X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola , tak to umie też mi się bardzo podoba .
    Maciuś też fajne słodkie takie imię :)
    I Majeczka właśnie! Imię do mojej listy haha .
    Aduszka są wróżki i pseudo wróżki takie moje zdanie . Ja byłam niedawno całkiem i to jak powiedziała mi cała moja przeszłość włącznie walac imionami z rodziny , osób zmarłych itp to uwierzyłam jej . ALE MÓWIĘ o takich wrozbavh domowych :) śmieszne nie śmieszne ale np. Mojej mamie , znajomym wielu się sprawdziło co do ilości i płci dzieci:D dlatego pytam . U mnie wyszło syn , córka i syn . Mojemu D tak samo więc ciekawa jestem .

    Mojej znajomej pamiętam rok temu jak była w ciąży robiliśmy taka wróżba wyszło jej dwóch synów i tyle ... A wtedy płci jeszcze nie znała a miała już jednego syna i faktycznie wyszedl syn i urodziła drugiego chłopca hehe

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo , że człowiek w to nie wierzy na 100% ale jakąś nadzieję ma haha że się sprawdzi :D dlatego z ciekawości was pytam . Tak jak jest ten chiński kalendarz płci.
    Mnie się on raczej nie sprawdził bo mówią że to powinien być wiek skończony mamy plus miesiąc zapłodnienia a nie ostatniej miesiączki więc u mnie wychodziłaby córka a mam syna . Jeżeli miesiąc miesiączki to syn i oo


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany a jak mnie dzisiaj cycki żywym ogniem palą. Myślałam, że od gorąca i jak zdejmę stanik będzie lepiej ale gdzie tam. Ale w tamtym miesiącu też tak miałam przed okresem.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko i córko ... Ja nadaje jak szalona i jeszcze sama do siebie hahahaha .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Rany a jak mnie dzisiaj cycki żywym ogniem palą. Myślałam, że od gorąca i jak zdejmę stanik będzie lepiej ale gdzie tam. Ale w tamtym miesiącu też tak miałam przed okresem.
    Hm ... no powiem Ci , że Ja teraz przed okresem też miałam mega palące i ciężkie piersi . Gdyby nie to , że się nie staramy mogłabym pomyśleć że coś jest na rzeczy ;D może i u Ciebie ten objaw jest niekoniecznie na okres . Oby !


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaintrygowałaś mnie tym wróżeniem. Napisz jak to zrobić :)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Matko i córko ... Ja nadaje jak szalona i jeszcze sama do siebie hahahaha .
    Nie no do mnie :)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    W ogóle katii Ty chyba napisałaś że masz ten elektroniczny test . W sensie ten co pokazuje tygodnie ciąży niby ?
    tak dokladnie taki mam ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam w trakcie pisania kiedy moj syn rzucil maskotke prosto na pelen kubek gorącej kawy która wylala się prosto na całą klawiaturę laptopa !!!!!! Przestał działac... :( od razu rozkrecilam zaczelam suszyc itp ale nie chce sie w ogole nawet wl :( teraz rozebrany lezy z wiatrakiem... to juz 3 laptop zalany przec dzieci i dwa bylo trzeba wywalic bo sie okazao ze poszla plyta glowna ! Jestem wsciekła jak diabli, mąż juz wie ale za wiele mi nie pomoze kiedy jest w pracy... pewnie tez plyta poszla :( nie mam sily na to juz....

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracają, lekarz jakiś niemota. Mówi, że nie wiem co to, że może być rumień lub szkarlatyna

    Ale gardło ją nie boli ani nie ma malinowego języka. Sama już nie wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 17:30

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ja robiłam wróżbę z obrączki kilka razy i wychodzi zawsze to samo :P
    Córka, syn, córka i obrączka się zatrzymuje, a po chwili znowu startuje i pokazuje syn... i potem już ani drgnie :D
    Podejrzewam, że 4 dziecko po długiej przerwie np. po 40, może jako wpadka he he
    Śmiechem, żartem wśród znajomych też się ta wróżba sprawdziła jak do tej pory :P

    Ogólnie ładne kilka lat temu "modne były wróżby w tv"... kiedyś dodzwoniłam się do popularnego z tv wróżbity i powiedział mi ile dokładnie jestem z chłopakiem, jakie mamy charaktery, że to miłość z przeznaczenia i kiedy zaręczyny, kiedy ślub, płeć pierwszego dziecka...
    Ostatnio segregowałam szpargały i natknęłam się na kartkę, na której spisałam jego przepowiednie... i teraz usiądźcie... ale wszystko się sprawdziło! Serio.
    Aż nogi z waty mi się zrobiły.
    Oświadczyny w maju, ślub w lipcu, pierwsza córka, że będzie dobrym mężem i ojcem, że będzie dbał o rodzinę.
    A ja absolutnie tego nie pamiętałam. Ostro :P

    W chińskim kalendarzu płci potrzebny jest miesiąc zapłodnienia i wiek kobiety według chińskiego kalendarza, a tam miesiąc ma 28 dni :)
    Mi tam się sprawdziło :P
    Teraz przez 3 miesiące mam szansę na córę he he he

    https://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1880-chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 17:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti współczuję, kiedyś właśnie na moich oczach u koleżanki dziecko wylało herbatę na laptopa i było po nim :( teraz dlatego nigdy nie stawiam sobie kawy ani soku dzieci obok laptopa... Człowiek dorosły może wylać, a co dopiero jak małe diabełki po domu biegają. Także no przykro mi, pewnie musicie kupić 4 laptopa i już nie stawiać picia przy nim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 17:35

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona ja robiłam wróżbę z obrączki kilka razy i wychodzi zawsze to samo :P
    Córka, syn, córka i obrączka się zatrzymuje, a po chwili znowu startuje i pokazuje syn...
    Podejrzewam, że 4 dziecko po długiej przerwie np. po 40, może jako wpadka he he
    Śmiechem, żartem wśród znajomych też się ta wróżba sprawdziła jak do tej pory :P

    Ogólnie ładne kilka lat temu "modne były wróżby w tv"... kiedyś dodzwoniłam się do popularnego z tv wróżbity i powiedział mi ile dokładnie jestem z chłopakiem, jakie mamy charaktery, że to miłość z przeznaczenia i kiedy zaręczyny, kiedy ślub, płeć pierwszego dziecka...
    Ostatnio segregowałam szpargały i natknęłam się na kartkę, na której spisałam jego przepowiednie... i teraz usiądźcie... ale wszystko się sprawdziło! Serio.
    Aż nogi z waty mi się zrobiły.
    Oświadczyny w maju, ślub w lipcu, pierwsza córka, że będzie dobry mężem, że będzie dbał o rodzinę.
    A ja absolutnie tego nie pamiętałam. Ostro :P

    W chińskim kalendarzu płci potrzebny jest miesiąc zapłodnienia i wiek kobiety według chińskiego kalendarza, a tam miesiąc ma 28 dni :)
    Mi tam się sprawdziło :P
    Teraz przez 3 miesiące mam szansę na córę he he he

    https://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1880-chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka
    u mnie sierpien i wrzesien mowi ten kalendarz ze dziewczynka a kolejny chlopiec potem znowu dziewczynka...
    ja w takie rzeczy nie wierze ;)
    Moim zdaniem co ma byc to bedzie i żadne wróżny,kalendarze itp tego nie zmienią ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti współczuję kiedyś właśnie na moich oczach u koleżanki dziecko wylało herbatę na laptopa i było po nim :( teraz dlatego nigdy nie stawiam sobie kawy ani soku dzieci obok laptopa... Człowiek dorosły może wylać, a co dopiero jak małe diabełki po domu biegają. Także no przykro, pewnie musicie kupić 4 laptopa i już nie stawiać picia przy nim.
    Wiem ale kurde no ileż można...
    ja mam fajny maly stoliczek do kawy przy sofie i lubie przy nim siedziez z lapkiem
    Moj stól jest wysoki i nie wygodnie mi przy nim siedziec z lapkiem a potem mam co mam...
    Napewno szybko nie kupie kolejnego bo zwyczajnie nie mam teraz na to kasy ,to jednak duzy wydatek a po za tym mąż jak wroci to wiem ze bedzie mega zly o to ze kolejny znowu zalany ... Nowe 2 laptopy kupowalismy rok temu dla mnie i dla meza identyczne z tym ze maz siedzie przy stole w kacie sobie ma miejscówke ze tak to nazwe ale mu wygodnie sie siedzie bo on wysoki jest.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii ale chu*** sytuacja :/ nie ma co się dziwić że tacy źli... mój D by kurw*** y dostał chyba...
    Ja wiem że to nic nie zmieni ale jednak ciekawość człowieka jest większa czy się sprawdzi haha .

    Na Youtube wpisz sobie kochana wróżba z obrączki i tam dokładnie krok po kroku masz instrukcję. :)

    Szczęśliwa o może i faktycznie będzie czworeczka hehe
    U mnie obrączka latała syn później córka i syn w jednym ale tak że najpierw córka a później zmieniło na syna . Może bliźniaki będą parka hehe
    Co do wróżby to świetnie . :D mojej mamie lata temu też wywrozyla wróżka wiele rzeczy co będzie i się sprawdziło od a do z włącznie że śmiercią jej partnera - ojca mojej siostry

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałyście, że Kora zmarła dzisiaj? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czeka mnie siedzenie na meza lapku kiedy jest w pracy a kiedy bedzie mial wolne przypuszczam ze na tel bede wchodzic tutaj na forum .. porazka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Słyszałyście, że Kora zmarła dzisiaj? :(
    Kto to Kora ... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no weź nie gadaj, że nie wiesz.

    Wokalistka zespołu Maanam... Była w juri Must be the music.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:04

    ZakręconaOna, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona :)
    No a może bliźniaki :D Chciałabyś? :)

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ