X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl z 15 marca
Odpowiedz

Cykl z 15 marca

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kobitki, co tam u was nowego, czekacie na owulke tak jak ja? zaczelam dzis 2 sesje monitoringu- 1 wizyta, 9dc i jajko juz duze...ginex powiedziala ze weekend trzeba sie kokosic, bo prawdopodobnie w poniedzialek bedzie juz po ptokach...

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam na owulacje ale zbliża się juz chyba gdyż, iż zaczyam ślimaczyć :D nie mam co prawda monitoringu ale będe używać testów owu. Zobaczymy co wyniknie z tego :)u mnie też 9 dc

    iwcia77, lenka123321 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agawa, dzis rano zrobilam tez test owulacujny i byla bladziunia 2 kreseczka, ale wieczorem powtorze , monit mialam o 15.30. musze stwierdzic , ze te testy owulacyjne z allegro to u mnie dzialaja :)..tylko slimaka nie mam :( ale to chyba z wiekiem taka wyschnieta sie zrobilam :D

    agawa, lenka123321 lubią tę wiadomość

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testy owu to tak myśle od 10 dc wczesniej nie ma sensu gdyż objawów innych brak oprócz śluzu. Także jeszcze poczekam, a co do wieku to u mnie dopiero szału nie ma 3 z przodu już jest :/ ale wspomagam się trochę wiesiołkiem więc suchoty aż takiej nie ma ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 17:18

    iwcia77, lenka123321 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi slimak,wysuszona,suchota. poprawilyscie mi humor tymi okresleniami

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 21 marca 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) co prawda dopiero zaznajamiam się z forum, ale skoro trafiłam już na wątek do mnie pasujący ;), to nie mogę przejść obok niego obojętnie :) My zaczęliśmy starania dopiero miesiąc temu - teoretycznie powiedzieliśmy sobie, że nie będziemy celować w dni płodne, tylko po prostu kochamy się bez zabezpieczenia i co ma być, to będzie. Ale już po jednym tylko cyklu (i oczekiwaniu na NIE przyjście okresu) i jednym moim wielkim rozczarowaniu, już wiem, że nie da się tak po prostu nie myśleć o tym. Ten cykl jeszcze bez mierzenia temperatury - polegam narazie na obserwacji śluzu + regularności cyklu (jak w szwajcarskim zegarku, 26 dni) i wierzę, że sie uda. Powodzenia wszystkim staraczkom, oby ten cykl był owocny :)!

    lenka123321, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Paula, ja tak bez sprawdzania owulki prawie rok i nie " wpadlismy" ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz stwierdzilam ze bede robic testy owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam sie bac o ta moja owulacje, mialam czeste plamienia w poprzednim cyklu. w tym biore z. ojca sroki mam nadzieje ze jest wszystko ok,lekarza mam na polowe kwietnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myslicie zeby isc zrobic badania na wlasna reke? w necie opisane w ktorym dniu cyklu isc,co myslicie?

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 22 marca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam na własną rękę badania hormonów gdyż mój gin nic nie proponował ponieważ uznał ze za krótko sie staramy zeby stwierdzić ze cos moze być nie tak. Ale zbadałam tarczyce protaktyne progesteron i estradiol. Wszystkie wyniki w normie i okres regularny jak w zegarku. Ale ciąży brak juz 8 cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja chce zrobic LH FSH Prolakttyne progesteron estriadol

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiesz co jest przyczyna? a bad.nasienia?

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Były i wszystkie parametry w normie. Więc nie wiem. Moze jestem troche za szczupła?? No i 30 na karku? To pewnie tez ma znaczenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez chudzielec. jakbys do 40 dobijala to mozna sie martwic, moja mama miala 34 lata jak mnie urodzila i to na dodatek wpadka. te 23 lata temu medycyna byla jaka byla moja mama niezbyt dbala o siebie palila popijala. jestem cala i zdrowa. u lekarza w ciazy z trzy razy byla

    agawa, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,spokojnej niedzieli Wam zycze ;*

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 marca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki, dowiedzialam sie jednej ciekawej rzeczy...2 cykl monitorowany i u mnie pracuje znowu prawy jajnik...bylam przekonana ze jajniki pracuja na zmiane a tu takie newsy...:) i ponoc to normalne, wiedzialyscie o tym?

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia u mnie tylko prawy jajnik pracuje i niby moze tak byc:)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiedzialam ze to tak jest. a to nie za zmiane?? hmm dziwne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy tych starankach to sie wiele mozna o swoim organizmie dowiedziec,na medycyne bedziemy mogly isc:)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ