Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)! Wszystkim potrzebującyym wysyłam wiruski!
    I przy okazji zapraszam na wątek staraczek lutowych ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Renii Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było:) Widzę tyle nowych serduszek!! No gratuluje kochane gratuluje!!!
    Mi też proszę podesłać trochę wirusów:) przyda się, bo to możliwe że ostatnie miesiace naszych naturalnych starań:)
    Nie chce dłużej czekać i zamartwiać się czy się udało, albo kiedy się uda..

    Natka88 lubi tę wiadomość

  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 4 lutego 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona proszę podaj namiary gdzie zrobili Ci tak szybko betę?? jesteś z WWarszawy prawda?
    Bo ja właśnie widzę jasną drugą kreseczkę na teście :) o raaaany :)

    Natka88 lubi tę wiadomość

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat1988 - o raaaany :D chucham i kcikam!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie cała drżę i nie wierzę...po ponad roku zobaczyłam całkiem wyraźną drugą krechę, na owulacyjnym też dwie. Ledwo mogę usiedzieć spokojnie w pracy:) i szukam gdzie można zrobić betę szybko w Warszawie. Wiecie może czy to trzeba być na czczo do tego badania? Totalnie zielona w tym temacie jestem :)

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie trzeba być na czczo :)
    trzymam kciuki!

    ckaiflw1xmxjuufc.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda nie jestem z Wawy, ale przy szpitalach polozniczych zazwyczaj sa laboratoria, gdzie mozna zrobic bete, lub w prywatnych szpitalach typu Certus.

    Gratuluje i trzymam kciuki :)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wskazówki:) jadę zaraz po pracy do szpitala na solcu i sprawdzę tę pioruńską betę...;)

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak? robią tą bete na solcu szybko? u mnie blada kreseczka, więc może się skuszę na betę:)

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie tam z ciekawości zadzwoniłam i rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
    ja: dzień dobry, chciałam się dowiedzieć w jakich godzinach jest czynne laboratorium.
    "miła" pani po drugiej stronie słuchawki zwana dalej babsztylem: a o co pani chodzi?
    ja: chciałabym zrobić badanie beta hcg
    babsztyl: chwila(odłożyła na chwilę słuchawkę i po chwili) może sobie pani robić ale za pieniądze.
    ja: no dobrze... a ile się czeka na wyniki?
    babsztyl: o Jezu....GODZINĘ! coś jeszcze?
    :D:D aż strach tam jechać jeśli to ona pobiera krew :D

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na solcu pobierają raz dwa. Kosztuje 32zl I wynik za 1,5-2h :) Pisałam o tym na wątku warszawianek ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedstawiam Wam mój pęcherzyk :) ♥♥
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/52da906e5300.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b70ac5ab450.jpg
    8,5mm

    Natka88, potforzasta lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć fasolko <3 rośnij zdrowo :)

    zakocona lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • umbatikium Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tyci tyci:) fajnie... :) rośnij:) powodzenia:)

  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pojechałam do szpitala na solcu, dokładnie przedwczoraj. Pani przez telefon była średnio miła, generalnie szpital to ostra speluna :P śmierdzi moczem i bezdomnymi, ale to nieważne. Krew pobrał mi fajny bardzo młody ratownik, wynik po 2h i beta ... 775 :) !!!!


    zakocona w którym tygodniu byłaś na wizycie u gina?
    ja się zastanawiam czy czekać do 8ego ? u mnie na liczniku 5ty tydzień dopiero :)
    aajj już widzę, że też jesteś w 5tym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 09:13

    majamia lubi tę wiadomość

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat gratulacje :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat1988 wrote:
    beta ... 775 :) !!!!
    GRATULACJE!!! :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 408

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też 88 :-)

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Azile Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja :)

    Azile
  • umbatikium Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat gratulacje powodzenia:)

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ