X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ;*

    sallvie lubi tę wiadomość

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van wrote:
    sallvie - nie wiem, podobno wtedy występuje plamienie bardziej brązowe niż czerwone.
    zalezy od kobiety :) ja mialam jedna bordowa kropke na majtkach w 4tygodniu i juz wiedzialam ze to to:)ale czytalam tez ze dziewczyny w tym momencie maja sluz zabarwiony czerwona krwia
    Po za tym witam sie z wami dziewczeta,ja nadal w lozku,jakos nie moge sie przybrac zeby wstac . Ostatnio scina mnie z nog o godzinie 20

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 09:58

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam u was?
    Jak sie czujecie? Jaka pogoda,humor I plany na weekend :)?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 marca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa ogolnie to teraz leci fajny program na tvp1 o blizniakach :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 4 marca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w sobotę :) ja się właśnie zbieram i zaraz z narzeczonym idziemy na mecz. Haha boże kto by pomyślał ze w 34tc będę jeszcze w stanie na mecze chodzić :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 4 marca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w pierwszy dzień weekendu, a raczej dobry wieczór. Przepraszam, że dopiero teraz pojawiam się na forum, ale wylądowałam dziś na IP. Trzy godziny spędzone w szpitalu.

    Van może to implantacja. Kolorem się nie martw. Co kobieta to inne objawy.

    chcebardzobycmama szkoda, że na ip byłam. Tak to bym pewnie obejrzała.


    Sallvie podziwiam za wytrwałość. Ja pod koniec ciąży nie miałam już na nic siły, ale twardo robiłam spacery 7/8km żeby cokolwiek zaczęło się dziać/ Przynajmniej dotleniona byłam :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 4 marca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa co sie stalo ze bylas na IP ? Wszystko dobrze ?
    Ja mam tętno w granicach 129/147 zaraz odczekam chwile zmierze jeszcze raz i zobacze czy nadal taki bedzie...
    Ja tam od przyszlego tygodnia tez zaczynam robic wszystko zeby wypchac mala na swiat :) a juz sie smialam ze od 37 tygodnia jak nic nie ruszy to narzeczonego z lozka nie wypuszcze haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 22:43

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 4 marca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie wczoraj miałam jakieś bóle w klatce piersiowej, ale pomyślałam, że to przez stresujący czwartek i dałam temu czas do dziś. Przeszło. Po śniadaniu chwilę jeszcze poleżałam z chłopakami w łóżku i gdy się podnosiłam do pozycji siedzącej mocno szarpnęło i zabolało i w klatce i w okolicach łopatki. Każdy atak tego bólu kończył się chwilowym brakiem możliwości złapania powietrza i płaczem. Naszykowaliśmy się i pojechaliśmy na ip. Tam zrobili mi ekg. Wyszło okej z resztą trudno było nie zauważyć rózno bijącego serca. Puls 149/90 i czekaliśmy na lekarza. Po godzinie zjawił się i był to chyba ortopeda. Zobaczył gdzie boli, spytał o rodzaj bólu itp. Położył na leżance i nastawił mi okolice łopatki. Okazało się, że coś mi przeskoczyło i ból tak mocno promieniował, że dochodził do klatki i utrudniał oddychanie. Póki co co jakiś czas jeszcze czuje ból łopatki, ale z oddechem jest okej. Jak do poiedziałku nie przejdzie mam zgłosić się do internisty i prosić o skierowanie na gimnastyke.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny po długiej przerwie.
    Weekend spędziłam rodzinnie więc nie miałam czasu żeby zajrzeć. Okropnie się czuję dzisiaj, wymiotuje więc wpadłam tylko się przywitać i zobaczyć co u was słychać..

    Mania oby przeszły Ci te bóle.. i pomyśleć że takie przeskoczenie kości może tak skutkować. Współczuję bólu i stresu. :/

    Van dawaj znać co u Ciebie, oby to nie była @ trzymam kciuki.

    Sallvie trzymaj się... sama nie mogę się doczekać twojego maleństwa, a co dopiero Ty. Już coraz bliżej, zleci Ci jak jeden dzień. :D

    Ja juz zaczęłam 9 tc. Jeszcze trochę i mój najgorszy okres minie.. mam nadzieję że wtedy już wszystko przebiegnie do końca pomyślnie. Nie mogę się doczekać aż zacznie mi rosnąć brzuszek i już będzie coś widać. ❤

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Mąż ma dziś nockę więc mniej mnie dziś na forum będzie. W końcu od dłuższego czasu możemy spędzić chociaż chwilkę do południa. Wcześniej nie było o tym mowy, ale szef mu na rękę poszedł ze względu na to, że jestem w ciąży i przeniósł go na innych dział, a co za tym idzie różne zmiany i większa wypłata co nam się teraz przyda.

    Van widziałam Twój wykres kochana :D obiecująco wygląda, Trzymam kciuki za pozytyw :D

    Diana Jeszcze trochę i minie okres zagrożenia. Teraz nic się nie dzieje więc powinno być dobrze i tak będzie. Mówię Ci :) Jeszcze troszkę i zobaczysz rosnący brzunio :) i dziękuję za wsparcie. Na szczęście bóle w łopatce minęły.
    Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie znaleźli przyczyny tych dziwnych bóli. Jestem po biol-fiz-chem ale nigdy bym nie pomyślała, że jedna kość która przeskoczyła potrafi zadać tyle bólu by tracić oddech.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 6 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to plamienie było jednorazowe, teraz już tylko czuje ucisk w podbrzuszu.. Zobaczymy co będzie dalej. Boli mnie też głowa kiedy wstaje rano z łóżka i towarzyszą temu dreszcze, ale to trwa chwilkę i mija, no i jestem mega zmęczona.. Jeszcze zostało pare dni do @. Maniaaaa - dobrze, że już Ci przeszło. I dobrze, że nie byłaś sama w domu, kiedy łapały Cię te bóle.

    Miłego dnia.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 6 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    45 dni do porodu :) Za 3,5 tygodnia wprowadzamy się do pierwszego ( chociaż jeszcze nie naszego ) mieszkanka :)
    Jako że jestem wybredna w kwestii mieszkania, nie wybrałam nic jeszcze a mieszkać przecież gdzieś trzeba :) No i będziemy za półdarmo chwilowo wynajmować kawalerkę od mojego wujka :)

    diana Kochana teraz wszystko musi być dobrze :) nim się obejrzysz zacznie rosnąć brzusio, pojawią się pierwsze ruchy i będziecie się z maniaaaa i chcebardzobycmama zbierały we trzy na porodówkę, a my z maleństwem będziemy wyczekiwać forumowych kolegów i koleżanek :)
    Ja tam wasze ciążę przeżywam jak swoją, od samego początku :) Nie mogę się doczekać waszych badań prenatalnych, pierwszych ruchów właśnie i każdego kolejnego tygodnia :)

    Maniaaa Współczuję, ale dobrze, że już lepiej !!! No i cieszcie się z mężem sobą, jak macie chociaż chwilę okazji :)

    Van A widzisz. może coś w tym jest :) Oby @ nie przyszła, trzymam kciuki za pozytyw :*

    Dzisiaj moja szwagierka do mnie piszę, że jej starsza córeczka męczy ją i męczy, że ona chce dzidzię cioci na ręce i ona chce do cioci koniecznie haha :) Kochana jest :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, właśnie do mnie dotarło, że poród tuż tuż. Za tydzień w środę pierwsza no właściwie druga forumowa mama powita swoje maleństwo na świecie.
    Ale ja jej zazdroszczę, że to już :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mlode dziewczyny!
    Dziekuje wszystkim za komentarze, pobecnosc i wsparcie.
    Wybaczcie ze mnie nie bylo ale na wakacjach nie mialam laptopa, do tego slabe wifi. No i chcialam z wakacji z przyjaciolka korzystac w pelni ;) Wczoraj w nocy wrocilam. Krew wyszla negatywna, tydzien temu dostalam @, ale nie bylo zadnego smutku czy zalamania, za to na wakacjach wypilam hektolitry alkoholu i kawy :D
    Jesli chodzi o starania to ten miesiac odpada, widzimy sie dopiwro w polowie kwietnia na miesiac i moze wtedy sie uda :)
    tematu nie bede nadrabiac bo teraz i tak nie mam czasu ale wracam do dyskusji.
    Jeszcze raz dziekuje wszytskim zainteresowanym moim wykresem, jestescie najlepsze <3

    Ps. widze ze Van wrocila :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o moje niespelnione objawy to:
    Zyly mam na piersiach jak nigdy, od piereszego dnia objawow do teraz ciagle przybywa albo juz stanelo. Mam tez 2 zyly po bokach brzucha.
    Sutki mnie piekly od 7dpo az do konca @, jeszcze je lekko czuje i piersi to samo.
    Co jakis czas mi tez niedobrze i kreci mi sie w glowie z nieokreslonych przyczyn.
    Zeszla mi opchulizna z ciala ktora sie pojawila po 7dpo, poza nogami, one ciagle puchna.
    Nie wiem co w sumie jeszcze, cera mi sie poprawila 2 dni przed @.

    Nie wiem po co to pisze :'D Moze dla lasek, ktore kiedys tu trafia z podobnymi objawami.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie u Ciebie już tak niedaleko by zobaczyć się z małą :D Zazdroszczę i czekam :D

    Van może to plamienie to implantacja :D

    Liluy fajnie, że znów jesteś. Martwiłam się. Dobrze, że wypoczęłaś. Takie chwile są potrzebne.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh dziewczyny przepraszam, ale ostatnio jestem mało skupiona i widzę teraz po wpisach na forum, że się powtarzam bo nie pamiętam co wcześniej pisałam :/

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa Dostajesz moje rozgrzeszenie, bo ja sama często się powtarzam, zapominam, że o czymś już mówiłam do kogoś, no i w ogóle dużo rzeczy zapominam :) Obym tylko urodzić nie zapomniała haha :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie powiem Ci, że czasem jest to ciężkie do zniesienia. Dziś mąż musiał przeze mnie jechać na zakupy 3 razy bo ciągle o czymś zapominałam :/

    No właśnie najważniejsze to nie zapomnieć urodzić :D Jestem ciekawa co bym zrobiła gdybym zapomniała stawić się na termin cesarki :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 6 marca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak sie czujecie ?
    Salviee zleci ci szybko:) nie boisz sie porodu? Powiem wam ze ja zyje od usg do usg od wizyty do wizyty. Wczoraj moj facet stwierdzil ,ze ciaze traktuje jak skarb i mam obsesje ,przedstawil mi argunenty dlaczego uwaza ze mam obsesje..i wiecie co..odstawilam ten caly internet na bok,zajelam sie czyms zamiast czytac o objawach czy dobre mam czy nie i powiem wam,ze odpoczelam troche psychicznie I zaczelam cieszyc sie ta ciaza .

    Jak wam minal poniedzialek?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ