X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaa mieszkacie po za Polska wiec takie imiona wedlug mnie sa jak najbardziej na miejscu. Nawet jak wrocicie do Polski to n sa to wlasnie fajne oryginalne imiona. Mysle ze nawet gdybyscie chcieli dzieciaki ochrzcic w Polsce to nie powinno byc promlemu tumbradziej ze teraz chrzczeni sa bezproblemowo Dzesiki I Brajany :P
    Macie syna o tradycyjnym polskim imieniu,nazwijcie tak jak wam sie podoba bo to wasze dzieci;)

    Salviee a czemu nie ma opcji zeby dziecko nie mialo drugiego imienia :) sama mam dwa imiona i tego drugiwgo nie uzywa sie w zyciu codziennym ,nim.tylko w, papierach sie podpisujesz a rodzice czasami potrafia schrzanic zycie drugim imieniem. Ja na drugie dostalam Daria i przez 21 lat nie moge jakos przetrawic tego imienia.. ciesze sie ze moje pierwsze imie jest takiw proste ,tradycyjne ;)

    Diana chyba obawy zwiazane z ciaza opuszcza nas dopiero kiedy urodzimy. U mnie w rodzinie nigdy nie bylo chorob genetycznych u mojego faceta tez nie a rowniez sie strasznie boje .

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Paulciaa__ Przyjaciółka
    Postów: 118 145

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rocznik 95. :) też bardzoo chcę być młodą mamusią :)baaardzo chętnie wymienię się opiniami z Wami na priv :)

    Nikola Mała Wojowniczka 03.01.19 880g i 37cm❤
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 24 marca 2017, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulciaa. Statucie się już jakiś czas?

    Ja się mało odzywam bo uczę się do maturki :D w głowie mam tylko dziecko i czy się udało i ciężko mi się skupić hala :)
    Chociaż patrząc na stres jaki będę przeżywać w maju to lepiej dla maluszka gdyby jeszcze poczekać jeden cykl ;)

    Salviee szok jak u ciebie to zleciało : za niedługo będziesz już tunika córeczkę :)

    Maniaa nie chce się wymadrzać czy coś ale nie wiem czy wiesz to prenatalne musi być zrobione najpóźniej do 13tygodnia i 6 dnia bo później już pewne wymiary mogą być niemiarodajne. Nie jestem w ciąży ale wszędzie tak piszą. Chyba, że w Niemczech jest inaczej to nie wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 04:59

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Suri_ Ekspertka
    Postów: 156 200

    Wysłany: 24 marca 2017, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo łącze się z tobą :P a przy córce to nie tak łatwo się uczyć ;) ale trzeba.
    Czasami aż głupio pisać o tym jak widzę, że tu same starsze osoby od nas :P


    Cześć paulciaa.

    U nas już 17 tydzień a we wtorek wizyta podgladowa i jestem ciekawa czy Mikołaj jest nadal Mikołajem.

    Salvvie to u ciebie już blisko do spotkania z córeczka :)

    MRr5p1.png
    xxGcp2.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama no właśnie ja też mam dwa imiona i w sumie to się bardzo cieszę z tego powodu. Chociaż pierwsze mi się bardzo podoba i strzał w 10 z nim był. To znam dużo osób gdzie rodzice lepiej trafili z tym drugim imieniem i dziecko nim się posługuje cale życie :)

    Paulciaa Witaj :) dlugo już się staracie? :)

    suri u Ciebie to już widzę lada moment polowa :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salvieee no wlasnie i tutaj jest dylemat. Tez znam dziewczyne co pierwsze imie.ma sredniawe a drugim sie posluguje.. no nie wiem co ci powiedziec. A moze jedno imie takie jak wybraliscie a drugie jakies bardziej znane,popularne,zeby w razie czego mogla zamienic pierwsze na to drugie znane,a wiadomo ze jak wiecej osob ma.to imie to i czula sie lepiej bedzie? Chociaz wydaje mi sie ze bedzie zadowolona ze swojego pierwszego imienia. Kornelia to piekne imie :) pasuje do malego dziecka Kornelka,pozniej jak bedzie starsza Kornelia i takie oklepane nie jest :)
    Musisz z narzeczonym porozmawiac,grunt by dziecku krzywdy nie zrobic :P bo teraz rodzice takie imiona wymyslaja,ze ja bawet o ich istnieniu nie wiedzialam ..

    Kamelkowo tylko sie nie stresuj bo przy stresie latwo jest wszystko zapomniec. Jesli chodzi o polski moge ci polecic zebys przypomniala sobie lalke,krzyzaki,chlopi,mistrza I malgorzate oraz jakies historyczne o obozach. Jestem juz 3lata po maturze ,ale zerkam sobie czasami na zadania z probnych matur i tych normalnych i sa to najbardziej powtarzajace sie ksiazki na maturze. Lalke trzeba miec w malym.palcu niestety :P

    Paulciaaa witam cie i.zycze plusika ;)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet jak sie nie powtorza na maturze to sporo argumentow z tych ksiazek do rozprawki mozesz podac. Jest motyw historyczny,motyw milosci,motyw pieniedzy ,motyw biblijny z kazdejz ksiazek da sie cos wyciagnac :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama nad drugim jeszcze pomyślimy bo nie jest tak ważne jak pierwsze :) najważniejsze że jesteśmy pewni co do pierwszego :) W sumie u nas jest problem z damskim imieniem nawet tym pierwszym teraz jest Kornelia i jest śliczne ale w razie kolejnych córek nie mam pojęcia bo zadne mi się nie podoba jakoś za specjalnie :) A dla chłopca żaden problem :) Teraz byłby Kasper bo narzeczony sie uparł i koniec a w razie kolejnych synów Daniel i Łukasz :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paulciaa :) Napisz coś o sobie :)

    Kamelkowo wiem, że prenatalne do 14 tygodnia max, dla tego już ich nie będę robić. Miałam je mieć w zeszłym tygodniu, ale wyszło jak wyszło. Teraz muszę się umówić na zwykłą wizytę. Przepadło i cóż, mówi się trudno.

    Suri, ale Ci leci ta ciaża. Już prawie połowa :D


    Ja mam ostatnio jakieś chore sny :/
    Dziś śniło mi się, że wylądowałam w szpitalu i musiałam leżeć bo inaczej dzieci bym straciła... :/

    Ostatnio tylko takie rzeczy mi się śnią. Nic pozytywnego.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salviee na pewno wrazie kolejnych corek cos fajnego brzyjdzie ci do glowy :) u mnie znowu na odwrot dla chlopaka orawie zadne imie mi sie nie podoba :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie na prawdę nie ma imion dziewczęcych które mi się podobają :) synów to i z 10 mogę miec i każdego nazwę bez problemu hahaha. Dziewczynka nawet jak już mi się coś podoba w miarę to narzeczonemu sie nie podoba :)

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 25 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Jak u was weekend mija?

    Lily żyjesz?? :P wiem, że masz przerwę ale odezwij się czasami

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Trufle Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny 96 moze dolaczyc ? :)
    U mnie 1 cykl starań 7.04 testowanie nie wiem czy dotrwam

    ,,Nadzieja umiera ostatnia"
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 marca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jak Wam mija weekend?

    Trufle witamy ;)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 26 marca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trufle, witaj :) trzymam kciuki za pozytyw.

    Nasz weekend leniwy, pogoda piękna, zaraz lecimy na spacer <3

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też słonecznie i wiosennie, ale dziś chyba daruje sobie spacer. Wygoniłam chłopaków nad jezioro żeby się przewietrzyli, a ja leżę. Dzisiaj pojawił się dziwny śluz podbarwiony na brązowo. Zadzwoniliśmy do lekarz i powiedział, że to normalne. Nie wydaje mi się, ale nie chce panikować. Do szpitala nie jadę bo było to jednorazowe. Jutro do lekarza pójdę i zobaczymy co mi powie. Jeśli dalej będzie uważał, że to normalne to chyba zadzwonię do swojej położnej i zapytam czy zna lekarza, który wręcz specjalizuje się w ciążach bliźniaczych.

    Ehh.. Wiedziałam, że ta ciąża nie będzie łatwa i że coś może być nie tak...

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jest któras z was tutaj o tej porze? Zaczęłam mieć bardzo silne bóle podbrzusza, na tyle silne że mi łzy leciały. Wcześniej brzuch pobolewał, ale nie było to nic strasznego. Teraz chwilowo przeszło, ale nie wiem co robić? Jechać do szpitala na ginekologie? Czy czekać do jutra?

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana kochana ja bym na Twoim miejscu pojechała. Jeśli boli aż tak, że płaczesz to nie ryzykuj. Niech Cię ktoś zawiezie. Będziesz wiedzieć co się dzieje.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana i jak? Daj znac. Martwie sie

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 27 marca 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu.. przyjęli mnie od razu, dostałam leki przeciwporonne, zbadali mnie. Reszta jutro rano. Lekarz mówił że jest aż tak źle i ze uratują ciążę :) jestem spokojniejsza, mam opiekę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    Dziękuję Ci za wsparcie Mania :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 00:01

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ