X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    chcebardzobycmama - no liczę się z tym, że kiedyś mogę coś takiego usłyszeć, w zasadzie nie zdziwi mnie to nawet. Póki co mały jest wpatrzony we mnie jak w obrazek, więc cieszę się chwilą :) Co do testu, to nie przejmuj się, lepiej faktycznie zrób bete.

    Maniaaaa - też bym chciała zobaczyć pozytyw :)

    sallvie - czuję Twoją niecierpliwość i zaraziłam się nią, także już też odliczam dni do Twojego porodu :)

    diana11 - ojj tak, jest dużo takich kobiet, dla mnie to nie do przyjęcia, dziecko niczego złego nie zrobiło, a zabieranie mu ojca, to najgorsza kara dla dziecka, na dodatek za nic.. Zdecydowałam się na związek z moim chłopakiem, wiedząc, że ma dziecko i mają bardzo dobry kontakt, nawet przez chwilę nie pomyślałam, żeby mu to odebrać, wręcz przeciwnie, sama złapałam bardzo dobry kontakt z jego synkiem, ale nie myślałam, że sprawy tak się potoczą, że z nami zamieszka, ale i tak bardzo się cieszę, że jest z nami, i zrobię wszystko, żeby czuł się dobrze. :)

    Ta sytuacja również przyspieszy nasze plany dotyczące ślubu, gdyż wtedy będę mogła złożyć papiery do sądu o uzyskanie praw (czy jakoś tak nam to tłumaczono) do Kacpra, a to nam bardzo ułatwi życie, szczególnie kiedy większość czasu mały będzie spędzać ze mną, bo mój chłopak dużo pracuje w ostatnim czasie.

    Miłego dnia :)

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • Suri_ Ekspertka
    Postów: 156 200

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Przyszłam was poczytać troszkę bo już dawno nie zaglądalam.
    Gratulacje! Widzę, że tu większość już zafasolkowana. :)

    Jednak nasz wiek jest na pewno sporym ułatwieniem do zajścia w ciążę..

    Jestem już po prenatalnych i wstępnie to chłopak :)
    Teraz głównie w wolnym czasie(jeśli można tak nazwać czas przy dziecku) uczę się do maturki. Jestem w technikum w 4kl. Ogólnie mam indywidualne lekcje odkąd urodziłam córkę, ale spokojnie daje rade

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    MRr5p1.png
    xxGcp2.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Wracam do starań o dzidziusia :) miałam chwilowa przerwę w związku dlatego zniknelam. Ogólnie to oboje chcieliśmy bardzo dziecka i nadal bardzo chcemy tylko relacja na odległość nas przerosła i bardzo przez to cierpiałam, że nie widujemy się tak często więc postanowiłam to zakończyć żeby się nie męczyć. Ale już jest wszystko dobrze :) Bardzo się staral i nie dał mi na długo odejść :)
    Wczoraj dostałam @. Testować teoretycznie powinnam 4.04.

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van Ja za to wasze cykle i starania przeżywam jak swoje własne :)
    I podziwiam Cię za miłość do małego !! Nie każda kobieta byłaby w stanie zaakceptować dziecko swojego partnera a co dopiero je pokochać :) Będziesz dobrą mamą zarówno dla tego maluszka jak i dla waszego wspólnego maleństwa, które mam nadzieję, że już w Tobie mieszka a jak nie to lada chwila zamieszka :)
    PS. jeśli my będziemy mieli jednak syna też będzie Kacper, no właściwie Kasper :)

    Suri Powodzenia na maturze, nie taka straszna jak o niej mówią :D Mi poszła lepiej niż wszystkie te próbne matury a w ogóle się do niej nie przygotowywałam :)
    No i gratulacje zdrowego maluszka, ale z tą płcią to jednak warto przynajmniej do prenatalnych poczekać :) ostatnio znajomej właśnie na prenatalnych z synka się córeczka zrobiła :)

    Kamelkowo Fajnie, że znowu jesteś kochana ! :* Cieszę się, że wszystko sobie wyjaśniliście i że ułożyło się właśnie tak :) Trzymam kciuki za pozytywny test w kwietniu - kwiecień to fajny miesiąc :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri u mnie też matura w tym roku. A u ciebie już dwa dzieciaczki. Wow :)

    Gdyby się udało w kwietniu byłby taki super termin na styczeń 2018 :) no ale zobaczymy

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal w szpitalu.. liczę że jutro lub najpóźniej w sobotę wyjdę, bo już jest zdecydowanie lepiej.

    Witajcie dziewczyny z powrotem. Cieszę się Kamelkowo, że wam się znów ułożyło.
    Powodzenia wam życzę na maturze, jest łatwiejsza niż wszystkie te próbne :D na szczęście ja mam już to za sobą :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van podziwiam. Zawsze, od zawsze podziwiałam ludzi którzy pokochali obce dzieci jak swoje własne. Może dla tego, że sama mam ojczyma, który mnie i brata traktował jak własne dzieci ;) Trzymam gorąco kciuki za test :D

    Suri ! Jak dawno Cię nie widziałam. Jakoś nie mogę zagrzać na dłużej miejsca na innych wątkach.

    Kamelkowo cieszę się że wróciłaś :D :D i cieszę się, że między Wami jest już dobrze. Związek na odległość nie łatwa sprawa. Sama przez to przechodziłam, tyle, że u mnie facet po paru miesiącach wrócił zza granicy żeby zaczekać aż skończę szkołe i móc razem wyjechać (dobrze, że zerwał wcześniej niż skończyłam szkołę bo inaczej nie poznałabym męża i nie miała bym teraz synka i bliźniaków w drodze)

    Diana dobrze, że już lepiej się czujesz. I obyś szybciutko wyszła z tego szpitala.

    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze matury w tym roku :D



    My dziś kupiliśmy małemu łóżko tak jak mieliśmy w planach. O dziwo od razu się na nie wpakował i zaczął na nim bawić :D
    Psiak trafił do nowej rodziny, ale cieszę się... Przynajmniej tam będzie mieć więcej uwagi zapewnionej niż u nas ostatnimi czasy. Wolałam żeby się nie męczyła.
    Dzień jakoś zleciał, ale odzywa się raz na jakiś czas brzuch. Odrzuca mnie od mięsa, w sumie jest okej nawet zaczęłam myśleć nad zmianą stylu życia.


    U nas strasznie dużo policji jeździ ostatnio. Szukają gościa który zamordował 9cio latka. Ciągle im ucieka. Jak znajdę przetłumaczony tekst to Wam podeślę.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit. Podobno już go znaleźli. Czekam na jakieś lepiej potwierdzone info.




    "Moi drodzy.. Nie wiem, czy slyszeliscie o sprawie morderstwa 9 latka w Herne.

    19 letni Marcel Hesse na jednej ze stron darknetu najpierw napisał, Ze ma ochotę zrobić co zakazanego, po czym poszedł i zwabil do piwnicy 9 latka, który mieszkał z nim po sasiedzku. Zadał mu 40 ran nożem, po czym zabijajac go, wszystko nagrał.
    Działo sie to przy ulicy Fleithestraße w Herne Wanne.

    WRZUCIŁ cały filmik do darknetu i swoją " samojebke" tuż po zbrodni. Jedna osoba z darknetu rozpoznała go i skojarzyła miejsce zbrodni. Zawiadomiła policje.
    Od 6.03 19 latek jest poszukiwany.
    Wczoraj w godzinach wieczornych, był widziany w Herne, rzekomo wparowal także do Edeki , po czym uciekł do sztucznego lasu.

    Na darknecie napisał także, Ze zabił 120kg kobietę, bardziej się rzucala niz ten 9 latek. Że jest w posiadaniu jej karty do bankomatu itp , wiec na razie nie poda Jej danych.
    Ta informacja nie jest potwierdzona, gdyz nie zgłoszono zaginięcia żadnej kobiety, ani także nie znaleziono ciała.

    Dzieci w szkołach nie mają przerw ( nie mogą wyjść na dwor ), a szkoły zamykane sa na klucz.
    Wielu rodziców pozostawilo dzieci w domach.

    Dzisiaj 19latek był widziany w miejscowości Wetter oddalonej od Herne o 30km. Był widziany przy Geschwister Scholl Gymnasium. Rodzice sie boją, Dzieci także.

    Drugie zdjęcie w bluzie moro jest zdjęciem zrobionym tuż po zbrodni. Obok głowy 19latka, leży zakrwawiona głowa 9latka.
    Zdjęcie jest w miarę uciete, by można było je dac do publikacji.

    Miejcie oczy otwarte.
    Gdy tylko go zobaczycie, dzwoncie na policję !
    ..................
    Napisałam ten post, gdyż nie wszyscy znaja niemiecki.. za To wszyscy powinni o tym wiedzieć i mieć oczy szeroko otwarte."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 21:34

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 9 marca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze ludzie maja tak nie rowno w glowie... ludzkie pojecie to przechoszi

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 9 marca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie, Maniaaaa - pokochałam mojego chłopaka, wraz z całym jego życiem, a Kacper jest jego częścią, więc uważam, że to normalne :)

    Popołudniu złapały mnie zawroty głowy, na szczęście już nie są takie silne jak były..

    sallvie lubi tę wiadomość

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :)
    Dzisiaj rozpoczynam 35 tydzień ciąży !! :) A pamiętam jak modliłam się byle by dotrwać do końca zeszłego roku do tego 25 tygodnia :)
    Za tydzień zaczynam 9 miesiąc :o

    A co tam u was słychać?
    diana wypuścili Cię już? Albo chociaż powiedzieli kiedy co i jak? :)
    Maniaaa Straszne to co wysłałaś. Jak można mieć takie chore pomysły!
    Van Dziewczyna na medal :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam teraz na wizytę lekarzy, bo już od wczoraj nic ze mną nie robią, żadnych leków nie podają, żadnych badań. Krew wyszła ok, już nie wymiotuje i jem. Także bez sensu żebym tu sobie tylko leżała.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na badanie ginekologiczne i jak będzie w porządku to do domu <3

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wszystko jest dobrze.. miałam też usg, maleństwo się dobrze rozwija, już się rusza, serduszko bije, ma całe 26mm. <3 jak będę już w domu to wam podrzucę zdjęcie :)

    sallvie, chcebardzobycmama, Suri_ lubią tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana Tak się cieszę, że wszystko u was dobrze ! :) Całe 2,6 cm człowieka !! :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 10 marca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tu taka cisza dzis? Jak sie czujecie I jak wam dzien mija?

    Ja dzis wczesnie wstalam I ruszylam na miasto a potem pojechalam do innego miasta w poszukiwaniu sukni slubnej :) no I udalo sie,zostalo na princessie I welonie 2,5metrowym. Poszalalam .
    A teraz tak leze I czytam internety.. slyszalyscie dziewczyny o tej nowej grze nastolatkow konczoncej sie samobojstwem?
    Wpiszcie sobie w necie ; niebieski wieloryb gra. Ja znalazlam grupe polska na fb poswiecona tej grze ,dzieci wstawiaja zdjecia pociettch rak. Boze co sie teraz wyprawia,przez jeden wymysl glupiego czlowieka tyle mlodych ludzi moze stracic zycie..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 10 marca 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :)

    U nas dziś bardzo pracowity dzień. Tak mnie jakoś na sprzątanie wzięło, że cały dzień ogarniałam w domu. Zrobiłam sobie godzinkę przerwy na codzienną pielęgnację i później już końcówka dnia zleciała na zabawie z młodym i wieczornych rytuałach.

    chcebardzobycmama słyszałam o "niebieskim wielorybie" Ponoć cała inicjatywa wyszła od Rosjanina. Podobno doprowadził do śmierci już około 130 osób i każe się w zadaniach nazywać "opiekunem". Chore. Nie mam pojęcia co dzieje się z tym światem.


    Wczoraj pisałam am o tym chłopaku co zabił tego chłopca. Motocyklowy "gang" z jego miejscowości zapowiedział, że jeśli go dopadnie to nie wyjdzie z tego żywy. Co jak co. Dla motocyklistów dzieci są najważniejsze. Nie ważne jakimi byliby złymi ludźmi, dla nich skrzywdzenie dziecka=wysoka kara wymierzona przez nich samych. Sama mam takiego w domu :)
    No ale wracając do tematu. Gość wystraszył się i poszedł do Imbis baru i kazał wezwać dla siebie policję. Po czym chwilę później dowiedziałam się, że w Dusseldorfie doszło do "zamachu". Z pociągu wyskoczył 36 letni facet pochodzący z jugosławi. Zaatakował siekierą 7 osób, dwie z nich są ciężko ranne.

    I teraz powiedzcie mi jak człowiek ma wyjść ze spokojną głową na spacer z dzieckiem... Ehh..

    Do czego ten świat dziś dąży... Przeraża mnie to wszystko.


    Van jak test?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 10 marca 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh zapomniałabym! Diana widzisz z maluszkiem wszystko dobrze i wiem, że ty też już się lepiej czujesz po podleczeniu. No i co tu dużo mówić, ponad 2 centymetrowy człowieczek w Tobie mieszka :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 11 marca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)
    Do terminu porodu zostało ostatnie 40 dni :D Od jutra tak fajnie będzie brzmiała ta 3-ka z przodu :) Za 6 dni zaczynam 9 miesiąc a za 20 dni ciąża oficjalnie będzie uznawana za donoszoną ;)
    Wizyta za 11 dni - już się nie mogę doczekać !!!

    My dzisiaj odbieramy klucze do mieszkanka, musimy je odmalować i w ogóle jakoś doprowadzić do porządku zanim się tam wprowadzimy, chociaż i tak mam nadzieję, że jednak długo tam gościć nie będziemy musieli i szybko znajdą się nasze własne 4 ściany ;D

    A co tam u was słychać?
    diana Pokaż tego swojego ślicznego maluszka !
    chcebardzobycmama Jak wy się czujecie?
    Maniaaa Widzę, że jutro zaczynasz już 13 tydzień ! Brawo !! Za tydzień już drugi trymestr ;)
    Liluy , Pinktea Gdzie wy zaginęłyście !
    Van Jak tam test?
    Suri Co tam u was słychać? Męczą jakieś objawy ciążowe? Matura tuż tuż ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 14:21

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 11 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie niech malutka już wyskakuje :D Ciotka się doczekać nie może :D
    My też póki co na wynajmowanym.. I to w takim stanie, że nie ma sensu wkładać w to pieniędzy bo i tak planujemy przeprowadzkę. Zgłosiliśmy teraz tylko, że kaloryfer przecieka i że grzyb znów wychodzi...
    Ciekawe co z tym zrobią..


    Van jak test? Na wykresie ani temperatury, ani wyniku... Pisz mi tu zaraz :)

    Diana jak się czujesz? Właśnie pokazuj malucha :D

    chcebardzobycmama jak się czujesz?

    Kamelkowo co u Ciebie?

    Liluy i Pinktea gdzieś zniknęły. ://

    Suri wiem, że na stałe jest na wrześniówkach. Tu raczej zagląda sporadycznie, ale właśnie ciekawa jestem co u niej. Muszę się na wrześniówki przejść..


    U mnie niedługo 13 tydzień się zaczyna :D Ależ się cieszę. W czwartek mam prenatalne, ciekawe czy będzie wiadomo co we mnie siedzi :) Może po prenatalnych podskoczę zapisać się do szpitala, żeby trzymali mi miejsce i zrobić termin na rozmowę z lekarzem i anestezjologiem żeby ustalić i dograć szczegóły cesarki.

    Suri_ lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ