X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już leżę, póki co dostałam kroplowki i pobrali mi krew. Więcej badań pewnie jutro, bo trafiłam na godzinę gdzie już nie było lekarzy.
    Jedna mnie zbadała i stwierdziła że macica jest twarda i ze da mi jakieś tabletki przeciwporonne. Mam nadzieję że będzie dobrze.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana, a magnez? Dlaczego nie ma lekarzy? Co za szpital.. Lekarz powinien być na oddziale na dyżurze chociaż jeden. Szlag mnie trafia jak słysze coś takiego...

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania współczuję Ci tych nerwów.. trzymaj się mocno i oby mały stawał się coraz grzeczniejszy. Wiadomo jak to roczna dzidzia, mało rozumie, ale będzie dobrze.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa - oby psinka miała tam dobrze :)
    diana11 - oby wszystko było dobrze, trzymaj się.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana właśnie problem w tym, że rozumie bardzo dużo, ale sprawdza. Sprawdza na ile może sobie pozwolić. Czasem widać to w jego zachowaniu bardzo dobrze bo np potrafi wziąć do ręki coś czego mu nie wolno i patrzy na mnie i czeka aż mu powiem, że ma odłożyć..

    Van też mam nadzieję, że będzie mieć tam dobrze. Ja w tym momencie nie jestem w stanie zająć się nią tak jak powinnam.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w tym momencie zamarzyły mi się 'wakacje', nie wiem skąd hehe, ale jakoś mnie naszło i puścić nie chce, więc może zrobimy sobie 'wakacje' w marcu :D

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochotę na jakiś jednodniowy wypad i myślałam dziś o Francji. Hmm w sumie 3 i pół godzinki samochodem do granicy francuskiej to niedaleko więc może się skusimy po usg genetycznym chociaż na jeden dzień pojechać i zobaczyć Paryż lub coś innego :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślałam o Paryżu hehe :)

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Van :D Paryż jest piękny chociaż czy ja wiem, czy w tym momencie, po tych wszystkich zamachach chciałabym jechać do aż tak dużego miasta.. Nie chce ryzykować życia synka, więc chyba jednak wybiorę jakieś mniejsze miasto. Może raczej wioskę, z winnicami, jeziorami. Ehh ale się rozmarzyłam :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pewnie z Paryża wyjdzie Praga :D
    Od dzisiaj mieszkamy w trójkę, dziwnie mi trochę z tym, ale pewnie się przyzwyczaję, czasem mały zostawał u nas na noc, ale jednak to coś innego.. Zobaczymy jak to będzie, może też taki wypad faktycznie dobrze nam zrobi :D

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 marca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van niestety nowe sytuacje czasem niosą ze sobą szereg sprzecznych emocji, ale przyzwyczaisz się. Prędzej czy później. Ile ma mały?
    A wypad na wakacje powinien wam pomóc :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 8 marca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacper ma 4 latka.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 8 marca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Ja dzis mialam bardzo leniwy dzien,a po tym dniu padam :D

    Diana,nie martw sie,moja mama z siostra w ciazy miala tak samo,ciagle wymiotu zostawili ja w szpitalu I uslyszala ,ze ciaza szkodzi jej organizmowi. Ciaza donoszona, siostra zdrowa :)
    Teraz jak ci dali kroplowki to na pewno lepiej sie czujesz ,probuj po troszku jesc cos lekkiego np. Herbatniki czy sucharki .

    Maniaa no to wesolo masz ,łobuziak daje ci w kosc dobrze.

    A ty Van sie przyzwyczaisz do nowrj sytuacji:) tez kiedys bylam z facetem ktory mial rocznego synka I tez mial na imie kacper :) skradl mi serce. Po rozstaniu plakalam nie za tym facetem a za dzieciakiem :) tylko musisz sie liczyc z tym ze caly czas w waszym zyciu bedzie jego byla bo w koncu jest matka dziecka. Czy ma z nim kontakt czy nie,kiedys mozesz uslyszec od niego ze "nie jestes jego matka"

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana daj znać co u Ciebie. Jak się czujesz? Był u Ciebie lekarz?

    Chcebardzobycmama też mam czasem takie ciężkie dni, że leń jest okropny, a później i tak zasypiam jak dziecko ze zmęczenia :)

    Van wykres masz bardzo ładny, chce tu jutro zobaczyć pozytyw :D

    Liluy co u Ciebie?

    Sallvie jak się czujesz na końcówce? Coś zwiastuje na poród?

    U nas dzisiaj mały ma jakiś lepszy humor i oby tak zostało bo jedziemy dziś do Ikei kupić mu większe, "dorosłe" łóżko :)



    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki zaraz was będę nadrabiała.
    u nas dobrze, ale na kwietniówkach moich robi się gorąco, na świecie w ciągu dwóch dni pojawiły się dwa maluszki, wczoraj najprawdopodobniej przyszedł na świat kolejny maluszek albo i dwa maluszki ale czekamy na wiadomości od mam, no i dzisiaj ma się pojawić kolejny, za tydzień w środę jeszcze jeden. I generalnie ciągle kolejna dziewczyna trafia do szpitala :)
    Dziewczyny są głównie 36-37 tc. Ja jutro zaczynam 35 :)
    Także ciekawie :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobilam.sobie sikanca ledwo widoczna kreska lece na bete . Zalame sie chyba

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama nie stresuj się i zrób to na spokojnie. Przemyśl. Po którymś tygodniu testy ciążowe wychodzą coraz słabiej. Ja tak miałam i do tej pory jak zrobie sobie test (zostały jeszcze) to pokazuje już ledwo ledwo. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A może zadzwoń do ginekologa i powiedz, że źle się czujesz i brzuch boli. Może cię zbada i usg zrobi. Czasem warto nakłamać trochę i mieć pewność.

    Sallvie no to może i my niedługo przywitamy się z Twoją córą :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 9 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co nabieram sił. Czekam na badania teraz. Zamienili mi najpierw duphaston na luteine, a teraz całkiem odstawili. Jak na badaniu coś będzie nie tak to pewnie wrócą, ale póki co nie kazali mi brać.

    Van, super ze akceptujesz małego. Znam dużo kobiet które wręcz ograniczają swojemu facetowi kontakt z dzieckiem z poprzedniego związku i wręcz uważają to dziecko za przeszkodę. Na pewno poczujecie się w końcu jak prawdziwa rodzinka ;)

    Jeśli chodzi o wakacje to my planowaliśmy jakiś mały wypad jak się zrobi ciepło, ale jeszcze sama nie wiem gdzie i to zależy od mojej ciąży. Grecję niestety musimy odwołać ponieważ będą to moje ostatnie 3 tygodnie ciąży i nawet mnie na samolot nie wpuszcza. Poza tym bała bym się z takim brzucholem tak daleko wyprawiać.

    Chcebardzobycmama, spokojnie.. tak jak Mania mówi podobno testy z czasem wychodzą coraz bledsze. Będzie dobrze, lepiej dzwoń do lekarza i mów że się niepokoisz.

    Sallvie, już tak niedługo.. nie mogę się doczekać twojego porodu, serio. To będzie najpiękniejszy dzień dla Ciebie. Chciała bym już być na tym etapie co ty ❤

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    chcebardzobycmama nie stresuj się i zrób to na spokojnie. Przemyśl. Po którymś tygodniu testy ciążowe wychodzą coraz słabiej. Ja tak miałam i do tej pory jak zrobie sobie test (zostały jeszcze) to pokazuje już ledwo ledwo. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A może zadzwoń do ginekologa i powiedz, że źle się czujesz i brzuch boli. Może cię zbada i usg zrobi. Czasem warto nakłamać trochę i mieć pewność.

    Sallvie no to może i my niedługo przywitamy się z Twoją córą :D

    Wlasnie.mi tez zostaly I tak mnie podlusilo z samego rana,a ze spac nie moglam to poranek zaczal mi sie placzem.
    Dzis nie bylo sensu robic krwi jednak ponoewaz po 10tc poziom beta hcg moze spadac.
    Moze tak ma byc . Tydzien temu piekna krecha a dzis przy oknie jej szukac musialam. Palpitacja serca taka ze az ciezko mi bylo oddech ze strachu zalapac.
    Moj facet daje mi otuchy troche. Maniaa u mnie w miescie nie ma dobrych lekarzy,niestety. Ci co przyjmuja prywatnie przyjmuja rowniez na nfz. Na wszystko trzeba czekac .

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana.a ty w domku czy w szpitalu?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ