X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo ja też nie lubię mieć @. Póki co mam spoko przez plus minus jeszcze 5 miesięcy :) a co do mojej ciąży to powiem Ci tak. Cieszę się. Na prawdę się cieszę, ze są i nie wiem co bym zrobiła gdyby któremuś z nich się coś stało, alee... ciąże bliźniacze to największe zło jakie może być. Serio. Jeśli ktoś pragnie ciąży bliźniaczej to proszę bardzo, ale ja chyba nikomu bym jej nie życzyła :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Kamelkowo ja też nie lubię mieć @. Póki co mam spoko przez plus minus jeszcze 5 miesięcy :) a co do mojej ciąży to powiem Ci tak. Cieszę się. Na prawdę się cieszę, ze są i nie wiem co bym zrobiła gdyby któremuś z nich się coś stało, alee... ciąże bliźniacze to największe zło jakie może być. Serio. Jeśli ktoś pragnie ciąży bliźniaczej to proszę bardzo, ale ja chyba nikomu bym jej nie życzyła :)
    Zło w jakim sensie? Trudna ciąża do prowadzenia? Taka ciąża chyba od razu zalicza się do wysokiego ryzyka?

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa Co za zdolniacha z tego naszego Antosia :) Lada moment i zaczną się te wszystkie pytania "a gdzie?" "a dlaczego?" haha :)
    Kamelkowo Kochana doskonale Cię rozumiem że masz dość okresu. Ja ogólnie nigdy nie narzekałam na jakiś ból z nim związany często było tak że w ciągu dnia przychodził ja nawet tego nie zauważałam. Do tego zazwyczaj trwa tylko 3-4 dni. Ale to nie zmienia faktu że się wcale nie cieszę że już za jakieś dwa miesiące znowu wróci :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 11 marca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Maniaaaa Co za zdolniacha z tego naszego Antosia :) Lada moment i zaczną się te wszystkie pytania "a gdzie?" "a dlaczego?" haha :)
    Kamelkowo Kochana doskonale Cię rozumiem że masz dość okresu. Ja ogólnie nigdy nie narzekałam na jakiś ból z nim związany często było tak że w ciągu dnia przychodził ja nawet tego nie zauważałam. Do tego zazwyczaj trwa tylko 3-4 dni. Ale to nie zmienia faktu że się wcale nie cieszę że już za jakieś dwa miesiące znowu wróci :)
    Ja właśnie narzekam i u mnie trwa takie całkowite oczyszczenie się 7 dni :/
    Ja przeważnie zawsze czuje, że zaraz dostanę i jestem w stanie wyprzedzić ten moment nadejścia @ i odpowiednio się przygotować ;)

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 11 marca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie a jak z myślami, że to córeczka? Już całkiem się przyzwyczailas do tej myśli czy jeszcze nie całkiem?

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 11 marca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo ciąża bliźniacza jest uważana za ciąże podwyższonego ryzyka. Do tego dochodzi częsta niewydolność szyjki, bardzo dużo możliwych powikłań... Czasem śmierć jednego z dzieci. Czasem trzeba przy zagrożeniu podjąć decyzję by jeden z bliźniaków... by drugi mógł żyć...

    Dziś na grupie na fb dla mam bliźniąt przeczytałam, że dziewczyna urodziła wczoraj lub przed wczoraj w 35 tygodniu.. Niby wszystko powinno być okej, ale.. Jeden z bliźniąt miał ogromną hypotrofię, zmarł po porodzie. Drugi walczy o życie. W takiej ciąży nigdy nic nie wiadomo. :/


    Sallvie no jeszcze trochę i zacznie się "tysiąc pytań o...", ale ciesze się. Lubię gdy jest taki chętny do nauki :) Póki co książe walczy ze snem, a myślałam, że po takim spacerze, kąpieli i kolacji pójdzie szybko spać. Przeliczyłam się :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 22:14

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo Już tak i jak przyjdzie na świat będzie moim największym szczęściem w sumie to już jest ale gdzieś tam z tylu głowy jest to takie "a może lekarz się pomylił" haha :)

    Maniaaaa Pewnie niech się uczy szybko ! Ja też bym chciała żeby Nela szybko się uczyła i spróbuje jej pomóc się rozwijać jak najszybciej. Ale wiadomo dziecko dziecku nie jest równe:)

    PS zeszliśmy na 3 z przodu ! Już tylko 39 dni do naszego spotkania :) a tylko 10 do wizyty :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 12 marca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa to w sumie nawet dobrze jak sa tam dobre warunki tylko daleko od rodziny no I musicie liczyc na siebie pewnie .
    Co do blizniakow jest to na pewno jakies zwiekszone ryzyko ,ale w ciagu takiej ciazy jest tyle badan,tyle usg ze na pewno lekarz by zauwazyl gdyby bylo cos niepokojacego:) obstawiasz na chlopcow czy dziewczynki ?;)

    Van gratuluje :)
    Czekamy teraz na karmelkowo I lili :)
    A ty salviee jak sie czujesz? Maluch nie daje popalic ?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie niech już mała wychodzi :D Już się doczekać nie mogę :D


    Chcebardzobycmama no to fakt. Daleko od rodziny. Mojej w szczególności, bo większa cześć rodziny męża mieszka 150 km od nas. Za to ja do swojej rodziny mam aż 1300km do przejechania :/

    Póki co mam przeczucie na dwie dziewczynki :D Ciekawe o ile się pomylę :) Może lekarzowi uda się podejrzeć na genetycznym :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daje i to jeszcze jak chcebardzobycmama nie wiem kto to wymyślił że dziecko pod koniec się uspokaja hahaha :)
    Maniaaaa też bym już chciała żeby sie urodziła ale niech posiedzi jeszcze chociaż do tego 37 tygodnia :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 12 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziękuję dziewczyny. Za chwilę Was podczytam, bo wczoraj nie miałam już siły. Miłego popołudnia.

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wybaczcie ze mnie nei ma ale nie dosc ze jestem mega zarobiona bo jednak semestr siue konczy to jeszcze sie nie staram w tym cyklu wiec mi sie nie oplaca nic zapisywac...
    W nastepnym juz bede aktywna
    Wszytskim powodzenia, ze staraniami dla Van, z porodem dla Sallvie i dla reszty ze zdrowa ciaza! :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie pogoda jest jakaś dziwna i dodatkowo przyczynia się do mojego samopoczucia, które dzisiaj nie jest najlepsze. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, bo pusto dzisiaj na wątku :). Muszę lecieć jeszcze do miasta, a tak mi się nie chce, najchętniej poszłabym spać, no ale niestety nie mogę :(

    LilyEvans - dziękuję, ale swoje starania już zakończyłam sukcesem :)

    Miłego dnia :)

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily wracaj do nas szybko :)

    Van u nas od wczoraj jest tak pięknie i wiosennie :) Aż żyć się człowiekowi chce, ale ja dziś trochę porobiłam i czyściłam wózek do sprzedania bo będziemy zmieniać i jakoś mnie to tak całkiem wypompowało a obiecałam małemu, że na spacer pójdziemy. Jakoś to trzeba będzie zrobić

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przepraszam za nieobecność, ale miałam gościnny weekend. ;)
    Czuję się dużo lepiej, po wymiotach ani śladu, czasami mam mdłości, ale są do zniesienia. Dzisiaj byłam u swojej gin, ogółem tylko pogadać jak w szpitalu i w czwartek na badanie.
    Odliczam do 03.04. do następnego USG <3 tym razem mój mężczyzna będzie nam towarzyszył z czego się bardzo cieszę.
    Dzisiaj weszliśmy w 10 tc. Tak mi ten czas leci <3

    Van gratulujemy dołączenia do szczęśliwych mamusiek :)

    A tutaj macie zdjęcie mojego olbrzyma <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb0da9a9593e.jpg

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. No ja dzis poleniuchowalam.. dopiero z lozka wstalam,tak mi sie dzis spalo dobrze :) u mnie od wczoraj brzydka pogoda :/ zimno,az sie nie chce z domu wychodzic.
    Ogolnie Maniaaa, Diana widac juz u was troche brzuszek ? Wczoraj zauwazylam ze brzuch mi sie zaokraglil,myslalam ze z przejedzenia :D dzis 10tydzien4 dzien I moj A.do mnie ; ale ci sie brzuch zaokraglil. Teraz sie zastanawiam czy ti nie zawczesnie I jesli juz teraz widac to co bedzie za 3miesiace :D

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily czekamy na ciebie. Jeszcze tylko my zostalysmy :)

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcebycbardzomama, powiem Ci że powoli zaczyna wystawać, tym bardziej że ja na brzuchu zawsze płaska byłam, ale jest to widoczne jedynie dla mnie i ewentualnie dla mojego faceta, jeszcze nikt kto nie wie nie mógł by zgadnąć, ze jestem w ciąży. To bardziej wygląda jak bym przytyła :D
    A ostatnio wyklikałam w google kiedy zaczyna się pojawiać brzuszek i czytałam różne wypowiedzi mam i u każdej było inaczej.. niektóre pisały ze już w 8tc widziały brzuszek, a niektóre dopiero ok 20 tc. Ale najczęściej było to ok 12-14 tc :)

    Kamelkowo, przyjdzie i na was czas.. szybciej niż Ci się wydaje. Trzymamy za was mocno kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 14:37

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie pogoda jest jakaś dziwna i dodatkowo przyczynia się do mojego samopoczucia, które dzisiaj nie jest najlepsze. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, bo pusto dzisiaj na wątku :). Muszę lecieć jeszcze do miasta, a tak mi się nie chce, najchętniej poszłabym spać, no ale niestety nie mogę :(

    LilyEvans - dziękuję, ale swoje starania już zakończyłam sukcesem :)

    Miłego dnia :)

    hahh nie czytalam Was i nie wiedzialam gratulacje!!

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Lily czekamy na ciebie. Jeszcze tylko my zostalysmy :)

    Oooo kamelkowo jestes :D Znowu sie starasz?
    Ja wracm do Pl kolo polowy kwietnia i wracm do staran czyli 1-2 cykle bez walki teraz ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ