X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bydgoszczanki łączmy się! :D
Odpowiedz

Bydgoszczanki łączmy się! :D

Oceń ten wątek:
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Hej dziewczyny, my mamy 31 sierpnia wizytę kwalifikacyjna już z wszystkimi badaniami w Gazecie, ale po badaniu kariotypu męża okazało sie, że jest nosicielem translokacji robertsonowskiej, więc zostaje nam dawca, bo genetyka to już duże koszta, ale nie poddajemy się idziemy dalej po swoje :)

    Fajnie, że się nie poddajecie. Trzymam kciuki za udaną procedurę 😊

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • KalaW Autorytet
    Postów: 1114 1552

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Ciekawe co u reszty dziewczyn. Chyba nikt poza nami ze starej gwardii już tutaj nie zagląda 😞
    Na stara gwardie to już jakoś specjalnie nie patrze. Ostatnio dopytałam i sporo dziewczyn wyjaśniła, że nie chce tu być, czuje się bezsolna, potrzebuje przerwy. Jako że sama miałam takie momenty to rozumiem i daje przestrzeń, ale ogólnie chciałam trochę wszystkich zaktywizować. Zobaczyć jak postępy też u nowszych dziewczyn :)

    3jgxdqk3tske6v4q.png

    PCOS, MTHFR A1298C C/C homozygotyczne, 20210 G-A heterozygotyczne
    ok. 4, 5 roku starań
    CB: 10.2018 -> 01.2019(CP?) -> 08.2019
    CP: 01.2020 -> 07.2020

    01/2021 IVF - 1 podejście
    29.01 ET 3 dniowego 7B
    5 dpt bhcg 4,35 -> 7 dpt 6:00 bhcg 9,6 prog 190ng/ml -> 9 dpt 18:00 bhcg 71,16 -> 12 dpt 6:00 bhcg 155,1 ->15 dpt 6:00 bhcg 324,3 (63,2%) ->16 dpt 18:00 bhcg 593 🥰 -> 20 dpt 18:00 bhcg 2708
    22.02.21 - 24 dpt mamy zarodeczek i 💗
    8w5d 2cm dzidzi | 171 bpm

    Brak ❄️ (4 zatrzymały się w rozwoju po 3dobie)

    Mój instagram:
    i_want_2_be_mom
  • Stay Ekspertka
    Postów: 129 189

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    A orientujecie się gdzie zrobimy badanie nasienia takie lepsze? Nie chce invicty

    Czemu nie invicta? Mój M tam robil I wyszly slabo…
    Polecacie jakiegos lekarza od nieplodnosci w Bdg ?

    Ostania wizyta u lek. Radoslawa Janickiego, ale mam mieszane uczucia.

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    Czemu nie invicta? Mój M tam robil I wyszly slabo…
    Polecacie jakiegos lekarza od nieplodnosci w Bdg ?

    Ostania wizyta u lek. Radoslawa Janickiego, ale mam mieszane uczucia.

    Najważniejsze sierowania na badania dostałam od dr Kłyszejko w Osielska. Ale i tak zdecydowaliśmy się już na gamete w Rzgowie. W Bydgoszczy chyba ciężko z dobrym lekarzem...

  • Stay Ekspertka
    Postów: 129 189

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktos inny ma dobre doswiadczenie z klinika leczenia nieplodnosc w Bydgoszczy lub okolicach ? Ewentualnie dobry androlog ?

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Hej dziewczyny, my mamy 31 sierpnia wizytę kwalifikacyjna już z wszystkimi badaniami w Gazecie, ale po badaniu kariotypu męża okazało sie, że jest nosicielem translokacji robertsonowskiej, więc zostaje nam dawca, bo genetyka to już duże koszta, ale nie poddajemy się idziemy dalej po swoje :)

    I jak po wizycie? Kiedy ruszacie ze stymulacja?

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy się zgłosić po telefonie o dofinansowaniu i pojawić się do 21dc lub 1,2,3 dc i będziemy ruszać ze stymulacja 😍 mam cały cennik w razie co jeśli chodzi o dofinansowanie 😊

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Mamy się zgłosić po telefonie o dofinansowaniu i pojawić się do 21dc lub 1,2,3 dc i będziemy ruszać ze stymulacja 😍 mam cały cennik w razie co jeśli chodzi o dofinansowanie 😊

    Super 😍😍😍
    A mówili ile czeka się na decyzję? Myślisz że ruszycie od października?
    I jak cennik? Przeraża? 😂

  • Staraczka007 Koleżanka
    Postów: 46 28

    Wysłany: 2 września 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja jestem na liście rezerwowej do invicty w Bydgoszczy wizyta pewnie będzie na październik. Macie jakieś opinie ? Albo możecie polecić równie dobrą albo lepsza klinikę do której nie ma takiego długiego oczekiwania ? Z góry dziękuje za podpowiedzi.

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 2 września 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka007 wrote:
    Hej dziewczyny, ja jestem na liście rezerwowej do invicty w Bydgoszczy wizyta pewnie będzie na październik. Macie jakieś opinie ? Albo możecie polecić równie dobrą albo lepsza klinikę do której nie ma takiego długiego oczekiwania ? Z góry dziękuje za podpowiedzi.

    Ciężko powiedzieć. My po stwierdzeniu dużego problemu po stronie męża, od razu wybraliśmy klinikę w Rzgowie

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 2 września 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka007 wrote:
    Hej dziewczyny, ja jestem na liście rezerwowej do invicty w Bydgoszczy wizyta pewnie będzie na październik. Macie jakieś opinie ? Albo możecie polecić równie dobrą albo lepsza klinikę do której nie ma takiego długiego oczekiwania ? Z góry dziękuje za podpowiedzi.
    Lista rezerwowa do czego? Wizyty? Ja polecam również Łódź, w Bydgoszczy nie ma kliniki, która dobrze się Tobą zajmie. może Invicta, ale tam trzeba mieć gruby portfel niestety. Mnie naciagneli na mnóstwo niepotrzebnych badań 😞

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 2 września 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evia wrote:
    Super 😍😍😍
    A mówili ile czeka się na decyzję? Myślisz że ruszycie od października?
    I jak cennik? Przeraża? 😂
    Właśnie nie jest zły ten cennik z dofinansowaniem 😂 no myślę że w październiku ruszymy, bo dofinansowanie jest pewne, tylko ta decyzja jest dla formalności :)

    juna, Evia lubią tę wiadomość

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 2 września 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do miesiąca odpowiedź jest z urzędu Miasta :)

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 2 września 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Do miesiąca odpowiedź jest z urzędu Miasta :)

    Już nie mogę się doczekać swojej wizyty za tydzień :) fajnie ze będziemy na podobnym etapie 😁

  • Staraczka007 Koleżanka
    Postów: 46 28

    Wysłany: 3 września 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopek wrote:
    Lista rezerwowa do czego? Wizyty? Ja polecam również Łódź, w Bydgoszczy nie ma kliniki, która dobrze się Tobą zajmie. może Invicta, ale tam trzeba mieć gruby portfel niestety. Mnie naciagneli na mnóstwo niepotrzebnych badań 😞

    Tak do wizyty pierwszej.. kurczę słyszałam o tym naciąganiu 😒 sama nie wiem co zrobić.. ja mam endometriozę a mąż kiepską morfologię plemników, jesteśmy po nieudanej inseminacji ale ta inseminacja to była kpina po przeprowadzeniu jej zero monitoringu po prostu jak się nie uda to kolejna i tyle … ręce rozkładam żeby nareszcie trafić do lekarza który nie tylko będzie liczył $ ale się zajmie tez Nami..

  • Stay Ekspertka
    Postów: 129 189

    Wysłany: 3 września 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka007 wrote:
    Tak do wizyty pierwszej.. kurczę słyszałam o tym naciąganiu 😒 sama nie wiem co zrobić.. ja mam endometriozę a mąż kiepską morfologię plemników, jesteśmy po nieudanej inseminacji ale ta inseminacja to była kpina po przeprowadzeniu jej zero monitoringu po prostu jak się nie uda to kolejna i tyle … ręce rozkładam żeby nareszcie trafić do lekarza który nie tylko będzie liczył $ ale się zajmie tez Nami..


    Tez takiego szukam 🙏

    Staraczka007 lubi tę wiadomość

  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 4 września 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka007 wrote:
    Tak do wizyty pierwszej.. kurczę słyszałam o tym naciąganiu 😒 sama nie wiem co zrobić.. ja mam endometriozę a mąż kiepską morfologię plemników, jesteśmy po nieudanej inseminacji ale ta inseminacja to była kpina po przeprowadzeniu jej zero monitoringu po prostu jak się nie uda to kolejna i tyle … ręce rozkładam żeby nareszcie trafić do lekarza który nie tylko będzie liczył $ ale się zajmie tez Nami..



    Miałam to samo w invikcie, jeden monitoring, zero kontroli po inseminacji, nic nie wiedziałam kompletnie, nawet jaka ilość mi podano plemników, jakie pęcherzyki i ile. Zero. Do tego lewego jajnika nie mogli mi znaleźć na USG, żal :D

  • Evia Koleżanka
    Postów: 79 2

    Wysłany: 5 września 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy w czasie czekania na decyzję o dofinansowaniu zaczyna się już jakiś sytuacja? Jakieś leki? Czy wszystko dopiero po potwierdzeniu przez urząd?

  • KalaW Autorytet
    Postów: 1114 1552

    Wysłany: 6 września 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko po potwierdzeniu dopiero. Więc jak cykl nie przypasuje to niestety znów czekanie...

    Ja sobie nie wyobrażam w Bydgoszczy żadnej kliniki bo właśnie różne opinie słyszałam a Invicta chyba i tak na zabiegi wysyła do GDA - czy coś się zmieniło?

    U Połacia mi się podobało, że zawsze jak go pytałam o cenę czy coś to mówił "ja leczę i zajmuje się Państwem a kasa i dokumenty to już recepcja" np. jak chciałam dokupić embryoglye - powiedział że według niego nie jets konieczny ale jak nam zależy i mamy za dużo kasy to możemy kupić, ale to już on nie wie jak cenely i recepcji mamy pytać.
    było widać że nie zależy mu na kasie.

    Evia lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3tske6v4q.png

    PCOS, MTHFR A1298C C/C homozygotyczne, 20210 G-A heterozygotyczne
    ok. 4, 5 roku starań
    CB: 10.2018 -> 01.2019(CP?) -> 08.2019
    CP: 01.2020 -> 07.2020

    01/2021 IVF - 1 podejście
    29.01 ET 3 dniowego 7B
    5 dpt bhcg 4,35 -> 7 dpt 6:00 bhcg 9,6 prog 190ng/ml -> 9 dpt 18:00 bhcg 71,16 -> 12 dpt 6:00 bhcg 155,1 ->15 dpt 6:00 bhcg 324,3 (63,2%) ->16 dpt 18:00 bhcg 593 🥰 -> 20 dpt 18:00 bhcg 2708
    22.02.21 - 24 dpt mamy zarodeczek i 💗
    8w5d 2cm dzidzi | 171 bpm

    Brak ❄️ (4 zatrzymały się w rozwoju po 3dobie)

    Mój instagram:
    i_want_2_be_mom
  • Hopek Koleżanka
    Postów: 58 5

    Wysłany: 6 września 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba się zarejestruje na kwalifikacje jakoś pod koniec moesoaca, najwyżej odwołam jak nie będzie decyzji, ale myślę że nie będzie to problem skoro dali już nawet fakturę do opłacenia

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ