X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Daria.las Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to u was jest z tematem przechowywania krwi pępowinowej i ewentualnie sznura pępowiny pobranych przy porodzie? Macie zamiar bankować? Powiem Wam, że bardzo dużo czytałam na ten temat różnych informacji w internecie. Jakie macie doświadczenia w tej kwestii?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria.las wrote:
    Dziewczyny, a jak to u was jest z tematem przechowywania krwi pępowinowej i ewentualnie sznura pępowiny pobranych przy porodzie? Macie zamiar bankować? Powiem Wam, że bardzo dużo czytałam na ten temat różnych informacji w internecie. Jakie macie doświadczenia w tej kwestii?
    Zadnych , nie mam zamiaru tego robic . Nie robilam za pierwszym razem ani za drugim robic nie bede. Mieszane uczucia mam co do tego :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, przede wszystkim gratulacje! ❤️

    U mnie był lekarz na obchodzie, powiedzieli, że to nadciśnienie nie jest spore, ale niestety niepokojące. Podają mi sterydy, żeby maluchowi dobrze się rozwinęły płucka, w razie gdy trzeba będzie rozwiązywać ciążę wcześniej. Ja po takich dawkach leków jestem padnięta, ledwie oczy otwieram.
    Ale lepiej być pod kontrolą, bo i malutka mi się coś dzisiaj słabo rusza.

    Co do Mikołajek, to ja mężowi kupiłam portfel, ale to tak bez okazji, bo miał obszarpany.
    Niech mu ciężki będzie!

    Werka, Twój miś jak widziałam na fotkach to kopia 1 do 1 taty :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda pewnie , ze lepiej byc pod kontrola niz w domu sie zamartwiac . ;)

    A mala moze tez bardziej leniwa po Twoich lekach hehe .
    Domyslam sie jak musisz sie kijowo ospale czuc po nich , domyslam ... przechodzilam to kiedys przeciez ale masz pewnie gigantyczne dawki bo cisnienie 175 na 100 to nie w kij dmuchaj .

    Dobrze , ze sterydy podaja . Na wszelki nie zaszkodzi !;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie dzisiejszy dzien sie konczy , przeszlam go strasznie . Nie dosc , ze cala noc nie spalam z bolu glowy ale to taki bol mialam migrenowy , ze czlowiek mial ochote zasadzic barana w sciane z nadzieja , ze bedzie bardziej bolalo niz ta migrena 😂 o 13 zrobilam sobie dopiero kanapke na sniadanie , mala piętke od chlebla bo maz rano o 8 byl po swiezy chlebek specjalnie ... a wczesniej lezalam z okladami z zamrazarki , tone przeciwbolowych wzielam i nic ! Plakac sie az chcialo naprawde . Zjadlam pol tej piętki , wypilam pol herbaty i w szale bolu naszykowalam sobie juz ketonal sluchajcie . Mialam ostatnia tabletke i tak.siedzialam patrzylam czy Ja wziac bo Ja naprawde nie moglam juz wytrzymac az na oczy nie widzialam dobrze ! Ale mowie nie , nie biore . Schowalam Ja i jak nie zaczelam wymiotowac , boze dopomoz . Wyrzygalam chleb z wlasnej komuni 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 jak Boga kocham z wlasnej komuni ... polozylam sie , wzielam paracetamol kolejny i 30 min a mnie bol zniknal ! Mialam i mam do tej pory takie cos w glowie ze odczuwam nawrot tego bolu ale on jednak nie wraca . Dziwne bardzo ... w kazdym badz razie zrobilo mi sie lepiej to wstalam sie wykapac , upierdzielilam bitki z ziemniaczkami i mizeria. Zjadlam jak ptaszek ale zjadlam , wypilam herbate i tyle. Dzis wiecej zjesc nie moge abaolutnie ! Mdlosci i wymioty to juz moje przyjaciolki bez kitu ...
    Takze tym milym akcentem jestem w lozku juz i koncze na dzis . Dobrej nocy babeczki ! Oby jutro bylo.lepiej .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wizytę, ciśnienie zbite i mogłabym wyjść, ale mam skróconą szyjkę, ma 2 cm.
    Czekają jeszcze na wyniki wymazów, dostałam luteinę, no i najprawdopodobniej założą mi pessar.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata to mialas przeżycia :)

    Ruda każdy mówi ze syn jest podobny do taty :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niech zakladaja . Same problemy sie ciebie w tej ciazy trzymaja jak i Mnie widze ... piona :/
    A duzo sie szyjka skrocila ? To teraz czeka cie duuuuuzo lezenia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze coraz częściej słyszę ze skracają sie szyjki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile się skróciła, bo mi nie powiedzieli, ale że ma 2 cm, a to mi się wydaje, że to bardzo mało.
    Dostałam luteinę, czekam na wyniki wymazów i ten pessar.

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja też drżę o szyjkę :/ w zeszłym tygodniu w czwartek miała 27mm. Wizytę mam dopiero 2 stycznia i za dwa tygodnie pójdę gdzieś do jakiegoś innego gina, żeby ją sprawdzić.
    Przygody nas wszystkich się trzymają widzę :/

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, ja to od podczątku ciąży mam nie lekko i pod górkę.
    Ale ile to człowiek zrobi dla takiego małego gada, ile my kobiety przejdziemy tego wszystkiego.
    Ja dzisiaj do męża płakałam, że każdy dookoła daje mi rady co robić, co nie, a nikt nie bierze pod uwagę ile ja się nacierpię :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Nie wiem ile się skróciła, bo mi nie powiedzieli, ale że ma 2 cm, a to mi się wydaje, że to bardzo mało.
    Dostałam luteinę, czekam na wyniki wymazów i ten pessar.
    No to jest bardzo wazne , bo mozna miec z natury krotka szyjke i ona nie jest wtedy niebezpieczna taka krotka a inna mowa.jak Ona sie skrocila bardzo itp to wiadomo .
    Jezeli zakladaja pessar to najwidoczniej wiedza ze szyjka sie.skrocila z chwili na chwile i dla bezpieczenstwa .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 18:32


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No niestety, ja to od podczątku ciąży mam nie lekko i pod górkę.
    Ale ile to człowiek zrobi dla takiego małego gada, ile my kobiety przejdziemy tego wszystkiego.
    Ja dzisiaj do męża płakałam, że każdy dookoła daje mi rady co robić, co nie, a nikt nie bierze pod uwagę ile ja się nacierpię :/
    To sie zwraca takiemu komus uwage , inna mowa jak wymienia sie czlowiek radami z osobami ktore maja pojecie o Twoim cierpieniu bo same to przeszly badz mialy jeszvze gorzen a inaczej jak Ciotki klotki badz znajomi ktorzy pojecia nie maja wala radami wyssanymi z palca ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak właśnie dobrzeczy piszesz Agata. Jeszcze pouczaja co masz jeść a czego nie. Co możesz a czego nie. I tak wkoło.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo każdy sobie myśli, że się poseksiliśmy i jak to cudownie być w ciąży. Owszem, to cudowny okres bo czekamy na nowe życie, ale dla mnie okropnie trudny. Od 10tego tygodnia nie mam chwili wytchnienia, jeszcze każdy sobie myśli, że ta ciąża mi spadła jak manna z nieba i jeden seks i już.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Bo każdy sobie myśli, że się poseksiliśmy i jak to cudownie być w ciąży. Owszem, to cudowny okres bo czekamy na nowe życie, ale dla mnie okropnie trudny. Od 10tego tygodnia nie mam chwili wytchnienia, jeszcze każdy sobie myśli, że ta ciąża mi spadła jak manna z nieba i jeden seks i już.
    Nie wiesz , ze wiekszosc osob tak mysli bo nie zna problemow naszych ?
    Bylam na jednej z grup o.testowaniu i czytalam takie rzeczy , ze wlos.sie jezyl na glowie . Przykladowo, jak.matka.ktora o 2 ciaze sie stara w ogole ma prawo marudzic jak juz jedno ma dziecko , ze to nie to samo.uczucie ... nie wazne ze nie jedna z nas latami.dlugimi musiala sie leczyc ciezkimi lekami by glupia owulacje miec , a ze los sie obrocil i dal ciaze druga bez statan jak w moim przypadku to cud i dziekowac Bogu mozna bo.rowniez nie dawali lekarze mi na druga ciaze szans naturalnie zbytnich . Ludzie sa podli strasznie , zamiast porozmawiac i zapytac to bez sensu miela jezorem i sprawiaja komus przykrosc . Dlatego miej wyjebane a bedzie Ci dane . Pamietaj ;) po co psuc wlasne nerwy przez czyjas glupote.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Bo każdy sobie myśli, że się poseksiliśmy i jak to cudownie być w ciąży. Owszem, to cudowny okres bo czekamy na nowe życie, ale dla mnie okropnie trudny. Od 10tego tygodnia nie mam chwili wytchnienia, jeszcze każdy sobie myśli, że ta ciąża mi spadła jak manna z nieba i jeden seks i już.
    I rowniez jestem zdania , ze cudowny okres bo rosnie w nas nowe zycie ale procz tego to osobiscie dla Mnie najgorszy okres w zyciu jaki przechodze poraz drugi i kuzwa ostatni ! Bo wychodzi mi ciaza uszami . I nic w tym zlego , moze jakbym miala ciaze bezobjawowa i plus 2 kg w samym brzuszku , figure modelki skikajacej do fot na insta to i rowniez bym sie cieszyla tym stanem ... a niestety , jestem zwykla wielka kulajaca sie obrzygana matka ;) dzien w dzien w ciazy takze sram za przeproszeniem na takich ludzi przemadrzalych co wyzej sraja niz dupe maja


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie. Nie ktorzy to nie mają taktu tylko wpierniczaja swoje trzy grosze.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam po weekendzie dziewczyny?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ