X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 27 marca 2017, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze się, że jesteś już pod opieką lekarzy :)

    Dobrą decyzję podjęłaś. Trzymam kciuki, żeby wszystko było z Wami dobrze :)

    Nie masz za co dziękować. Jesteśmy tu by się wspierać ;)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) witamy się z wami po weekendzie :) diana bardzo dobrze, ze pojechalas do szpitala. My w 13 tygodniu tez trafilysmy do szpitala ze wzgledu na taki ostry bol podbrzusza. Okazalo sie ze szyjka zaczela sie skracac ale w pore zareagowalam i jak widzisz dzisiaj jestesmy cale i zdrowe :) dobrze ze i u Ciebie wszystko dobrze :)

    Nasza waga stanela w miejscu na + mamy 23,1kg w obwodzie brzuszka 108cm wydaje mi sie ze przez te 3 tygodnie przybedzie jeszcze maks kilogram-dwa :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas póki co okej.. dostałam leki, leżę odpoczywam. Czasami brzuch jeszcze boli, ale już jest lepiej.
    Jestem już 6kg na minusie, a powinnam już być 2 na plusie. Mam nadzieję, że w końcu zacznę tyc, bo i do tego się w końcu przyczepią.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja dzis 12t+4d
    Brzuch mi wyskoczył do przodu tak,że ciezko jest mi ukryc ciaze. Wczoraj przyjechal brat i od razu zorientowal sie ze jestem w ciazy to samo bylo z babcia :)
    A na waga mi sie waha +1/+2kg . Powiem wam ze dolegliwosci ciazowe mi wracaja. Bol piersi straszny no i moj maluch chyba nie polubil sie z czarna herbata :D
    A wy dziewczyny tez tak macie na dany produkt ,ze jak zjecie lub wypijecie ti wam nie dobrze .

    Salviee wypychaj to maleństwo na świat :P
    Diana dobrze ze wszystko w porzadu,ale stresu musialas sie najesc na napewno.

    Maniaaa kiedys czytalam wlasnie ze na przelomie 13/14 tyg moze sie pojawic taki sluz i nie jest grozny,ale dosc lekcewazaco podeszli do ciebie ja bym sie chyba im na to kozetke na chama wpakowala ,sila by mnie nie wyniesli. Ogolnie to moja szwagierka zaszla w ciaze blizniacza ,widzialam zdjecie z usg jak to super wyglada :P

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie patrz ile powinnaś być na + bo u mnie dużo dziewczyn po 20 tygodniu było 2-3 kg dopiero na + teraz na końcówce potrafią być takie które mają 7-8 na + :) co prawda dziwne że aż tyle schudłaś. Najważniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze. A mówiłaś lekarzom w szpitalu o tym że tak gubisz na wadze?

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama u mnie w 13 tygodniu też już się nie dało ukryć ciąży :) ahh aż patrzę sobie na zdjęcia z początków i nie wierzę, że to już koniec tej wspaniałej ale za razem stresującej przygody :) mam nadzieję że moje maleństwo zechce w przyszłym tygodniu wyskoczyć na świat. W końcu skoro w piątek oficjalnie będziemy uznawani za ciążę donoszoną :) kurcze tak się bałam że wcześniaka urodzę czy coś a tu proszę :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcebardzobycmama, jejku szybko Ci ten brzuszek wyskoczył.:) U mnie kompletnie nic nie widać, ale to może dlatego że chudne.

    Na prawdę mało jem mimo, że wymioty przeszły.
    Sallvie lekarzom jeszcze nic nie mówiłam, jak będę miała badania u lekarza to się odezwę czy tak może być. I czy to normalne.

    Jutro też będę mieć kolejne usg, doczekać się nie mogę <3

    Sallvie czekamy na twoją księżniczkę, już tylko dni dzielą was od spotkania :D zazdroszczę Ci jak nie wiem, chciała bym już mieć ciążę za sobą i maleństwo przy sobie.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci i u was dziewczynki. Mi się wydawało że okres ciąży to się będzie dłużył a już w ogóle myślałam że na samym końcu to tego końca widać nie będzie :) a tu? Od 30 tygodnia ciąży to ja nie mam pojęcia gdzie te tygodnie zleciały :)

    Kurcze sama nie wiem czy mam wszystko przygotowane czy jeszcze czegoś brakuje. No i muszę w końcu spakować torbę do szpitala dla dziecka.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja już po wizycie u lekarza. Lekarza, który prowadził moją poprzednią ciążę, ale, ale..

    Najpierw odpowiem.

    Diana leż, odpoczywaj i przyjmuj leki. Oni wiedzą co robią, a skoro i brzuch przechodzi to znaczy, że robią to dobrze :) Wagą się nie przejmuj. Ja w tej ciąży na początku fakt nie chudłam, ale i nie tyłam. Do zeszłego tygodnia wszystko w miejscu stało, a i apetyt najlepszy nie był. Teraz 1/2kg na plusie.

    Sallvie Wypychaj małą :D Już nie mogę się doczekać :D Z torbą nie czekaj :D Może jak spakujesz to mała zechce się pojawić :P

    Chcebardzobycmama u mnie już 15t leci :P A co do podejścia lekarza. Fakt. Trochę to lekceważące było. Ja wiem, że to była niedziela, że miał wolne i wgl, ale skoro podał swój numer telefonu kom to dlaczego mam nie zadzwonić i nie skorzystać z porady gdy coś się dzieje.



    A teraz czas na mnie. Lekarz od razu mnie dziś przyjął. powiedziałam o co chodzi. Na fotel i badanie. Taki śluz zabarwiony na brązowo i to w dużej ilości nie jest według niego normalnym objawem ciąży. Świeżego krwawienia brak. Pobrał wymaz, szyjka okej. Zaprosił na usg. Pierwsze usg przez brzuch w tej ciąży.

    Dzieci całe i zdrowe. Pooglądał dokładnie chociaż przerwa mu się zbliżała to się nie spieszył. Kręgosłupy maleństw okej, machały rączkami i nóżkami. Tak mi się lżej zrobiło jak powiedział, że dla niego dzieci wyglądają na 100% zdrowe. Dostałam zdjęcia. Jeden maluch ma już trochę ponad 8cm a drugi 7,5cm.
    Za 2 tyg kontrola i pełna wizyta i badanie lekarskie u mojego starego nowego ginekologa.

    Jednak on jak nikt inny pokazuje mi i mężowi, że zależy mu na ciąży i pacjentkach.

    Do tego do którego chodziłam do tej pory w tej ciąży już nie zajrzę.

    Jak zrobię zdjęcia usg i przetransferuje to wrzucę wam na forum :D

    Kamelkowo, Suri_ lubią tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salviee, Diana wlasnie tez tak mnie zdziwilo ze ten brzuch tak wyskoczyl szybko,wlasnie u mnie w rodzinie raczej male brzuchy mialy kobiety . Mi sie wydaje ze jak urosnie to sie zatrzyma na jakis czas.
    Diana, mozliwe ze to od mdlosci ale niektorym kobietom dopiero w szostym niesiacu brzuch sie zaokragla :) ja mam przyjaciolke u ktorej nic nie bylo widac a w 6msc jak wystrzelila to ledwo w drzwi sie miescila. Jak nie jesz za duzo to staraj sie chociaz organizmowi jakies owoce dostarczyc ,witaminy.
    Maniaaa o kurcze jak to szybko u Ciebie leci :P ale fajnie, ze takie malenstwa sie juz ruszaja :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama serio wzięło mnie na wspomnienia i teraz patrz jaki ja miałam brzuszek już w tym samym okresie ciąży co obecnie Ty jesteś :)
    1zducr4.jpg

    Pomyśleć, że to było tak niedawno, a tu zostało 23 dni ...

    chcebardzobycmama, Suri_, Maniaaaa lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no a ja w ogóle brzucha nie mam.. może mnie zaskoczy w ciągu najbliższych tygodni :D

    Więc wyszłam że szpitala.. miałam usg maleństwo skacze jak szalone w brzuchu. Nie chciało w ogóle współpracować z panią doktor i trochę to trwało, ale wszystko East w porządku.. poza mną. U mnie okazało się że mam nadzerke. Pierwsze słyszę i nie wiem czy się bać czy nie.. miałam któraś z was z takim czymś styczność?

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    chcebardzobycmama serio wzięło mnie na wspomnienia i teraz patrz jaki ja miałam brzuszek już w tym samym okresie ciąży co obecnie Ty jesteś :)
    1zducr4.jpg

    Pomyśleć, że to było tak niedawno, a tu zostało 23 dni ...

    Wow no ty to.mialas ten brzuszek ;)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko wina niedowagi przed ciążą :) taka chudzina jak byłam to u mnie już w 7-8 tygodniu brzuch się zaczął pojawiać :)
    Obecnie mam jakieś 48cm na + w obwodzie bo przed ciąża miałam 60-61cm a teraz mam 108 :D no i te grubo ponad 20 kg na + haha :) w sumie to już dawno przestałam się ważyć odkąd zobaczyłam +23,1kg :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Suri_ Ekspertka
    Postów: 156 200

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuszek już też i to całkiem spory ;)
    Gratuluje wam udanych wizyt :)
    Ja byłam wczoraj.
    155g a crl 12,8cm :) maluszek coś nie chciał z nami współpracować i nie udało się dokładnie zobaczyć czy to dalej chłopiec. Na sam koniec lekarz powiedział że mignela mu chłopieca cześć także póki co zostaje Mikołaj :)
    Połowkowe 21.04

    Maniaaaa lubi tę wiadomość

    MRr5p1.png
    xxGcp2.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :)
    Miałam Wam wstawić zdjęcie, ale coś mi tinypic nie działał i muszę raz jeszcze spróbować.

    Sallvie Ty taka chudziutka w ciąży jesteś, że myślę, że jak urodzisz to Ci to szybko zejdzie :)

    Suri gratuluję udanej wizyty i trzymam kciuki by Mikołaj pozostał Mikołajem :D
    Duży chłopak już jest :D w porównaniu z moimi maluchami. U nas połówkowe pewnie dopiero koniec kwietnia początek maja, ale wizyta normalna już we wtorek za dwa tygodnie więc odliczam :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri pokaźny maluch już :) Twoje połówkowe wypadają w dzień terminu porodu mojego :)
    maniaaaa oj kochana nie jestem chuda w ciąży :) tak do 15-20 tygodnia było okej ale teraz to jestem kulka prawdziwa :) ale mam nadzieję że szybko zgubię :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie a tam głupoty gadasz. W cale, że nie jesteś kulka. Widziałam, na zdjęciach :D

    TinyPic ze mną nie współpracuje więc wstawiam przez zapodaj :/

    Łapcie internetowe ciocie :D

    https://zapodaj.net/220155be7294c.jpg.html

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 29 marca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Maniaaaa Dziękuję ale na prawdę jest różnica :) i to ogromna :) ale co tam zgubi się
    A dzieciaczki piękne są już !! :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 31 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki co tu taka cisza? Co tam u was?
    My się wtamy w 38 tygodniu ciąży na 20 dni przed TP co za tym idzie w ciąży donoszonej !! :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ