X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam w sumie blizniaki spoko, ale piersze mialam cos takiego ze jak przestalam brac to 2 tygodnie ok, potem krwawienie. Ogolnie bralam minipiulke bo zwykle na mnie zle dzialaly.
    Mam pytanko: czy ktos cos wie nt tabletek MASTODYNON?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 16:47

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie bralam i nawet nie slyszalam o takich tabletkach. PMS to zloo ja jakoś w miarę go Przechodzi, ale nie lubię tego czasu

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie brałam.

    U mnie jakieś dziwne rzeczy sie dzieja... Wczoraj czułam się tak jakby była owulacja...był też spadek tempki. Dzisiaj jest dużo rozciagliwego śluzu.
    Ale to jest niemożliwe... Bo powinnam mieć owu już dawno temu

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dziwne, chcialam zrobic pierwsze mierzenie temp, wyjelam caly brazowy termometr, ide do lazienki, a tu ciemnobrazowa dosc rzadka krew na majtkach. W nocy obudzil mnie tak okrobny bol ze myslalam ze bede plakac :/
    Zobacze czy to sie rozkreci, mam nadzieje ze jednak jakies jednodniowe plamienie bo nie bylo tego jakos duzo, ale tez nie wiem kiedy sie zaczelo. To dopiero 20sty dzien cyklu. Poprzedni cykl trwal 14 dni w sumie wiec nawet nie wiem jak mam liczyc dni plodne. Ale jesli to faktycznie jzu koniec cyklu to <3 nie bylo w dni plodne.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo może to spadek implantacyjny?

    Liluy hmm może to plamienie srodcykliczne/ implantacja/ @ ? Nie wiadomo, obserwoj dalej co sir będzie działo.

    Ja wczoraj dostalam rozwolnienia co najlepsze tylko raz, wieczorem w ciągu całego dnia po czym kolo godziny 1/2 w nocy uczucie kłucia w podbrzuszu na linii cięcia cesarskiego albo trochę powyżej. Temperatura wczoraj spadła o 0,3 stopnie, a dziś znów powędrowała do gory o jakieś 0,2 ale nie jest wiarygodna bo późno sie polozylam i późno dziś wstalam. Małemu ida kolejne zeby, tak mu wystartowały, ze nie wiem nawet kiedy ida kolejne, za to marudzi jak nie wiem co. Obyzybko my przeszlo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 11:45

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczoraj dostalam rozwolnienia chociaz nie mialam ku temu powodow. Przez tydzien bolal mnie lewy jajnik, ostatnie 3 dni doszedl do niego prawy, to bylo takie klucie ale tez sciaganiej jakby do srodka. W tym momencie kluje mnie tylko prawy, a lewy siedzi cicho.
    Niestety nie pomoge Ci z interpretaja Twoich objawow bo dopiero zaczynam.

    U mojej bratanicy tez problemy z zebami. Jak skonczyla 6 miesiecy to juz miala ich 8. Stosujesz jakies zeliki? Czy on tez tak strasznie zgrzyta i drapie sobie dziasla?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaa to na pewno nie spadek implatacyjny bo z tego cyklu nic nie będzie ;)

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy nie stosujemy żadnych żelów łagodzących chyba, że jest na prawdę źle, w tedy do akcji wkracza dentinox. A tak to nawet nie bardzo stosujemy gryzaki czy coś w podobie, Antek woli drewniane zabawki podgryzać oczywiście pod ciągłą kontrolą i póki co jakoś idzie, najgorzej było z pierwszymi zębami i pierwszą górną dwójką, później jak po maśle, mały ma już 6 zębów i idą mu kolejne dwa, tym razem dwie dolne dwójki.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle skąd jesteście? Ja ze Śląska ;)

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Jasne ze moze zapraszamy, mlode dziewczyny podbijaja forum ;)



    Tak tak 97 i to sam koniec :P
    Ja z sierpnia

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo ahh, ale gapa ze mnie, weszłam na Twój wykresik i widzę, że faktycznie w tym cyklu nic nie będzie. Przepraszam Cię bardzo, ale nie zauważyłam, że u Ciebie brak serduszkowania. Co do miejsca zamieszkania aktualnie Niemcy prawie pod Holenderską granicą, a w Polsce rodzinne miasto Częstochowa, a od strony męża łódzkie, okolice Pajęczna.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze wschodu ;)
    U nas mala (bratanica) chetnie wcina pietki z chleba pod kontrola, czasem jej sie zdarza duzo ugryzc ale na szczescie wypluwa, ona nie lubi nic stalego jesc, nawet sloiczki czesto wypluwa. Ale bez zelu nie da rady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 16:49

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jak biore produkt ktory ma w sobie juz 276ug kwasu foliowego to czy brac jeszcze dodatkowo normalny kwas foliowy? Produkit bralam w innym celu, wyleczylam nim alergie i problemy z zoladkiem ale wiem ze jest polecany w ciazy i przy staraniach i jest w 100% naturalny wiec sie nie boje brac teraz. Tylko wlasnie czy brac dodatkowo jeszcze kwas?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy nasz synek zjada juz prawie wszystko co moze w tym wieku I poki co nie wykazuje niecheci jedzenia stalego. Co do kwasu foliowego. Zaleca sie przed ciaza jak i w trakcie pierwszych tygodni ciazy zazywac okolo 0,4 g kwasu foliowego dziennie.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm czyli biore za malo... dzieki za info :)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co tez slyszalam I wyczytalam lepiej zeby kwasu foliowego bylo troche wiecej niz za malo. :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybioresie chyba dzisiaj do bootsa po termometr specjalny bo uzywam alkoholowego i nie mam tej dokladnosci, po Folic Acid i zobacze co tam jeszcze ;)
    A wiece moze czy uzywanie zeli ma jakis wplyw na zaplodnienie? Bo uzywam ich ze wzgledu na to ze przez tabletki bylam zawsze sucha i do teraz mi tak zostalo, a nie chce wydawac kasy na jakies specjalne bo nie ma sensu na poczatku staran.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 16:49

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcxyny gdzies kiedys pisaly, ze zele z durexa zabijaja plemniki, ale musialabys o gym poczytac

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde niefajnie, moj facet i tak ma juz problemy z nimi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 16:50

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja również sierpień 97 :D także dołączam do was :*

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ