X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Ja aż się boję tej krzywej bo przy Mani mało nie zemdlałam :/ zastanawiam się czy brać książkę czy będzie mi jeszcze bardziej niedobrze od gapienia się w nią 😂
    Hahahaha Ja tez nad tym sie zastanawialam i w koncu nie wzielam . Tel troche przejrzalam :)
    Zycze Ci bys przeszla tak doskonale ta druga krzywa jak Ja . :) jestem do tej pory w szoku .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A balam sie tak niesamowicie , ze dzis rano jeszcze wstajac myslalam czy isc hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 listopada 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy widzicie mój suwaczek?

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kasiu ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie nachodzilam dzis !!! Az w koncu Mnie deszcz zlapal , przyszlam do domu i usiadlam przy kawie . Od sniadania nic nie jadlam , w ogole nie jestem glodna 😂 to po tej glukozie hahahaha .

    Odebralam wszystko z apteki co zamawialam , kupilam sobie w razie wu mleczko jedno opakowanie :) butelke jedna szklana z kauczukowym smoczkiem chociaz planuje kp jak syna ale w razie co moge miec a nie pozniej biegac i szukac specjalnej jak chce badz mleczka dobrego a to co zamowilam uwazam za naprawde w porzadku skladem :)

    Odebralam poniedzialkowe wyniki badan , krew mam wrecz wzorowa :) tsh jest za wysokie jak na ciezarna i w ogole jak na Mnie a lecze sie juz 10 lat wiec dawka leku powyzszona bedzie znow ... juz biore 100 a teraz 150 bedzie . Magnez mam dramatyczny , nic mi sie od ostatnich badan nie poprawil . Dobrze, ze kupilam sobie magnez to bede brala wieksze dawki... moze wtedy i brzuch bie bedzie sie stawial wcale . Glukoza sama w porzadeczku , norma od 70 do 92 dla ciezarnych Ja mam 80.:) wyniki moczu i krzywej mam jutro do odbioru po 10 rano wiec dam znac Wam napewno.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 listopada 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to krzywa można powiedzieć przez przypadek wypiłam bo myślałam że mam badanie za miesiąc a okazało się ze wcześniej. Pani w recepcji pytała się mnie czy chce przełożyć ale powiedziałam ze chce to zrobić i mieć za sobą to dala mi do wyboru pomarańczową lub o smaku coli. Wybrałam pomarańczowa. Były gazety to przeglądałam. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 listopada 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia widze Twoj suwaczek :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ja to krzywa można powiedzieć przez przypadek wypiłam bo myślałam że mam badanie za miesiąc a okazało się ze wcześniej. Pani w recepcji pytała się mnie czy chce przełożyć ale powiedziałam ze chce to zrobić i mieć za sobą to dala mi do wyboru pomarańczową lub o smaku coli. Wybrałam pomarańczowa. Były gazety to przeglądałam. :)
    A no widzisz , u Nas w aptece byla.zwykla badz cytrynowa i wybralam cytrynows sobie tym razem :) ale.nie daja u Nas w przychodni tylko wlasnie samemu trzeba kupic


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej
    Ja ostatnio trochę się mniej odzywałam, bo mam trochę ciężki okres i taki mały kryzys z mężem, obydwoje mamy trochę stresów i chyba bierze to niestety na razie górę. Ale nie z takimi momentami dawaliśmy radę, a w każdym związku są lepsze i gorsze dni. Ewidentnie mamy teraz te trochę gorsze...

    Byłam u lekarza, moja krzywa jest w porządku, zrobiłam też biocenozę pochwy i nie mam żadnej infekcji grzybicznej, ani bakteryjnej, a byłam przekonana, że coś mam.
    Dzisiaj wizyta u okulisty.

    Aaaa i muszę sobie kupić jakąś kurtkę, bo póki co w swoją się mieszcze, ale już jakoś tak ciasno.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 listopada 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Rozumiem Ruda , każdy związek ma wzloty i upadki . Sama przeszłam z mężem wiele upadków i wiem , że teraz z wieloma sprawami damy rade !

    My juz wracamy do UK , właśnie siedzimy w samolocie . Szkoda , że tak szybko urlop minął ale zabieram moja siostrę do stycznia aż do nas *_* jakoś mi tak z tym psychicznie lepiej .

    Ja dowiedziałam się , że moja krzywa jest niezbyt ok . Podchodzi pod hipoglikemie i musze koniecznie w UK iść do lekarza , musze przejść na dietę dla cukrzyków z niskim indeksem glikemicznym.mocz mam fatalny mase białka w moczu , sczawianow , leukocytów itp ... a w UK mówili że nic mi nie jest . Debile i tyle ...

    Będę walczyć , że mają badać mnie a nie !

    Dobrze , w takim razie ruszamy i do usłyszenia po drugiej stronie oceanu ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane ;)
    My juz w uK od wczoraj , dolecielismy cali i zdrowi . Szkoda tylko , ze tak szybko minal urlop Nam ... nastepny lot do Polski to Nasz powrot ❤

    Wlasnie siedze przy kawce , bajkach :D synus wcina sniadanko a maz do pracy na 6 juz musial dzis isc .
    Mnie za to czeka zaraz masa prania , rozpakowanie siebie bo chlopaki to wczoraj zrobili , odkurzyc , kurze wytrzec jednak nas tydzien nie bylo i firanki odswiezyc . Takze nooo ... a pozniej siostra przychodni, obiad i zostake dzis na noc u nas . Robimy chyba sushi i ksw bedziemy patrzec :)


    Co u Was ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kolejną kłótnię za sobą...
    Nie wiem, chyba się na kilka dni wyprowadzę z domu do rodziców, może on się ogarnie...

    Od kilku dni czuję się przech**owo (wybaczcie za określenie), ale po prostu jest mi słabo i nie mam na nic ochoty, nawet jem jak wróbelek.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 listopada 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja mam kolejną kłótnię za sobą...
    Nie wiem, chyba się na kilka dni wyprowadzę z domu do rodziców, może on się ogarnie...

    Od kilku dni czuję się przech**owo (wybaczcie za określenie), ale po prostu jest mi słabo i nie mam na nic ochoty, nawet jem jak wróbelek.
    Moze to dobry pomysl , Tobie lepiej zrobi odsapniecie , pobedziesz z rodzicami a i On moze ogarnie temat i siebie troszke .

    No co chwila sie zmienia pogoda i cisnienie plus nerwy wszystko to niestety lapie taki dol i zamula ...wspolczuje .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 9 listopada 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja dzisiaj mam mega aktywny dzień. Zrobiłam u Mani małe przemeblowanie, mąż kazał mi czekać, żeby mi pomóc, bo jak mu powiedziałam, że szyjka mi się skraca i czym to grozi to powiedział, że mam sama nie wynosić nawet worka ze śmieciami 😂
    Ale dałam radę. Poprzesuwałam, poodkurzałam, umyłam podłogę i pokoik nabrał lepszego wyglądu :-) Pojechałam też zobaczyć wózek i pojeździć nim. Utwierdzam się w tym, że zostaje przy swoim wyborze :-) przed chwilą wróciłam z zakupów, teraz było mniej ludzi, więc nie trzeba było stać w gigantycznych kolejkach, kupiłam co trzeba i teraz siedzę, piję herbatkę i wpieprzam chipsy 😂
    Ruda jedź do rodziców, nie możesz się denerwować. Nie wiem jakie są powody Waszych kłótni, ale lepiej czasami dać sobie kilka dni na odpoczynek od siebie.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 listopada 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jak to Ci sie szyjka skraca ? Chyba nic nie pisalas ... to jak sie skraca to po co Ty tak.latasz ???:o prz3ciez to niebezpieczne


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 10 listopada 2019, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kasia jak to Ci sie szyjka skraca ? Chyba nic nie pisalas ... to jak sie skraca to po co Ty tak.latasz ???:o prz3ciez to niebezpieczne
    Wczoraj na wizycie poszpitalnej lekarka zaniepokoiła się, że ma 30mm i że trzeba ją mierzyć co wizytę. Mówiła, że jak jest 25mm to ginekolodzy już zaczynają się martwić. Mam brać luteinkę i oszczędzać się.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 listopada 2019, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no to rozumiem ale moze taka uroda Twoja , ze masz 3 cm szyjke ?! Bo jak taka natura to luzik zaden niepokojacy objaw ale jezeli sie skraca to faktycznie trzeba obserwowac .
    Mowie juz co Ja za post pominelam o Twojej szyjce 🤔

    Takto dzien dobry .
    Maz do pracy sie wlasnie szykuje , Synek spi , Siostra spi bo byla na noc u Mnie :) Ja tez zaraz jeszcze zalegne na troszke ... mega zimno u Nas . Odkad wczoraj przyjechalismy to dramat , po -4 nawet . Do konca listopada ma byc po max 5 stopni . Szok ... a do tego wszusyko biale , oszronione , zamarzniete brrrrr . Moglby chociaz snieg spac a nie :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 10 listopada 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obym miała taką naturę. W pierwszej ciąży nikt nic nie mówił jaką ma długość 😂
    Będę się oszczędzać ile się tylko da.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 listopada 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak natura to bez stresu wiadomo ;)
    Moja natura np. Jest szyjka w pierwszej jak i drugiej ciazy ponad 5 cm :o i przez to pieknie przenosilam jedna ciaze i wrozy przenoszenie drugiej 🤔😂👌 aleeee ... no noz i zacznie sie skracac wczesniej ( oczywiscie w terminie ) jak jestem ciagle w ruchu a na macierzynski odchodze ok 2 tygodni max 3 przed porodem . Z synem w ciazy nie pracowalam , wiadomo czlowiek nie mial tylu obowiazkow co teraz gdzie jest praca , dom , dziecko 4 letnie :D itp itp ... okaze sie wszystko z czasem . Juz niebawem , we wtorek 29 tydzien zaczynam . Woooooow 😱😱😱😱😱❤


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 10 listopada 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym już chciała być w 30 tygodniu 😂 teraz po 20 tc. pewnie będą powoli lecieć.
    Moje dzieciątko dzisiaj nareszcie mega mocno mnie kopało, aż do góry podskakiwałam :-) jakie to jest cudowne :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ