X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak . Z 1 listopada :D
    Wybrał sobie dzień Haha

    Kati no nie hahaha . Ćwiartka zaraz pęknie:D

    A mój wieczór nijak w sumie .
    Wysprzatalam cały parter jak mąż usypial małego, teraz siedzę bezczynnie i zastanawiam się co zjeść . Nie mam smaka na nic konkretnego a zarazem mam ochotę na jakiegoś fast fooda ale wiem że będę płakać później patrząc w lustro. No i weź tu zrozum babe z okresem kur***.

    Kati to super że taka decyzję podjełas. Zyczr powodzrnia :*

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na kolację dziś pieczone warzywa korzeniowe, tj marchewka, pietruszka i ziemniak pokrojone w takie frytki i na to masełko czosnkowe i zapieczone ;) Pycha!

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mam ochotę na frytki zapiekane z serem :o ale cholera o tej porze . Dupa mi nie podziękuje za to :p hahaha

    Frida napewno smaczne bo nie raz sama tak warzywka piekę ale bez masła a oliwą z czosnkiem


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczór mój? Dzieciaki nie mogą usnąć, położyły się w naszym łóżku i oooo :P
    Szukam jakiegoś filmu w tv, ale nic fajnego nie ma.

    Kattti mój synek ma 22 miesiące teraz :D
    Dzisiaj przyszły testy owulacyjne.

    We wtorek sprawdzę poziom żelaza... czy się podniósł.
    Jak będzie dobry wynik, to chyba i ja zaczynam w sierpniu ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha oj tam, raz na jakiś czas można sobie pozwolić ;D Z oliwą też pewnie dobre :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre dobre . :)

    Kładę się spać kobitki. Dobrej nocy

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 28 lipca 2018, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    juz jestem po dwoch tygodniach nieobecnosci musze nadrobic wszystkie wpisy ☺️
    a ja dostalam @ pare dni temu i zaczelam pic inofolic wiec moze troche mi pomoze. Kolejny cykl przede mna.
    Pozdrawiam Was wszystkie ☺️☺️☺️

    19ewelaaa89, Kattti, Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 28 lipca 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz wszystkie staramy sie w sierpniu, no i fajnie ;) ja już też zakupiłam testy owulacyjne dzisiaj końcówka @ całe szczęście.. Matko chyba za dużo tego wina pyklo wczoraj na dzialce xD poszłam spać jakoś pare minut po 22,nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Mąż młodego usypial i chyba zasnelismy w tym samym czasie haha

    Zakrecona to mamy synkow w tym samym wieku, tylko mój z 24 listopada ;)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    co za pogoda masakryczna (jednak ja bym się nie nadawała aby żyć gdzieś w ciepłych krajach).
    O 6 było w cieniu 29stopni to aż nie chcę myśleć co będzie później.
    Chyba dzisiaj pościel zdejmę i upiorę to szybko wyschnie :)

    Wy zaczniecie starania a ja będę walczyć z @

    Ja jeszcze tez mam trochę testów bo kupiłam w promocji 50szt więc jeszcze na kilka cykli wystarczą

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 28 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj pogoda jest rzeczywiście konkretna. Aż się boje pomyśleć jak dzisiaj będzie gorąco w pracy.... :/ No ale nic, nie ma co narzekać, jutro niedziela wiec będzie można ta pogodę wykorzystać :) my planujemy na jutro grilla ze znajomymi, wiec fajnie jak wieczorem będzie ciepło :) Aduszka to który dzień cyklu dzisiaj masz?

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Wieczór mój? Dzieciaki nie mogą usnąć, położyły się w naszym łóżku i oooo :P
    Szukam jakiegoś filmu w tv, ale nic fajnego nie ma.

    Kattti mój synek ma 22 miesiące teraz :D
    Dzisiaj przyszły testy owulacyjne.

    We wtorek sprawdzę poziom żelaza... czy się podniósł.
    Jak będzie dobry wynik, to chyba i ja zaczynam w sierpniu ;)
    No to całkiem nie wielka różnica miedzy moją córcia kiedy zaszłam :)
    Mój synek spal ze mna bo coś go bolało ale nie do końca wiem co :/ pytałam go anie jedyne co robił to sie wiercił i trzymał za nogę ... wymasowałam mu kilka razy i dałam syrop przeciwbólowy dopiero po jakims czasie usnał spokojnie... jak wstanie musze zerknąc mu na tą nóżke moze go cos ugryzlo lub sie skaleczyl a ja nic o tym nie wiem ...hm

    U mnie po wczorajszych malych grzmotach i godzinnym deszczu z przerwami dzisiaj ciut chlodniej ale nadal slonecznie chociaz nie wiem na jak dlugo bo widzę chmury jakies takie nie ciekawe się zbierają a do tego jest jakis dziwny chłodny wiatr.
    Dzisiaj jestem sama z dziecmi bo mąż do pracy i musze isc do tesco potem jak wstaną.

    W ogóle moja @ chyba się skonczyla wczoraj poznym wieczorem bo bylo brązowo i zamienialo sie w plamienie O.o jesli tak to jestem w szoku bo trwala tylko 4 dni a ja mam pierwszy raz tylko 4 dni O.o czyzby Ovarin tak zadzialal :D Przez całą noc do tej pory podpaska czysta :) wiec zmierzylam sobie temp aby zaznaczyc na wykresie.
    Za 2 dni konczy mi sie abonament ale znalazlam jeszcze lepszy sposob haha wczoraj przypadkiem zalogowalam sie na konto ktore usunelam i abonament darmowy mam od nowa :D Wiec nie musze zakladac kolejnego nowego maila tylko wystarczy usuwac konto po wygasnieciu abonamentu i zalogowac sie na nowo na tym samym mailu :D

    Dori nie dlugo testuje Dori nie długo testuje !!!! :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 08:40

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 28 lipca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie Dori którego testowanko? :p

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Ja tak przed snem rozmyślałam o moim sierpniowym staraniu, że aż mi się przyśniło, że leżałam w szpitalu i miałam przy piersi nowonarodzoną dzidzię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 10:48

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 28 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze trochę... 4 sierpnia najwcześniej, bo wtedy powinnam dostać @, myśle ze nie skuszę się na wcześniejsze testowanie :) a tego 4 tez zareaguje jeśli nie będę się czuła jak na @ bo zazwyczaj 3 dni wcześniej już czuje ze nadchodzi xD
    Co do snów to ja chyba przez te upały mam tak dziwne sny ze wstyd nawet komuś opowiadać xD także wcale się nie dziwie, ze Waszym dzieciom ciężko spać w takie upały bo dla mnie tez jest to trudne :P

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry .

    Katii pogoda u Mnie identyczna co u Ciebie ... ciekawe co z tego będzie bo u mnie juz padalo od 3 w nocy do 8 z groszem az .
    Mój okres też trwa 6 -7 dni zawsze . :) może i ten lek coś zadziałał faktycznie .


    Ja tak samo mam zrabane te sny ostatnio :/ dziś miałam dluuuuugi sen spoko taki ale w środku niego szłam z dwójką dzieci swoich za ręce . Dużym oskim i sporą już córka też. Ciągnęło się towarzystwo aż do krwi za uszy hahahah i o . :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 28 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u nas slonce za oknami pięknie swieci czyli dzis zapowiada sie mega upalnie po wczorajszym cieplym a lzejszym dniem gdzie slonko raz bylo raz chmury grzmoty i wiatr.deszcz ominol nas bokiem.córka za duzo nie skorzystała z wypadu nad wode i plac zabaw.ale nie szkodzi wyskoczymy jeszcze w teren to nadrobi.popoludniu poplywala z kuzynem i sasiadem w basenie na ogródku a wrazenia takie ze musiała staremu opowiedziec.potem podgładała polrocznego kuzyna co robi.i znów poszla pozno spac.ja natomiast pokłóciłam sie ze starym jak zawsze kiedy owu nadchodzi.byłysmy nad woda a ten dzwoniac mówi ze sa ogórki do zaprawy bo koles przywiózl.wiec mój dostał zjebe bo jak pytałam kiedy beda to nie wiedzial moze w sierpniu a tu przywiezione bez zadnej info.gdybym wiedziała ze wczoraj beda to bym w czwartek naszykowała słoików i bym pojechała kupic brakujace składniki.wiec dzis zamiast sie brac za sprzatanie sobotnie mam jeszcze zaprawy bo do poniedziałku h.j strzeli te ogórki tym samym czekam na starego jak wróci z pracy jedziemy po zakupy normalne i te do zapraw których nie lubie robic w weekend bo wole ten czas popoludniu spedzic z córka jak mam porobione a w niedziele leniuchowac z nia.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie o 23 padało i była burza, teraz jest bardzo gorąco i duszno.
    Burdel w chałupie znowu, czemu on się tak szybko robi he he

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    burdel robi sie sam albo krasnoludki go robia

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Oj pogoda jest rzeczywiście konkretna. Aż się boje pomyśleć jak dzisiaj będzie gorąco w pracy.... :/ No ale nic, nie ma co narzekać, jutro niedziela wiec będzie można ta pogodę wykorzystać :) my planujemy na jutro grilla ze znajomymi, wiec fajnie jak wieczorem będzie ciepło :) Aduszka to który dzień cyklu dzisiaj masz?
    Teoretycznie 6 dni do okresu

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja cirka ma chyba rumien zakazny. Obudzila sie dzis z czerwonymi polikami. No masakra jakas.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ