X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciaza? czy zwidy?
Odpowiedz

ciaza? czy zwidy?

Oceń ten wątek:
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm chyba nie zdarzę do lekarza bo mam plamienia i bóle jak na @.Chyba rozkręci się w nocy!No nic przejdę się po @ dopytać o te ekhm anomalia
    No szok.
    No znaczy dobrze bo rozpocznie się kolejny cykl..ale to oznacza ,że nie dla mnie testowanie z moczu?Bo upragnione dwie kreski w moim przypadku to kłamliwe dające nadzieje bestie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 21:39

    ex2btv738sn49jef.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,współczuję Ci rozczarowania:(
    A o anomalia zapytaj,masz rację.

    SunSun lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami zdarzaja sie wadliwe testy, mojej kolezance wyszedl pozytyw 2tyg po spodziewanej miesiaczce, ale zrobila z krwi i juz wiedziala.

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    Czasami zdarzaja sie wadliwe testy, mojej kolezance wyszedl pozytyw 2tyg po spodziewanej miesiaczce, ale zrobila z krwi i juz wiedziala.
    Tylko mi ich wyszło z 7 ;-) różnych firm..No bywa i tak..Plamienia ustały.Okresu brak.Ide popoludniu do innego gina.Ciążę wykluczam ,ale może jakieś zaburzenia hormonalne?

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i uwaga dziewczyny!Mamy zakończenie histori.
    Nie mogę być w ciązy bo w tamtym cyklu nawet nie doszło do jajeczkowania(po jakiejś błonie do tego doszła-powinno być ok 7mm a jest niecałe 5).W moim organizmie jakby wszystko staneło.Nie ma co czekać z wywołaniem bo wszystko jakieś dziewicze.Powód -no cóż przychodzi mi jeden do głowy-praca.Pracuje ogromnie dużo,na pełnych obrotach a cały marzec po 10-12 godzin.
    Zaburzenia są tak duże ,że mogły zaburzyć i testy ovu,i testy ciążowe....Żle się czuje od stresu,od tych zmian hormonalnych itp
    Dostałam Lutenyl na wywołanie.I w 8dc na monitoring-czy do owulacji w ogole dochodzi...

    ex2btv738sn49jef.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka84 wrote:
    Ta kreska jest w dziwnym miejscu, ale jak uzywasz firmowych i na kazdym masz blada kreske w czasie wyznaczonym przez producentow to radzilabym wizyte u gina.
    moim zdaniem to jest wina testu, jakiś błąd :(
    Zrób jeszcze jeden test. Trzymam kciuki

    SunSun lubi tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma potrzeby.Byłam u gin i nie mogę być w ciąży bo w tamtym cyklu nie mialam nawet owulacji.A testów zrobiłam z 7 i na każdym było widać druga kreskę.Teraz mam @ wywołana lutenolem ,serię badań plus monitoring zeby zobaczyc czy w ogóle jajajeczkuje.

    ex2btv738sn49jef.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ