X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 80-rocznik
Odpowiedz

80-rocznik

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) oby wszystko było oki :) pozazdrościć ja to już wątpię w swoje szczęście :(

    neomi34
  • mihito Koleżanka
    Postów: 60 30

    Wysłany: 20 maja 2015, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Neomi przeczytaj sobie moje posty ze stycznia - przecież ja do niedawna byłam wręcz pewna że in vitro mnie nie ominie, a tu wystarczyło zrobić samo HSG bez żadnych leków. Może i mamy farta, nie przeczę ale wydaje mi się, że duży wpływ ma jednak nasza psychika i nastawienie - ja nigdy nie płakałam jak przyszła @, nie dołowałam się, fakt że staraliśmy się tylko 7-8miesięcy, nie wiem co by było gdyby to trwało dłużej, ale podeszłam do tego rozsądnie, stwierdziłam że prawdopodobnie wylądujemy w W-awie, a skoro tak to wykupiłam sobie 3miesięczny karnet na siłkę żeby mieć zajęcie i pomyślałam że przynajmniej przygotuję sobie ciało na lato ;)...i w sumie pochodziłam tylko tydzień, bo zaraz okazało się, że jestem w ciąży :)
    Myślę, że trzeba robić wszystko w temacie, ale jednocześnie znaleźć coś co sprawi, że nie będziemy się nakręcać staraniami. Nie bez przyczyny wiele par po adopcji nagle ot tak zachodzi w ciążę - nasze nastawienie to klucz do sukcesu. Musisz wierzyć i nie załamywać się! a jednocześnie odnaleźć trochę luzu. Nawet nie wiesz jak trzymam za Ciebie kciuki! :) Będzie dobrze, musisz w to wierzyć! :) Ściskam Cię mocno i przesyłam pozytywne fluidy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 00:13

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mihito pamiętam nasze rozmowy :))) i jak pisałaś o invitro, ja powoli też się na to nastawiam ale cóż co ma być to ma być :) zamierzam po kolei realizować swój plan a co z niego wyjdzie nie wiem. Ale tak jak piszesz dużo słyszałam o parach, które adoptowały dziecko a potem okazało się, że zaszły w ciąże coś w tym jest :) Fajnie, że Ty też potwierdzasz to, że można i to z różnymi przypadłościami:) da się je zwalczyć i to najważniejsze :)

    neomi34
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dawno i mnie nie było, postanowiłam trochę odpuścić ovu bo za bardzo się nakręcam, ale dziś zaglądam a tu tyle dobrych wiadomości. Dziewczyny gratuluje i trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki w brzuchach:) a reszcie życzę żeby i nam sie w końcu udało.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Ciebie przesyłam również same pozytywne fluidy, żeby wszystko było oki i maluszek zdrowo rósł :)

    neomi34
  • mihito Koleżanka
    Postów: 60 30

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! :)

  • anna kawecka Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też 80 i czekam na Cud. Jestem z Lublina.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) w klubie :) i pozdrawiam z Lublina :) a długo czekasz? u kogoś się tu leczysz, że tak zapytam?

    neomi34
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja tez 80`, po kilku nieudanych bezdzietnych zwiazkach w koncu znalazlam swoja polowke :-) jestesmy 2 mce po slubie i staramy sie o naszego pierwszego dzidziusia. Wszystkie kolezanki z mojego rocznika juz po dwojce, niektore to juz nawet dorastajace dzieci maja, wiec patrza na mnie troche jak na kosmitke.
    I ile juz sie nasluchalam stwierdzen ze w tym wieku to zerowe szanse na zajscie w caze bez interwencji lekarzy, i po co tyle czekalam, ze za pozno, ze jestem stara ...bla bla bla. Ja chcialam swiadomie dzidziusia zaplanowac z wlasciwa osoba, nie moja wina ze spotkalam ja dopiero po 30tce. No coz, taka historia, zobaczymy co bedzie, narazie czekam na te dwie kreseczki :-) pozdrawiam.

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello no ja też rocznik 80 i od 13 miesięcy mam małego szkraba ,który wykręcił mi życie o 180st ,ale na Plus ,a ja jak iziziziziz świadomie dopiero teraz zostałam mamą ,a takich dziwnych opowieści ,że późno i już wiek kijowy też sie na słuchałam ,a że życie miałam na walizkach to ni jak do ciąży ,a i nie było najważniejszej rzeczy odpowiedniego faceta :-) teraz juz jest !!!!! No teraz to mam już ich dwóch ,a od września zaczynamy staranie o brata dla młodego i oby poszło szybciej niż za pierwszym razem ;-)

    izizizi lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Witam z Trójmiasta :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pogratulować :) ładny niunio też bym takiego chciała. A o niego długo się staraliście?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna kawecka wrote:
    Cześć dziewczyny, ja też 80 i czekam na Cud. Jestem z Lublina.

    Hej to tak jak ja :) ja z Czubów a TY?

    neomi34
  • anna kawecka Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Neomi34,
    ja leczyłam się w pro vivo, ale bez skutku. Teraz trochę sobie odpuściliśmy i chodzę tylko na kontrolę do Lipskiej-Jesiota. Cały czas biorę duphaston i pewnie za jakiś czas (niedługi) zdecydujemy się na inseminację.
    A Ty jak z leczeniem??

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O provivo coś wiem też wydałam tam sporo kasy ponad rok i 4 inseminacje przy różnym tsh i wiele mogłabym pisać szkoda czasu i pieniędzy :(Obecnie chodzę do Rafała Stetynera, miałam hsg jest ok, czekam na info o przeciwciałach TRAB i szukam dobrego endokrynologa bo mam problem z tarczycą.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty długo w provivo?

    neomi34
  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja też rocznik 80 z czerwca, właśnie dostałam @ więc kolejny cykl bez powodzenia buu, ale zaraz umawiam się do giną, mam Wyniki męża nasienia które są ok więc mam nadzieję że teraz dostanę jakieś leki wspomagające owulację.

    ovufriend.pl
  • Kamila1980 Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie u gina, mam od jutra brać Clostylbegyt przez 5 dni, a 16 ma monitoring, jak nie pęknie to przegnał, wspominał też o udrożnieniu jajowodów. Wreszcie zaczynam działać.

    ovufriend.pl
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze :) ja już po hsg i ciekawa jestem czy pomoże. A ile się staracie?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmiecie mnie dziewczyny? Ja co prawda rocznik 81, ale styczeń, więc prawie jak 80.
    Staramy się już 15 cykli, bezskutecznie.
    Badania porobione, hsg ok, nasienie ok. Wygląda na niepłodność idiopatyczną. Zapisana jestem do Poradni Leczenia Niepłodności na NFZ na sierpień 2015. ehh ile jeszcze przyjdzie nam czekać? Czasem już tracę nadzieję.

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ