X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 27 lipca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak tak, w sierpniu już odpalimy z grubej rury xD wiadomo :D
    Ja miałam na myśli teraz najbliższe dni :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze 7 dni niby do testowania ale zobaczymy czy nie strzele jakiegos fslstartu ,)

    19ewelaaa89, Dori1811, Kattti lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasada no zbyt dużo nam nie zostało dni do końca miesiąca hahaha także dupa ale sierpień oby był ekscytujący . :D

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka to będziemy czekać teraz na twoje testowanie ;) mi zaraz się @ kończy i działamy od razu :D z grubej rury nie ma to tamto hehe

    ZakręconaOna, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii u ciebie chyba też już koniec, dawaj też. Będziemy razem w tym samym czasie brzuchate heheh :D

    ZakręconaOna, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tee zakręcona, ty mnie tu nie lubuj tylko też działaj :D ale fajnie by było sie tak zsynhronizowac xD jakby wszystkie w podobnym czasie zaciazyly.. Hardkor. Doobra bo już sie podjaralam za bardzo :D pomyślą że jakaś durna hahaha

    W ogóle co tu taka cisza, wracam z pracy a moich ziomkow nie ma, co jest?! :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 13:02

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl nasza zalozycielko
    Szczęśliwa mamuśko apeluję do wpisania na pierwszą stronę Aduszke i Zakręconą ;)

    ZakręconaOna, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny! Mnie dzisiaj mdłości męczą. Albo zaraziłam się jelitówką od synka albo to ciąża już się daje we znaki. To dopiero 5t3d więc nie wiem, czy to nie za wcześnie na objawy. Zobaczymy jak się rozwinie, jak wyląduję za parę godzin na kibelku to jednak jelitówka :D

    Ja prawie wszystkie ciuchy dla synka mam używane, poluję na nie w necie. Można za grosze kupić markowe w idealnym stanie, tak jak się Kati teraz udało upolować :) Też nie widzę sensu płacenia 80zl za bluzkę dla niespełna dwulatka, który wyrośnie z niej za dwa miesiące, a w międzyczasie wyleje na nią sok pomarańczowy, sos z obiadu i jeszcze w żłobku poprawi farbami. Jedyne co zawsze kupuję nowe to buty.

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że 5 tydz to wcale nie jest za wcześnie, wręcz przeciwnie ;) dobrze chociaż jedna zafasolkowana. Czekamy na resztę ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane już zrobiłam dla Was kawusię :)
    Proszę... dobra? :D

    U mnie też upały, chodzę jakaś zmęczona, nic mi się nie chce już od kilku dni :P
    Majstrzy kładą blachę :) także idzie ku końcowi.

    Aduszka i Zakręcona czy chcecie znaleźć się na naszej liście staraczek? :)

    kehlana kiedy masz wizytę u gina?

    Kattti wiedziałam, że nie wytrzymasz he he wcześniej pisałaś, że starania raczej październik... jak nie w następnym roku ;)
    Jak się dobrze czujesz, to trzeba działać... albo dla pewności możesz przecież przejść się do gina.

    Co do ilości dzieci, to nie sądziłam, że będę chciała 3 :P
    W życiu bym nie pomyślała...

    Chciałam 2 córeczki i małą różnicą wieku, żebym mogła je czasami tak samo ubrać :D ale mąż pragnął synka i się udało.
    Teraz marzymy o drugiej córeczce zwłaszcza, że mamy zamówienia na siostrę :P
    Mąż się śmieje, że później Maciek będzie chciał brata i ooo :P

    Na obiad zrobię gulasz z ziemniakami i mizzerię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 14:14

    Kattti lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie nie . :D
    Ja jeszcze nie zaczynam , narazie to Ja zaczelam dietę bo nie mam zamiaru na kanary znów gruba polecieć hahaha

    A później niech się dzieje co chce :P


    Kawusia mniam mniam haha .

    Oczywiście, że chce :)

    Ja dziś na obiad będę chyba robić krupnik. O ile znajdę porządną włoszczyznę bo zamknęli mi ostatni sklep polski w okolicy. :/

    Powiem wam że przez to zastanawiam się nad takim interesem z mężem tutaj . Muszę się dowiedzieć czy dofinansowania są od państwa jakieś tutaj bo jednak kupa forsy na taki sklep by poszła na początku .

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Hej, dziewczyny! Mnie dzisiaj mdłości męczą. Albo zaraziłam się jelitówką od synka albo to ciąża już się daje we znaki. To dopiero 5t3d więc nie wiem, czy to nie za wcześnie na objawy. Zobaczymy jak się rozwinie, jak wyląduję za parę godzin na kibelku to jednak jelitówka :D

    Ja prawie wszystkie ciuchy dla synka mam używane, poluję na nie w necie. Można za grosze kupić markowe w idealnym stanie, tak jak się Kati teraz udało upolować :) Też nie widzę sensu płacenia 80zl za bluzkę dla niespełna dwulatka, który wyrośnie z niej za dwa miesiące, a w międzyczasie wyleje na nią sok pomarańczowy, sos z obiadu i jeszcze w żłobku poprawi farbami. Jedyne co zawsze kupuję nowe to buty.

    Jasna sprawa , że możesz już odczuwać objawy . W końcu to 6 tydzień jakby nie patrzeć . :)

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się strasznie źle czułam od rana dlatego rzadko wchodziłam. Później dopiero ogarnęłam się po kąpieli i śniadaniu oraz po naparze Bogów. :D
    Wzięłam się za sprzątanie i pranie a niebawem wychodzę do miasta bo musimy kupić chlor i filtr do basenu bo jest wielki a woda po 2 dniach do wylania jest a trochę mi nie na rękę będzie jak przyjdzie kosmiczny rachunek po wymianie wody co 2 dni przez miesiąc jeszcze . A ponad 1000 l jednorazowo muszę wlać także same rozumiecie. POZATYM muszę śmignac na zakupy porządne a później za obiad się wziąć.

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my juz godzine temu wróciłysmy.kreciło sie slonce za chmurami i grzmiało to nie chciałam ryzykowac w razie w z córka powrotu w burze.jak bylysmy kolo domu to sie uspokoiło wszystko i tylko kropelki deszczu popadały

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas gorąco i właśnie wybieramy się do znajomych na dzialeczke poopalac schaby hehe

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas też cieplutko ale słońce raz się pojawia raz znika. Ważne że w dzień nie pada :)

    Anusiak dość często tak jest , że jak się gdzieś jest to zbiera się na deszcz i burze a człowiek wróci do domu i spokój :D

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 lipca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    U Nas też cieplutko ale słońce raz się pojawia raz znika. Ważne że w dzień nie pada :)

    Anusiak dość często tak jest , że jak się gdzieś jest to zbiera się na deszcz i burze a człowiek wróci do domu i spokój :D
    wiem ale u nas sie zbiera cały dzien.chwile ładnie za chwile nie.teraz juz wieje i to gwałtownie zobaczymy jak ten dzien sie potoczy.a córka z kuzynem i sasiadem sie moczyli w basenie i musieli uciekac.przydałby sie deszcz bo sucho i w rejonie były juz pozary i to wielkie

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 lipca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chętnie trafię na pierwszą stronę :) Mam jeszcze do listopada 34 lata ;) i tego się trzymam
    Moja córka ma 8,5 a synek we wrześniu 5 skończy

    Ja już po zajęciach z młodym, paznokcie też zrobione, odebrałam wyniki badań i chyba będę żyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 17:01

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj jakiś dziwny objaw i nie wiem o co chodzi. Nawet nie wiem jak to opisać. Mam od rana takie kłucie jak by gdzieś w okolicach szyjki, zakłuje 2-3 razy i odpuszcza i za jakiś czas znowu. Nie boli to ale jest dość nieprzyjemne, zwłaszcza jak stoję

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 lipca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to mam taki zakwas w prawym ramieniu od odpalania wczoraj kosiarki, że było mi ciężko biegi w samochodzie zmieniać.

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ