Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa słyszałam. Szkoda kobiety :(
    Ona tyle czasu na tego raka chorowala przecież... kolejna dobra gwiazda zmarła.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:07

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona no dokładnie... była wspaniałą wokalistką, kobietą...Eh

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona :)
    No a może bliźniaki :D Chciałabyś? :)
    Powiem Ci tak kochana:)
    Bliźniaki to moje marzenie odkąd straciłam moje dwa aniołki... Ale jak widzę te mamy z podwójnymi wózkami ledwo mieszace się w drzwi domowe :D bądź w ogóle później na raz dwa takie glutki małe uczące się chodzić i rozwalajace wszystko dookoła i to podwójnie plus Oskar hahaha to już się boję mimo że bliźniaków nie mam hahaha . No i troszkę chyba byłabym się bliźniaczej ciąży , to jednak ciąża od 1 dnia zagrożona i kiedy by się urodziły że aby nie za wcześnie a później żeby żadne dłużej nie siedziało w szpitalu. wiesz o co mi chodzi .. ?! No i kolejna sprawa taka że za rok ponad troszkę wracamy na stałe do Polski a tam ż trójka dzieci małych trochę ciężko by mi było:/ w sensie finansowym na początku oczywiście bo później dzieci większe matka do roboty i jakoś by poszło . Wtedy bym się zastanawiała nad zostaniem tu w uk dłużej a tego bym nie chciała ani Ja ani mój D także mogłoby być ciężko szczególnie że tu nie mamy nikogo już od października bo Teście do pl właśnie zjeżdżają

Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem :) co Bóg da to przyjmę. Byle by zdrowe. Jakoś człowiek by musiał dać radę hehe

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no weź nie gadaj, że nie wiesz.

Wokalistka zespołu Maanam... Była w juri Must be the music.
    Nie znam poważnie O.o
    Ja nie slucham takiej muzyki hehe

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy jeszcze jaki wozek ;) są blizniacze z siedziskami jeden za drugim ja osobiscie nie kupowalabym blizniaczego z siedziskami obok siebie bo z nimi strasznie ciezko nawet do jakiegokolwiek sklepu sie dostac ;p
    ja mialam jeden za drugim podwojny ;) jak urodzila sie corka bo synek nie chcial jeszcze nam chodzic tylko w wozku chcial siedziec

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:20

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mialam identyczny na tylnym siedzisku mialam siateczke czarna ochronną na owady,slonce itp do tego mialam dla niemowlaka tzn kokon w ktorym mogla lezez jako niemowlak

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db8aedbfb9e0.jpg

ZakręconaOna lubi tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Kory generalnie też nie słuchałam, znam jej kilka utworów wydawało mi się, że jak każdy . :D no ale to żadna zbrodnia że jej nie znasz . :) luzik

No Ja jakbym miała kupować wózek bliźniaczy to tylko i wyłącznie jeden za drugim ... te obok siebie siedziska co są to koszmarnie wygląda i nie praktyczne więc odpada na starcie. Ogólnie mówię o wózku podwójnym bo to dość duże sprzęty.

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Kory ogólnie nie słuchałam, kilka piosenek lubię tak jak Zakręcona :)

Wózek jeden za drugim super sprawa :)

ZakręconaOna lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chłodniej się zrobiło, więc lecę z dzieciakami na plac zabaw, bo już po ścianach chodzą :P
    Będę wieczorkiem, mam nadzieję, że Wy też :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedze robie obiad , jem chipsy z dzieciakami i pisze z wami.
    U mnie pogoda nie na wyjscie za mocno wieje a mlody ma jakis kaszel wiec wole zeby nie zachorowal.

• Aduszka83 Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie umylam glowe. Ide sie suszyc i zmykam do kolezanki na imieniny. Odezwe sie jutro :*

Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no my w domu cały dzień, bo 30 stopni na dworzu było, więc teraz dzieciaki muszą się wybiegać :)

Aduszka miłej imprezki :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 21:56

Kattti lubi tę wiadomość

• Dori1811 Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robiłam to wróżbę ale pierścionkiem zaręczynowym wiec chyba się nie liczy :P wyszła mi trójka, dwie dziewczyny i chłopak chyba, albo dwóch chłopaków i dziewczynka :P już nie pamietam :) mam nadzieje ze do czasu jak doczekam się obrączki będę miła już jakieś bobo w domu :) ja dla dziewczynki zdecydowanie wybieram imię Pola :) a dla chłopca sama nie wiem, może Jan, Mikołaj albo Kubuś :)

Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

Synek 💙
    img

Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no my w domu cały dzień, bo 30 stopni na dworzu było, więc teraz dzieciaki muszą się wybiegać :)

Aduszka miłej iprezki :)
    Tak kochana wiem ale wiesz u nas ponad miesiac upaly wiec przyda sie troche chlodniej chociaz dzien jakby jeszcze padalo to byloby super powietrze inne itp ale i tak juz nie jest az tak duszno i w domu o wiele lepiej a ten wiatr jest tak mocny ze drzewa az fruwają . Chociaz bedzie sie lepiej spalo :)
    W takim razie lec z dziecmi niech sie wyszaleją ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2018, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja tez robiłam to wróżbę ale pierścionkiem zaręczynowym wiec chyba się nie liczy :P wyszła mi trójka, dwie dziewczyny i chłopak chyba, albo dwóch chłopaków i dziewczynka :P już nie pamietam :) mam nadzieje ze do czasu jak doczekam się obrączki będę miła już jakieś bobo w domu :) ja dla dziewczynki zdecydowanie wybieram imię Pola :) a dla chłopca sama nie wiem, może Jan, Mikołaj albo Kubuś :)
    Ja ostatnio mysle ze moze zamiast Maya to Sophie hehe tez mi sie podoba ale męzowi jeszcze nie wspomnialam o tym :D

No a kiedy planujecie slub w ogole ? My bralismy dopiero w 2017 roku dzieciaki juz byli ;p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:51

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie leje i wietrzysko okropne od rana także nici z jakiego kolwiek spacerku dziś . Może jutro będzie ładniej to pojedziemy do innego miasta na maly shopping :D
    Ja kocham przy takiej pogodzie ciepła herbatkę, łóżko i dobra książkę . I dziś taki wieczór właśnie będę Miała. :)

Ja też robiłam z zareczynowego a później z obrączki i wyszło mi tak samo . To generalnie chodzi o pierścionek od partnera czy zaręczynowe czy obrączki większego znaczenia nie mają .

My ślub braliśmy tego roku 1 czerwca . :)
    A jesteśmy że sobą 6 rok . Także też już nasz syn bawił się na naszym weselu haha .

Sophie śliczne imię

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Dori1811 Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślimy o 2020 ale jak to wyjdzie to się okaże :)

Synek 💙
    img

Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze kawałek czasu sie wydaje ale pamietam jak My slub planowaliśmy. Moj boze ... sale pozajmowane w 90% na kilka lat do przodu. Trafilismy na piekna sale z wolnym temrinem na piatek wlasnie i nie zastanawialismy sie nawet . Poprawiny w sobote a niedxiela na odpoczynek. Najpierw wszyscy o dziwnie tak a pozniej nam wrecz dziękował kazdy hahahaha bo kace giganty byly leczone po dwu dniowym piciu w niedziele wlasnie hahaha .

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2018, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlugo w ogole jestescie dziewczyny ze swoimi partnerami ? :)
    Sorka , ze tak pytam . Jak ktoras nie chce odpowiadac to zrozumiem . Nie wezcie tego za wscibstwo. Czysta ciekawosc babska i ogolnie uwazam , ze jak mamy razem w ciazy chodzic i rodzic to co nie co mozemy sobie popitolic zeby bylo tematow do rozmowy hehe

de7e166350.png

b2727090e5.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego