X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 października 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wszystkim . ;)

    Ale mialam super wieczor , bylam u znajomej z pracy na urodzinach z moimi dziewczynami . Bylo swietnie . Nawet klub zaliczylysmy , mezowie ich przyszli i zabawa na calego . Ja jedna piosenke potanczylam a pozniej jakos mowie nieeee , nie moge jakos z moim wygladem sie bawic hahah , nie czulam sie ale ogolnie czas naprawde swietnie spedzilam :) wrocilam o 2 do domku i obudzilam sie o 5.30 jak maz do pracy wychodzil . Zaraz zapewne jeszcze uderze w drzemke bo pozniej w dzien padne a nie moge bo rano do pracy ide przeciez .


    Ruda moje naturalne cisnienie najlepsze ktore mam od wiekow to ok 135/70/85-90 . Parktycznie zawsze takie mialam wiec jak.mam 120 cos to usypiam hehe ale fakt niemalze idealne i oby takie zostalo bo z synem mialam niezle nadcisnienie w ciazy.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 października 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to mamy porówno dwie dziewczynki i dwóch chłopców :)

    ZakręconaOna, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja weekend i do piątku spędzam u rodziców, mój mąż dzisiaj pojechał do domu, bo na popołudnie idzie do pracy.
    Mama robi porządki w moim starym "byłym" pokoju i segreguje jeszcze swoje stare rzeczy, część wyrzucam, część chowam na strych, a coś sobie zabieram ze sobą. Także pracowicie ostatnio, ale wszystko na luzie i spokojnie.
    Dodatkowo przyda nam się odpoczynek z mężem, żeby doleczyć tego grzybka.

    Super się złożyło z tymi płciami! Zakręcona jak przenosisz trochę synka, a mi wcześniej zrobią cesarkę to może uda nam się wycelować w bliźniaki na forum 😂😂😂

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 października 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Ruda mam nadzieje , ze nie przenosze tym razem 😂😂
    Mam dosc po pierwszej ciazy jak przenosilam 8 dni a umeczylam sie z tym jak diabli . Ale gdyby ... to byc moze i beda na forum " blizniaki " hahaha

    No i poniedzialek ... wlasnie mam przerwe . Pije kawke sobie i niedlugo wracam do pracy . Jeszcze nie cale 4 h i do domku . Oby zlecialo szybciutko .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 29 października 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Ja mam schizy bo mi dzisiaj brzuch twardnieje coś :/ a to chyba za wcześnie, aby dopiero na tym etapie ciąży twardniał. Twardnieje w sumie tylko na środku. Ale nie jest to przyjemne :/

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ja też czasami czuję, że brzuch mi twardnieje, czy stawia się, ale to takie chwilowe, dzwoniłam do ginekolog, a ona mi kazała zwiększyć dawkę magnezu.

    W ogóle muszę się wyżalić, bo jestem zła jak cholera. Chciałam zrobić mężowi niespodziankę, zarezerwowałam hotel SPA w Krynicy Zdrój na 3 dni od 22 listopada, a on mi dzisiaj dzwoni, że jedzie wtedy z pracy na akcję, a miał wziąć urlop.
    Czasem nienawidzę jego pracy, bo muszę się nim dzielić w święta itp. Zależało mi na tej Krynicy, a później nie wypali, bo grudzień, przygotowania do świąt, ten cały szał. Tydzień wcześniej też w listopadzie nie wypali, bo mamy wesele u znajomych - tak w ogóle muszę sobie znaleźć sukienkę.
    Rezerwację odwołam, bo bezpłatnie mogę, ale już nie mam siły, nic nie mogę nigdy zaplanować.
    A to był taki ostatni czas kiedy mogliśmy sobie jeszcze pobyć we dwoje, później ciąża już będzie coraz cięższa i bardziej zaawansowana.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 października 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie Ruda , ze zaawansowanie ciazy nie ma tu nic wspolnego do spedzania czasu we dwoje na spokojnie . Zrobicie jak uwazacie.
    Przykro troche wiadomo , sama bym wsciekla sie ale co masz zrobic :(


    Kasia a ktory u Ciebie tydzien ???
    U Mnie twardnienia w tej ciazy zaczely sie w 14 tygodniu ciazy , bylam u poloznej z tym i w szpitalu . Wszyscy powiedzieli jednoglosnie , ze to nie jest twardnienie brzucha zle tylko po prostu 2 ciaza ma to do siebie, ze moze pojawic sie wczesniej . Zwiekszyc magnez i tyle :)jezeli twardnieje caly brzuch jak moj wtedy , robi sie skala to jest twardnienie , te skurcze przepowiadajace . Jak w danym miejscu gdzies sie to dzieje to dziecko sie wypycha niekoniecznie trzeba czuc fale na brzuchu wielkie zeby wypchniecie powodowalo twardnienie danego miejsca brzucha .
    Poki nie boli bardzo jak na miesiaczke , np. Krzyz jednoczesnie z bolem okresowym i nie sa w miare regularnie to jest w porzadku ale lepiej magnez zwiekszyc , jak bedzie ich sporo to wtedy nospa ewentualnie , odpoczynek i wsio . Nie stresuj sie . Mnie to przeszlo .
    Miewam takie twardnienia typowe przepowiadajace sa ale.raz na jakis czas wiec nic nie biore szczegolnie ze pracuje fizycznie wiec moze tak byc ... ale no Ja juz 27 tc


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 29 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu, bo taki ból mnie złapał, że płakałam, zawiózł mnie do szpitala. Zbadali i wsio ok z moją szyjką i z maluszkiem. Może być od nerek, mogą być kamienie, albo po prostu przez zaparcia. Muszę sobie laktulozę kupić.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nerki to podobno bardzo powszechne w ciąży, ja z kolką cały tydzień się męczyłam z bólem, ale najważniejsze, że z maluchem wszystko w porządku!

    Zakręcona, mi nie chodzi o to, że w zaawansowanej ciąży już nie można razem spędzać czasu, ale przynajmniej do basenu bym weszła może nie jako wieloryb.
    Z jego pracą to ja zawsze chyba jestem na przegranej pozycji, ale cóż wiedziałam co brałam.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 października 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Jestem w szpitalu, bo taki ból mnie złapał, że płakałam, zawiózł mnie do szpitala. Zbadali i wsio ok z moją szyjką i z maluszkiem. Może być od nerek, mogą być kamienie, albo po prostu przez zaparcia. Muszę sobie laktulozę kupić.
    Niestety z nerkami kobiety w ciazy maja bardzo czesto problem :( musisz duzo pic , kup syropek jezeli to zaparcia i duzo zdrowka .


    Ruda rozumiem no nie zmienia to faktu tak jak mowisz , wiedzialas co bralas z tym , ze on tez powinien pomyslec, ze jestes ciagle sama , moze cos w pracy zagadac ?!


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja choć tylę, że w ciąży mi minął problem z zaparciami, wcześniej miałam straszne, a teraz nie narzekam.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 października 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo na poczatku mialam okropne . Teraz mam raz na jakis czas ale nie sa silne i bolesne.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 października 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole dobrze , ze pare dni temu zaopatrzylam sie w cisnieniomierz ... mam z dnia na dzien coraz wyzsz3 cisnienie ... zbliza sie wielkimi krokami 30 tydzien i zaczyna sie to samo co przy synku poerwszym . Wtedy tez tak.po razy drzwi sie zaczelo , ze koncowke ciazy oatatni tydzien przelazalam w szpitalu z nadcisnieniem i az do p9rodu zostalam .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby tym razem nie było powtórki z rozrywki.
    Ja juteo idę szukać sukienki na wesele za 2 tygodnie, boję się, że kupię jutro, a 16 listopada się nie dopnę.
    Ehhh.

    Jutro też umówiłam się do fryzjera, mam zamiar sobie zrobić totalne odświeżenie na głowie, jakieś cięcie i kolor.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    To oby tym razem nie było powtórki z rozrywki.
    Ja juteo idę szukać sukienki na wesele za 2 tygodnie, boję się, że kupię jutro, a 16 listopada się nie dopnę.
    Ehhh.

    Jutro też umówiłam się do fryzjera, mam zamiar sobie zrobić totalne odświeżenie na głowie, jakieś cięcie i kolor.
    Osobiscie bym kupila ciutke luzniejsza w brzuchu albo elastyczna bo za 2 tyg bedziesz miec 26 tydzien a brzuch moze z dnia na dzien wyskoczyc jak u mnie . 2 dni temu mialam plasko a przez boc dostalam taka banke i to typowo ciazowa !!! 1dbfdb51d938.jpg
    A jak Ci wyskoczy wiekszy brzuch niz masz to bedzie wtedy nie przyjemny placz heheh :D .

    Fajnie x p3wnie ze rob . Przyda sie dla nawet samego dobrego Twojego samopoczucia :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 października 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro ostatni dzien pracy i urlop . Kuzwa dawno z niczego sie tak nie cieszylam jak z wyjazxy do Pl i odpoczynku od roboty , xalej tej anglii itp . ;) chociaz tydzien ale wiele mi da napewno .


    Co do cisnienia to obstawiam ze bedzie powtorka . Takie rzeczy lubia sie ponawiac ,pozatym czytalam karte swija ciazy i mam z wizyty na wizyte coraz wyzsz3 cisnienie a w domu to juz w ogole . Skok na skoku . Ciekawe co moja Pani doktor powie na te moje skoki jak bede u niej w poniedzialek .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 31 października 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurwensyny mnie zostawiły, wzięli posiew z szyjki i będzie moooże dopiero dziś o 23 😤
    Dzisiaj już go nie poznam bo to info dostałam nieoficjalnie, ale myślę, że wszystko jest okej bo czuję się świetnie i oprócz kopniaków nic więcej nie czuję.
    Biorę luteinę dopochwowo i acard, ale to równie dobrze mogę brać będąc w domu.
    Dzisiaj dziewczyna z mojego pokoju dostała o 7 skurczy, a o 11 już synek był na świecie. Teraz kolejna płacze i zwija się z bólu. Ja tutaj zwariuję.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 października 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Skurwensyny mnie zostawiły, wzięli posiew z szyjki i będzie moooże dopiero dziś o 23 😤
    Dzisiaj już go nie poznam bo to info dostałam nieoficjalnie, ale myślę, że wszystko jest okej bo czuję się świetnie i oprócz kopniaków nic więcej nie czuję.
    Biorę luteinę dopochwowo i acard, ale to równie dobrze mogę brać będąc w domu.
    Dzisiaj dziewczyna z mojego pokoju dostała o 7 skurczy, a o 11 już synek był na świecie. Teraz kolejna płacze i zwija się z bólu. Ja tutaj zwariuję.
    Niezle . Wspolczuje hahaha .
    No to jutro sie dowiesz i wychodz do domu jak wszystko dobrze . Ja to nie cierpie szpitali brrrr


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja to piekło miałam ostatnio całe 8 dni, jedyna rekompensata za te męki to 500 zł z Ubezpiecznie z pracy, ale głowa w szpitalu mi już siadała.

    Noo a ja sobie zrobiłam te włosy, ścięłam i kolor taki złoty, ciepły blond z brązowym odrostem.

    Zakręcona, no to już ostatnia prosta do urlopu, odpoczywaj i korzystaj!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 października 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ! Jutro lece do Polski , mam mase zalatwiania i roboty tam ale ciesze sie na maksa i odpoczne samym pobytem tam .

    Widzialam Twoja fotke . Bardzo Ci ladnie ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ