X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 8 października 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan wrote:
    Kala1 ja przyjmowałam przy paru transferach buscopan, miałam na oficjalnej rozpisce z kliniki. Wydaje się, że lepiej dzialal na mnie niz nospa, ma jakąś inną substancję czynną. Kombinowałam potem z nospą, bo miałam lekkie bóle zarówno czy jednym, jak i drugim leku. Wydaje mi się jednak, że buscopan byl trochę lepszy. Jadłam tez magnez - z cytrynianem magnezu, podobno jest najbardziej skuteczny. No ale bóle brzucha miałam przy każdym crio i udanym i nie. Powodzenia 🤞🤞🤞
    Dzięki za odpowiedź, ciągle wielka niewiadoma, trzeba uzbroić się w cierpliwość. 🥰

  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 9 października 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala1 wrote:
    Madgirl, za grube endometrium? A ile miałaś? Ja jakiś tydzień przed transferem miałam endometrium około 9mm. Jestem 2 dpt, biorę Nospa Forte, ale jajniki i podbrzusze trochę pobolewają. Receptywnosci nie robiłam. Kurczę, mam nadzieję, że wszystko ok jest.
    Dwa dni przed podaniem progesteronu miałam 14 mm , 7 dni przed transferem, dodatkowo 3 dni przed transf wlew na szybie starzenie endometrium.... Nie wiem czuje, że to endometrium zawiodło, ja tak jak Alicja miałam starszy ból podbrzusza trwał 3-4 dni, dokładnie tak samo miałam przy wlewie. Nie dostałam kroplowki, która pomogłaby mi w skurczliwosci macicy bo te badanie nic nie wykazały. Jutro robię ostatnia weryfikację, po 6dtp mówili, że jeśli nie dam rady mogę odstawić leki ale dobrze by było gdybym pociągnęła je do ostatniej weryfikacji by mieć pełen obraz kliniczny...a ja glupia wiem, że nic z tego nie będzie i chętnie odstawiłabym te dawki i już przerwała wszystko przed 9dniem weryfikacji ale jakoś z tyłu głowy myślę sobie a może..... A może coś z tego będzie.... Idiotka ze mnie

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 9 października 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Dwa dni przed podaniem progesteronu miałam 14 mm , 7 dni przed transferem, dodatkowo 3 dni przed transf wlew na szybie starzenie endometrium.... Nie wiem czuje, że to endometrium zawiodło, ja tak jak Alicja miałam starszy ból podbrzusza trwał 3-4 dni, dokładnie tak samo miałam przy wlewie. Nie dostałam kroplowki, która pomogłaby mi w skurczliwosci macicy bo te badanie nic nie wykazały. Jutro robię ostatnia weryfikację, po 6dtp mówili, że jeśli nie dam rady mogę odstawić leki ale dobrze by było gdybym pociągnęła je do ostatniej weryfikacji by mieć pełen obraz kliniczny...a ja glupia wiem, że nic z tego nie będzie i chętnie odstawiłabym te dawki i już przerwała wszystko przed 9dniem weryfikacji ale jakoś z tyłu głowy myślę sobie a może..... A może coś z tego będzie.... Idiotka ze mnie
    Kurcze, czytam w necie i piszą ogólnie że endo powinno być powyżej 8mm, może jeszcze jest szansa, choć stresu jaki teraz przechodzisz nie zazdroszczę. Tyle chemii i hormonów co w siebie wlałaś. Ale lepiej juz zbadać do końca niż coś przegapić. Trochę to wszystko eksperymentalne, ale może rzeczywiście albo się uda, albo przynajmniej więcej danych będziesz miała. Nie jesteś idiotką, tylko waleczną kobietą. Wszystko sie jeszcze jakoś ułoży, bądź dobrej myśli .

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 9 października 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszej weryfikacji. B-HCG - nie piszę bo wynik po Ovitrelle niemiarodajny na razie. Estradiol 2402 a progesteron 24, 67. Nie jest źle. Uff, teraz do poniedziałku - weryfikacja 2.

    DaveGahan, Madgirl lubią tę wiadomość

  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 2989 3509

    Wysłany: 12 października 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny!
    Trafiłam na Wasz wątek, bo szukałam opinii nt. klinik w Bydgoszczy. Co prawda formalnie już nie jestem Bydgoszczanką, ale w sercu nadal nią jestem.
    Pozwolicie dołączyć?
    Trzymam kciuki za dzisiejsze weryfikacje 🙂.

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 12 października 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LawendowePole witaj. Bardzo miło, że zechciałaś do nas dołączyć 🙂

    Kala1, jak weryfikacja?

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 12 października 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    LawendowePole witaj. Bardzo miło, że zechciałaś do nas dołączyć 🙂

    Kala1, jak weryfikacja?
    Weryfikacja 2: bhcg- 11,9, progesteron prawie 30, estradiol 1600.
    Lekarz powiedział, że na tym etapie jeszcze nic nie wiadomo. Dziś 6pt. Trzeba czekać do piątku. Dziś do listy leków doszedł plaquenil. To będziesz długi tydzień. Przez chwilkę miałam myśl żeby w środę na własną rękę bhcg zrobić, ale chyba sobie daruję. W piątek będzie 10pt więc wszystko jeszcze przede mną.

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 13 października 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl a co u ciebie ?

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 13 października 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan, korzystałaś może z usług osteopaty przy córce? Masz jakieś doświadczenie w temacie?

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 13 października 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    DaveGahan, korzystałaś może z usług osteopaty przy córce? Masz jakieś doświadczenie w temacie?
    Ja byłam raz w Białych Błotach. Najpierw zrobił wywiad a potem stwierdził, że w moim przypadku najlepiej byłoby wykonać masaż macicy, czyli że musiałby włożyć rekę i masować, szczerze przestraszyłam się tylko i więcej nie poszłam. Ale kumpela, która mi go poleciła, była u niego na jakiejś terapii i potem miała invitro i jej się udało, ale czy akurat od tego? Podobno akupunktura i relfeksologia też działają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    DaveGahan, korzystałaś może z usług osteopaty przy córce? Masz jakieś doświadczenie w temacie?

    U osteopaty z młodą akurat nie byłam. Z podobnej branży absolutnie NIE polecam dr Szymkuć Bukowskiej lekarza rehabilitacji medycznej, za to jakby był jakiś problem zahaczający o neurologię to całym sercem polecam dr Katarzynę Maćkowską, ktora jest neurologiem i pediatra. Jedyny kłopot, to czas oczekiwania na wizytę ok 3 miesięcy prywatnie, aczkolwiek to tez dobrze świadczy o specjaliście.

    Kala1 trzymam kciuki za następną weryfikację, coś się dzieje, ale ciiii 🤫😉

    kala1, juna lubią tę wiadomość

  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 13 października 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala1 wrote:
    Madgirl a co u ciebie ?
    Hej 10 miałam 3 weryfikację i zaraz po niej odstawiłam leki. Jeśli chodzi o dalsze działania i w ogóle odpowiedź na moje pytania co dalej i dlaczego nie uzyskałam odpowiedzi prosił mnie doktorek abym dała im max 2 tyg czasu na analizę. Wczoraj dostałam miesiączkę i cierpię tak mnie wszystko boli.... Trzymam kciuki za Was🥰

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 14 października 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Hej 10 miałam 3 weryfikację i zaraz po niej odstawiłam leki. Jeśli chodzi o dalsze działania i w ogóle odpowiedź na moje pytania co dalej i dlaczego nie uzyskałam odpowiedzi prosił mnie doktorek abym dała im max 2 tyg czasu na analizę. Wczoraj dostałam miesiączkę i cierpię tak mnie wszystko boli.... Trzymam kciuki za Was🥰
    Przykro mi strasznie. O ile się nie mylę należy Ci się jedna darmowa wizyta po nieudanej procedurze. Może warto wybrać ją u prof. Łukaszuka, szefa kliniki, on może więcej coś poradzi. Wiem co to znaczy taka miesiączka po... boli dwa razy w brzuchu i w głowie. Ale ból przejdzie, zbierzerz jeszcze siły, informacje od lekarzy i będzie dobrze, musi być dobrze. 🥰

    Madgirl lubi tę wiadomość

  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 14 października 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala1 wrote:
    Przykro mi strasznie. O ile się nie mylę należy Ci się jedna darmowa wizyta po nieudanej procedurze. Może warto wybrać ją u prof. Łukaszuka, szefa kliniki, on może więcej coś poradzi. Wiem co to znaczy taka miesiączka po... boli dwa razy w brzuchu i w głowie. Ale ból przejdzie, zbierzerz jeszcze siły, informacje od lekarzy i będzie dobrze, musi być dobrze. 🥰
    Tak wiem, na początku tak zrobiłam że po 1 próbie prosiłam o pomoc profesora z tym, że on nie przygotował się wcześniej na te wizytę i omawiał moje wyniki na bieżąco w zasadzie dał kilka rad i wpisał w kartę różne możliwości, a to lekarz prowadzący miał zdecydować co i jak. Ja wizytę po nieudanej próbie mogłabym mieć za dzień, dwa ale ja chce żeby ktoś się na to przygotował i faktycznie przeanalizował całą moja chorobę od a do z. Więc padło na Głodka;))

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 14 października 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Tak wiem, na początku tak zrobiłam że po 1 próbie prosiłam o pomoc profesora z tym, że on nie przygotował się wcześniej na te wizytę i omawiał moje wyniki na bieżąco w zasadzie dał kilka rad i wpisał w kartę różne możliwości, a to lekarz prowadzący miał zdecydować co i jak. Ja wizytę po nieudanej próbie mogłabym mieć za dzień, dwa ale ja chce żeby ktoś się na to przygotował i faktycznie przeanalizował całą moja chorobę od a do z. Więc padło na Głodka;))
    Znam go też, byłam na dwóch wizytach w trakcie stymulacji gdy lekarz w Bydgoszczy miał urlop akurat. Masz rację, lepiej żeby ktoś to dokładnie przeanalizował. Musi się znaleźć przyczyna i rozwiązanie. 👍

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 14 października 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaveGahan wrote:
    U osteopaty z młodą akurat nie byłam. Z podobnej branży absolutnie NIE polecam dr Szymkuć Bukowskiej lekarza rehabilitacji medycznej, za to jakby był jakiś problem zahaczający o neurologię to całym sercem polecam dr Katarzynę Maćkowską, ktora jest neurologiem i pediatra. Jedyny kłopot, to czas oczekiwania na wizytę ok 3 miesięcy prywatnie, aczkolwiek to tez dobrze świadczy o specjaliście.

    Kala1 trzymam kciuki za następną weryfikację, coś się dzieje, ale ciiii 🤫😉

    Dzięki. Może się przyda. Teraz terminy prywatnie to niestety wszędzie takie dalekie. W lipcu umawiałam córkę do okulisty a termin na koniec listopada. 🤷‍♀️

    Kala1, podziwiam za cierpliwość. Ja bym już dawno była na becie 😆 widzę, że wynik podobny do mojego w 6dpt.

    kala1 lubi tę wiadomość

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 14 października 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Dzięki. Może się przyda. Teraz terminy prywatnie to niestety wszędzie takie dalekie. W lipcu umawiałam córkę do okulisty a termin na koniec listopada. 🤷‍♀️

    Kala1, podziwiam za cierpliwość. Ja bym już dawno była na becie 😆 widzę, że wynik podobny do mojego w 6dpt.
    No, nawet nie wiesz ile razy zagladałam na tą twoją stopkę, he he, stresik trochę rośnie, do piątku już coraz bliżej, 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala1 mocne kciuki za weryfikację ✊✊✊

    Kasztanek jak się czujesz? @ przyszła? Zaczęłaś stymulację? Jakim protokołem idziesz?

    KalaW a co u Ciebie Kochana?

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 16 października 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala1, czekam z ✊ na pozytywne wiadomości.

    Oczywiście jak czekałam na @, to się przesunęła. Ale na szczęście tylko o jeden dzień. Jeszcze przed @ brałam estrofem, a dziś będę brała 3 menopur. Wczoraj jakieś dwie godziny po zastrzyku miałam taki odlot w głowie, że pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Nawet nie potrafię opisać co to było. Idę krótkim protokołem. I jestem ogólnie pełna strachu, obaw, czarnowidztwa. Ale trzeba iść dalej.

  • kala1 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 16 października 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie niestety porażka. Dziś 10 dpt - beta hcg 5,6 - spadek, progestero 23 - spadek, estradiol nieco wzrósł 1778. Czekam na telefon od lekarza jeszcze, bo pewnie leki po kolei trzeba odstawić. I w sumie to nie wiem co jeszcze można zrobić, zbadać i jakiego "doktora" odwiedzić, żeby pomogło. Został mi jeden mrozaczek. Smutny dzień ...

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ