X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti pewnie niedługo ruszasz z testami owulacyjnymi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 14:30

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dori to wpisuję Cię na testowanie 4 sierpnia.

    Aduszka, a Ciebie na kiedy wpisać?

    U mnie waga startowa w obu ciążach 59 kg, wzrost 164 cm...
    Po drugiej ciąży też mi nic w sumie nie zostało... ale później zaczęłam tyć,
    Chyba za dużo sobie pozwoliłam z jedzeniem i ze słodyczami...

    Zakręcona, a Ty ile kg?
    I kiedy zaczynasz starania, po wakacjach pewnie ;)

    No dziewczyny uzbierało nas się 12 staraczek :D

    Chyba cos ok 3 sierpnia jedli nie dostane di tego czasu @ lub nie zrobie jakiegis falstartu ;)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati niekoniecznie będzie wcześniej owulacja ale tego nie wiemy na 100% . Jeżeli masz cykle regularne to powinna być jak zawsze . Po prostu miałaś najzwyczajniej cieńsze w tym cyklu endometrium i nie miało się zbytnio co zluszczac. Stąd krótszy okres :) ale masz testy to ruszaj parę dni wcześniej z nimi żeby być pewna .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona. bo tak będzie :)
    Moja szwagierka 1 rok się starała 0 1, a drugie w 1 cyklu :)
    No w ogole bardzo duzo par ma takie sytuacje. Latami starania o dziecko pierwsze a drugie albo wpadka albo w 1 cs się udaje. Obyś miała rację . Byłabym przeszczesliwa :)


    Katii 10 dpo nie za wcześnie na test ? Chociaż w sumie . U niektórych tak wcześnie pokazuje .

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za wyjasnienie :D bo pierwszy raz w zyciu mam taka sytuację i nie wiem jak to wyglada w praktyce ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No w ogole bardzo duzo par ma takie sytuacje. Latami starania o dziecko pierwsze a drugie albo wpadka albo w 1 cs się udaje. Obyś miała rację . Byłabym przeszczesliwa :)


    Katii 10 dpo nie za wcześnie na test ? Chociaż w sumie . U niektórych tak wcześnie pokazuje .
    Nie :) U mnie zawsze 10dp widac juz kreseczke slaba ale widac 10dpo jest w sam raz ... wczesniej moim zdaniem sie nie oplaca a mimo to nie ktorzy robia juz 8dpo ;p

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umnie jutro jest 10dpo ale to za czesnie na test

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti pewnie niedługo ruszasz z testami owulacyjnymi :)
    10 testów mam w domu czekają a jeszcze 20 ma dojsc ... ja minimum 2 dziennie bede robic rano i wieczor
    A do tego mam 2 testy ciazowe jeden zwykly a drugi z tamtego cyklu elektroniczny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 14:38

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie sobie sprawdziłam prognozę cykli i smiesznie w tym miesiącu wypada bo wychodzi mi jedno testowanie 3 sierpnia a kolejne 30ego :) także dwa testowania w jednym miesiącu :D mam nadzieje, ze to dobry znak i ta kumulacja skończy się ciaza! :P

    ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Umnie jutro jest 10dpo ale to za czesnie na test
    To zalezy... sporo testow wychodzi 10 dpo wszystko zalezy od tego kiedy zagniezdzi sie zarodek ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też by było za wcześnie 10 dni po . :D dlatego właśnie zapytałam hehe ale masz rację . Niektóre robią 8 dni po hahaha i śmiejemy się ale czasem wychodzą już pozytywne . Ale to kwestia zagniezdzenia się zarodka . Może być nawet 5 dni po owulacji dlatego tak szybko widać a inne mogą mieć później:D
    Można zauważyć też to na wykresie kiedy może być najprawdopodobniej zagniezdzenia:D

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja właśnie sobie sprawdziłam prognozę cykli i smiesznie w tym miesiącu wypada bo wychodzi mi jedno testowanie 3 sierpnia a kolejne 30ego :) także dwa testowania w jednym miesiącu :D mam nadzieje, ze to dobry znak i ta kumulacja skończy się ciaza! :P
    Wychodzi na to ze sierpien bedzie Twoj :)

    Kattti, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    To zalezy... sporo testow wychodzi 10 dpo wszystko zalezy od tego kiedy zagniezdzi sie zarodek ;)
    No fakt z synem bladzioch wyszedl w 11dpo a z corka w 12dpo

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    U mnie też by było za wcześnie 10 dni po . :D dlatego właśnie zapytałam hehe ale masz rację . Niektóre robią 8 dni po hahaha i śmiejemy się ale czasem wychodzą już pozytywne . Ale to kwestia zagniezdzenia się zarodka . Może być nawet 5 dni po owulacji dlatego tak szybko widać a inne mogą mieć później:D
    Można zauważyć też to na wykresie kiedy może być najprawdopodobniej zagniezdzenia:D
    No wlasnie o tym napisalam już dori ze wszystko zalezy kiedy sie zagniezdzi ;)
    Ale robiac 8dpo test nie bralabym go na poważnie bo mimo wszystko uważam ze to stanowczo za szybko

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie w tej pierwszej ciąży bliźniaczej było z krwi badanie 13 dpo i wyszła mega mała beta ale wyszła. Później urosła wiadomo ... Ale test mi 16 dpo wyszedl taki blady że gdybym nie wiedziała wcześniej że jestem w ciąży to bym nawet niedomyslila się że to kreska pozytywna a przeswit od sikow hahaha

    Za to w ciąży z Oskim test zrobiłam to odrazu dwie grube krechy byly ale jak się okazało ja o ciąży dowiedziałam się w końcówce prawie 7 tygodnia :D

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori super !:D to sierpień bankowo będzie Twoim miesiącem .

    Kati właśnie zobaczyłam:) tak nadajemy że strony tak szybko przeskakuja haha .Muszę się cofać co jakiś czas czy czegoś nie przegapiłem .

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    U Mnie w tej pierwszej ciąży bliźniaczej było z krwi badanie 13 dpo i wyszła mega mała beta ale wyszła. Później urosła wiadomo ... Ale test mi 16 dpo wyszedl taki blady że gdybym nie wiedziała wcześniej że jestem w ciąży to bym nawet niedomyslila się że to kreska pozytywna a przeswit od sikow hahaha

    Za to w ciąży z Oskim test zrobiłam to odrazu dwie grube krechy byly ale jak się okazało ja o ciąży dowiedziałam się w końcówce prawie 7 tygodnia :D
    A mówi sie ze w blizniaczej beta rosnie dwukrotnie .
    Ale napewno pozno mialas zagniezdzenie dlatego tak wyszlo a nie inaczej i czasem beta szybciej pokaze niz test :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo taki bym nie wzięła na poważnie . Dla mnie 99% pewności to test zrobiony po terminie miesiączki .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    A mówi sie ze w blizniaczej beta rosnie dwukrotnie .
    Ale napewno pozno mialas zagniezdzenie dlatego tak wyszlo a nie inaczej i czasem beta szybciej pokaze niz test :)
    Późno bo z tego co później patrzyłam na wykres było ok 13dpo także na sam koniec w sumie , może też dlatego ta ciąża się nie utrzymała . Chust wie ale późno fakt także beta byla zrobiona chyba w dniu zagniezdzenia i wyszla 11z hakiem. Maleńka . :D później urosła mi do 21 coś a później już nie patrzyłam i następnie za jakiś czas poronieniw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 14:48


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam w domu 8 testow ciazowych co byly w gratisie do owulacyjnych wiec bede mogla robic na potege

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ