X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj totalnego lenia :-P
    I spać mi się chce... To już nie te lata :-P
    Dobrze, że miałam wczorajszy obiad :-)
    Do tego siedzimy w domu, bo pada i zimno. Dzieciaki szaleją i bałaganią.
    Nastawiłam tylko zmywarkę he he
    Jutro odkurzę, zmyję podłogę, poskładam stertę prania i idę do fryzjerki podciąć włosy :-)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też szaleje :p jak ja nie lubię takiej pogody, gdzie nie można wyjść na podwórko. Młody marudzi, nie wie co ze sobą zrobić a tak to by się wybiegal i byłby spokój ;) a ja właśnie chętnie bym coś porobila, pojechała do kogoś no ale nie da rady, przynajmniej nie w najbliższych dniach...ech :( może dziś mój brat wpadnie z dziewczyną :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam male pytanie :)
    Jak sie dodaje te fajne paseczki z wiekiem dziecka co macie na dole?

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87
    https://www.suwaczki.com/

    Wchodzisz i wybierasz sobie różne opcje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 00:02

    Niunka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89
    I co brat z dziewczyną wpadł do Ciebie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 00:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tu dzisiaj wieczorem cicho :P
    Teść przyniósł wiadro wiśni, więc się zmobilizowałam i zrobiłam konfiturkę.
    Ale oczy mi się już zamykają...
    Kładę się spać. Wy już pewnie śpicie :D
    Dobranoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 00:07

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przyszli dlatego mnie tu nie było hehe. Przyszła bratowa winko przyniosła i się rozkrecilo ;) namowila mnie żeby rozkręcić biznes paznokciowy, bo od jakiegoś czasu sama sobie robię hybrydy i przedłużanie :D w sumie jakby się udało zajść w ciążę z drugim dzidziusiem to fajna sprawa żeby sobie dorobić w domu :)

    Szczęśliwa_Mama, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa
    No super sprawa :-) jak masz talent do robienia paznokci, to koniecznie musisz z tego skorzystać.
    A jak tam ślub się bratu nie szykuje?
    I co winko piłaś?
    Bo ja zawsze dylemat miałam w tym czasie oczekującym na brak @ :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii
    Gdzie Ty się podziewasz Kochana?
    Powodzenia na wizycie :-)

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa mama
    Dzieki :)
    Ewelaa Fajny pomysl z paznokciami :)
    zasze znajdziesz chetnych :)
    a ja mam @ dostac 1 lipca mam nadzieje, ze nie przyjdzie jak narazie boli
    podbrzusze i piersi ale to normalne i na okres i w ciazy wiec czekam niecierpliwie
    Milego dnia :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunka87
    To masz @ w podobnym terminie jak ewelaaa :-)
    Trzymam za Was kciuki! :-D

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    ewelaaa
    No super sprawa :-) jak masz talent do robienia paznokci, to koniecznie musisz z tego skorzystać.
    A jak tam ślub się bratu nie szykuje?
    I co winko piłaś?
    Bo ja zawsze dylemat miałam w tym czasie oczekującym na brak @ :-P
    Jeśli chodzi o ślub na razie cisza heh,może i by chcieli ale funduszy brak póki co :p wypilam tylko dwie małe lampki, tak się zastanawiałam czy pić ale stwierdziłam że dwie lampki czerwonego wina raczej nie powinny zaszkodzić na tym etapie. Później powiedziałam że brzuch mnie boli i nie chce więcej ;)

    Niunka87

    To trzymam kciuki aby nasza @ nie nadeszła :p ja póki co żadnych objawów:( tylko apetyt mi się zwiększył ale przed @ też tak mam. Wydaje mi się że znowu nie zaskoczyło ehh

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    niunka87
    To masz @ w podobnym terminie jak ewelaaa :-)
    Trzymam za Was kciuki! :-D
    Dokładnie ja mam dostać 29 ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Mam male pytanie :)
    Jak sie dodaje te fajne paseczki z wiekiem dziecka co macie na dole?
    https://www.suwaczki.com/

    i jak juz sobie ta mwybierzesz wszystko kopiujesz link i wrzucasz sobie tutaj w ustawiniach konta do swojej tabelki tak jak masz napisane :


    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie

    Szczęśliwa_Mama, Niunka87 lubią tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Katiiii
    Gdzie Ty się podziewasz Kochana?
    Powodzenia na wizycie :-)
    A zalatana jakos tam bylam dopiero nie dawno usiadlam zjadlam obiad i siedzę.
    Z rana bo dzisiaj sama jestem musialam leciec z dziecmi aby syna odprowadzic do przedszkola a ze mialam kaprys to zamiast córke do wózka to dalam jej rowerek biegowy a ona dopiero drugi raz na nim jedzie no i wiadomo jak dziecko pierwsze kroki robi to za szybko nie jedzie wiec troche nam zeszlo w jedna i druga strone a potem odebrac i to samo xD Mówie sobie niech jedzie potem do przedszkola bedzie jezdzila juz z bratem a nie wozek.
    Po za tym czekalam na tlo do zdjec i patrze idzie listonosz ale nie przyniósł i zawiodłam się... mimo że termim dostawy byl do jutra.. a okolo godz temu ktos cos wrzuca mi do skrzynki i sie zdziwilam patrze otwieram a tam tlo :D i radosc mega radosc hehe chyba jakis kurier albo cos chociaz rzekomo mialo isc to poczta. No mniejsza bądz co badz mam i sie ciesze mega wrecz bo w planie bylo jutro robienie zdjec córce z tortem i ogolnie taka zabawe dla nich wymyslilam urodzinową :)
    Teraz córka spi a ja siedze sobie i weszłam i nadrabiam że tak to nazwę no i czekam na godzine aby wyjsc potem do lekarza. Jutro tez bede raczej malo albo wcale na forum bo od rana mamy tak:
    Mąż odprowadzi syna do przedszkola na godz 9:00 ja w tym czasie ubiore siebie i ubiore córkę i kiedy mąż wróci chwile posiedzimy i z córka idziemy na godz 10:00 do przedszkola bo córka ma swoje rozeznanie w przedszkolu kiedy kolo godz 11 bedzie koniec po drodze jak bedziemy wracac wpadniemy do pani która robi nam tort aby go odebrac potem wracamy do domu i mąż idzie odebrac syna o 12:00 ja w tym czasie uspie córkę bo na godz 14:00 u syna w przyszlej szkole jest zebranie rodziców wiec bedziemy szli tam ma byc do godz 15:00 potem wracamy i robimy urodziny córce .Wiec no nie wiem jak u mnie jutro bedzie z czasem ale chociaż wiecie dlaczego jakby co mnie może nie byc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 15:48

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii
    Wszystkiego najlepszego dla córeczki :-)
    A jakie zabawy urodzinowe wymyśliłaś?
    To rzeczywiście będziesz miała jutro zalatany dzień, wybaczamy Ci jak do nas nie zajrzysz he he
    No i czekamy na wieści po wizycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 11:14

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam od fryzjerki. Fajnie mi podcięła włosy :-)
    Teraz lecę na podwórko z dzieciakami, bo w końcu przestało padać i nawet słoneczko się pokazało.
    Do później

    19ewelaaa89, Katiiii lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii to jesteś usprawiedliwona że tak powiem hehe ;) wszystkiego najlepszego dla córci i daj znać jak po urodzinach.

    Szczęśliwa mama mocno włoski scielas? ;) u nas dzisiaj też fajna pogoda, mały został z tatą a ja wyskoczylam sobie do miasta na zakupy. Nakupowalam sobie ciuchów bo mega obniżki teraz i jestem szczęśliwa z tego powodu heheh ;)

    Katiiii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję w imieniu córeczki :)
    Moje dzieci lubia pozować do zdjęc ogólnie dlatego kupiłam te tło bo efekt wtedy jest lepszy jak chcecie to moge jedno dzielo moje wrzucic wam pokazac jakie zdjecie zrobilam na walentynki :D oczywiscie też w tle które zamówiłam na ta okazję :) Zabawy typowo dzieciece bedą ... moje dzieci lubią bardzo bańki mydlane,balony,strzelanie balonami ,tańce do tego przeciaganie kocyka kto przeciągnie jak najwiecej.

    Tak wiec jestem mega szczesliwa bo wyszło że nie mam cukrzycy :) badanie tarczycy wyszło w normie, badanie nerek i wątroby także w normie jedyne co to mam jeszcze malutką anemie ponieważ ich norma wynosi 12 a ja mam 11.1 ale to może jeszcze dlatego że organizm po tym wszystkim jeszcze czasu potrzebuje aby to doszlo do siebie lub tez z natury mogę byc anemikiem. Mam brac do końca tabletki. Ogólnie planuję po tabletkach kupić sobie żelazo i sobie brac zwyczajnie bo w pl czesto anemie mialam wiec przypuszczam ze juz taka moja natura . Pani doktor powiedziała że moja anemia moze prowadzic własnie do tych cukrzyc w ciaży no i też na starosc moge przez to też miec cukrzyce potem normalną.Powiedziałam lekarzowi o problemie z piersiami bo od kilku dni sutki mnie bola są wrażliwe a jak nacisne wypływa z nich jakby mleko i sie zdziwiła bo mówi ze jak na 13 tydz ciazy który mialam nie powinnam tego miec i dala mnie na badanie krwi kolejne mówiła ze te badanie jest skomplikowane i bedzie dlugo trwało aby wyniki miec ale nie mam pojecia co to za badanie. Wiec tak 28 czerwca mam isc na pobranie krwi pod tym kontem tych piersi i 2 tyg pozniej mam kolejne spotkanie u lekarza wypada na 10 lipca w sprawie tych wyników spotkanie bedzie sie tyczyło z tej krwi na piersi. Po za tym mówila ze bede kontrolowana z cukrem i żelazem i co jakis czas bede dostwała do domu przypomienie aby owe badania zrobic Pani doktor planuje zrobic mi powtórke badan krwi na cukier i żelazo pod koniec sierpnia w razie jakbym chciała zaczac sie starac o dzidzie aby mieli swieze wyniki :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa
    Sporo ścięłam, bo miałam włosy do łopatek, a mam do obojczyków :-)
    Od razu wyglądam młodziej.
    Moja fryzjerka namawia mnie na zmianę koloru z brązu na blond... Ale nie jestem do tego przekonana :-P

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ