X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co zrobicie po zajściu w ciążę ?
Odpowiedz

Co zrobicie po zajściu w ciążę ?

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak myśle nad waszym postem, to pewnie tez bym powtórzyła test bo bym nie uwierzyła :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wątek :D Widzę, że wzbudza wiele emocji ;)
    Ja tak sobie myślałam, że dowiem się, ucieszę, ale nie dam po sobie poznać i zrobię mężowi jakąś fajną niespodziankę - może test zapakowany ładnie w pudełeczko? może buciki albo skarpetki? Może kolacja przy świecach?
    Ale powiem Wam dziewczyny, że miałam raz test wątpliwy, tzn. był fałszywie dodatni, ale ta druga kreska okazała się ściemą - i wtedy od razu zawołałam męża, żeby zobaczył o co chodzi z tą kreską. I w sumie to on zachował zimną krew i stwierdził, że ciąża była wtedy b.mało prawdopodobna, a kreska jest przesunięta w złym miejscu i że mam powtórzyć ;)

    Myślę, że jak zobaczę właściwe 2 kreski, to zrobię drugi test dla pewności, a potem zobaczymy. Jeśli mąż będzie w pracy, to będzie czas na szykowanie niespodzianki, a jeśli będzie w domu, to od razu powiem :) Zresztą będę musiała się pospieszyć z nowiną, bo moja najlepsza przyjaciółka (i przyszła mama chrzestna :P) wie o staraniach, kibicuje i ma obiecane, że jak tylko się my dowiemy, to ona też :) Mąż oczywiście dowie się pierwszy :)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 września 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    Tak sobie siedzę i myślę,co zrobię gdy uda mi się zajść w ciążę ... czy przerwę mierzenie tempki i zacznę w końcu normalnie żyć,czy może przejdę na fioletową stronę i dalej będę obserwować swoje ciało. Wydaje mi się,że po stronie fioletowej będę za bardzo 'świrować",tzn obawiać się ,że coś może nie wyjść itp itd. Co wy planujecie? Rzucicie to wszystko ,czy zostaniecie? :)
    Ja zostalam i chetnie zagladam na rozowa strone :-). Pierwsze 10_12 tygodni jest jeszcze ciezkich, pozniej stres poronienia mija i cieszysz sie, planujesz zakupy dla malucha, wyczekujesz kolejnego usg i kibicujesz ovuprzyjaciolkom :-). Jestes spokojna psychicznie :-)

    werni lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 15 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ja nawet nie myślałam co bym zrobiła jak bym się dowiedziała bo jakoś w tym cyklu już nie liczę ze to się stanie..

    Ale jak bym kiedyś byłą to na pewno bym nie wytrzymała i pokazała mężowi teścik bo on tez bardzo liczy na to ze zajdziemy:) Ale czytałam, że któraś dziewczyna kupi buciki lub maleńkie skarpetki i pokaże mężowi słodziutka scenka, ale ja bym chyba nie dotrwała z taka wiadomością ani chwili;)

    Anutka lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Hey dziewczyny ja nawet nie myślałam co bym zrobiła jak bym się dowiedziała bo jakoś w tym cyklu już nie liczę ze to się stanie..

    Ale jak bym kiedyś byłą to na pewno bym nie wytrzymała i pokazała mężowi teścik bo on tez bardzo liczy na to ze zajdziemy:) Ale czytałam, że któraś dziewczyna kupi buciki lub maleńkie skarpetki i pokaże mężowi słodziutka scenka, ale ja bym chyba nie dotrwała z taka wiadomością ani chwili;)
    Ja od razu pokazalam mezowi test i powiedzial, tu nic nie ma :-). He a Lenka jyz sobie siedziala :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:34

    Anutka, Cranberry lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Ja bym zrobila ;) 100 testow ciazowych.... Dla pewnosci hehe...a tak na serio...to bardzo bym sie cieszyla...nie mowilabym od razu mojemu... Kupilabym malusmie buciki ...poczekalabym jak ny wrocil z pracy...buciki bym postawila przed drzwiami wejsciowymi... I by byla niespodzianka..na pewno by sie cieszyl.. ;-)
    Super pomysl :-) ja bylam zbyt niecierpliwa :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:35

    Anutka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 września 2014, 02:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz hmm nie ma m pomyslu co bym zrobila piza powtorzeniem testu...
    z Igorem gdy zaszlamw ciaze to zrobilam jeden test als negatyw... po kilku dniach nadal bez @ zrobilam drugi.

    maz wrocil z pracy i mowi: czesc moje kochanie.
    na co odpowiadam: juz nie tylko twoje, musisz sie podzielic z fasolka

    Anutka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak sobię myślę, że jak by się udało, to strzele testów ile tylko będę miała pod ręką :) nic nie powiem poczekam do usg. Póżniej zrobie prezencik i do pudełka spakuje zdjęcie usg, test i jakiś ciuszek i karteczkę "Cześć tatusiu, jestem twoim małym szkrabem" schowam w takie miejsce gdzie mąż zagląda i będę czekała na jego reakcję :)

    Flexi, małaMyszka, Paulina_2603, Bąbelek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak wkoncu zajde w upragniona ciaze to postanowilam ze zrobie bete bo duzo mialam klamliwych testow :/
    Wezme jakas mala deseczke,mlotek gwozdzie poloze w miejscu gdzie na pewno znajdzie,do tego buciki i karteczka ,, Tato zbudujesz mi lozeczko ? "
    Tak to widze :)

    małaMyszka, Anutka lubią tę wiadomość

  • stara_czka Przyjaciółka
    Postów: 134 39

    Wysłany: 20 września 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja uwierzę w cuda.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    A ja jak wkoncu zajde w upragniona ciaze to postanowilam ze zrobie bete bo duzo mialam klamliwych testow :/
    Wezme jakas mala deseczke,mlotek gwozdzie poloze w miejscu gdzie na pewno znajdzie,do tego buciki i karteczka ,, Tato zbudujesz mi lozeczko ? "
    Tak to widze :)
    Zrobie tak przy 2 dziecku :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co zrobię :D Będę mega szczęśliwa :) Ale raczej nie uchowam tego w tajemnicy ;) Ale pomysły macie dziewczyny fantastyczne :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaa to się bardzo bardzo ucieszę, zrobię jeszcze z 2 inne testy dla pewności, powiem mojemu i potem na betę i inne badania, a jeszcze potem pewnie będę siwieć z niepokoju o kropka :/

    ale zobaczymy :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 5 października 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniałam sobie reakcję mojego mężusia na pozytywny test ciążowy (z tych kreseczek mamy teraz najśliczniejszego chłopczyka na świecie:)):

    P. siedział bez ruchu na kanapie i przez jakieś pół godziny gapił się na test:)

    Aż mi się buzia uśmiechnęła, jak sobie przypomniałam:)

    Mam nadzieję, że niedługo znowu zobaczymy dwie kreseczki:)

    ac24e6e4ee74a47e1de3bedde2458b4b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby wyszedł mi pozytywny test:

    1) Zrobiłabym kolejny test
    2) I jeszcze jeden test
    3) Na wszelki wypadek jeszcze jeden
    4) Zadzwoniłabym do najlepszej przyjaciółki
    5) Razem byśmy ryczały przez kilka godzin
    a jak już bym się uspokoiła i mąż wróciłby z pracy to...
    6) Powiedziałabym mu że w końcu się udało
    7) Znów ryczałabym ze szczęścia. Tym razem pewnie do końca dnia

    ;)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 5 października 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczełabym sie bać.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ