X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    To po obiadku niech jeszcze posiedzi z dziećmi, żebyś mogła pospać z dwie godzinki. :) Powiedz mu ze jak sie wyspisz i dzieci pójdą spać to ty przejmiesz inicjatywe :D hehehe powinno zadziałać ;)
    po obiadku córka idzie na drzemkę a syn pewnie bedzie ogladał bajki w pokoju obok wiec okazja na drzemke bedzie ale jest strasznie gorąco wiec nie wiem czy zasnę do tego dodatkowo pod blokiem na glos w ogródku muzyke puszczają :/
    mi wystarczy jak sobie chociaz poleże i zamknę oczy aby odpoczeły ;)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    po obiadku córka idzie na drzemkę a syn pewnie bedzie ogladał bajki w pokoju obok wiec okazja na drzemke bedzie ale jest strasznie gorąco wiec nie wiem czy zasnę do tego dodatkowo pod blokiem na glos w ogródku muzyke puszczają :/
    mi wystarczy jak sobie chociaz poleże i zamknę oczy aby odpoczeły ;)
    Ooo a u mnie cały dzień pochmurno, szaruga i pada :(

    Katiiii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii
    niestety byly z pierwsza ciaza staralismy sie 6 lat
    teraz staramy sie prawie trzy ale karmilam dlugo piersia woec nie moge tego dokladnie dodac
    od lutego biore metformine i zaczelam miec owulacje tak wiec mam jadzieje
    ja najlepsze :)

    Ja bede pisac czesciej :)
    zaczelam nowa prace nocki a ze synek nie spi w ciagu dnia to troche czasu mi zajmuje
    az sie do tego przyzwyczaje bo nie mam jak odespac w caigu dnia, ale pamietam o Was i bede pisac jak najczesciej dam rade :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 08:30

    Katiiii, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii

    Jak tam po rocznicy samopoczucie? ;)

    Ja za 4 dni powinnam planowo dostać @ ale mam nadzieję że się jej nie doczekam :D chociaż póki co żadnych oznak, jedynie mam większy apetyt. Co chwila głodna chodze i jadlabym raz słone raz słodkie :p ale sie nie nakrecam póki co,zobaczymy ;)

    Katiiii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Katii
    niestety byly z pierwsza ciaza staralismy sie 6 lat
    teraz staramy sie prawie trzy ale karmilam dlugo piersia woec nie moge tego dokladnie dodac
    od lutego biore metformine i zaczelam miec owulacje tak wiec mam jadzieje
    ja najlepsze :)

    Ja bede pisac czesciej :)
    zaczelam nowa prace nocki a ze synek nie spi w ciagu dnia to troche czasu mi zajmuje
    az sie do tego przyzwyczaje bo nie mam jak odespac w caigu dnia, ale pamietam o Was i bede pisac jak najczesciej dam rade :)
    Współczuje ja nie moglabym pracować na nockach jezusie jak pomysle ze jeszcze musialabym opiekowac sie dzieckiem po pracy i nie moc spac O.o masakra....za stara chyba juz jestem na takie szalenstwa....
    Mój mąż dzisiaj ma ostatni dzien wolnego wiec mlodego odprowadzi do przedszkola zaś jutro zostaje sama i bede zmuszona zabrac dzieci ze sobą do lekarza na wizyte kontrolna :/ ogolnie pobolweają mnie sutki i jak nacisne wydobywa sie woda w kolorze jakby mleka musze o tym powiedziec jutro lekarzowi moze da mi cos na powstrzymanie tego procesu ... mysle ze organizm nie rozumie jeszcze że ciazy już nie ma i stad produkcja w piersiach nie zatrzymala sie jeszcze. Zas pojutrze maż ma urlop wypisany bo mamy ten dzien latania po szkolach i urodziny corki.Gdyby tego bylo malo pobolewa mnie delikatnie lewe ucho chyba przewialo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 08:38

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii

    Jak tam po rocznicy samopoczucie? ;)

    Ja za 4 dni powinnam planowo dostać @ ale mam nadzieję że się jej nie doczekam :D chociaż póki co żadnych oznak, jedynie mam większy apetyt. Co chwila głodna chodze i jadlabym raz słone raz słodkie :p ale sie nie nakrecam póki co,zobaczymy ;)
    A dobrze ... odsypialam noc hehe jak mloda zasnela a tak po za tym dostalam obiad pod nos i bukiet róż na nic wiecej nie moglismy sobie pozwolic z racji iż nie bylo komu dzieci zostawic no a jak wiecie innych przyjemnosci ja jeszcze nie mogę wiec liczę że kiedy bede już po pierwszej @ to nadrobimy :D

    Trzymam kciuki aby @ u ciebie nie przyszla.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak super obiad, róże :) takie małe gesty cieszą najbardziej ;) Katii ja jestem 2,5 roku po porodzie a do dziś niekiedy jak mocniej scisne wypływaja dosłownie może ze dwie kropelki. Ale to tylko z prawej piersi, bo już pod koniec dawałam mlodemu tylko z prawej. Dziwne to jest :p

    Katiiii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    To i tak super obiad, róże :) takie małe gesty cieszą najbardziej ;) Katii ja jestem 2,5 roku po porodzie a do dziś niekiedy jak mocniej scisne wypływaja dosłownie może ze dwie kropelki. Ale to tylko z prawej piersi, bo już pod koniec dawałam mlodemu tylko z prawej. Dziwne to jest :p
    A odczuwasz dyskomfort ? Mi przeszkadzaja piersi ze tak to nazwe czuję kazdy dotyk są takie jakies wrazliwe no i delikatnie pobolewaja... jakos tak dziwnie dlatego mysle ze chyba lepiej o tym fakcie powiedziec jutro lekarzowi a on napewno bedzie wiedzial czy to jest normalne na tym etapie czy też nie wole nie czekać tak jak czekalam po poronieniu aby potem sobie czegos nie zrobic zlego jakiegos zapalenia czy cos...

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny! Popieram pomysł na stronę startową z listą :) Dla mnie możecie wpisać:

    kehlana_miyu, 33 lata, synek 20 miesięcy, starania o drugiego maluszka.

    Tylko tak się zastanawiam, czy jak wpiszemy wiek dzieci, to nie trzeba będzie dość często aktualizować tej listy?

    Ja będę pisać w zależności od obciążenia pracą i domem, więc mogą się zdarzać parodniowe przerwy, ale zazwyczaj w ciągu kilku dni nadrabiam wątek :)

    Katiiii, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Hej, dziewczyny! Popieram pomysł na stronę startową z listą :) Dla mnie możecie wpisać:

    kehlana_miyu, 33 lata, synek 20 miesięcy, starania o drugiego maluszka.

    Tylko tak się zastanawiam, czy jak wpiszemy wiek dzieci, to nie trzeba będzie dość często aktualizować tej listy?

    Ja będę pisać w zależności od obciążenia pracą i domem, więc mogą się zdarzać parodniowe przerwy, ale zazwyczaj w ciągu kilku dni nadrabiam wątek :)
    wiek dzieci to raczej raz na rok tylko sie zmienia :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    A odczuwasz dyskomfort ? Mi przeszkadzaja piersi ze tak to nazwe czuję kazdy dotyk są takie jakies wrazliwe no i delikatnie pobolewaja... jakos tak dziwnie dlatego mysle ze chyba lepiej o tym fakcie powiedziec jutro lekarzowi a on napewno bedzie wiedzial czy to jest normalne na tym etapie czy też nie wole nie czekać tak jak czekalam po poronieniu aby potem sobie czegos nie zrobic zlego jakiegos zapalenia czy cos...
    Niee, żadnego dyskomfortu nie odczuwam. To może dla własnego spokoju powiedz o tym pobolewaniu. A nie jesteś przed @ albo owulka? Bo czasami tak się dzieje. Mnie przed @ często pobolewaja piersi, ale to też nie zawsze. Teraz np mam mieć @ za kilka dni i nic. Ani brzuch nie boli ani piersi. Ehh mysle że kolejny cykl starań stracony... :( tak coś czuje

    kehlana_miyu
    Zagladaj do nas jak najczęściej ;)

    Katiiii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Wczoraj wróciliśmy z urodzin po 22.
    Dzieciaki przebrałam na śpiocha w piżamy i do łóżek.
    Była moja kolej picia na imprezce, więc wypiłam 3 piwka :) A że mam słabą głowę, to same wiecie he he

    Mamy taką swoją paczkę jeszcze ze szkoły średniej. Jest nas 4 + mam taką moją przyjaciółkę od serca, z którą się trzymam od podstawówki :D
    W tej chwili w naszej paczce jest 6 dzieci, a 7 dołączy we wrześniu :P
    Nasze chłopy się lubią, mają wspólny język, z czego się cieszymy.

    Robimy często zdjęcia dzieciaczków na pamiątkę. Ustawiamy od najstarszego do najmłodszego, super to wygląda he he

    Dzisiaj ekipa miała zacząć nam podnosić domek, ale pada od rana i dupa.
    Na jutro też zapowiadają deszcze. Ta pogoda lubi psikusy robić :/
    Mamy niskie poddasze i podwyższamy je o kilka pustaków, będzie kukawka i nad wejściem robimy 4 pokój :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 12:43

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super że spotkanie udane i zazdroszcze takiej zgranej paczki przyjaciół ;) ja mam jedną przyjaciolke od serca, i wiem że moge na nią liczyć w każdej sytuacji :) tylko szkoda że tak rzadko się widujemy, bo niestety nie mieszkamy w tym samym mieście.
    Niestety ale te deszcze mają sie utrzymać do końca tygodnia:( jestem taka zła.. Nie dość że pogoda nie sprzyja na urlopie to jeszcze zostaliśmy bez samochodu, bo coś tam znowu sie zepsuło w nim:( i teraz ani wyjść ani nigdzie wyjechać :(

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii
    Zgadzam się z Tobą. Lepiej, żeby było nas mniej, ale rzeczywiście aktywne dziewczyny, niż dużo, a napiszą raz czy dwa i na tym koniec.
    W ogóle to czuję się, jakbym Was "znała" nie wiadomo ile czasu :D
    Fajne gesty ze strony męża.
    My mamy rocznicę ślubu w lipcu i kwiatek, obiadek, życzenia i buziak mi wystarczą :)
    Na pewno warto wspomnieć lekarzowi o tym.

    19ewelaaa89
    Mam nadzieję, że nie doczekasz się @ i zapoczątkujesz naszą listę ciężaróweczek.
    To co, testujesz 28/29 czerwca? :D Czy dopiero jak minie termin @...?

    kehlana_miyu
    Witaj nasza 5 staraczko :)
    Zaglądaj wieczorkiem przed snem chociaż na chwilkę.
    My się rozkręcamy, więc po kilkudniowej nieobecnośći, możesz mieć sporo stron do nadrobienia :P
    Mamy tyle samo lat he he
    Kilka miesięcy naszym dzieciom dodałam właśnie, żeby były pełne lata.
    Synkowi napiszę 2 latka ok?
    Najwyżej za pół roku poprawię z 3 na 3,5 a z 2,5 na 3 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 13:42

    Katiiii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:


    kehlana_miyu

    Kilka miesięcy naszym dzieciom dodałam właśnie, żeby były pełne lata.
    Synkowi napiszę 2 latka ok?
    Najwyżej za pół roku poprawię z 3 na 3,5 a z 2,5 na 3 ;)

    To niech będą 2 latka, tak jest rzeczywiście bardziej logicznie :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu
    Już jesteś wpisana na 1 stronie :D

    19ewelaaa89
    Też jestem zła na ta pogodę, ale co poradzić... eh
    Bez samochodu rzeczywiście kiepsko. Coś poważnego się zepsuło? Może szybko naprawią :)

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Niee, żadnego dyskomfortu nie odczuwam. To może dla własnego spokoju powiedz o tym pobolewaniu. A nie jesteś przed @ albo owulka? Bo czasami tak się dzieje. Mnie przed @ często pobolewaja piersi, ale to też nie zawsze. Teraz np mam mieć @ za kilka dni i nic. Ani brzuch nie boli ani piersi. Ehh mysle że kolejny cykl starań stracony... :( tak coś czuje

    kehlana_miyu
    Zagladaj do nas jak najczęściej ;)
    Nie mam pojecia kiedy odstanę pierwszę @ po poronieniu i kiedy bede miala owu.. spójrz na mój wykres ... nie mialam nigdy na @ ani na owulacje takich dolegliwosci . Jesli byloby to samo pobolewanie to byloby pół biedy ale jednak jesli lekko nacisne i wyplywa mi w kolorze mleka plyn to raczej to nie jest ok tak mysle ale okaze sie co mi jutro lekarz powie no i trzymajcie kciuki aby wyniki krwi wyszły dobre i nie wyszla mi cukrzyca bo sie zalamie ... Wizyte mam o 17:30

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 14:46

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hej.
    Wczoraj wróciliśmy z urodzin po 22.
    Dzieciaki przebrałam na śpiocha w piżamy i do łóżek.
    Była moja kolej picia na imprezce, więc wypiłam 3 piwka :) A że mam słabą głowę, to same wiecie he he

    Mamy taką swoją paczkę jeszcze ze szkoły średniej. Jest nas 4 + mam taką moją przyjaciółkę od serca, z którą się trzymam od podstawówki :D
    W tej chwili w naszej paczce jest 6 dzieci, a 7 dołączy we wrześniu :P
    Nasze chłopy się lubią, mają wspólny język, z czego się cieszymy.

    Robimy często zdjęcia dzieciaczków na pamiątkę. Ustawiamy od najstarszego do najmłodszego, super to wygląda he he

    Dzisiaj ekipa miała zacząć nam podnosić domek, ale pada od rana i dupa.
    Na jutro też zapowiadają deszcze. Ta pogoda lubi psikusy robić :/
    Mamy niskie poddasze i podwyższamy je o kilka pustaków, będzie kukawka i nad wejściem robimy 4 pokój :D
    Fajnie ze macie taka zgraną pacze zawsze to jakas rozwyrka a i dzieciaki mają też zajecie.
    Lipa z tą pogoda u ciebie u nas upały na maksa i powiem ci że gdyby nie ten chlodniejszy wiatr nie daloby sie wytrzymac ale w końcu od czego jest lato ;)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nie no jak nie dostane @, to poczekam kilka dni i wtedy zatestuje ;) a z samochodem nie wiadomo, ostatnio jak chciałam jechać do pracy to coś tak rzęzilo jakby sprzęgło albo coś ze skrzynia biegów :/ jutro mąż odda go do znajomego mechanika i zobaczymy..

    Katiii to bede trzymać kciuki w takim razie :*

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii
    Trzymam kciuki, a Ty daj znać jak po wizycie :-)
    No cieszę się, że mam taką paczkę. Jest wesoło he he

    19ewelaaa89
    No to czekamy... :-)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ