X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa słyszałam. Szkoda kobiety :(
    Ona tyle czasu na tego raka chorowala przecież... kolejna dobra gwiazda zmarła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:07


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona no dokładnie... była wspaniałą wokalistką, kobietą...Eh

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona :)
    No a może bliźniaki :D Chciałabyś? :)
    Powiem Ci tak kochana:)
    Bliźniaki to moje marzenie odkąd straciłam moje dwa aniołki... Ale jak widzę te mamy z podwójnymi wózkami ledwo mieszace się w drzwi domowe :D bądź w ogóle później na raz dwa takie glutki małe uczące się chodzić i rozwalajace wszystko dookoła i to podwójnie plus Oskar hahaha to już się boję mimo że bliźniaków nie mam hahaha . No i troszkę chyba byłabym się bliźniaczej ciąży , to jednak ciąża od 1 dnia zagrożona i kiedy by się urodziły że aby nie za wcześnie a później żeby żadne dłużej nie siedziało w szpitalu. wiesz o co mi chodzi .. ?! No i kolejna sprawa taka że za rok ponad troszkę wracamy na stałe do Polski a tam ż trójka dzieci małych trochę ciężko by mi było:/ w sensie finansowym na początku oczywiście bo później dzieci większe matka do roboty i jakoś by poszło . Wtedy bym się zastanawiała nad zostaniem tu w uk dłużej a tego bym nie chciała ani Ja ani mój D także mogłoby być ciężko szczególnie że tu nie mamy nikogo już od października bo Teście do pl właśnie zjeżdżają

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem :) co Bóg da to przyjmę. Byle by zdrowe. Jakoś człowiek by musiał dać radę hehe

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no weź nie gadaj, że nie wiesz.

    Wokalistka zespołu Maanam... Była w juri Must be the music.
    Nie znam poważnie O.o
    Ja nie slucham takiej muzyki hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy jeszcze jaki wozek ;) są blizniacze z siedziskami jeden za drugim ja osobiscie nie kupowalabym blizniaczego z siedziskami obok siebie bo z nimi strasznie ciezko nawet do jakiegokolwiek sklepu sie dostac ;p
    ja mialam jeden za drugim podwojny ;) jak urodzila sie corka bo synek nie chcial jeszcze nam chodzic tylko w wozku chcial siedziec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mialam identyczny na tylnym siedzisku mialam siateczke czarna ochronną na owady,slonce itp do tego mialam dla niemowlaka tzn kokon w ktorym mogla lezez jako niemowlak

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db8aedbfb9e0.jpg

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Kory generalnie też nie słuchałam, znam jej kilka utworów wydawało mi się, że jak każdy . :D no ale to żadna zbrodnia że jej nie znasz . :) luzik

    No Ja jakbym miała kupować wózek bliźniaczy to tylko i wyłącznie jeden za drugim ... te obok siebie siedziska co są to koszmarnie wygląda i nie praktyczne więc odpada na starcie. Ogólnie mówię o wózku podwójnym bo to dość duże sprzęty.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Kory ogólnie nie słuchałam, kilka piosenek lubię tak jak Zakręcona :)

    Wózek jeden za drugim super sprawa :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chłodniej się zrobiło, więc lecę z dzieciakami na plac zabaw, bo już po ścianach chodzą :P
    Będę wieczorkiem, mam nadzieję, że Wy też :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedze robie obiad , jem chipsy z dzieciakami i pisze z wami.
    U mnie pogoda nie na wyjscie za mocno wieje a mlody ma jakis kaszel wiec wole zeby nie zachorowal.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie umylam glowe. Ide sie suszyc i zmykam do kolezanki na imieniny. Odezwe sie jutro :*

    Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no my w domu cały dzień, bo 30 stopni na dworzu było, więc teraz dzieciaki muszą się wybiegać :)

    Aduszka miłej imprezki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 21:56

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robiłam to wróżbę ale pierścionkiem zaręczynowym wiec chyba się nie liczy :P wyszła mi trójka, dwie dziewczyny i chłopak chyba, albo dwóch chłopaków i dziewczynka :P już nie pamietam :) mam nadzieje ze do czasu jak doczekam się obrączki będę miła już jakieś bobo w domu :) ja dla dziewczynki zdecydowanie wybieram imię Pola :) a dla chłopca sama nie wiem, może Jan, Mikołaj albo Kubuś :)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no my w domu cały dzień, bo 30 stopni na dworzu było, więc teraz dzieciaki muszą się wybiegać :)

    Aduszka miłej iprezki :)
    Tak kochana wiem ale wiesz u nas ponad miesiac upaly wiec przyda sie troche chlodniej chociaz dzien jakby jeszcze padalo to byloby super powietrze inne itp ale i tak juz nie jest az tak duszno i w domu o wiele lepiej a ten wiatr jest tak mocny ze drzewa az fruwają . Chociaz bedzie sie lepiej spalo :)
    W takim razie lec z dziecmi niech sie wyszaleją ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja tez robiłam to wróżbę ale pierścionkiem zaręczynowym wiec chyba się nie liczy :P wyszła mi trójka, dwie dziewczyny i chłopak chyba, albo dwóch chłopaków i dziewczynka :P już nie pamietam :) mam nadzieje ze do czasu jak doczekam się obrączki będę miła już jakieś bobo w domu :) ja dla dziewczynki zdecydowanie wybieram imię Pola :) a dla chłopca sama nie wiem, może Jan, Mikołaj albo Kubuś :)
    Ja ostatnio mysle ze moze zamiast Maya to Sophie hehe tez mi sie podoba ale męzowi jeszcze nie wspomnialam o tym :D

    No a kiedy planujecie slub w ogole ? My bralismy dopiero w 2017 roku dzieciaki juz byli ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:51

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie leje i wietrzysko okropne od rana także nici z jakiego kolwiek spacerku dziś . Może jutro będzie ładniej to pojedziemy do innego miasta na maly shopping :D
    Ja kocham przy takiej pogodzie ciepła herbatkę, łóżko i dobra książkę . I dziś taki wieczór właśnie będę Miała. :)


    Ja też robiłam z zareczynowego a później z obrączki i wyszło mi tak samo . To generalnie chodzi o pierścionek od partnera czy zaręczynowe czy obrączki większego znaczenia nie mają .

    My ślub braliśmy tego roku 1 czerwca . :)
    A jesteśmy że sobą 6 rok . Także też już nasz syn bawił się na naszym weselu haha .

    Sophie śliczne imię

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 28 lipca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślimy o 2020 ale jak to wyjdzie to się okaże :)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze kawałek czasu sie wydaje ale pamietam jak My slub planowaliśmy. Moj boze ... sale pozajmowane w 90% na kilka lat do przodu. Trafilismy na piekna sale z wolnym temrinem na piatek wlasnie i nie zastanawialismy sie nawet . Poprawiny w sobote a niedxiela na odpoczynek. Najpierw wszyscy o dziwnie tak a pozniej nam wrecz dziękował kazdy hahahaha bo kace giganty byly leczone po dwu dniowym piciu w niedziele wlasnie hahaha .

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lipca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlugo w ogole jestescie dziewczyny ze swoimi partnerami ? :)
    Sorka , ze tak pytam . Jak ktoras nie chce odpowiadac to zrozumiem . Nie wezcie tego za wscibstwo. Czysta ciekawosc babska i ogolnie uwazam , ze jak mamy razem w ciazy chodzic i rodzic to co nie co mozemy sobie popitolic zeby bylo tematow do rozmowy hehe

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ