X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    sorrki dziewczyny ,że was zaadręczam ciągle pytaniami :) alee.. chciałam się jeszcze was poradzić . Cykle mam 30-32 dniowe ..Zerknijcie na mój wykres, chyba nie przepowiada jak narazie owulacji ?;P
    Dziś 5 dzień po miesiączce a tu śluz rozciągliwy.. powiem wam ,że nigdy nie miałam tak szybko po okresie.. dziwny jakiś ten cykl...co może być grane.. są dziś te dni płodne czy ich nie ma w końcu;P dodam ,że od wczoraj jajniki mnie nie bolą , raz na jakiś czas ?zakłują?i cisza ...
    2df76f704ca608f977a865b2338e2fb5.png

    Witaj Paula :) Miejmy nadzieję ,że ten ból to nic poważnego tylko oznaka nadchodzacej owulacji..
    Co do drożności jajowodów robisz na własną rękę czy lekarz kazał?

    Hahaa u mnie rano jeszcze bylo plamienie a teraz sluz sie rozciaga na ok 2-3cm :p tez nie wiem co sie dzieje. Mnie tez juz nie boli tylko kluje lewy chwilami delikatnie. Okres z reszta tez najkrotszy w zyciu bo 5-6 dni to bylo minimum u mnie a ten juz wczoraj dobiegal konca...

    Nie mam pojecia co to moze byc u Ciebie :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 14:24

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety są jednak skomplikowane ;D....

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    ja teeeez :D
    Wiem ze nie beda moje bo nie mam teraz takiej mozliwosci ale nie moge sie doczekac Waszych moje kochane ;)
    Zazdroszcze Ci sallvie ze to juz za Toba

    Do kwietnia już niedaleko !! A przez ten czas nauczysz się trochę swojego organizmu ! :)
    Mam nadzieję że nie będę miała problemu z zajściem w drugą ciążę tak jak w pierwszą. Chcemy dwa-trzy lata różnicy miedzy dziećmi wiec już za rok znowu będę staraczką :D

    PaulaG widzę że będziemy stawały na ślubnym kobiercu w podobnym czasie :) macie już datę wybraną czy tylko tak orientacyjnie za 1,5 roku ślub? :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Do kwietnia już niedaleko !! A przez ten czas nauczysz się trochę swojego organizmu ! :)
    Mam nadzieję że nie będę miała problemu z zajściem w drugą ciążę tak jak w pierwszą. Chcemy dwa-trzy lata różnicy miedzy dziećmi wiec już za rok znowu będę staraczką :D

    PaulaG widzę że będziemy stawały na ślubnym kobiercu w podobnym czasie :) macie już datę wybraną czy tylko tak orientacyjnie za 1,5 roku ślub? :)

    Ja jestem baaardzo niecierpliwa wiec dla mnie daleko :p Zwlaszcza jak sie teskni
    Ja bym chciala rok po roku jak moje rodzenstwo starsze i ich dzieci, wtedy sie razem bawia, korzystaja ztych samych ksiazek, maja wspolnych znajomych itp ;) A potejm trzecie po kilku latach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:06

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans To ja mam podobnie z tym że jednak wole sobie ten rok-dwa dac na odpoczecie po ciąży i pójście do pracy jakiejś żeby macierzyński mieć :) A 3-cie teraz bym chciała tak jak ta dwójka podrosnie i pójdzie do szkoły :D czyli za jakieś 7-8 lat :)

    Haha powiem Ci że mój narzeczony też zwlekał z tymi zaręczynami, aż do tych świąt :) 2,5 roku razem byliśmy jak się wreszcie doczekałam a czekałam w sumie troszkę ponad rok od swojej 18-stki :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula G , sallvie ile byłyście ze swoimi facetami jak postanowili wam się oświadczyć . Ogólnie ile macie lat teraz ?
    Nie boicie się że po ślubie coś nie pyknie :)?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    LiluyEvans To ja mam podobnie z tym że jednak wole sobie ten rok-dwa dac na odpoczecie po ciąży i pójście do pracy jakiejś żeby macierzyński mieć :) A 3-cie teraz bym chciała tak jak ta dwójka podrosnie i pójdzie do szkoły :D czyli za jakieś 7-8 lat :)

    Haha powiem Ci że mój narzeczony też zwlekał z tymi zaręczynami, aż do tych świąt :) 2,5 roku razem byliśmy jak się wreszcie doczekałam a czekałam w sumie troszkę ponad rok od swojej 18-stki :)

    My juz ponad 3,5...

    Ja tez bym chciala trzecie po 7-8 latach ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy może chce cię zaskoczyć ? Na pewno i ty się doczekasz !:)
    Mi się oświadczył jak byliśmy ze sobą 9 msc. i nasi rodzice od razu ślub , ślub ,ślub . Byłam wtedy przerażona ,że to tak szybko wszystko chcą ,że zaręczyny i od razu kazali nam sali weselnej szukać. Mimo ,że kocham swojego faceta chybabym wolała wszystko powoli , najpierw pochodzic ze sonba minimum rok ,pozniej z rok narzeczenstwa i dopiero :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Paula G , sallvie ile byłyście ze swoimi facetami jak postanowili wam się oświadczyć . Ogólnie ile macie lat teraz ?
    Nie boicie się że po ślubie coś nie pyknie :)?

    Ja jestem ze swoim narzeczonym 2 lata i 7 miesięcy :) oświadczył mi się po 2 latach i 6 miesiącach związku. Ślub mamy zaplanowany dokładnie w naszą 4 rocznicę związku :) W tym roku kończę 20 lat a narzeczony 21 :)

    Czy boje się że po ślubie coś nie pyknie? Nie boje się :) wiem że różnie w życiu bywa i dziś jest tak a jutro może być zupełnie inaczej ale jakbym miała się bać że po ślubie coś nie pyknie to i po 10 latach związku bym się na ślub nie zdecydowała :) A swojego narzeczonego kocham i to bardzo kocham i nie wyobrazam sobie innego mężczyzny w swoim życiu :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Ja jestem ze swoim narzeczonym 2 lata i 7 miesięcy :) oświadczył mi się po 2 latach i 6 miesiącach związku. Ślub mamy zaplanowany dokładnie w naszą 4 rocznicę związku :) W tym roku kończę 20 lat a narzeczony 21 :)

    Czy boje się że po ślubie coś nie pyknie? Nie boje się :) wiem że różnie w życiu bywa i dziś jest tak a jutro może być zupełnie inaczej ale jakbym miała się bać że po ślubie coś nie pyknie to i po 10 latach związku bym się na ślub nie zdecydowała :) A swojego narzeczonego kocham i to bardzo kocham i nie wyobrazam sobie innego mężczyzny w swoim życiu :)


    suknie powoli wybierasz ?:) Masz jakiś swój upatrzony typ?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama Jeszcze nie wybieram sukni ale mam swój typ i jest to coś takiego mniej więcej :)1z15n42.jpg

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki welon? czy bez welonu? Bo ja sie zastaawiam nad takim 2x2 ale ciekawe jak sie sprawdzi podczas zabawy...czy sie nie przewroce o niego xd

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Liluy może chce cię zaskoczyć ? Na pewno i ty się doczekasz !:)
    Mi się oświadczył jak byliśmy ze sobą 9 msc. i nasi rodzice od razu ślub , ślub ,ślub . Byłam wtedy przerażona ,że to tak szybko wszystko chcą ,że zaręczyny i od razu kazali nam sali weselnej szukać. Mimo ,że kocham swojego faceta chybabym wolała wszystko powoli , najpierw pochodzic ze sonba minimum rok ,pozniej z rok narzeczenstwa i dopiero :P

    Za dobrze go znam. Poza tym teraz kupil sobie samochod i juz nie ma kasy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:08

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    chcebardzobycmama Jeszcze nie wybieram sukni ale mam swój typ i jest to coś takiego mniej więcej :)1z15n42.jpg

    Przepiekna :D Chociaz ja planuje kiedys jakas nietypowa, moze kolorek? Albo jakis skromniejszy kroj? Moze krotka? ;) A zamiast welona - wianek <3 Hmmm moze dlatego moj konserwatysta boi sie oswiadczyc? :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    a jaki welon? czy bez welonu? Bo ja sie zastaawiam nad takim 2x2 ale ciekawe jak sie sprawdzi podczas zabawy...czy sie nie przewroce o niego xd

    Welon musi być ;) Co z tego, że będzie dziecko na świecie :D Welon chciałabym taki do ramion mniej więcej ale nie wiem w sumie jaki dokładnie krój i w ogóle :)

    LiluyEvans dziękuję :D Ja się zastanawiałam najpierw nad sukienką w kolorze ecru no bo dziecko, ale potem mówię, co z tego, ma być biała i ma być welon koniecznie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 15:42

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Za dobrze go znam. Poza tym teraz kupil sobie samochod (nie ze odpowiedzialny i kupil combi coby wozek wszedl tylko nieekonomiczna zabawke) i wszystko co ma w niego pakuje zeby odpicowac fure wiec nawet nie ma za co kupic.

    Mojej kuzynce facet oswiadczyl sie po 20 dniach, pozniej slub i teraz sa najszczesliwszym i najbardziej przykladnym malrzenstwem ever. I maja sliczne blizniaki z invitro <3


    Nie przejmuj się faceci tak mają , wydają kase na nowe zabawki , choc im wgl nie potrzebne . Moze sprobuj mu jakos dyskretnie pomarudzic ze jak sie staracie o dziecko to i slub by sie przydal ..

    Co do in vitro... Jejc jak ja bym chciala miec blizniaki (ale naturalnie ). Dziewczyny, rozwazacie in vitro jakby sie wam normalnie nie udalo...

    Moze to glupie .. jestem w drugim cyklu staran ale juz przegladalam kliniki tak na wszelki wypadek..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Nie przejmuj się faceci tak mają , wydają kase na nowe zabawki , choc im wgl nie potrzebne . Moze sprobuj mu jakos dyskretnie pomarudzic ze jak sie staracie o dziecko to i slub by sie przydal ..

    Co do in vitro... Jejc jak ja bym chciala miec blizniaki (ale naturalnie ). Dziewczyny, rozwazacie in vitro jakby sie wam normalnie nie udalo...

    Moze to glupie .. jestem w drugim cyklu staran ale juz przegladalam kliniki tak na wszelki wypadek..

    On sie tak bardzo nie stara, nie jest tak ze mu zalezy, po prostu nie bedzie plakal jak bedzie i jak nie bedie, takie 50/50, tp ja jestem ta starajaca sie :p

    Marudzenie nic nie daje bo "jestes jeszcze mloda, mamy duzo czasu" itp.

    Ja tez bym chciala blizniaki ale watpie bo zando z nas nie ma naturalnych w rodzinie, a invitro oczywiscie ze rozwaze.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    LiluyEvans dziękuję :D Ja się zastanawiałam najpierw nad sukienką w kolorze ecru no bo dziecko, ale potem mówię, co z tego, ma być biała i ma być welon koniecznie :D

    Mi nie chodzi o tradycje, dziecko, dziewictwo itp. Ja mysle o sukience w prawdziwym kolorze, moze np czerwona ;)
    Welon mi sie nie podoba, a wianek tak, ale mozliwe ze zaloze tylko diadem albo nic ale nie ze wzgledu na zasady tylko dlatego ze uwielbiam byc oryginalna czego moj facet we mnie nie znosi :p

    sallvie lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 500 486

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ale się rozpisałyście!!
    Ja ślub 7 lipca 2018 r
    jesteśmy razem 4 lata i miesiąc , oświadczył mi się 4 dni po naszej 2 rocznicy

    Ja się nie boję, że coś nie pyknie. Jak nie pyknie to nie pyknie. Ja żyję chwilą i tym że chcę ślubu i tyle. A co mnie obchodzi czy nam wyjdzie czy nie? Ja planuje że wyjdzie, ale wiadomo, różnie w życiu bywa...

    Ja mam już wszystko załatwione, restaurację, noclegi dla wszystkich ( bo robimy ok 80 km od miejsca zamieszkania całej rodziny ) , fotografa, z kamerzysty teraz zrezygnowaliśmy, suknia wstępnie wybrana, w przyszłym miesiącu idę wpłacić zaliczkę i dogadać szczegóły bo biorę górę z jednej dół z innej i dodatkowo tren .. welon oczywiście, jeden dłuuuuuugi do kościoła a potem drugi krótszy na sale, zespół muzyczny na salę, oprawa muzyczna w kościele, menu, goście, zaproszenia zamówione ( rozdajemy teraz w wakacje a do końca roku ludzie mają czas dać znać ) winietki na stół, ustawienie stołów, model garnituru, kwiaty, ozdoby, samochód, fryzjera, kosmetyczkę. Na sam koniec zostawiam tylko dodatki typu bielizna, mucha, itp.

    Ja ogólnie jestem osobą która woli zaplanować wcześniej niż potem szukać na szybko i brać tylko to co zostało a nie to co chcę mieć :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 500 486

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 20 lat skończone.

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ