X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 1233 2823

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Dzięki dziewczyny za tulasy, ale chyba trzeba przestać się łudzić. Dobija mnie tylko, że coś jest ze mną nie tak. Niby PCOS się trochę uspokoiło, miałam naturalną owulację, ładne endometrium, dobrego proga i estradiol 7 dpo, a mimo to nic. Wiem, że to może być wina infekcji przed samą owu, ale mam w sobie taką intuicję, że jest we mnie jakiś gruby problem i to się po prostu nie uda.
    No, posmęciłam to wstaje i się biorę do roboty 😂

    @Pati, piękna niespodzianka ☺️ Zyczenia złożę Ci jutro w dzień urodzin 😜😘

    @Zaczarowan chodź na priv na chwilkę jak możesz ♥️

    Jestem pewna, że jedynym grubym problemem jest to, że próbujesz się obwiniać.. tak jak mówisz- infekcja mogła mieć wpływ i ja uważam tak samo. Przyjdzie okres i kolejna szansa na zapłodnienie, uda się! 😘 a co do PCOS to straszna zmora, sukcesem jest to, że miałaś swoją piękną owulację 🥰 a infekcja być może zrobiła swoje

    Prezesoowa, Gregorka lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    👩🏻‍💼26| 🧑🏻37

    Suple:
    - Magne B Forte
    - Prenatal Duo
    -Trilac

    Połówkowe- 28.05
    Wizyta (NFZ)- 05.06
    Wizyta z prowadzącym- 14.06
    ———
    Czekamy na Ciebie Synku 💙💙

    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 1314 3686

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-5529.jpg
    Dzień dobry! Miłego dnia ☀️🌸

    Zaczarowan, notsobadd, Leśneintro, Speranza :), Suzie, Rachelka23, Prezesoowa, Majuna, Malinowysorbet, Gregorka, Pati2804, Liyss🧚🏻, MummyYummy, Majlen, Vienna, KejtKa lubią tę wiadomość

    21 cs
    Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    10.05. - HSG ✅
    13.05. - dietetyk kliniczny
    23.05. - USG piersi
    Lipiec 2024 - kolejna kontrola nasienia


    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Życzę Ci, abyś wygrała tę wojnę, o której nikt nie wie.
    Bo czasem najtrudniejsze bitwy toczymy w samotności, a nasza siła tkwi w nadziei i wierze, płonącej gdzieś głęboko w naszym wnętrzu.” 🦋
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 561 1291

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lesneintro, mi dzisiaj też się śniła wojna :( Że byłam w Warszawie na spacerze i wyszliśmy na jakieś skrzyżowanie, a tam Rosjanie w czołgach… Straszne

    Start starania: Marzec 2024

    3 cs ⭐️

    22-04 - rozpoczęcie
    11-05 - owulacja
    18-05 - badania 7 dpo

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim, Olej z wiesiołka

    *Feristim Men

    15.04 -> wizyta gin -> Wyniki książkowe
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1035 1241

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Tak 28 kwietnia dokładnie 😊 ale dzisiaj impreza 😘 dziękuję ❤


    Pati ja mam pamięć dobrą, ale krótka, więc życzenia już dzisiaj śle! Kochana wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, 💯 lat 🥳

    Pati2804 lubi tę wiadomość

    27.03 - ⏸️ 🍀🤞🏻💫

    🗓️ Kalendarz wizyt

    20.05 - wizyta prywatna u lekarza prowadzącego

    preg.png
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 1628 4914

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    @Lesneintro, mi dzisiaj też się śniła wojna :( Że byłam w Warszawie na spacerze i wyszliśmy na jakieś skrzyżowanie, a tam Rosjanie w czołgach… Straszne

    Ej co jest z tymi snami. Mi też się snilo, że uciekałam przed czymś, wokół jakieś wybuchy, pożary i w ogóle, a za mną koleżanka z pracy biegła 🙄

    7 cs 🍀

    👩🏼 96’ PCOS, niedoczynność tarczycy
    ▫️ Euthyrox, Fertistim, olej z wiesiołka, wit. D, magnez, Omega-3, NAC

    👱🏻‍♂️ 88’ Badanie nasienia ✅ morfologia 9%
    ▫️ Fertistim Men, olej z czarnuszki

    🐒 2.05., 3-7 dc Aromek
    🥚 14.05
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 1628 4914

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Jestem pewna, że jedynym grubym problemem jest to, że próbujesz się obwiniać.. tak jak mówisz- infekcja mogła mieć wpływ i ja uważam tak samo. Przyjdzie okres i kolejna szansa na zapłodnienie, uda się! 😘 a co do PCOS to straszna zmora, sukcesem jest to, że miałaś swoją piękną owulację 🥰 a infekcja być może zrobiła swoje

    kochana ♥️

    Zaczarowan lubi tę wiadomość

    7 cs 🍀

    👩🏼 96’ PCOS, niedoczynność tarczycy
    ▫️ Euthyrox, Fertistim, olej z wiesiołka, wit. D, magnez, Omega-3, NAC

    👱🏻‍♂️ 88’ Badanie nasienia ✅ morfologia 9%
    ▫️ Fertistim Men, olej z czarnuszki

    🐒 2.05., 3-7 dc Aromek
    🥚 14.05
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 589 1308

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    No ja niestety też jestem wrażliwa na takie filmy 😬 Mnie najbardziej odpręża niespecjalnie ambitne kino 😅

    Zazdroszczę pogody 🥰 Ciekawe szkolenie?
    Niestety średnio ciekawe a sama za nie zapłaciłam i dobrowolnie w nim uczestniczę przez 4 zajęcie po 4h w soboty :D

    5 cs o pierwszego maluszka 💕
    cykl rozpoczęty 7.05 🤞🏻

    ________
    Letrox 25, Dostinex, Fertistim
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 548 1236

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Notsobadd myślę że ten cykl poległ przez te nasze infekcje, ale następny będzie nasz :)

    notsobadd lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸26.04.2024
    🍳9.05.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 1628 4914

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Notsobadd myślę że ten cykl poległ przez te nasze infekcje, ale następny będzie nasz :)

    Trzymam Cię za słowo 🫶🏻
    Zawsze coś się musi przyplątać 🙄

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    7 cs 🍀

    👩🏼 96’ PCOS, niedoczynność tarczycy
    ▫️ Euthyrox, Fertistim, olej z wiesiołka, wit. D, magnez, Omega-3, NAC

    👱🏻‍♂️ 88’ Badanie nasienia ✅ morfologia 9%
    ▫️ Fertistim Men, olej z czarnuszki

    🐒 2.05., 3-7 dc Aromek
    🥚 14.05
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1035 1241

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    O 16 zaczynamy , ale pewnie już od 14 będę latać i ogarniać na podwórku bo będziemy na dworze siedzieć oczywiście 😁 warunki typowo ogniskowe , ale będzie stół i krzesła Czas dla chętnych pieńki z drzewa z poduchami wokół ogniska , ja zamawiam sobie leżak 😎😅🤣😂🙈
    Oby było cieplutko 😊


    Uwielbiam takie klimaty 😻

    Pati2804 lubi tę wiadomość

    27.03 - ⏸️ 🍀🤞🏻💫

    🗓️ Kalendarz wizyt

    20.05 - wizyta prywatna u lekarza prowadzącego

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1035 1241

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    A wiecie, że ja nigdy nie jadłam zupki chińskiej? :P Kiedyś tylko gorący kubek - barszcz czerwony z knorra :P

    Prezesowa - naprawdę ? 😀 ja kiedyś raz na jakiś czas zawsze zjadłam w pracy, najbardziej pomidorowa z makaronem albo jakiś rosołek 🤩

    Prezesoowa lubi tę wiadomość

    27.03 - ⏸️ 🍀🤞🏻💫

    🗓️ Kalendarz wizyt

    20.05 - wizyta prywatna u lekarza prowadzącego

    preg.png
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4545 8992

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachelka23 wrote:
    Cześć dziewczęta

    Ufff, doczytałam Was.

    @Vienna super przyrost. Niech kropuś rośnie.

    @Speranza mocno 🫂 I nie myśl tak! Nie jest za późno. Ja za rok kończę 38 lat i nikt nie będzie mówił mi jak mam żyć. Nawet moja głowa 😘 Moja mama urodziła już sporo po 40. Więc nie można tak myśleć. Znam też babeczkę, która ma 2-letnie dziecko, a bliżej jej do 50., niż do 40. I tak, to późny wiek. Ale na marzenia i ich spełnianie nigdy nie jest za późno.

    @Prezesoowa niezła akcja z tym okresem. Dobrze, że udało się wybrnąć z sytuacji. Jak tata?

    @notsobadd też polecam, zarówno "Chłopki", jak i "Służące", które też bardzo często z chłopstwa się wywodziły.

    @Zaczarowan no przystojniak z niego. Niech zdrowo rośnie w brzuszku mamusi.

    @Malinowysorbet w kwestii ketchupu... Kiedyś mignęła mi zajawka "Chłopaków do wzięcia". I tam koleś robił pomidorówkę dodając ketchup do rosołu(zupki chińskiej).

    @Pati2804 z ciekawości zapytam w kontekście tego L4 - czym zajmujesz się zawodowo? Super niespodzianka od męża 🥰 Udanej imprezki.


    Ja poszłabym na L4 pewnie po trzech miesiącach. Mam stresującą pracę i jeszcze ta atmosfera w niej ostatnio...

    Ja po tym inozytolu mało tego, że nie wstaję w nocy do toalety, to mam mniejszą ochotę na słodycze. W tym tygodniu jadłam tylko wczoraj, gdy wyszłam z roboty, zeszło ze mnie ciśnienie i przyszła świadomość, że mam 9 dni wolnego.

    U mnie dziś już oficjalny spadek temp. na 36.62. Więc 🙈 nadchodzi. Ale będzie spóźniona. Bo powinna być jutro. A ja zawsze mam 3 dni plamienia przed 🙈. A nadal go nie ma. Ale piersi bolą równo. I jak tak dalej pójdzie, to czerwcowa królowa przyjdzie akurat, gdy będę w górach 🤬

    Dziś chyba pojeżdżę po sklepach budowlanych i pooglądam meble ogrodowe. Wstąpię też do Jysk. Jak dobrze, że otworzyli rok temu na prowincji aż 3 sklepy tego typu 😁 Nosi mnie na nowe meble na taras ciągle. A @Gregorka polecała coś z Jysk.

    Po inozytolu cykl lubi się troszkę zmienić, więc to pewnie jego robota, tak jak mniejsza ochota na słodkie :) plamienia przed okresem też mi się skończyły jak zaczęłam brać fertisim :) mam nadzieję, że to będzie strzał w 10! ✊🏻

    Tata, hm.. nie chce zapeszac, wiec powiem, że bywało gorzej. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie potrzebował tej ultrafiltracji, bo poradzi sobie sam 🫣🥹

    Rachelka23, Zaczarowan, Leśneintro lubią tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy 👍
    16.05. - rozmowa o pracę 🤔
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 722 1670

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo girls❤️

    @Notsobad @Malinowysorbet tule za biele🫂❤️
    A @Zbuntowana za malpe, oby ostatani raz w tym roku🤞
    @Pati piękny bukiet i cudną babeczka od męża 🥰🍓
    @Vienna super,że dziś lepiej się czujesz❤️
    @Prezesowa chorobsku mówimy ⛔️❤️
    @Rachelka Koniecznie jak coś znajdziecie wysyłaj fotki😍😁

    A wczorajszą opieką nad Malutka sis oceniam na piateczke 😁-4 pobudki na tulaski🦥 góra 5min i znowu zasypiała 🥰 impreza u sąsiadów troszkę ja rozbudzała😅 ale dałyśmy radę! Po 1 wrócila sis z mezem(5,5h nie bylo ich 😊),a w miedzy czasie druga sis wpadła to oglądaliśmy Twoja Twarz Brzmi Znajomo😎

    Extra pogoda dziś!

    Miłego dnia❤️🦭

    Majuna, Pati2804, Rachelka23, elektro96, Prezesoowa, MummyYummy, Vienna lubią tę wiadomość

    👩 30
    ▪️AMH 2,11
    ▪️prolaktyna,IO,niedoczynność, hashimoto
    (unormowane lekami)
    ▪️PAI, MTHFR,Kir AA
    morfologia✅️
    ▪️drożność, histero✅️
    Acard,eutyrox75,glucophage, dostinex+suplementy
    🧔‍♂️ 33
    morfologia✅️
    badanie nasienia ok
    Suplementacja
    HLA-C C1
    8 cykl starań 💚
    3 cykl z Aromkiem
    14.05 🦧
    23.05 monitoring
  • Majuna Autorytet
    Postów: 975 2918

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Miłego i słonecznego dnia! 🌞

    Tulę kobietki za wszystkie biele, sama to przeżywam od jakiegoś czasu, więc wiem, jak to boli. 🫂

    To co mi się dziś śniło to hit. Przez to, że w kółko gadamy, że czekamy pod gabinetem, jedziemy pociągiem na wizyty, to uwaga. Wchodziłam na wizytę u gina z innymi osobami, pewnie z Wami. 😅😅😅 Potem ja z ginem szłam do pomieszczenia obok na usg, a reszta oglądała w gabinecie na telewizorze, co się dzieje na usg. Ogólnie mówiłam, że proszę trzymać kciuki za jajeczka. To jest już choroba?! 😀😀😀

    Suzie, Pati2804, notsobadd, elektro96, Prezesoowa, Malinowysorbet, MummyYummy, Gregorka, Leśneintro, Vienna lubią tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Majuna Autorytet
    Postów: 975 2918

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati! Imprezuj miło i grzecznie, ale życznia ode mnie będą jutro. 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 10:14

    Pati2804 lubi tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 722 1670

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    IMG-5529.jpg
    Dzień dobry! Miłego dnia ☀️🌸
    Uwielbiam 😍🤤

    elektro96 lubi tę wiadomość

    👩 30
    ▪️AMH 2,11
    ▪️prolaktyna,IO,niedoczynność, hashimoto
    (unormowane lekami)
    ▪️PAI, MTHFR,Kir AA
    morfologia✅️
    ▪️drożność, histero✅️
    Acard,eutyrox75,glucophage, dostinex+suplementy
    🧔‍♂️ 33
    morfologia✅️
    badanie nasienia ok
    Suplementacja
    HLA-C C1
    8 cykl starań 💚
    3 cykl z Aromkiem
    14.05 🦧
    23.05 monitoring
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3350 6322

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Pati, mąż na medal! Jednak największy prezent nosisz pod sercem <3
    Ojj to prawda 🥺❤ to są chyba najlepsze moje urodziny w życiu! 🥰 mam nadzieje ze jutro wypijecie za moje zdrowie i za moje życzenia, żeby się spełniły, bo oprócz życzenia dla siebie, mam też życzenie dla Was wszystkich, jedno wspólne 🍀😘👶🤰🤱 a pamiętajcie że moje życzenia się ostatnio spełniają 😊🍀

    Majuna, Zaczarowan, elektro96, Prezesoowa, Malinowysorbet, MummyYummy, Gregorka, Vienna, KejtKa lubią tę wiadomość

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka, czekamy na Franka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- bobo ma 7,25cm i jest bardzo grzeczny podczas usg 😍
    04.06- wizyta 8:40
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3350 6322

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachelka23 wrote:
    Cześć dziewczęta

    Ufff, doczytałam Was.

    @Vienna super przyrost. Niech kropuś rośnie.

    @Speranza mocno 🫂 I nie myśl tak! Nie jest za późno. Ja za rok kończę 38 lat i nikt nie będzie mówił mi jak mam żyć. Nawet moja głowa 😘 Moja mama urodziła już sporo po 40. Więc nie można tak myśleć. Znam też babeczkę, która ma 2-letnie dziecko, a bliżej jej do 50., niż do 40. I tak, to późny wiek. Ale na marzenia i ich spełnianie nigdy nie jest za późno.

    @Prezesoowa niezła akcja z tym okresem. Dobrze, że udało się wybrnąć z sytuacji. Jak tata?

    @notsobadd też polecam, zarówno "Chłopki", jak i "Służące", które też bardzo często z chłopstwa się wywodziły.

    @Zaczarowan no przystojniak z niego. Niech zdrowo rośnie w brzuszku mamusi.

    @Malinowysorbet w kwestii ketchupu... Kiedyś mignęła mi zajawka "Chłopaków do wzięcia". I tam koleś robił pomidorówkę dodając ketchup do rosołu(zupki chińskiej).

    @Pati2804 z ciekawości zapytam w kontekście tego L4 - czym zajmujesz się zawodowo? Super niespodzianka od męża 🥰 Udanej imprezki.


    Ja poszłabym na L4 pewnie po trzech miesiącach. Mam stresującą pracę i jeszcze ta atmosfera w niej ostatnio...

    Ja po tym inozytolu mało tego, że nie wstaję w nocy do toalety, to mam mniejszą ochotę na słodycze. W tym tygodniu jadłam tylko wczoraj, gdy wyszłam z roboty, zeszło ze mnie ciśnienie i przyszła świadomość, że mam 9 dni wolnego.

    U mnie dziś już oficjalny spadek temp. na 36.62. Więc 🙈 nadchodzi. Ale będzie spóźniona. Bo powinna być jutro. A ja zawsze mam 3 dni plamienia przed 🙈. A nadal go nie ma. Ale piersi bolą równo. I jak tak dalej pójdzie, to czerwcowa królowa przyjdzie akurat, gdy będę w górach 🤬

    Dziś chyba pojeżdżę po sklepach budowlanych i pooglądam meble ogrodowe. Wstąpię też do Jysk. Jak dobrze, że otworzyli rok temu na prowincji aż 3 sklepy tego typu 😁 Nosi mnie na nowe meble na taras ciągle. A @Gregorka polecała coś z Jysk.
    Pracuje w handlu , po 12 h dziennie na stojąco, przy okazji pracujemy z różnym rzeczami typu lodówki, mikrofale, odkurzacze, telewizory, sprzęty agd 🙂 musimy to układać, przynosić, pokazywać, pakować. No i u mnie wystąpiły plamienia wiec to był dodatkowy sygnał że organizm sobie nie radził, odkąd odpoczywam dużo nie ma plamień 😊 ale jak coś w domu za dużo chodzę, to boli mnie brzuch niestety.
    Zapomniałam dodać że pracujemy też na wysokości I z drabinami dużymi bo niektóre towary typu mikrofale musimy układać na górze bo brak miejsc na magazynie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 10:22

    Rachelka23 lubi tę wiadomość

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka, czekamy na Franka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- bobo ma 7,25cm i jest bardzo grzeczny podczas usg 😍
    04.06- wizyta 8:40
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
  • Suzie Autorytet
    Postów: 2186 4984

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuna wrote:
    Dzień dobry! Miłego i słonecznego dnia! 🌞

    Tulę kobietki za wszystkie biele, sama to przeżywam od jakiegoś czasu, więc wiem, jak to boli. 🫂

    To co mi się dziś śniło to hit. Przez to, że w kółko gadamy, że czekamy pod gabinetem, jedziemy pociągiem na wizyty, to uwaga. Wchodziłam na wizytę u gina z innymi osobami, pewnie z Wami. 😅😅😅 Potem ja z ginem szłam do pomieszczenia obok na usg, a reszta oglądała w gabinecie na telewizorze, co się dzieje na usg. Ogólnie mówiłam, że proszę trzymać kciuki za jajeczka. To jest już choroba?! 😀😀😀

    😂😂😂

    👩28
    ₒ niedoczynność tarczycy, długie cykle, pcos?
    💊letrox 25, jod, omega-3, wit. D3, wit. K2, wit. C., wit. B12, selen, cynk, folian, wapń, inozytol, wit. B6, magnez
    👨29
    ₒ insulinooporność, nadciśnienie

    💕listopad 2015 r.
    💍sierpień 2020 r.
    💒wrzesień 2023 r.
    👶starania od stycznia 2024 r. [3cs rozpoczęty 6.04, aktualnie duphaston na wywoływanie okresu]

    📆 Kalendarz wizyt
    badania krwi z 3dc 🔜
    kontrolna wizyta u endokrynologa🔜
    18.05 - badanie poziomu witamin 💉
    29.05 - ginekolog 🩺
    31.05 - planowany dzień krzywy cukrowej 🍬
    06.06 - dentysta 🦷
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3350 6322

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Ja dzisiaj walczę z dniem 2 okresu i przy okazji mega przeziębienia. Także zamierzam podejść do sprzątania i innej pracy minimalistycznie :)
    Zdrówka życzę 😘🍀

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka, czekamy na Franka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- bobo ma 7,25cm i jest bardzo grzeczny podczas usg 😍
    04.06- wizyta 8:40
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
‹‹ 512 513 514 515 516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ