X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Agata patrze na ten twój suwaczek i sie zastanawiam kiedy to zlecialo :)
    Samaa sie Wera zastanawiam , uwierz .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to dopiero pamiętam jak z Zakręconą byłyśmy razem na wątku Testujemy w czerwcu 😂

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak wspominamy to jutro wypada rok jak zatestowalam 😊 jak dziewczyny a szczegolnie Magda namawiala mnie do testu. I jak wkoncu go zrobiłam to aż byłam w szoku jak zobaczyłam dwie kreski. A teraz ten mały lobuziak śpi kolo mnie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam jak dziewczyny wrzuciły tu Twój test ❤️

    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda noooo , najpierw ten watek wspolnie bylysmy a pozniej przerzucilysmy sie na czerwcowe testowanie bo a smialysmy , ze jeszcze radzem vedziemy tego samego miesiaca rodzic . I jak na zawolanie 😂😂😂😂😂

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam info po wizycie, decyzja o moim wypisie padnie 17.12., trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze, malutka urosła i żebym 18.12 już była w domu!

    werni, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było. Żeby juz nic złego nie wykazywało.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .

    Emdar chcialam Ci zyczyc wszystkiego dobrego , duzo zdrowka i pomyslnego porodu . Bys przeszla to szybciutko i " bezbolesnie " 😂❤
    Wszystkiego najlepszego kochana ;*

    emdar lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Jestem tu nowa. Niestety nie dałam rady przeczytać całego tego forum. Gratuluję tym kobietkom, którym się udało :) i witam te, które nadal walczą i przyłączam się do was. U mnie leci 8 miesiąc odkąd się staramy. 2 miesiące temu dowiedziałam się, że mam PCOS. Przyjmuje teraz castangus, ovarin, metformax i duphaston od 16dc przez 10 dni (tak wiem duphaston może blokować owulację, ale dostałam go przede wszystkim na bardzo niski progesteron + krwawienia międzymiesiączkowe). Jadę na tych lekach 2 miesiąc i czuję się świetnie. Dodatkowo od miesiąca jestem na diecie pod PCOS i ćwiczę. Nie mam nadwagi, jestem szczupłą osoba, ale dzięki diecie i ćwiczeniom zrzuciłam 3kg. Wizyti kontrolna u ginekologa po 3 miesięcznej kuracji lekami mam pod koniec stycznia i zobaczymy co dalej :) mam jednak pytanie czy jest tu jakaś szczęściara ,która również ma PCOS i udało jej się zajść w ciążę lub nadal walczy? Pozdrawiam!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi witaj .
    Po 1 . Dupek nie hamuje owulacji , to glupi mit praktykowany ciagle :) wiec spokojnie

    Tak , Ja mam pcos od 17 roku zycia plus wiele wiele innych chorob . Brak naturalnych owulacji mialam wiele lat , jechalam na sterydach ,mialam cykle stymulowane po ktorym raz zaszlam w ciaze ( trojaczki ) lecz poronilam . Pozniej przestala dzialac tablica medelejewa na moj organizm . Wsciekla przestalam brac leki po czasie sama z siebie , chcialam odsapnac i co ??? Naturalna owulacja po odstawieniu lekow przyszla . Mam z tej cudnej owulacji synka 4 letniego . Choroba nasilila sie ponownie 2 lata temu , ginekolog dal 7 procent szans na drugie dziecko . Na pierwsze dawali 3 i chcieli kierowac na in vitro bo lata owulacji nie mialam nawet jak napisalam wyzej .
    W kwietniu tego roku owylacja naturalna przyszla ale ok 30 dc gdzie Ja juz czekalam na okres z tym , ze miesiaczki mam co 35-90 dni nawet wiec wiadomo ... mogla mi sie.spoznic a tu zonk . Okazalo sie , ze jestem w ciazy ;) aktualnie 33 tc leci :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, dziękuję bardzo za życzenia ❤️

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dziękuję za odpowiedź :* co do tego duphastonu to faktycznie można się pogubić...różne już opinie czytałam i ponoć brany w małej dawce niczego nie blokuje. Jestem oczywiście dobrej myśli i wierzę, że i mi się uda mieć dzidzię i, że nie będę musiała walczyć o to latami. Ale zobaczymy co przyniesie los. Tobie mocno gralutuje! :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Zakręcona dziękuję za odpowiedź :* co do tego duphastonu to faktycznie można się pogubić...różne już opinie czytałam i ponoć brany w małej dawce niczego nie blokuje. Jestem oczywiście dobrej myśli i wierzę, że i mi się uda mieć dzidzię i, że nie będę musiała walczyć o to latami. Ale zobaczymy co przyniesie los. Tobie mocno gralutuje! :)
    Dziekuje .
    Ja staralam sie ponad 24 cykle o pierwsze dziecko , tym razem poszla calkowita " wpadka " :) wiec wszystko sie moze zdarzyc .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jak dawno mnie tu nie było.Avatar zakrecona cudny i juz taki swiateczny

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona myślę, że ważne też jest to żeby "odblokować" głowę i nie nakręcać się tak na ciążę. Ja nawet nie obserwuje u siebie temperatury, śluzu i innych objawów. Robiłam to przez ostatnie miesiące do diagnozy. Jak usłyszałam, że mam PCOS to wyłączył się wewnątrz mnie taki guziczek "ciąża za wszelką cenę" a włączył taki "moje zdrowie przede wszystkim" i aktualnie na tym się skupiam :) leczę się i dbam o siebie z myślą o sobie, bez nastawienia, że to wszystko dla dzidzi. Chociaż wiadomo, że też o to chodzi, ale czuję się o wiele lepiej psychicznie jak się tak nie nakręcam k na nic nie zwracam uwagi ;)

    ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sisi dobrze napisalas. Lepiej tak sie nie spinac do ciazy. Moj maz to samo mowil zanim zaszlam zeby na luzie, na spokojnie i go posluchalam. On zrobil badania i byly ok ja chciałam powtórzyć wszystkie badania bo mialam przerwe i zrobic hsg ale zanim to zrobilam okazalo sie ze jestem w ciąży. :)
    Tez jestem bardzo szczupla i myslalam ze przez moja niedowage nie moge zajsc ale na szczęście co innego bylo chyba powodem ze nie moglam a byl nim stres i presja przez ex.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lidka czesciej zagladaj :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam przygotowania do świąt ?:)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie zapracowane.
    Ja nie robię nic. Zamawiam i uszka i krokiety u kolegi.
    Może sernik zrobię i tyle.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie procz ubranej choinki i ozdobionego domu w srodku to nic narazie nie szykuje .
    Gotowac bede w poniedzialek i wtorek w wigilie bo 1 dzien swiat u nas dopiero . Na wigilie idziemy do mojej Mamy i Ona robi wigilie sama a Ja pierwszy dzien swiat sama .
    Szwagier przylatuje z Polski w piatek juz ma ze mna ciasta piec :) nie bede sie rozpisywac co gotuje bo troche tego bedzie ale z ciast to On jakies robi swoje popisowe , Ja robie sernik z czekolada i pavlova z owocami ;)

    Takto wrocilam dzis do pracy po zwolnieniu na zapalenie oskrzeli to wiesz Werka , pisze bo laski nie wiedza . Miesiac jeszcze przede mna i juz koniec . W 38 tygodniu a raczej poczatku 39 odchodze z pracy na macierzynski juz i bedziemy czekac na bobaska .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ