X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, przybijam piąteczkę w temacie "chu... samopoczucie". Od tygodnia gdzieś mam wrażenie że z dnia na dzień brzuch mam coraz większy i muszę się do tego przyzwyczaić. Niewygodnie mi w żadnej pozycji, w nocy się kręcę, wstaję po parę razy;w dzień pochodzę dłuższą chwilę to łapię zadyszkę jakbym miała z 70lat...masakra jakaś. W dodatku zaczęliśmy ogarniać pokój dla małego, i dziś po rajdzie po sklepach myślałam że padnę. Kurde, a jeszcze prawie 3 miesiące!
    A choroba Ci przechodzi?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 listopada 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Zakręcona, przybijam piąteczkę w temacie "chu... samopoczucie". Od tygodnia gdzieś mam wrażenie że z dnia na dzień brzuch mam coraz większy i muszę się do tego przyzwyczaić. Niewygodnie mi w żadnej pozycji, w nocy się kręcę, wstaję po parę razy;w dzień pochodzę dłuższą chwilę to łapię zadyszkę jakbym miała z 70lat...masakra jakaś. W dodatku zaczęliśmy ogarniać pokój dla małego, i dziś po rajdzie po sklepach myślałam że padnę. Kurde, a jeszcze prawie 3 miesiące!
    A choroba Ci przechodzi?
    Myslalam , ze wlasnie przechodzi bo kaszel mam duzo mniejszy , katar to samo ale jednak dzis wstalam to mialam takie typowo chorobowe samopoczucie i goraczke ktora akurat wcale nie ustepuje . Ciagle ponad 38 stopni jest ... :/
    Moj brzuch tez coraz wiekszy ale nie przeszkadza jeszcze bo nie jest na tyle.duzy ... lecz te twardnienia , ogolnie tez sie wlasnie.mecze dramatycznie juz ... mam chwile.ze biegam pp domu , sklepach i jest ok a mam chwile ze po schodach wejscie.na pietro do sypialni przykladowo sprawia mi juz trudnosc .
    Nooo , jeszcze 2 .5 miesiaca mi do tp zostalo ... a bedzie coraz gorzej


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 19 listopada 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się również chora 😤 tyle czasu nic mi nie było, a od wczoraj gardło mnie nawala i nos mam zatkany. W piątek byłam na imprezie i siedziałam w przeciągu i jeb, załatwiłam się! Teraz siedzę w poczekalni i czekam na połówkowe.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze też nie mam tak wielkiego brzucha, ale zaczyna mi przeszkadzać, szybko się męczę i najchętniej cały czas bym spała.
    Dobrze, że póki co nie choruję.

    Kasia daj znać po połówkowych!

    Tak w ogóle ostatnio na nic nie mam ochoty, zjadłabym coś, sama nie wiem co, a jak mam już zjeść to mnie cofa. A zgaga jest nieziemska... 😣

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 19 listopada 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po badaniu. Wsio idealnie. Maja zostaje Mają :-) waży 350g i mierzy 24 cm :) szyjka zamknięta, 30mm.

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 listopada 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Jestem po badaniu. Wsio idealnie. Maja zostaje Mają :-) waży 350g i mierzy 24 cm :) szyjka zamknięta, 30mm.
    Fajnie , ze wszystko ok . ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super brzusio i figura musialam wcześniej przeoczyć. Dobrze ze po polowkowych wszystko ok :)

    Łączę się w bólu. Tez chora. Chyba od zimnej wody zaczelam miec katar a pozniej kaszel. Pojde dzis do apteki po spray na gardlo co dziewczyny na sierpniowkach polecają. Syn na szczęście o dziwo się nie zarazil.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 21 listopada 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Argentin - T, można go i w ciąży i podczas karmienia. Ja się tak źle czuję, że mówię do męża, że chcę umrzeć na te kilka dni, żeby wyzdrowieć.
    Dawno nie byłam tak chora, ale to wszystko przez to, że tydzień temu na imprezie siedziałam w przeciągu :(

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia właśnie po to poszedł mój do apteki i tez do rosmana po pampersy. Zaczynamy 3 bo juz 2 są za małe.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 listopada 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze , ze wszystkie chore ... zdrowia dziewczyny .

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta pogoda tez dobija. Za oknem ponuro i wietrznie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 listopada 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak weekend ? Jak zdrowko dziewczyny ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 26 listopada 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wśród żywych. Wczoraj wstałam z łóżka w końcu, a tak to cały czas zgon i niemoc. To było najgorsze przeziębienie jakie kiedykolwiek.
    Co do dolegliwości ciążowych to gdyby nie przeziębienie i ruchy małej to nie czułabym, że jestem w ciąży, aż do dzisiaj 😂 dzisiaj w nocy spałam koszmarnie, było mi strasznie duszno i ciężko, jakby ktoś mi na klacie siedział, jak wstałam to poczułam ból pachwinach, biodrach i krzyżu 😱 jutro idę na fizjoterapię i podpytam o kinesiotaping. Brzuch jakiś duży mi się zrobił, a pragnęłam mieć go przez jak najdłuższy czas jak najmniejszy😂 ale nie pykło 🤣
    Dzisiaj na obiad mam rosołek, do mięsnego zaraz skoczę po łopatkę i poczynię spagetti.
    miłego i bezbolesnego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2019, 10:20

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 listopada 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Kasia , ze sie lepiej czujesz juz . Ja zmagam sie z choroba do dzis , jeszcze jestem na zwolnieniu . W poniedzialek wracam do pracy wiec do tego czasu powinnam sie wyleczyc chociaz chust wie jak dwa dobre tygodnie sie z zapaleniem oskrzeli zmagam ...

    Pokaz brzuszek :)
    Moj tez juz urosl troszke od ostatniej fotki ale to juz 31 tc dzis zaczelam takze mial prawo no i ostatnia prosta juz przede mna .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 26 listopada 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/318fd49fab1fe.jpg.html
    Ja już chciałabym być w 30 tygodniu :-)
    Ten drugi trymestr miał być lepszy, a też jest chujowy tak jak pierwszy 😤

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 listopada 2019, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie urosl ale Ty masz taka piekna szczuplutka figurke , ze coraz wiekszy brzuszek dodaje Ci uroku tylko ;)
    Oj Ja mialam to samo , myslalam , ze 2 trymestr bedzie duzo lepszy a nadal byl chujowy . Dopiero chwile temu mi sie.poprawilo lekko ale rzyganko nadal i mdlosci wystepuja , np. Wczoraj i dzis ;)
    No Ja sie bardzo ciesze , ze juz rozpoczelam ostatnia prosta . Baaaaardzo.!


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 27 listopada 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ❤️ Ja od wczoraj mam jakiś kłujący ból w podbrzuszu. Troszkę mnie on niepokoi i mam nadzieję, że przez twardniejący brzuch nie skróci mi się szyjka :/

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam i ja po chwili nieobecności, ale u mnie dużo się dzieje.

    Kasia, figury to Ci nastolatki mogą zazdrościć, bo w ciąży masz lepszą niż niejedna młodziutka dziewczyna 👏

    W ogóle wiecie co mi się wczoraj stało, poszłam sobie wybrać pieniądze z bankomatu i zeżarło mi kartę z napisem, że zatrzymana z powodów bezpieczeństwa, helloł! Jakiego bezpieczeństwa?
    Ale mają mi w banku wyrobić nową, a na wyjaśnienie dlaczego mi zjadło kartę to mi powiedziano, że bankomaty tak mają, że zjadają karty czasem.
    Trudno, do tego czasu będę musiała korzystać z konta starego i jego karty 😂😂

    Jutro jedziemy na weekend do Zakopanego od czwartku do soboty naładować baterie.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 listopada 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Dziękuję ❤️ Ja od wczoraj mam jakiś kłujący ból w podbrzuszu. Troszkę mnie on niepokoi i mam nadzieję, że przez twardniejący brzuch nie skróci mi się szyjka :/
    Kasia bierz magnez i nospe jak Ci twardnieje , Ja mam to samo i lekarka moja kazala mi nawet do 4 tabsow dziennie magne b6 brac :)
    Szyjka podobno jak sie skraca to nie czuc ale.wiadomo skurcze moga skrocic . Oby nie ;) klujacy bol i Ja mam nie raz ciagle kilka dni a to wszystko rozciaganie i naciskanie malego na nerwy ale jak cie nie pokoi cos to moze lekarz ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 listopada 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda milego weekendu, kocham Zakopca !!! Mielismy w tym roku ponownie jechac jak w tamtym roku ale uniemozliwila mi to ciaza a raczej porod po swietach :D
    Odbijemy sobie w przyszla zime :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ