X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki, oby to było tylko zwykłe plamienie. :) Mnie właśnie dopadł ból brzucha jak na @ ale o wiele delikatniejszy, mam nadzieję, że to fasolek się rozpycha :) Mam tyle testów ciążowych, że chyba jutro zatestuje, żeby zobaczyć czy coś będzie już widać

    diana11 lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Trzymam za Was kciuki, oby to było tylko zwykłe plamienie. :) Mnie właśnie dopadł ból brzucha jak na @ ale o wiele delikatniejszy, mam nadzieję, że to fasolek się rozpycha :) Mam tyle testów ciążowych, że chyba jutro zatestuje, żeby zobaczyć czy coś będzie już widać
    Będzie dobrze dziewczyny! Styczeń musi być nasz ❤

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Będzie dobrze dziewczyny! Styczeń musi być nasz ❤
    Diana dokładnie, będzie nasz :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Trzymam za Was kciuki, oby to było tylko zwykłe plamienie. :) Mnie właśnie dopadł ból brzucha jak na @ ale o wiele delikatniejszy, mam nadzieję, że to fasolek się rozpycha :) Mam tyle testów ciążowych, że chyba jutro zatestuje, żeby zobaczyć czy coś będzie już widać
    Jejku jej nie moge sie doczekac Twojego testowania, odrazu sie odezwij co i jak.
    U mnie bylo ok dopoki kolezanka mnie nie nie zmusila do morderczego biegu bo apteke jej zamkna. Teraz sie ze mnie leje. Rzadka krew, jasny braz, nie jakos duzo jak przy okresie (zmieniam tampon co 2h wtedy) ale nie jest to odrobinka :/ poza tym to przeciez 20sty dzien, nie moge miec tak krotkiego cyklu...

    Diana to na pewno implantacja trzymam kciuki <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy ja też nie mogę się doczekać, ale nie nastawiam się za bardzo bo wiem, że te 7 dni to może być jeszcze za wcześnie i nic nie wyjdzie no ale zobaczymy, zobaczymy :D Dziwne to Twoje plamienie/krwawienie. Może idź do gina porozmawiać na ten temat bo w sumie nie wiem czy podczas @ powinna być brązowa krew tym bardziej, że tak krótki cykl też byłby bardzo dziwną sprawą

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy poiprzedniej @ (pierwszy cykl po tabsach) byla raczej czerwona z odcieniami rozu, ta ma raczej braz i pomarancz na bialym.
    Nie mam jak jestem w UK, w okolicy zadnego polskiego nie ma, do Pl lece na wielkanoc :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 22:25

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh ciężką sprawa, ale @ nie powinna mieć takiego koloru. A dużo tej krwi leci?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Ehh ciężką sprawa, ale @ nie powinna mieć takiego koloru. A dużo tej krwi leci?
    Jedna podpaska na dzien starczy ;)
    @ zawsze miałam czerwone z nuta różu.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie jest tak źle ;)
    Ja melduję, że test poza linią kontrolną wypluł biel vizira :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-; kurde a ja tak czekalam
    U mnie krew jest zywoczerwona, nie wiem jak to sie dzieje ale w nocy poszedl caly tampon i podpaska, a teraz w ciagu dnia jak chodze itp to niewiele leci.
    Pora zmienic plamienie na krwawienie w ovufriend i chyba liczyc od nowa cykl bo nie widze innego tlumaczenia dla mojego krwotoku. W zadnym poscie mi dziewczyny nie pomogly.
    Diana jak z Toba?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy kurcze, szkoda bardzo. Tule i trzymam kciuki za kolejny cykl i żebyśmy się wszystkie w tym roku spotkały na fioletowej stronie :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • buziaak1996 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączem do was dziewczyny :) Mam 20lat:)
    Pytanie.. co myślicie o braniu kwasu ciazowego jeszcze przez zajsciem w coaze ? Wlasnie dzis wyawietlila mi sie rubryczka na ovu ,że kwas foliowy może pomóc szybciej zajsc w ciaze .

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma szans na kolejny cykl, gdyby @ przyszla w terminie to by bylo pieknie bo akurat facet wpada 31 i wtedy sie by zaczely dni plodne. a tak to bez wzgledu czy bedzie 30sto dniowy czy 20sto to i tak wszystkie najblizsze owulki sa poza terminem spotkan. Pozostaja starania w kwietniu a jak nie to na wakacjach. Dlatego mi zalezalo na tym cyklu zeby byl normalny.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buziaak1996 wrote:
    Dołączem do was dziewczyny :) Mam 20lat:)
    Pytanie.. co myślicie o braniu kwasu ciazowego jeszcze przez zajsciem w coaze ? Wlasnie dzis wyawietlila mi sie rubryczka na ovu ,że kwas foliowy może pomóc szybciej zajsc w ciaze .

    Hejka milo ze wpadlas :D

    Ja wlasnie dzisiaj zaczynam brac kwas foliowy, poszlam do bootsa i kupilam jakis zestaw witaminek.
    Maniaaaa napisala ostatnio mi ze trzeba brac 3 miesiace przed ;)

    Mam nadzieje ze mi pomoze, i nam wszytskim.

    w 2017 wszytskie przejdziemy na fioletowa strone ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 16:54

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj buziak, kwas foliowy niweluje wady cewy nerwowej i pomaga rozwijać się pierwszym narządom maluszka dla tego przy planowanej ciąży powinno się go zacząć stosować jeszcze przed ciążą ze względu na właśnie tą cewe nerwową, która jakby nie patrzeć zaczyna rozwijać się pierwsza, a kwas foliowy pomaga jej w tym. Przy np niedoborze kwasu foliowego w czasie pierwszych tygodni ciąży może dojść do uszkodzenia cewy nerwowej a w tym samym do np bezmózgowia, rozszczepu kręgosłupa czy np przepukliny mózgowo-rdzeniowej dla tego tak! Przyjmujmy kwas foliowy :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy to ciężka sprawa widzę :/ ale z tego co wiem to po anty cykle mogą być rozregulowane więc jednak wizyta u gina była by najlepszym sposobem by dowiedzieć się co się dzieje, ale jeśli nie masz możliwości to nie wiem co innego jeszcze Ci doradzić :/

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • buziaak1996 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa ,to wszystko akurat wiem,ale dodatkowy plusik w braniu kwasu też by był mile widziany :) ile czasu się staracie już dziewczyny?

  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buziak szukałam, szukałam i specjalnie dla Ciebie znalazłam :D

    Kwas foliowy reguluje wzrost i funkcjonowanie komórek; wpływa dodatnio na układ nerwowy i mózg, decyduje o dobrym samopoczuciu psychicznym; zapobiega uszkodzeniom cewy nerwowej u płodu, ma pozytywny wpływ na wagę i rozwój noworodków; bierze udział w zachowaniu materiału genetycznego i przekazywaniu cech dziedzicznych komórek, reguluje ich podział; usprawnia funkcjonowanie układu pokarmowego, uczestniczy w tworzeniu soku żołądkowego, zapewnia sprawne działanie wątroby, żołądka i jelit; jest czynnikiem antyanemicznym, pobudza procesy krwiotwórcze, czyli powstawanie czerwonych krwinek; chroni organizm przed nowotworami (szczególnie rakiem macicy).

    A co do długości starania się o drugiego maluszka to dopiero mój pierwszy cykl nie licząc dziwnego incydentu w poprzednim

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • buziaak1996 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak już raz się udało to nie ma się martwić,uda się i teraz :)

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj skonczyl sie pierwszy krotki cykl. Mialam nadzieje ze skoro mam 19 lat i wlasnie skonczylam brac tabsy to szybko zaskocze. Moje kolezanki biegaja po tabletki wczesnoporonne (w UK sa za darmo legalnie) i zakladaja wkladki domaciczne, a ja nie spie po nochach marzac o ciazy :(

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ