X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Dziewczyny, jestem po wizycie u lekarza i niestety jutro mam się zgłosić z rana do szpitala, mam skierowanie.
    Ciśnienie mam zbyt wysokie, dzisiaj po lekach 150/95, zwiększyłam dawkę Dopegytu i trochę się unormowało, ale wesoło nie jest.
    Dodatkowo malutka jest faktycznie za malutka, co jest wynikiem tego mojego nadciśnienia, mamy 28 tc, a mała waży ledwie kilogram.
    Dzisiaj lekarz kazał mi jeszcze odpocząć w domu, ale gdyby coś się działo to pakujemy się i prosto do szpitala.
    Tak bardzo się stresuję 😢
    Dobrze , ze Cie klada ! Spokojnie tam lwki beda podawac , normowac cisnienie i obserwowac . Przeszlam to samo z synem . 3 razy w ciazy z powodu cisnienia lezalam w szpitalu ... badz dzielna stres nic nie pomoze .
    Widzisz Twoja mala mala jest jak moj maly . W 28 tygodniu wazyl 870 gram ledwo a te kut*** z uk mowia ze spoko wszystko . Wiedzialam ze to za mala waga dla dziecka w tym wieku :/ ale na szczeacie nie jest to skrajne malenstwo wiec trzeba wyluzowac lekko . Byc moze taka ich natura i urodza sie po nie cale 3 kg .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bedzie dobrze.

    Agata dobrze ze niedługo wracasz do pl. W tym uk jest gorzej niż u nas.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szkoda tylko , ze po ciazy no.ale lepiej tak niz wcale . Uwierzcie mi , ze sluzba zdrowia jest tak przez wiele osob postrzegana bo gorszego nie doswiadczyli , Ja mam porownanie totalne i moge smialo powiedziec po 7 latach , ze Polska to cud miod malinka jesli chodzi o sluzbe zdrowia :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .

    Ruda jak sie czujesz ?
    Ja mierze cisnienie dla kontroli po nadcisnieniu z synem i z dnia na dzien mam coraz wyzsze wlasnie . Dzis np. Z samego rana mialam 142/87/98 ...
    Mam w piatek polozna i Ja jej powiem o tym cisnieniu ponownie bo Mnie zaczyna to martwic juz powoli , a wiesz u nich cisnienie mam 125-130 na iles tam i dla nich idealne ale takie cisnienie mam po czekaniu w kolejce godzine plus wypiciu pol litra wody z nudow :/ to jak ma nie spasc lekko ... jak woda zaniza cisnienie w jakims stopniu , normuje je . Chociaz jedna lekarka mi juz zwrocila uwage ze mam za duzy puls jak bylam na wizycie z choroba a nie u poloznej .
    Obawiam sie tu ich i boje , ze naprawde oleja .

    W ogole tak czekam na usg nasze :( a dopiero za jakis miesiac pojdziemy prywatnie przed porodem zeby ogarnac temat ... nic nie wiem jak moje dziecko , ile wazy itp :( bo ostatnio byl taki malenki , ze nie pokoilam sie ciagle ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, co ja tu za historie czytam; dawaj znać co tam w szpitalu Ci powiedzieli. I postaraj się nie zamartwiać jakoś strasznie, jesteś pod opieką, będzie dobrze wszystko ❤️
    Zakręcona, a nie myślałaś żeby urodzić w Polsce, jak w UK takie jaja sobie robią? Czy ze względu na synka i męża nie ma w ogole opcji?
    Ja to się boję nadciśnienia w ciąży, i cukrzycy, i szyjki skracającej... i w sumie to wszystkiego się boję, i wiem ze większość ciężarnych tak ma; a jak to któraś napisała patologia to ma wszystko w d... i olewa lekarzy, badania, witaminy, dietę i wszystkie cuda o które my tak dbamy,i przeważnie rodzą zdrowe dzieci i za parę miesięcy (góra rok)kolejna ciąża. Ech, życie serio nie jest sprawiedliwe 😥
    Trzymajmy się dziewczyny dzielnie, damy radę ze wszystkim 💪🤰

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar wlasnie Ja zaczelam tez sie obawiac jak mam zle cukry i nadcisnienie w tej ciazy juz zaczyna sie ujawniac . W poprzedniej mialam nadcisnienie i kontrolowane ciagle przez lekarzy a tu zero pomocy :/
    Z synem prowadzilam ciaze troche tu troche w Pl i.rodzilam go w Polsce bo bariera jezykowa mnie tak zblokowala , ze za nic w swiecie nie chcialam w Uk rodzic .
    Tym razem niestety , nie mam ubezpieczenia w Pl a za pozno na zalatwianie juz papierow a nawet jesli bylaby mozliwosc to pytanie czy wyrazi nhs zgode :) kolejna sprawa , ze mam robote tu i jeszcze do 20.01 pracuje a juz za 2 tyg mnie do samolotu nie wpuszcza wiec odpada a busem nie pojade ponad 24 -30 h do Polski . Nie zostawie syna a nie wezme go ze soba bo opieki nie bedzie absolutnie zadnej nad nim ...
    Ja sie porodu tu nie boje powiem szczerze bo akurat porody sa przedstawiane tu naprawde dobrze ale opieka nad ciezarna to jest dramat :/ i zaluje , ze nie ma tu jak w Pl . Wkurza Mnie jak ktos zle mowi o Polskiej wlasnie sluzbie zdrowia bo nie zaznal nigdy nic gorszego . Serio ;(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, no w pełni Cię rozumiem ;jakkolwiek by to nie brzmiało, ciąża ciążą ale życie toczy się dalej, i skoro nie masz opcji porodu w Pl no to trudno, musisz dać radę w UK. A powiedz mi z czego wynika ze oni mają taki olew na kobiety w ciąży? Bo przecież ogólnie służba zdrowia w UK jest ok (mam dwie znajome po nowotworach i obie zgodnie stwierdziły ze w Polszy już dawno by się przekręciły, a dzięki temu że były w UK wspominają to jedynie jako niefajne przeżycie,wszystko skończyło się ok).

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Zakręcona, no w pełni Cię rozumiem ;jakkolwiek by to nie brzmiało, ciąża ciążą ale życie toczy się dalej, i skoro nie masz opcji porodu w Pl no to trudno, musisz dać radę w UK. A powiedz mi z czego wynika ze oni mają taki olew na kobiety w ciąży? Bo przecież ogólnie służba zdrowia w UK jest ok (mam dwie znajome po nowotworach i obie zgodnie stwierdziły ze w Polszy już dawno by się przekręciły, a dzięki temu że były w UK wspominają to jedynie jako niefajne przeżycie,wszystko skończyło się ok).
    Sluzba zdrowia nie jest ok tutaj w uk . Jedynie specjalisci sa dobrzy wlasnie od nowotworow itp . Znajoma z Polski moja sciagnela ojca swojego z woda w plucach tu tez bo.w Pl nie umieli mu.pomoc ...
    Ogolnie sluzba zdrowia jest bardzo olewcza typu przychodnie , wlasnie dla kobiet w ciazy . Czemu ? Nie.wiem . Wiesz dla nich ciaza to nie jest jakis stan wyjatkowy zeby trzeba bylo.chuchac dmuchac , wedlug mnie dla nich to jak zwykle pierdniecie . Jest jest i zaraz nie ma :) zobacz w Pl staraja sie ciaze podtrzymac jak cos sie dzieje , dadza ci.leki nawet od 6 tygodnia ciazy a tu nie daja nic a nic
    ... slekecja naturalna jak.to kiedys uslyszalam w przychodni ;) maja chore starozytne manie mierzenia macicy miarka krawiecka i na podstawie tego.oceniaja zdrowie i wielkosc dziecka . Abstrakcja totalna ... 2 usg w ciazy ostatnie w 20 tyg a pozniej sie martw albo plac 130 f za usg jedno gdzie za 130.f to ludzie tygodniowo utrzymaja 3 badz 4 osoba rodzine z zywnoscia . To chore ... widzisz , w moim przypadku olali cukier za niski , niska wage dziecka , to , ze mialam nadcisnienie w ciazy z synem ( i.listy ze nie wiedza czy moga mi.wierzyc :/ ) itp itp ... no generalnie jest zajebisty problem z nimi tu .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam pobyt w szpitalu minimum tydzień, ciśnienie na izbie przyjęć 175/100!
    Teraz lezę pod KTG, powiem wam, że cieszę się że zostałam w szpitalu, przynajmniej ktoś mnie będzie na bieżąco kontrolował.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Ruda dobrze ze jesteś w szpitalu.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, trzymajcie się z małą dzielnie ❤️ Dobrze ze jesteś w szpitalu,zaopiekują się Wami i będzie ok wszystko.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Daria.las Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem nowa i również liczyłam, że 2019 będzie nasz :) i udało się! Jestem w 12 t.c

    ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria.las wrote:
    Hej! Jestem nowa i również liczyłam, że 2019 będzie nasz :) i udało się! Jestem w 12 t.c
    Gratulacje :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, no to faktycznie lipa z tą służbą zdrowia😒 A niby taki nowoczesny kraj...

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Zakręcona, no to faktycznie lipa z tą służbą zdrowia😒 A niby taki nowoczesny kraj...
    On kochana z niczym nie jest nowoczesny :)...jest ok 50-60 lat za Polska . Nie wiem kto wymyslil , ze to nowoczesny kraj . Zacofany , identycznie ludzie mowia o Stanach , wielce nowoczesny a wcale wlasnie nie ;) cofka po calosci lata swietlne.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria gratuluje. Jak sie czujesz powiedz cos o sobie.

    Agata tez slyszalam jaki to nowoczdsny kraj a tu takie buty. Jak ogladam program na hgtv jak ludzie kupuja domy to dla mnie masakra. Prawie kazdy dom jest taki sam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Trzymam kciukasy, żeby Mikołaj przyniósł nam i Maluszkom strasznie dużo zdrowia i jak najmniej dolegliwości, a jak najwięcej kopniaków :-)
    Mnie tak wysadziło, że już przez kurtkę brzuch zaczyna być widać :-)
    Jadę zaraz szukać książki dla Mani bo zażyczyła sobie na Mikołajki książeczkę o Misiu Wojtku :-)
    Z mężem sobie nic nie kupujemy i mam spokój z nim :)

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Daria gratuluje. Jak sie czujesz powiedz cos o sobie.

    Agata tez slyszalam jaki to nowoczdsny kraj a tu takie buty. Jak ogladam program na hgtv jak ludzie kupuja domy to dla mnie masakra. Prawie kazdy dom jest taki sam.
    No domy sa prawie takie same bo budowane z czerwonej cegly . Domy to nie problem akurat choc fakt lekko przytlaczajacy widok wszedzie czerwonej cegly ale no tak tu jest :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Hej. Trzymam kciukasy, żeby Mikołaj przyniósł nam i Maluszkom strasznie dużo zdrowia i jak najmniej dolegliwości, a jak najwięcej kopniaków :-)
    Mnie tak wysadziło, że już przez kurtkę brzuch zaczyna być widać :-)
    Jadę zaraz szukać książki dla Mani bo zażyczyła sobie na Mikołajki książeczkę o Misiu Wojtku :-)
    Z mężem sobie nic nie kupujemy i mam spokój z nim :)
    My tez nic sobie nie kupujemy . Malemu drobiazg kupie i tyle . Prezenty to na swieta u Nas sa .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jak napisałaś o misiu Wojtku to usmiechnelam się bo ja tak mówię na syna Wojtka miś 😊😁

    Co do domów pewnie można się przyzwyczaić.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ