X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Phia dawno u nas nie byłaś :)
    Co nowego?...
    Moja pierwsza wersja staranie w styczniu 2019, druga wersja we wrześniu/październiku 2018, a trzecia i raczej ostatania początek starań w sierpniu 2018 :)
    Kehlana w ciąży, jest serduszko, więc mamy pierwszą forumową fasolkę...
    A co u Ciebie?
    Oooo i dobrze heh nie ma na co csekac tylko dzialac xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia hej . :) nie znamy sie jeszcze , strasznie podoba mi sie twoj wpis " bocian chyba pomylił kierunki " :D
    Powodzenia w staraniach. Widze , ze bardzo dlugo sie staracie. To takie starania na 100% w tym czasie czy z przerwami ? Badaliscie sie tak porzadnie jak tyle wam nie wychodzi ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    chodziło mi na jakiej zasadzie to jest że 4 latek do szkoły i czy jest normalna 1 klasa czy jak w polsce przedszkole.zawsze sie zastanawiałm jak to licza bo on mojego brata w angli tez szli cos wczesniej do szkoły i oazało sie ze dziewczyny 2 lata róznicy czy 3 a w tej samej klasie sa
    To jest 1 klasa niby ale tez odbierane jako przedszkole z tego co wiem jak Meza brat do szkoly chodzil.
    Ja nawet zbytnio nie chce sie tym imteresowac bo wracam na zime następna do Polski juz na stale i nie pojdzie moj syn tu nigdzie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Phia dawno u nas nie byłaś :)
    Co nowego?...
    Moja pierwsza wersja staranie w styczniu 2019, druga wersja we wrześniu/październiku 2018, a trzecia i raczej ostatnia początek starań w sierpniu 2018 :)
    Kehlana w ciąży, jest serduszko, więc mamy pierwszą forumową fasolkę...
    A co u Ciebie?
    Kobieta zmienna jest hahahaha

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona no właśnie najważniejsze znaleźć trening dla siebie... skalpel dawał efekty, tylko dla mnie za długi i za monotonny, a bikini mi odpowiada, bo trening 20 min, szybko, dzieje się i jest dla początkujących i zaawansowanych ha ha ha
    Moje zmartwienia też typu: odprowadzanie do przedszkola 5 i 3 latka z noworodkiem, za zakupy spożywcze, chemia odpowiada mąż. Kosmetyki zamawiam sobie przez internet.
    Ale kurde później samo się to jakoś układa, a wszystkiego i tak się nie przewidzi prawda?
    Kornelka też na roczek dostała pierwszy katarek, później nie chorowała, dopóki nie poszła do przedszkola i oczywiście zaraziła zawsze Maćka i szpital w domu :P

    Emi 90 witaj. Ja podobnie jak Ty będę testować na początku września o ile nie dostanę @ ;)
    Fakt , skalpel jest powolny bardzo i to dla mnie idealny trening na dni w ktorych nie mam sil na nic a wlasnie turbo spalanie to taki konkret . 50 minut ostrego zapierdzielu , 9 rund , 2 cwiczenia po 5 powtorzen na jedna runde.


    Wlasnie o to samo mi chodzi ale chyba nie jestesmy jedyne z takimi zmartwieniami a zobacz , ze wszyscy sobie radza :) takze i nam sie uda . Nikt nie mowi , ze bedzie latwo na poczatku ale cos za cos hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 17:56

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Phia hej . :) nie znamy sie jeszcze , strasznie podoba mi sie twoj wpis " bocian chyba pomylił kierunki " :D
    Powodzenia w staraniach. Widze , ze bardzo dlugo sie staracie. To takie starania na 100% w tym czasie czy z przerwami ? Badaliscie sie tak porzadnie jak tyle wam nie wychodzi ?
    Hej.. Hej xD 43cs ale chyba wszystko tak na luzie hehe po niecalym roku staran bylam u gin bo mialam okres co 2 tyg... Chwilowa sprawa... To babka totalnie mnie olala i glupio skomentowala wiec od tamtego czasu noe chodzilam... W maju bylam u innej... Badania porobilam.. Moj badanie nasienia i czekam na wizyte xD

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaaaaaa rozumiem . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ahaaaaaa rozumiem . :)
    A jestem mega podjarana to wizyta... Nie wiem czemu :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wyniki wszystkie byly prawidlowe z tym , ze tyle lat staran i nic ? Szczegolnie iz mowisz ze sa starania na luzie .
    Mimo wszystko zycze udanej wizyty . Daj znac koniecznie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Oby wyniki wszystkie byly prawidlowe z tym , ze tyle lat staran i nic ? Szczegolnie iz mowisz ze sa starania na luzie .
    Mimo wszystko zycze udanej wizyty . Daj znac koniecznie
    Dam znac ;-)
    Ale nie nastawiam sie na nic konkretnego... Co ma byc to bd :-)

    Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak Wam mija wieczorek? Co robicie?

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy dzień to tragedia. Płacz, lament jestem zdruzgotana :( mój kochany psiak się utopil... Niby tylko pies i aż pies. Był dla nas jak członek rodziny. Kto nie miał psa ten nie zrozumie. Nie mam dzisiaj sił na nic.. Raczej prędko dziś nie zasne :(:(

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • largos Przyjaciółka
    Postów: 87 89

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pyatnie, czy ktoras was przy pierwszym porodzie majac grupe rh - nie dostala imunoglobiny????

    relgupjy7eqx5bjf.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dzisiejszy dzień to tragedia. Płacz, lament jestem zdruzgotana :( mój kochany psiak się utopil... Niby tylko pies i aż pies. Był dla nas jak członek rodziny. Kto nie miał psa ten nie zrozumie. Nie mam dzisiaj sił na nic.. Raczej prędko dziś nie zasne :(:(
    O matko... jak to sie utopil ? :o psy z reguly potrafia plywac :o
    Strasznie mi przykro kochana i tule Cie mocno . :( :*
    Sama 5 lat temu po 13 latach wspolnego zycia stracilam sunie moja ukochana wiec rozumiem. Od 4 mamy druga ktora jest jej kopia doslownie i nie wyobrazam sobie zycia bez niej.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelciu przykro mi ;( opowiedz jak to się stało?

  • largos Przyjaciółka
    Postów: 87 89

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak5 czy w trakcie drugiej ciazy cos sie dzialo, czy podano tobie ten zastrzyk????bo zaczynam sie powoli martwic, czy jest refundowany?

    relgupjy7eqx5bjf.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie buldozki niestety nie potrafią :( poszła z teściową nad rzeke, chciała sie ochlodzic, wskoczyła do wody i najwidoczniej sie zachlysnela po czym poplynela z prądem rzeki. Już nic nie dało się zrobić.. Gdybym tam była ja albo mój mąż to byśmy wskoczyli za nią a tak teściowa starsza osoba, jeszcze pływać nie umie to nie mogła jej pomóc... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 06:48

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No właśnie buldozki niestety nie potrafią :( poszła z teściową nad rzeke, chciała sie ochlodzic, wskoczyła do wody i najwidoczniej sie zachlysnela po czym poplynela z prądem rzeki. Już nic nie dało się zrobić.. Gdybym tam była ja albo mój mąż to byśmy wskoczyli za nią a tak teściowa starsza osoba, jeszcze pływać nie umie to nie mogła jej pomóc... :(
    Przykro mi,współczuję :(

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela, tak mi przykro :( wiem jakie to okropne stracić zwierzaka, a jeszcze w taki nagły sposób :(

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ