X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne clostilbegyt !
Odpowiedz

clostilbegyt !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mozesz, bo clo pobudzi torbiel do wzrostu.
    Mi lekarka nie chciala rozpoczac stymulacji dokad nie pozbylam sie torbieli, u mnie akurat laparoskopowo, ale najpierw czekalam miesiac czy sie sama nie wchlonie. Na torbiel moze dac ci tez leki, ktore pomoga sie jej wchlonac.

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia1982 wrote:
    Nie mozesz, bo clo pobudzi torbiel do wzrostu.
    Mi lekarka nie chciala rozpoczac stymulacji dokad nie pozbylam sie torbieli, u mnie akurat laparoskopowo, ale najpierw czekalam miesiac czy sie sama nie wchlonie. Na torbiel moze dac ci tez leki, ktore pomoga sie jej wchlonac.

    Cześć. Dokładnie, torbiele muszą się wchłonąć. Mi na torbiele przepisał lekarz duphaston.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradźcie mi ... w ostatnią ciążę pół roku temu zaszłam na clo. 3-7 dc. Fatalnie się po nim czułam :/ ale udało się. Jednak w 12 tyg nie było akcji serca. Teraz postanowiłam wrócić do starań, poszłam do mojej gin i ona stwierdziła że znowu spróbujemy z clo - temperaturą - i 3 dni po owu duphaston. Iiiii, że jeden cykl próbujemy bez monitoringu :( Nie dała się przegadać. Kazała w 8 dpo zrobić progesteron i zadzwonić jaki wynik. Mega to dla mnie dziwne. Szczerze mówiąc trochę znowu boję się tych skutków ubocznych :( Co o tym myślicie?

    Cierpię na bardzo nieregularne cykle z powodu niedoczynności tarczycy (letrox 50) teraz ths 1,5

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podjęłam się drugi raz clo - i o dziwo czuje sie duuuzo lepiej niż rok temu, jajniki bolą, podbrzusze też ale da sie przeżyć- dobrze gdyby tak człowiek zaciążył bo cholera bierze jak się męczysz, jest źle i nic z tego nie wynika.
    U mnie dopieroten drugi cykla z clo będzie z monitoringiem, chociaż nie wiem czy w 15 dc będzie co podglądać.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli teraz bierzesz clo bez monitoringu?

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grudniowy był bez monitoringu, teraz w styczniu mam wizytę, zobaczymy co w poniedzziałek powie doktor

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedzi :)
    Powodzenia :)

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś strasznie głowa boli praktycznie cały dzień, a dziś mam 7dpo. Może to być po clo ? Bo juz sama nie wiem co jest grane, rzadko boli mnie głowa... a juz na pewno przestaje zawsze boleć po tabletce. Wzielam apap,godzina ciszy i.. od nowa :/

    10 cs
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clo ma całą stronę niepożądanych objawów, także ból głowy może byc od clo, natomiast pogoda i ciśnienie też nie pomaga

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po clo też głowa bolała, a dodatkowo w czasie jak je brałam po 1,5 tab to bez kija do mnie nie dało się podejść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 20:41

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa bolała mnie tylko w ten jeden dzień :) i nie wiem od czego.. może faktycznie od clo :) albo tak po prostu.

    10 cs
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam pytanie do was z innej beczki bo nigdzie nie moge znalesc a szykuje mi sie jutro impreza urodzinowa, z racji ze naprawde rzadko mam okazje pic powiedzcie mi czy biorac clomid moge wypic jedno piwo badz kieliszek piwa? - bedzie to bezpieczne? i drugie pytanie czy badania hormonalne typu progesteron lh fsh estradiol moge robic popoludniu i po jakims posilku?

    Tuliska ja mam podobna sytuacje do ciebie, na lewym jajniku po clo zrobila mi sie torbiel i musze jechac w 5 dc zeby gin zobaczyl czy zeszla zeby zdecydowac czy moge w tym cyklu tez brac clo czy na razie odpuscic i pozbyc sie torbielki!

    START 2014 ;(
  • Happy mummy to be Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja po raz drugi zaczynam Clostilbergyt. W pierwsza ciążę zaszłam własnie w cyklu stymulowanym Clostilbergytem I ovitrelle. Dzisiaj miałam pierwszy monitoring ( 4 dzien przyjmowania leku rozpoczełam w 5 dniu cyklu) I poki co nic nie widać... kolejne usg w poniedziałek...

  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 3 lutego 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja w tym cyklu brałam Clostilbergyt.

    2 tableki na noc
    1 tabletka rano (przez 7 dni)

    i dziś okazało się na wizycie że mam 3 dojrzałe jajeczka
    czy któraś z Was też tak miała ? ?

    czekając na nasz Cud <3
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 4 lutego 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dużą dawkę miałaś, a robiłaś monitoring czy pękły?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wczoraj wieczorem miałam USG

    i wczoraj dostałam zastrzyk Pregnyl na owulację

    teraz nie mam monitoringu .. lekarz powiedział że do środy mamy się starać :)
    hmmm

    czekając na nasz Cud <3
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 4 lutego 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to jak dostałas pregnyl to spoko. Działajcie i oby pozytywnie się zakończyło.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Happy mummy to be Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 ma racje to bardzo duża dawka I jak najbardziej trzy pęcherzyki przy Clo są możliwe. Powodzenia!!!

  • Ewa87n Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 10 września 2022, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może głupie pytanie ale jak u was z przytulaniem po clo czekanie aż do owulacji czy wcześniej bo nie ma różnicy???Każdy ma inne zdanie...

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 14 września 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa87n wrote:
    Może głupie pytanie ale jak u was z przytulaniem po clo czekanie aż do owulacji czy wcześniej bo nie ma różnicy???Każdy ma inne zdanie...
    U nas udawało się zawsze jak było min.2-3 dni pod rząd w okresie płodnym.
    Np.13,14,15 dc owu 14/15 dc
    Wcześniej też nie unikaliśmy
    Klucz to reguralne starania co 2/3 dni minimum.
    Nasienie musi się "odświeżać " - po 4 dniach spada ruch, morfologia i rośnie stopień uszkodzeń dna.

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ