X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 500 486

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby było mnie stać teraz na in vitro poleciałabym choćby natychamiast... niestety czekam, bo ślub kosztuje swoje...

    ej normalnie masakra, byłam na zakupach i weszłam do sklepu dziecięcego, wózek mi się spodobał i taki chcę, łóżeczko, pościel, kołyska, aaa nawet smoczki!
    chciałam na święta dać mojemu smoczki i skarpetki z napisem i love dad ....

    masakra...

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG Łooo podziwiam, że już tyle macie załatwione :) My musimy się w końcu zabrać za rezerwowanie wszystkiego bo czas leci :)

    My ślubujemy 22.06 więc dwa tygodnie szybciej tylko :)

    LiluyEvans najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła w sukience nie ważne czy czerwona czy biała ! :D to w końcu Twój dzień :D

    5jki631wyzkm_t.jpg

    Taki motyw sukni jest fajny w sumie biała suknia z kolorowym dołem :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    PaulaG Łooo podziwiam, że już tyle macie załatwione :) My musimy się w końcu zabrać za rezerwowanie wszystkiego bo czas leci :)

    My ślubujemy 22.06 więc dwa tygodnie szybciej tylko :)

    LiluyEvans najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła w sukience nie ważne czy czerwona czy biała ! :D to w końcu Twój dzień :D

    5jki631wyzkm_t.jpg

    Taki motyw sukni jest fajny w sumie biała suknia z kolorowym dołem :)

    Hah to ja 2 dni po tobie tylko tego roku:P

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Gdyby było mnie stać teraz na in vitro poleciałabym choćby natychamiast... niestety czekam, bo ślub kosztuje swoje...

    ej normalnie masakra, byłam na zakupach i weszłam do sklepu dziecięcego, wózek mi się spodobał i taki chcę, łóżeczko, pościel, kołyska, aaa nawet smoczki!
    chciałam na święta dać mojemu smoczki i skarpetki z napisem i love dad ....

    masakra...

    Ja od dobrych 2 lat chodze do sklepow dzieciecych zeby sobie popatrzec i pomarzyc bo wtedy mialam tylko marzenia

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:

    LiluyEvans najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła w sukience nie ważne czy czerwona czy biała ! :D to w końcu Twój dzień :D

    5jki631wyzkm_t.jpg

    Taki motyw sukni jest fajny w sumie biała suknia z kolorowym dołem :)

    Idealna tylko chcialabym do kolan ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozgadałyście :)
    Nadrabiam..


    U nas różnica między maluchami (jeśli w tym cyklu wyszło) będzie około półtora roku. Dla mnie idealnie, nie odzwyczaje się tak bardzo od nocnego wstawania, zmiany pieluch czy wrzasków małego bąbla w domu.

    Co do ślubu ja jestem już po. Wzięliśmy ślub 31 grudnia 2015 roku. Przed ślubem byliśmy razem tylko rok, ale jak to wszyscy twierdzą jesteśmy jak dwie połówki jabłka, tego samego rzecz jasna :) Czy boje się że coś może nie wyjść? Nie. Co ma być to będzie :) Owszem czasem się kłócimy, nie ukrywam, ale w każdym związku kłótnie się zdarzają, a dzięki temu docieramy się :)
    W tym roku kończę 21 lat.

    Sallvie, ślicznie suknie, ja nie mogłam tak wyglądać, 8 miesiąc ciąży i wielki brzuch i wszystko jasne :D


    U mnie póki co cisza, czasem odezwie się któryś z jajników, czasem coś zakłuje w macicy i ostatnio trochę częściej boli brzuch jak na @ więc czekam, aż przyjdzie, cycki bolą i sutki też, żyłki widać, ale równie dobrze może to być objaw normalnej @ po odstawieniu anty. Czekam, czekam jeszcze 4 dni do terminu @ i ewentualnego testowania :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki. Egzamin teoretyczny zdany na ok 93% :D a zdaje się od 50%

    chcebardzobycmama, sallvie lubią tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo Gratulacje !!! :D Chociaż jedna dobra wiadomość w tym miesiącu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 21:45

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Dziękuję za kciuki. Egzamin teoretyczny zdany na ok 93% :D a zdaje się od 50%

    Super :D wiedzialam ze bedzie git

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo Brawo ! Moje gratulacje :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa no ja dlatego wolę wziąć ślub na spokojnie jak już maluch na świecie będzie żeby móc sobie spokojnie i potańczyć i w ogóle tym bardziej że zależało nam na tym żeby ślub odbył się w naszą rocznicę.
    Mam nadzieje że większość pójdzie nam na rękę i np pozwoli za salę itp zapłacić po weselu bo jak nie to mamy problem i będziemy musieli odłożyć ślub na 2019 rok bo moi rodzice nie są zbytnio w stanie nam pomóc w przyszłym roku dopiero za dwa lata :)
    No i jeśli będziemy zmuszeni przełożyć ten ślub na 2019 to wtedy najwyżej w tym roku weźmiemy cywilny tak dla formalności związku a za dwa lata się pobawimy na weselichu haha :)

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie u nas, że tak powiem ślub był trochę przyspieszony. Ogólnie mąż oświadczył mi się w moje 19 urodziny w 2015 roku w październiku, a w grudniu braliśmy już ślub mimo, ze nie było go tak wcześnie w planach bo miał być około roku do półtorej później, ale mieszkaliśmy już w tedy w Niemczech, ja byłam bez ubezpieczenia, za wizyty u ginekologa płaciłam sama, a poród w Niemczech jest lekko mówiąc dość drogi więc żebym mogła korzystać z pełnej opieki medycznej i ja i nasz syn po porodzie podjęliśmy decyzję, że weźmiemy ślub szybciej, ale nie żałuje tego. :) Ślub był cywilny, nie chcieliśmy kościelnego i raczej w przyszłości też nie weźmiemy, ale ustaliliśmy, że za parę lat chcemy odnowić śluby i w tedy wesele będzie jak się patrzy :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Maniaaa ale Ci sie ladjnie temperaturka trzyma ;)

    Nie moge sie doczekac dnia spodziewanej @ i uslyszec o || ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy powiem Ci, ze mam takie przeczucie, że ta tempka jeszcze spadnie i @ przyjdzie za to mąż mówi, że jemu się wydaje, że kropek jest :)Póki co brzuch jak na @ jeszcze nie boli, moje piersi wyglądają jak autostrada :D, a póki nie ma @ jest nadzieja :)

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Lily powiem Ci, ze mam takie przeczucie, że ta tempka jeszcze spadnie i @ przyjdzie za to mąż mówi, że jemu się wydaje, że kropek jest :)Póki co brzuch jak na @ jeszcze nie boli, moje piersi wyglądają jak autostrada :D, a póki nie ma @ jest nadzieja :)

    Jasne ze jest, ja tam stoje po stronie Twojego meza ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha taka solidarność? :D

    Dziewczyny normalnie nie wierze, snieg u mnie pada, mało, ale pada, takie drobinki a tak cieszą. Tęsknię za śniegiem i to strasznie.

    Edit już przestał padać :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 10:40

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa uhuu ale piękny wykresik :D ja tam też myślę że to może być właśnie to :) Jeszcze jak piszesz o tych żyłkach na piersiach to zaraz przypomniał mi się mój początek ciąży ! :)

    A tak w ogóle to dzień dobry dziewczynki :) Byłam dzisiaj u położnej zarejestrować się na prywatna wizytę do lekarza bo na NFZ mam dopiero 30 stycznia a w wynikach wyszło mi, że mam jakieś bakterie w moczu. No i muszę dzisiaj tak po 13 zadzwonić do lekarza powiedzieć co i jak i umówić się na któryś dzień :) Przy okazji okazało się że zapomnieli mi zrobić badania prenatalnego miedzy 23 a 26 tygodniem !! I dzięki bogu że musialam iść się zarejestrować bo jeszcze jakoś tam się zalapie żeby to badanie zrobić :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka jest sluzba zdrowia niestety ... ja jak bylam w ciazy to zamiast pierwszego imienia to wpisali mi samo drugie w karte i pozniej zawsze byl problem.ze mojej karty nie maja , ze ja sie nie rejestrowalam ,mimo tego ze.mowilam im ze tym.imieniem sie nie posluguje to do tej pory mi nie zmienily ... teraz na pn. Sie zapisywalam przez tel to podalam.im.juz to drugie imie zeby potem im.nie mącic bo nie załapią. Wg mnie to te stare baby powinni powywalac i mlodym ,sprytniejszym.miejsce dac bo te tylko pic kawki i kazdemu dupy obrabiac potrafia..

    Pamietam przyszlam do przychodni ginekologicznej na kontrol po poronieniu ide zapisac sie do rejestracji a rejestratorka do mnie ; w ciazy ? Ja mowie ze nie a ona ; o to jednak sie nie udalo ,a ci pani dolega. Wtedy sie z nia tak poklocilam ze co mi dolega to powiem lekarzowi a nie rejestratorce ze cala taka riztrzsiona potem na ten samolot wlazlam..

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polska służba zdrowia powinna zostać zreformowana. Tu u nas wszystko działa tak sprawnie, ze szok, owszem czasem jest to upierdliwe bo by pójść z dzieckiem do lekarza trzeba wcześniej robić termin a jak np się rozchoruje to trzeba dzwonić do lekarza i prosić czy nie da rady malucha gdzieś między przyjęciami wcisnąć, ale np leki dla dzieci z tego co pamiętam do 18 roku życia są za darmo, szczepienia też. Owszem za niektóre leki płaci się, ale są to tak śmieszne pieniądze, że szok np za syrop na gardło małemu płaciłam ostatnio 50 centów.
    Opieka prenatalna i ogólnie opieka medyczna jest na tak wysokim poziomie, że jak tu pierwszy raz przyjechałam to nie wierzyłam w to co widzę.

    Na przykład powiem Wam moją historię pakowania się do szpitala. Już przygotowuję torbę, ciuszki dla małego już na wierzchu żeby spakować i dzwonię do swojej położnej i pytam co jeszcze a ona do mnie, że tylko ciuchy dla siebie i moje przybory kosmetyczne, reszta jest dla dziecka jak i dla matki w szpitalu. Mały miał szpitalne ładne ciuszki, oryginalne pampersy, chusteczki do pupy, ja miałam podkłady zapewnione, podpaski poporodowe, no wszystko wszystko. Dla mnie to był taki szok, ze jak już trafiłam do szpitala z odchodzącymi wodami to jeszcze dwa razy położnych pytałam czy na pewno mam nic nie brać dla małego .


    A tak swoją drogą to osiągnęłam dziś mój mały sukces. Pies mój panicznie bał się odkurzacza (czyt.: "wróg")a dziś dała się nim wyczesać bo tak z niej leciało, że nawet szczota dla psów nie działała :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 11:37

    chcebardzobycmama, Kamelkowo lubią tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Haha taka solidarność? :D

    Dziewczyny normalnie nie wierze, snieg u mnie pada, mało, ale pada, takie drobinki a tak cieszą. Tęsknię za śniegiem i to strasznie.

    Edit już przestał padać :/

    AAAAA u mnie tez padal ale mnie nie cieszyl bo nie bylam przygotowana "strojem". No i na wysokosci metra sie roztapial :p
    Mialam snieg w Pl wystarczy mi ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ