X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teraz byłam od soboty do jutra u rodziców i też trochę odpoczęłam, jutro po mnie mąż przyjeżdża. Ciekawe czy w ogóle zauważy różnice na głowie, pewnie nie jak to facet.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata jak tam na urlopie?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest super ;)
    Wlasnie dzis mielismy urodzinowa imprezke Synka , bylo super . Goscie sie rozjechali jakis czas temu , my posprzatalismy i po kapieli juz w lozeczku sobie smacznie lezymy ;)

    Od poniedzialku sie zacznie troszke latanina aleee ... Polska to Polska hehe . :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z ranka. Ale pogoda pod psem dziś 😤
    Ale zrobiłam ciasto wczoraj i jedziemy do rodziców na obiadek :-)
    Moje dziecię w brzusiu dzisiaj baaaardzo spokojne. Od czasu do czasu fikołka zrobi, a tak to pewnie śpi. Wyczuwa tą beznadziejną pogodę 😂

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 listopada 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . My leniuchujemy jeszcze troszke i zaraz zbieramy sie od Tesciow do Mnie .
    Od rana jezdzenia a jezdzenia i zalatwiania x mam wizyte tez jutro na 16.10 u ginekologa :)

    Moj maly wczoraj byl caly dzien taki cichy , ze az sie balam !!! Ale na wieczor sie uaktywnil i Matke uspokoil hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 listopada 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas weekend tez leniwy. Ale szybko zlecial. Mały juz śpi. Oby tym razem dał pospać bo ostatniej nocy musiałam co chwile wstawać.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizytę!
    Ja też miałam dosyć intensywny weekend, ale na instagramie widziałam fotki, z imprezy urodzinowej, więc spóźnione, ale wszystkiego najlepszego dla małego!

    Ja jestem właśnie na krzywej cukrowej, wypiłam i czekam, ale jest mi trochę niedobrze.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Tak , byly urodzinki . Bylo cudownie . Dziekujemy :)

    Ruda i jak przeszlas ? Bo Ja za pierwszym razem ledwo zylam , slabo , niedobrze mi bylo brrr ...

    Dzis rano bylam na pobraniu krwi , jutro wolne od badan a w srode oddaje mocz i musze tez na krzywa isc . Juz mnie mdli na sama mysl ... bo po 1 spalam jak dziecko caly dzien a pozniej od takiej ilosci cukru mnie banka bolala na maksa .

    No a na wizycie co , szyjka cudna ! 5.1 cm , pozamykana :) maly doskonale , lozysko piekne jak to Pani doktor powiedziala ... z taka szyjka nie jedna na raz blizniacza ciaze bym przenosila :D i , ze jest baaaaardzo zadowolona z mojej ciazy . :) dostalam luteine i magnez zalecenie na te twardnienia jak wystepuja , na bolaca rane po porodzie i to plamienie z niej dostalam leki i mus tej krzywej zrobienie . No nic zrobie , wyjscia nie mam :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i najwazniejsze .
    Maly Kubus , bo bedzie Kubus . Postanowione ♡
    Wazy nie cale 900 gram, ok 870 ;) i ma ponad 30 cm . Od samej glowki do pupy ma 25 :D plus nozki to na oko z 31-32 cm ma :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ??? Jedna sprawa mnie na maksa dziwi .
    Mialam u mojej ginekolog w Polsce robiona cytologie , bylo wszystko w porzadku . Pozniej zaszlam w ciaze w uk wykryli nadzerke w 7 tygodniu ciazy przez badanie palcami i wziernikiem .
    Teraz bylam u mojej ginekolog zrobila od a do z badanie szyjki od palpacyjnego badania po wziernik i usg szyjki i powiedziala , ze szyjka jest piekna + nic a nic nie mowila o nadzerce ;o


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brata Kubusia :D to znaczy już Kubę, albo Jakuba, bo ma 19 lat 😂😂

    A ja przeżyłam jakoś tą glukozę, nie było tak źle, jedynie mocno chciało mi się spać, wróciłam i położyłam się do łóżka i przeleżałam cały dzień.
    Mam wyniki, ale nie mam norm, w internetach znajduje różne i czekam na wizytę u lekarza jutro, dowiem się więcej wtedy. Ja mam mieszane odczucia co do wyniku po 1h.
    Moje wyniki:
    Na czczo: 78
    Po 1h: 155
    Po 2h: 107
    Muszę też poprosić lekarza, żeby zlecił mi posiew czy ten grzybek mi ustąpił.

    Zakręcona, super, że wszystko wyszło u Ciebie ładnie, chyba jesteś bardziej spokojna. Aaaa to już duży chłopak Ci tam siedzi w brzuszku! ❤️

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 listopada 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O juz wybraliście imie :) ladnie :)

    Polecam glukoze pomaranczowa :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    O juz wybraliście imie :) ladnie :)

    Polecam glukoze pomaranczowa :)
    U Mnie tylko cytrynowa albo zwykla , wzielam cytrynowa ;)
    Masz ok wyniki krzywej wydaje sie .

    Nie taki duzy ;) jest miedzy najnizszym a srednim centylem , w moim tygodniu laski maja kolosy przy moim hehehe . :D nir no jest ok


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam zwykłą i dało się :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja piłam zwykłą i dało się :)
    Z Oskarem tez pilam zwykla ale Ja Ja ogolnie ciezko krzywa przechodze , nie dobrze mi bylo , alabo a pozniej caly dzien spalam z bolem glowy wstalam . Dramat . Mam nadzirjr ze przy moich wymiotach nie rzygne :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też spałam, byłam strasznie słaba.
    Jeśli nie będę musiała nigdy powtarzać to nigdy tego nie zrobię!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez ciazy rzadko kiedy trzeba to robic , tylko w ciazy sie robi . Dla bezpieczenstwa wiadomo :) Ja myslalam , ze mnie ominie to bo nienawidze ale z drugiej strony lepiej sprawdzic bo nie leczona cukrzyca ciazowa to nic dobrego


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Witam sie dzis nie przy kawie a glukozie :( wypilam , siedze i czekam ... narazie jest okej ale ogolnie niesmaczne w cholere az mna wzdryglo . No nic , musze przezyc.
    Pozniej od nowa mam latania , orange , paczke odebrac z rzeczami zamowionymi dla mnie i maluszka do porodu i po nim :) urzad , sklep , bank i tak ciagle cos a za 2 dni powrot do uk :(

    Co tam u Was ???


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w domku juz . Pije kawke , zjadlam sniadanie i czuje sie wysmienicie . ;) jestem w szoku


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aż się boję tej krzywej bo przy Mani mało nie zemdlałam :/ zastanawiam się czy brać książkę czy będzie mi jeszcze bardziej niedobrze od gapienia się w nią 😂

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ