X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dzisiejszy dzień to tragedia. Płacz, lament jestem zdruzgotana :( mój kochany psiak się utopil... Niby tylko pies i aż pies. Był dla nas jak członek rodziny. Kto nie miał psa ten nie zrozumie. Nie mam dzisiaj sił na nic.. Raczej prędko dziś nie zasne :(:(

    Bardzo Ci współczuję.

    Ja wczoraj zaprowadziłam synka na mini wakacje do moich rodziców (mieszkamy niedaleko) i dopiero teraz mnie mąż obudził bo wybieramy się dzisiaj nad jezioro. Jak nie ma młodego to tak jakoś bardziej bezstresowo śpię, bo z nim każdego dnia pobudka 5.45 :-P Przyzwyczaił się bo wstaje w tygodniu do przedszkola jak idę do pracy, w weekend nie ma taryfy ulgowej.

    Też się boję jak sobie poradzę z dwójką - praca, dom, przedszkole itd... Mojego męża nie ma calymi dniami więc wszystkie obowiązki domowe spadają na mnie. Już teraz nie starcza mi czasami dnia żeby wszystko zrobić i mam wyrzuty sumienia że mam mało czasu dla syna.

    Miłego dnia Wam życzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 07:57

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa okropna strata :( trzymaj się

    Kehlana kiedy masz teraz wizytę u gina? Chcę wpisać na 1 stronkę :) Jak się czujesz kochana?

    Kattti widziałam na wykresie, że działacie :D

    Parodka synek zaraz 5 lat skończy ;) a 2 za nim się urodzi to 6 lat różnicy... to sporo... a tak jak u mnie i u Kattti przypuśćmy 5 latek, 3 latek i noworodek he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 11:15

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    largos wrote:
    Anusiak5 czy w trakcie drugiej ciazy cos sie dzialo, czy podano tobie ten zastrzyk????bo zaczynam sie powoli martwic, czy jest refundowany?
    niestety do tej pory nie udało mi sie zajsc w 2 ciaze

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusiu dlaczego tam na pierwszej stronie, gdzie jest miejsce na wpisanie "naszych dzieciaczkow" jest pusto? :p tak z ciekawości pytam hehe :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia, bo tak pomyślałam, żeby tam wpisywać dzieci, które się urodzą ;)
    Np. Kehlana urodzi i tam właśnie wpiszę dziewczynka/chłopczyk, może imię, waga i wzrost :)
    A później kehlana z pozycji staraczek awansuje na spełnioną staraczkę he he
    Tak wymyśliłam... ale w sumie nie wiem czy fajnie :P

    19ewelaaa89, Aduszka83 lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie przykra sytuacja z tym psiaczkiem :(

    Kati to dzialajcie , oby pozytywnie. :D

    Ja mysle , ze z roznica 4-6 lat to dużo latwiej juz z dwojka dzieci . Inna mowa jak rok po roku sa np. U Nas roznica bedzie min 4 lata takze :)
    Ale dokladnie , ja tez mam caly dom na glowie , dziecko wszystkie obowiazki a jak bedzie drugie to wiadomo 2 razy wiecej ale famy radke

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ewelcia, bo tak pomyślałam, żeby tam wpisywać dzieci, które się urodzą ;)
    Np. Kehlana urodzi i tam właśnie wpiszę dziewczynka/chłopczyk, może imię, waga i wzrost :)
    A później kehlana z pozycji staraczek awansuje na spełnioną staraczkę he he
    Tak wymyśliłam... ale w sumie nie wiem czy fajnie :P
    Idealnie !

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no bo myślałam że aktualne dzieciaczki też będziesz wpisywać :D
    Zakrecona no daj spokoj do teraz nie moge dojść do siebie :/ próbuje sobie tłumaczyć że to tylko zwierzak, że ludzie mają dużo gorsze problemy ale.. To jest silniejsze ode mnie. Bardzo kochałam tą naszą sunie i ona nas...

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela strasznie mi przykro z powodu pieska. Trzymaj się
    Ja dzis bylam na usg piersi. Znalazl jakis maly guzek w prawej piersi.
    Do kobtroli za 3 miesiace.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa nasze dzieciaczki wypisane mamy w staraczkach, a tam wpiszę maluszka o którego się teraz staramy ;)
    Kehlanie wpisałam, że jest w ciąży z 2 :)

    Aduszka hmmm a coś więcej lekarz nie powiedział? Żadnego badania nie zlecił?

    Zakręcona dzięki. Staram się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 17:07

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzil ze nie ma zmian zapalnych i mam przyjsc za 3 miesiace aby porownac. Eg jiego nie wyglada to groznie.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka a to ty miałaś takie kontrolne usg czy mialas jakieś dolegliwości? Na pewno wszystko jest ok ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Stwierdzil ze nie ma zmian zapalnych i mam przyjsc za 3 miesiace aby porownac. Eg jiego nie wyglada to groznie.
    Podniose Cie na duchu. Mialam przed ciazami to samo , mialam usg piersi i guzek 3 cm az w lewej piersi. Wyczuwalny bardzo przy dotyku i uczucie dziwne biby bolalo a jednak nie dokonca. Pozniej zniknelo okazalo sie ze to gruczol mleczny taki powiekszony byl i sam zmniejszyl sie. Podobno w czasem w niektorych okresach cyklu moga sie powiekszyc i nie odrazu znikna badz sie zmniejsza. :) napewno to nic zlego kochana

    19ewelaaa89, Parodka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin mnie nowy wyslal kontrolnie

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweela,współczuję Ci bardzo. Ja nie mam pieska, ale wyobrażam sobie że to ogromna strata i ból. Kiedyś miałam królika - Pusię, jak odeszła przepłakałam dobre parę dni.
    Aduszka, na pewno nic groźnego, nie martw się
    Ja dzisiaj umieram wręcz od tych upałów, już za dużo, za długo :/ Jeszcze cały dzień sprzątania za mną, bo jutro robimy taką małą parapetówkę dla rodziny. 2 miesiące temu się przenieśliśmy do nowego mieszkania i w końcu wypadało już zaprosić

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi hej :) u nas też cały czas upały ale przed chwilą w końcu troche popadalo. Ja już mam dość tego gorąca ileż można..
    Widze że twój synus jest w wieku mojego Szymka, ten sam rocznik ;)

    emi_90 lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis dola strasznego . Caloksztalt mojej osoby mi sie nie podoba... od lat mam problem w zaakceptowaniu siebie tak n.a. 100% ale dzis mega kryzys nastal:/
    Nie moge nawet jesc z tego wszystkiego.
    Dzis wypilam 2 kawy I przy gotowaniu ok 18 dopiero sprobowalam 3 pierogi . Tyle...

    No... to sie wyzalilam.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie tez dzis goraco... Ja juz sie wykapalam I leze w lozku z ksiazka kolejna. : )
    Maly spi , dzis wstal 5.50. Jak nigdy haha I tyle godzin na nogach hahaha , dwa spacery zabawy n.a. ogrodzie. Skad te dzieci biora sily. :o

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa, właśnie widzę, super ;) Mój z końca maja, ale generalnie to miał być lipcowy dzieciaczek, niestety los sprawił, że przyszedł na świat w 34 tc. Swoje przeszliśmy, na szczęście wszystko się dobrze skończyło i po wcześniactwie ani śladu.

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Ewelaaa, właśnie widzę, super ;) Mój z końca maja, ale generalnie to miał być lipcowy dzieciaczek, niestety los sprawił, że przyszedł na świat w 34 tc. Swoje przeszliśmy, na szczęście wszystko się dobrze skończyło i po wcześniactwie ani śladu.
    No to najważniejsze że wszystko dobrze sie skończyło :)
    Zakręcona eee nie gadaj na pewno aż tak źle nie jest :D i weź mi tu jedz normalnie, żadnych glodowek proszę nie stosować bo dostaniesz po głowie! Hehe :p

    emi_90 lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ