X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teraz byłam od soboty do jutra u rodziców i też trochę odpoczęłam, jutro po mnie mąż przyjeżdża. Ciekawe czy w ogóle zauważy różnice na głowie, pewnie nie jak to facet.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata jak tam na urlopie?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 listopada 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest super ;)
    Wlasnie dzis mielismy urodzinowa imprezke Synka , bylo super . Goscie sie rozjechali jakis czas temu , my posprzatalismy i po kapieli juz w lozeczku sobie smacznie lezymy ;)

    Od poniedzialku sie zacznie troszke latanina aleee ... Polska to Polska hehe . :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 3 listopada 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z ranka. Ale pogoda pod psem dziś 😤
    Ale zrobiłam ciasto wczoraj i jedziemy do rodziców na obiadek :-)
    Moje dziecię w brzusiu dzisiaj baaaardzo spokojne. Od czasu do czasu fikołka zrobi, a tak to pewnie śpi. Wyczuwa tą beznadziejną pogodę 😂

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 listopada 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . My leniuchujemy jeszcze troszke i zaraz zbieramy sie od Tesciow do Mnie .
    Od rana jezdzenia a jezdzenia i zalatwiania x mam wizyte tez jutro na 16.10 u ginekologa :)

    Moj maly wczoraj byl caly dzien taki cichy , ze az sie balam !!! Ale na wieczor sie uaktywnil i Matke uspokoil hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 listopada 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas weekend tez leniwy. Ale szybko zlecial. Mały juz śpi. Oby tym razem dał pospać bo ostatniej nocy musiałam co chwile wstawać.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizytę!
    Ja też miałam dosyć intensywny weekend, ale na instagramie widziałam fotki, z imprezy urodzinowej, więc spóźnione, ale wszystkiego najlepszego dla małego!

    Ja jestem właśnie na krzywej cukrowej, wypiłam i czekam, ale jest mi trochę niedobrze.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Tak , byly urodzinki . Bylo cudownie . Dziekujemy :)

    Ruda i jak przeszlas ? Bo Ja za pierwszym razem ledwo zylam , slabo , niedobrze mi bylo brrr ...

    Dzis rano bylam na pobraniu krwi , jutro wolne od badan a w srode oddaje mocz i musze tez na krzywa isc . Juz mnie mdli na sama mysl ... bo po 1 spalam jak dziecko caly dzien a pozniej od takiej ilosci cukru mnie banka bolala na maksa .

    No a na wizycie co , szyjka cudna ! 5.1 cm , pozamykana :) maly doskonale , lozysko piekne jak to Pani doktor powiedziala ... z taka szyjka nie jedna na raz blizniacza ciaze bym przenosila :D i , ze jest baaaaardzo zadowolona z mojej ciazy . :) dostalam luteine i magnez zalecenie na te twardnienia jak wystepuja , na bolaca rane po porodzie i to plamienie z niej dostalam leki i mus tej krzywej zrobienie . No nic zrobie , wyjscia nie mam :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i najwazniejsze .
    Maly Kubus , bo bedzie Kubus . Postanowione ♡
    Wazy nie cale 900 gram, ok 870 ;) i ma ponad 30 cm . Od samej glowki do pupy ma 25 :D plus nozki to na oko z 31-32 cm ma :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ??? Jedna sprawa mnie na maksa dziwi .
    Mialam u mojej ginekolog w Polsce robiona cytologie , bylo wszystko w porzadku . Pozniej zaszlam w ciaze w uk wykryli nadzerke w 7 tygodniu ciazy przez badanie palcami i wziernikiem .
    Teraz bylam u mojej ginekolog zrobila od a do z badanie szyjki od palpacyjnego badania po wziernik i usg szyjki i powiedziala , ze szyjka jest piekna + nic a nic nie mowila o nadzerce ;o


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brata Kubusia :D to znaczy już Kubę, albo Jakuba, bo ma 19 lat 😂😂

    A ja przeżyłam jakoś tą glukozę, nie było tak źle, jedynie mocno chciało mi się spać, wróciłam i położyłam się do łóżka i przeleżałam cały dzień.
    Mam wyniki, ale nie mam norm, w internetach znajduje różne i czekam na wizytę u lekarza jutro, dowiem się więcej wtedy. Ja mam mieszane odczucia co do wyniku po 1h.
    Moje wyniki:
    Na czczo: 78
    Po 1h: 155
    Po 2h: 107
    Muszę też poprosić lekarza, żeby zlecił mi posiew czy ten grzybek mi ustąpił.

    Zakręcona, super, że wszystko wyszło u Ciebie ładnie, chyba jesteś bardziej spokojna. Aaaa to już duży chłopak Ci tam siedzi w brzuszku! ❤️

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 listopada 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O juz wybraliście imie :) ladnie :)

    Polecam glukoze pomaranczowa :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    O juz wybraliście imie :) ladnie :)

    Polecam glukoze pomaranczowa :)
    U Mnie tylko cytrynowa albo zwykla , wzielam cytrynowa ;)
    Masz ok wyniki krzywej wydaje sie .

    Nie taki duzy ;) jest miedzy najnizszym a srednim centylem , w moim tygodniu laski maja kolosy przy moim hehehe . :D nir no jest ok


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam zwykłą i dało się :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja piłam zwykłą i dało się :)
    Z Oskarem tez pilam zwykla ale Ja Ja ogolnie ciezko krzywa przechodze , nie dobrze mi bylo , alabo a pozniej caly dzien spalam z bolem glowy wstalam . Dramat . Mam nadzirjr ze przy moich wymiotach nie rzygne :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też spałam, byłam strasznie słaba.
    Jeśli nie będę musiała nigdy powtarzać to nigdy tego nie zrobię!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez ciazy rzadko kiedy trzeba to robic , tylko w ciazy sie robi . Dla bezpieczenstwa wiadomo :) Ja myslalam , ze mnie ominie to bo nienawidze ale z drugiej strony lepiej sprawdzic bo nie leczona cukrzyca ciazowa to nic dobrego


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Witam sie dzis nie przy kawie a glukozie :( wypilam , siedze i czekam ... narazie jest okej ale ogolnie niesmaczne w cholere az mna wzdryglo . No nic , musze przezyc.
    Pozniej od nowa mam latania , orange , paczke odebrac z rzeczami zamowionymi dla mnie i maluszka do porodu i po nim :) urzad , sklep , bank i tak ciagle cos a za 2 dni powrot do uk :(

    Co tam u Was ???


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w domku juz . Pije kawke , zjadlam sniadanie i czuje sie wysmienicie . ;) jestem w szoku


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aż się boję tej krzywej bo przy Mani mało nie zemdlałam :/ zastanawiam się czy brać książkę czy będzie mi jeszcze bardziej niedobrze od gapienia się w nią 😂

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ