X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 listopada 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jest ❤ za tym bede tesknic najbardziej ...

    No Ja sie ciesze , ze coraz blizej konca . Naprawde bardzo sie ciesze ... 😊 ale zlecialo tak szybko , ze hej . Mnie tam sie wcale nie ciagnie ta ciaza . Do 23 tygodnia to zlecialo nawet nie wiem kiedy. Serio , po juz ciut wolniej ale tez nie ma tragedii . Jak pracuje zdecydowanie szybciej mi wszystko leci


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 listopada 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Tej nocy to mam zarwana. Chyba idzie skok bo maly czesciej sie denerwuje.
    W ciąży to tak jest. Ostatnio myślałam jak to było w ciąży.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .

    Widze , ze nasze forum troszke podupada :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja!
    Zakręcona jaka profilóweczka ❤️👌
    W ogóle ja to Cię kobieto podziwiam, że tyle obowiązków i dajesz radę, a ciąża nie jest dla Ciebie spacerkiem, tylko daje w kość.

    Ja to nawet nie wiem jakiej długości jest moja szyjka, lekarz przy wizycie, zawsze mi mówi, że szyjka ok, a ja nie dopytuję.
    Ostatnio czuję jednynie okropne zmęczenie, przespałabym cały dzień..
    Z mężem prawie się przeprosiłam, ale nie jest jak w niebie niestety! 😢 Mamy chwilowe problemy, ale to trzeba przeczekać.

    Biorę się za drugie pranie dzisiaj, mam do wyprania męskie koszule, nienawidzę tego robić, chyba właśnie dlatego, że czeka mnie później prasowanie.

    W sobotę mamy ślub znajomych i takie małw przyjęcie po, mam okropną sukienkę i będę się mega źle czuła jak taki słonik 🐘.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 listopada 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ale czemu Mnie podziwiasz ? Jestem jak wiekszosc kobiet . Pozatym no co zrobic , niezaniedbam dziecka przeciez badz domu bo mam slabsza chwile hehehe a zdarzaja sie czesto a w takie dni jak dzisiejszy poszlabym chetnie juz na zwolnienie az do macierzynskiego gdybym tylko miala placone normalnie a nie wyplute ochlapy :(
    Aktualnie 3 dzien jestem z goraczka ktora nie spada ponizej 37.9 a najwyzsza na ta chwile 38.4 ktora sie utrzymuje praktycznie non toper ... mam zajebiscie mocny , bolacy w klatce az kaszel i katar brzydki . Bola mnie miesnie a lekarz jak na zlosc dzis juz miejsc nie ma i o ... musze jutro dzwonic i sie prosic , do pracy nie poszlam ani wczoraj ani dzisiaj , ciul wie czy da mi zwolnienie za te dni co mnie nie ma . Pierd***lona polityka Angielska . I po powrocie z Pl jestem bardziej niz pewna , ze Ja wracam na bank na wiosne !!! Naaaaaaa baaaaaaaaank !!! Mam dosc x to juz koniec mojej przygody z uk ! :)

    Ja z racji , ze mialam raz szyjke mierzona w tej ciazy bo w Uk tego nie robia to zapytalam ;) zapytaj z ciekawosci na nastepnej wizycie .
    Co do meza to nigdy czlowiek nie ma jak w niebie , chcialby ale nie ma . Chyba , ze na poczatku ... wtedy jest niebo , hajlajf itp a pozniej wkracza czysta rzeczywistosc . Wazne ze sie docieracie i walczycie :)

    Pokazesz sukienke ?! Ja sie nie dziwie , Ja sama czuje sie jak typowy slon wiec wiecie ... brzuch urosl , juz nie ukryje sie go chyba , ze pod kurtka :D pokazcie swoje brzuszki


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzecz w tym, że ja przytyłam CAŁA, nie tylko brzuch, a ogólnie zrobiłam się taka duża, no i przekroczyłam już 80 kg :/ zdjęcie jest z teraz.
    9b0ad76caa6a.jpg

    Wrzucę wam później sukienkę, ale dałam ją do wypłukania i schnięcia.
    Jest w pudrowym różu (nie wiem czy pasuje), ale tylko ta ciążowa na mnie jakoś leżała, mam do niej brązowy płaszcz, taki brunatny i złote szpilki. Nie jest to jakaś wielka impreza, tylko to są nasi dobrzy znajomi, mąż jest świadkiem, po urzędzie stanu cywilnego jest tylko obiad i nic więcej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 10:49

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch ledwo widac , bynajmniej z tej perspektywy co stoisz .
    80 to nie taka tragedia , mam kupe kilogramow wiecej od Ciebie na stanie . Nie jest mi przyjemnie ale no co zrobic mam , jeszcze 11 tygodni i koniec :)
    Ja tez cala utylam , od nog poprzez nawet bicepsy ale taka nasza natura i " uroda " . Nie pisane mi tyc tylko w brzuszku ale pocieszam sie , ze jeszcze chwilka . Nawet nie 3 miesiace ...
    Ok to czekam na zdjecie sukienki


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak się ubiorę to nie widać jeszcze za bardzo, bo ja mam wrażenie i to mówi też mój mąż, że mi to się zrobiło takie koło ratunkowe dookoła.
    Jak się ubiorę w spodnie/legginsy i szerszą koszulkę to nawet nie widać żebym była w ciąży, tylko taka z nadwagą.

    dcf21eb8020b.jpg

    To na wiosnę masz zamiar na stałe już wrócić?
    A z tym podziwianiem to nie chodziło mi o dziecko, czy dom, choć to też wyczyn w tym stanie, ale nie ma innej opcji, to po prostu trzeba i nie ma że boli. Tylko chodziło mi o pracę, ale nie ma się co oszukiwać, pieniądze ważna rzecz i ciężko zostać bez dochodu. Więc pod tym względem serio w UK nie jest kolorowo.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 listopada 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie jest kolorowo , Ja zawsze powtrzam , ze od przybytku glowa nie boli a lepiej miec wiecej niz mniej . :)
    Ciazy nie mam zagrozonej zebym musiala plackiem lezec ale doskwiera mocno , bardzo mocno momentami ... ale no musze . Jeszcze z 7/8 tygodni i koniec !

    Tak , wracamy do Polski .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja. Ja dzisiaj od rana rzygam i walczę z mdłościami 🤮 ja narazie 2 kg na plusie. Najwięcej to ważą chyba cycki bo są oooooogromne.
    Zazdroszczę Wam, że już macie tak blisko. Ja za tydzień mam połówkowe i mam nadzieję, że naszej Majce nie wyrósł siusiak 😂

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha no to czekamy razem z Toba :)
    Ja dzis tez mam troche mdlosci ale bardziej obstawiam , ze przez ten pieprzony kaszel ...
    Pokaz brzuchol Kasia :)

    Noooo , nie daleko juz a jednak jeszcze troszke .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to chciałabym być już po wszystkim!

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/0820594cb9437.jpg.html

    To taki wieczorny jak się najem 😂

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 listopada 2019, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak , w sumie to 20 tc niebawem konczysz wiec masz chwile na przyrost hehe . Sliczny masz brzusio , idealny wrecz !

    Ja tez Ruda , oj Ja tez .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ladny juz brzuszek masz :)
    Tez nie lubie prasowac koszul.
    I tez wczoraj dwa prania zrobilam. Jedno robocze mojego i drugie malego.
    Pozniej czeka mnie prasowanie.
    Dzis pogoda nie rozpieszcza. Pada od wczoraj wieczór.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 07:30

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ale figurka ❤️

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 15 listopada 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Rudziaczku ❤️

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 listopada 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuku ;)
    Jak to mozliwe , ze Twoje zdjecie Kasia widzialam jak wrzucilas odrazu , bylam pewna, ze skomentowalam a tu nic ?! :o
    Piekny brzuszek , mega zgrabniutki ;)

    jestem po juz wizycie w szpitalu . Niedawno wrocilam do domu . Caly dzien mnie prawie nie bylo :o nalazilam sie jak glupia bo jeszcze musialam isc po prezent dla Mamy bo jutro robi swoje urodziny.

    Oczywiscie nie widza potrzeby kolejnego usg wiec z 20 tyg maja ostatnie i pierdziela w trabke . Pojde pod koniec ciazy sobie sama prywatnie chociaz ocenic polozenie dziecka zebym sie jak cos nie zdziwila przy porodzie , ze mi nogi wychodza a nie glowka :D
    Co do tarczycy dobrze ze sobie sama wiekszylam dawke , pobrali krew , w 36 mam przyjechac na rozmowe z lekarzem o porodzie a co do cukrow to mam hipoglikemie ale dieta tylko mozna cukry rownac wiec jesc malo a czesto a co moge jesc co nie na googlach mam sprawdzic 😂😂👌 wkurzona wyszlam z tego spotkania jak diabli ale kupilam sobie kiecke na jutro i portfel nowy plus czapeczka dla Kubusia i mi sie humor polepszyl ... ale ich olewczosc to koszmar , bez kitu levz w sumie na dobra sprawe nie spodziewalismy sie niczego innego z mezem .
    Teraz w koncu wejde w kapiel cieplutka , pranie rozwiesze , zjem kolacje i jakis film na necie w lozeczku obejrzymy i spac :)
    Taka przemarznieta jestem , ze kaszel mij rozrywa mi oskrzela ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 listopada 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.ładne brzuszki dziewczyny

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dziewczyny dzisiaj przerabany dzien :/ stawia mi sie brzuch od wczoraj az bolesnie . Owszem z przerwami ale stawia , juz glupieje czy to dziecko sie tak usadawia czy brzuch twardnieje bo caly brzuch jest twardy wtedy . Od zoladka wlacznie z podbrzuszem i bokami ...
    Dodatkowo mam mega nerwy , ciagle mi niedobrze jest . Brak apetytu od dwoch dni ... zjem 2 posilki mniejsze i finito na caly dzien , ledwo moge wody sie napic :/ lece na herbacie ... maz , pies doprowadzaja mnie dzis do bialej goraczki hahaha dodatkowo pisalam ze chujowo sie czuje wzgledem choroby ..jakby poprawilo sie a dzis znow kaszana po calosci i ta goraczka . Non toper . Rano i na noc ponad 38 stopni ciagle a antybiotyk biore ciagle . Dodatkowo musze napisac jutro pismo do pracy kiedy chce odejsc z pracy i teraz sie zastanawiam . W planach mialam ok polowy stycznia a rozkminiam czy nie wczesniej badz pozniej ...
    Eh ... no to sie wygadalam


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ