X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciaza? czy zwidy?
Odpowiedz

ciaza? czy zwidy?

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile w tym prawy ale lekarz mi ostatnio powiedział jak beta jest delikatnie podwyższona to oznacza, że jajeczko się zapłodniło ale otarło tylko o endometrium - nie zagnieździło się. Ale zaznaczam, że nie wiem czy to prawda - ostatnio trochę stracilam zaufanie do swojego lekarza :/

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedno jest pewne-to nie ciąża.Pierwsze totalne załamanie w tamtym tygodniu,przeplatane w dalszym ciągu nadzieją a teraz strach bo niestety go czuję kiedy dzieje się coś nietypowego.
    Pozostała mi wizyta u lekarza.

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh a ja tu czekalam na dobre wiesci. no to czekaj na@ i dzialaj :* powodzenia

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę martic, ale mi testy również pokazywały jednoznacznie choc trochę wyblakły że jestem w ciąży, a jednak jej nie było, choc temp cały czas miałam 36,9

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b50b4b9530b857c.html



  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No np.tak jak dziś mam cały dzień 37,5.Brak apetytu.I strasznie boli mnie brzuch i mam kłucia w lewym jajniku.Nigdy tak nie miałam i to chyba dziwny zbieg okoliczności :(

    ex2btv738sn49jef.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj....ja tu liczyłam na szał :* ale poczekaj do wizyty okaże się co i jak :) przyjdzie nowy cykl będzie nowa szansa :) 3mam kciuki <3 a ja po wizycie wiem tyle, że pozostaje czekać albo na @ albo na II kreseczki :P wolałabym rezultat końcowy w postaci II kresek ale przyjmę wszystko :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy na cudeńko w postaci II kreseczek!
    Ja teraz dla odmiany czekam na cudeńko w postaci @ ;) to rozwiązałoby sporo moich dylematów.Ale jutro lekarz ,niech tam poogląda dokładnie.

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za SunSun:*

    SunSun lubi tę wiadomość

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annusiak88 wrote:
    Witam.:) Pierwszy raz prowadzę wykres i pomiar temperatury, przez co jestem zagubiona. Dlatego nie wiem czy tu mogę mieć do Was prośbę..Mianowicie chodzi mi o to czy mogłybyście ocenić mój wykres i powiedzieć co o nim sądzicie..tzn.czy są szanse na zobaczenie dwóch kreseczek?? Podaję linka do mojego wykresu. Z góry bardzo dziękuję.

    https://ovufriend.pl/graph/d906c8f9df1a5b298d039bbbbd68f389

    Kochana póki co nie można nic stwierdzic;) pozostaje tylko czekac i mierzyc temp bo jestes dopiero 8 dni po owulce. Co do objawów pod wykresem- mogą wskazywac na ciąże, ale nie muszą. Pamietaj, że objawy zwiastujące @ sa łudząco podobne do objawów zwiastujacych ciąże;)

    rewelka, Magda_lena88, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm,jestem po wizycie u lekarza.
    Pod względem ginekologicznym -wszystko idealnie.Tyle ,że nie widać ani pęcherzyka ani zbliżającego się okresu.Trzeba poczekać ok dwóch tygodniu na jedną albo drugą ewentualność przy czym beta raczej wskazuje na @.
    Testy pozytywne z moczu wyjaśnione- "Tak się zdarza"
    Jedynie jestem spokojna ,że to nie żadne cysty,torbiele itp

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam Twoja historie, dobrze na jedno ze tak sie to skonczylo. Pozdrawiam i powodzenia

    SunSun lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwna odpowiedź lekarza na te pozytywne test :/ nic samo przecież się nie dzieje... no nic widzę że Tobie tak jak i mi pozostaje czekanie :) miłego dnia <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    dziwna odpowiedź lekarza na te pozytywne test :/ nic samo przecież się nie dzieje... no nic widzę że Tobie tak jak i mi pozostaje czekanie :) miłego dnia <3

    No dziwna ,ale już się nie dopytywałam jak powiedział -że narządy płciowe idealne.Zresztą jestem tak zmęczona tym zastanawianiem ,że jakoś w dziwny sposób uspokoiła mnie ta wiadomość ;)
    Miłego dnia!

    ex2btv738sn49jef.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze parę dni i idź do innego lekarza.

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Poczekaj jeszcze parę dni i idź do innego lekarza.
    może nie jest to zły pomysł..

    ex2btv738sn49jef.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież lepiej upewnić się czy wszystko ok jak lekarz Cię olał to go zmień!
    Przecież dla nas starających się to podejście lekarza do naszego problemu jest ważne,co to w ogóle za lekarz jak mówi do pacjentki,która czeka na 2 krechy po co Pani test robiła!

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i zgadzam się w 100% z ewcia21k :) teraz trafić na takie prawdziwego lekarza to jest trudno, ja z moim poprzednim straciłam masę czasu a diagnozę miałam ciągle tą samą "stres, ma pani czas i jest pani młoda" aż kiedyś miałam przedłużające się plamienia po @ i bez żadnych badań dał mi skierowanie na zabieg łyżeczkowania i w sumie plus w tej historii taki, że tam poznałam mojego obecnego gina, który jest rewelacyjny :)
    Może to dobry pomysł z tą konsultacją u innego lekarza..jeśli nie chcesz nie musisz od razu zmieniać starego lekarza na nowego ale czasem warto zasięgnąć opinii kogoś innego :)

    M4DZI4, ewcia21k lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy ma prawo do drugiej opinii lekarskiej - nawet w deklaracji praw człowieka mamy to zapewnione :)

    Więc również mówię - IDŹ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 16:20

    ewcia21k, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie poczułam się olana-tylko w sumie to było dla mnie logiczne, że skoro beta ujemna-zarodka nie widać-cyst/torbieli brak to cóż on może mi powiedzieć.
    Jedynie tyle ,że jak zaczęłam dopytywać ,że to nie był jeden- a kilka testów to powiedział że testy ciążowe nie są tak wiarygodne jak z krwi(no umówmy się że ameryki nie odkrył) i że on nie widzi NIC NIEPOKOJĄCEGO.
    Hm po przeczytaniu tego co napisałam stwierdzam ,że porada innego lekarza się przyda.

    ewcia21k, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NARESZCIE! Zaszkodzić Ci nie zaszkodzi a może nawet pomorze?

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ