X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    U mnie ogólnie sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana ze wszystkim ;)

    W każdym razie obecnie czekam na @.czuje ze się zbliża a przyjść nie może :/

    Mnie z moim dzieli ok 400km wiec nie tak łatwo się spotkać. Mieliśmy zacząć starania miesiąc wcześniej ale on się pochorowal i nic z tego nie wyszło

    400km to wciaz mniej niz w moim wypadku ;-;

    Delikatnej @ zycze ;) Moja na szczescie jest w miare spoko, nie to co umieranie przed tabletkami/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 16:58

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także ogólnie mówiąc jeżeli owulacja przyjdzie tak jak zawsze to mój wyjazd do Wa-wy idealnie wypadnie akurat wtedy. Cieszę się ale z tą owulka to różnie może być

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    400km to wciaz mniej niz w moim wypadku, poza tym my sie zobaczymy na poczatku lutego kiedy ja nie bede miec owulacji, a pozniej czekanie do wielkanocy na spotkanie ;-;

    Delikatnej @ zycze ;) Moja na szczescie jest w miare spoko, nie to co umieranie przed tabletkami/
    Ja mam umieranie co miesiąc i obawiam się, że rodzice zapomnieli mi kupić tabletek i została tylko jedna albo żadna.
    Ostatnio miałam już zamiar iść do szpitala, żeby mi coś dali :/ Dni w szkole są wtedy ciężkie. Przeważnie zawsze się muszę zwalniać bo nie jestem w stanie wysiedziec do końca

    Wydaje mi się, że może mam za wysoki poziom czegoś np prolaktyny? Od dwóch cykli zaraz po owulacji zaczynają boleć mnie piersi i aż do @.wczesniej często wcale nie bolały albo tydzień przed @.
    Ale żeby od owulacji aż do @to chyba za długo?

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Także ogólnie mówiąc jeżeli owulacja przyjdzie tak jak zawsze to mój wyjazd do Wa-wy idealnie wypadnie akurat wtedy. Cieszę się ale z tą owulka to różnie może być

    Ja nie chodzilam do szkoly w dwa pierwsze dni okresu bo umieralam, okazalo sie ze to endometrioza.
    Moze ja tez mam za wysoki? 3 lata bralam progesteron w ramach antykoncepcji, teraz przestalam i mialam wlasnie plamienia w srodku cyklu, bolaly mnie piersi od polowy prawie do @, dzien przed przestaly, tak samo bylo w poprzednim.

    Chodzisz jeszcze do szkoly? :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja nie chodzilam do szkoly w dwa pierwsze dni okresu bo umieralam, okazalo sie ze to endometrioza.
    Moze ja tez mam za wysoki? 3 lata bralam progesteron w ramach antykoncepcji, teraz przestalam i mialam wlasnie plamienia w srodku cyklu, bolaly mnie piersi od polowy prawie do @, dzien przed przestaly, tak samo bylo w poprzednim.

    Chodzisz jeszcze do szkoly? :D
    A jakie miałaś dokładnie objawy endometriozy? Bierzesz na to jakieś leki?
    Ja nigdy nie miałam plamienia w środku cyklu a przy endo chyba są?

    Ostatnia kl technikum

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże nie mogę nawet czytać o tej endometriozie bo automatycznie robi mi się słabo...
    Ja jestem strasznie wrażliwa jeśli chodzi o krew :D ci którzy mnie dobrze znają to się zawsze pytali czy nie mdleje na widok okresu hahaha no na całe szczęście nie. Alw jak tylko zobaczę inna krew, przeczytam coś o krwi to koniec :D przy pobieraniu krwi zawsze muszę potem leżeć bo mam ciemno przed oczami

    OK. Idę spać bo jutro wstaje baardzo wcześnie. Dobranoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 23:21

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    A jakie miałaś dokładnie objawy endometriozy? Bierzesz na to jakieś leki?
    Ja nigdy nie miałam plamienia w środku cyklu a przy endo chyba są?

    Ostatnia kl technikum

    Nigdy wczesniej nie mialam plamienia w srodku cyklu. Objawiala sie bardzo bolesnymi cyklamio, nieregularnymi, do tego czeste zapalenia i w sumie nie pamietam czym jeszcze, to byla pierwsza kl LO :p
    Leczylam to tabletkami anty i na starcie Luteina i jakimis czopkami na D
    Kurde zapomnialam o technikach :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 23:27

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • buziaak1996 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,a moze wiecie co mi doskwiera mniej wiecej .. przed miesiaczka bolaly mnie jajniki . Typowe .. teraz skonczyl mi sie okres juz dni po a tak cholernie jajnik mnie boli , skurcze jakbym rodzila xd... tak,wiem ze do lekarza trzeba isc ale mam nie fajne wspomnienia z nimi ..ogolnie w moim miescie sluzba zdrowia to masakra jakas . Wlasnie podejrzewalam ze moge miec zapalnie jajnika ale nie mam boli przy stosunku..

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na poczatku tez pomyslalam ze to zapalenie jajnika ale brak tych boli... moze nie u wszystkich sie tak objawia? Ja sie czulam jak by mnie partner przeszywal na wylot, a przyrodzenie mialo rozmiar kija baseballowego xD

    Moze jajnikowi sie zaburzyla jakos praca? Albo torbiel/cysta? Ja umieralam z bolu 3 tygodnie, bylam pewna ze wiem co czuja rodzace, az sie okazalo ze to torbiel czekoladowa.
    A moze wczesniejsza owulacja? Udostepnij wykres to bedzie mozna cos wyczytac bez wrozenia z kart :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • buziaak1996 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za chwilke udostepnie wykres ale z drugiego swojejgo konta bo te konto było długo w nieużytku :)

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2df76f704ca608f977a865b2338e2fb5.png

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulację miałam zawsze jak w zegaru , na środku cyklu . Myślę ,że owulka w grę nie wchodzi, brak śluzu płodnego w dodatku brak tempki rosnącej.
    W nocy ten ból zamienił się jak ból przed miesiączką . Chyba polecę się zapisać dziś do gina jednak , boję się ,że przez głpią infekcję moge nabawić się problemów.

    Jeszcze dopytam odnośnie zapalenia jajników , na czym polega cała kuracja ?Szybko się z tego wychodzi ? Czytałam własnie ze bierze się to z przemarznięcia.

    Miłego dnia dziewczyny.

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie pamietam z czego, jest to prawdopodobne ze przemarzniecia, ale ja mialam chwile wczesniej angine a to te same bakterie mogly sie rozniesc, poza tym 3 tygodniowa @ skocznyla sie 2 dni przed tym zapaleniem.
    Bralam tydzien antybiotyk, 2 tygodnie nie moglam wychodzic z domu.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Poniedziałek mam wizytę . Trzymajcie kciuki żeby było dobrze :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze trzymamy, to na pewno nic powaznego ;)
    Ja dzisiaj dostane wyniki cytologii :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama trzymamy mocno kciuki :) na pewno wszystko będzie dobrze, ale lepiej iść i sprawdzić ! Tym bardziej jak się stara o maluszka :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy u ciebie też musi byc dobrze. Innego wyjscia nie ma:)
    A co tam ogólnie u was? Jak mija wam dzień ? Ja chodzę jakaś taka wkurzona od rana , muszę się wyżyć :D

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Liluy u ciebie też musi byc dobrze. Innego wyjscia nie ma:)
    A co tam ogólnie u was? Jak mija wam dzień ? Ja chodzę jakaś taka wkurzona od rana , muszę się wyżyć :D
    Ja dzisiaj wiekszosc dnia spedzilam na zajeciach, a w przerwie robilam sobie hybrydy na lewej rece, zaraz biore sie za prawa ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj z moim maluchem obchodzimy 100 dniówkę - jeszcze tylko 100 dni i przytule mojego synka albo córeczkę :)
    Ale szczerze wam powiem, że to dopiero albo i aż 26 tydzień a ja już na nic siły nie mam i praktycznie cały dzień leże w łóżku albo na kanapie bezczynnie.
    Trochę żałuje że nie zdecydowałam się jednak w tym roku iść do jakiejś szkoły policealnej czy coś, bo chociaż czas mi by szybciej leciał. I bym się tak w domu nie nudziła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 19:57

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie udzielałam sie ostatnio bo małemu zeby ida a dziś mieliśmy u lekarza U6 i szczepienie wiec jakoś tak dopiero teraz mam chwile czasu.


    Kamelkowo trzymam kciuki za kolejny cykl !

    Chcebardzobyćmama wszystko będzie dobrze, a wizyta u lekarza Cie na pewno uspokoi :)


    Salvie gratuluje 100 ciazowych dni ! Oby maluch rósł zdrowo :)

    Liluy sama robisz paznokcie czy u kogoś?

    Co do mojego testowania to jest bardzo pod znakiem zapytania. Niby 8 dni po obu a szyjka zaczęła sie zamykać powoli dopiero od wczoraj, dziś boli brzuch jak na @ a do niej jeszcze jakieś 5 dni wiec chyba nic z tego. Zatestuje jeszcze jutro i później dopiero jak @ sie nie zjawi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 19:52

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ