się uspokoiła, dlatego jadę sobie na tydzień do rodziców.

    W ogóle czas tak leci, wydaje mi się, że niebawem to malutka już z nami będzie.
    Wazne , ze wszystko w porzadku:)
    A co do czasu to leci leci . Ja sama po sobie widze , dopiero co czlowiek test robil a Ja we wtorek 27 tydzien zaczynam juz :o ta ciaza zupelnie inaczej mi leci , niezauwazalnie doslownie ! Tak.jak mowisz , lada chwila dzieci beda z Nami .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 października 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona ja u lekarki w srode miałam cisnienie 90/50

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona to niemalże idealne ciśnienie!

‹‹ 487 488 489 490 491 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ