X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate jasne możesz już brać ;) Kwas Ci nie zaszkodzi :)

    Kis a no to szkoda... Oby w stymulowanym się udało ♥ Ja z tego co widzę z moich wykresów w konsultacji z gin, też owu nie mam :/
    Ło matko grzyb :( Ja dopiero skończyłam globułki na grzybicę...


    Baś w co ja wierzę?? Dobre pytanie hehe Staram sie wierzyć w naturę w czystej, nie ziołowej postaci, czyli jak mam zajść to zajdę ;) Ale sądze że raczej z tego nic nie będzie i będe się musiała faszerować wszystkim po kolei...
    A Ty jak chcesz to próbuj ziół :) Nie które dziewczyny twierdzą że im to pomaga, ale wydaje mi sie ze i psychika musi swoje zdziałać

    Baś lubi tę wiadomość

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 10 września 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwas foliowy jest dobry nie tylko ze względu na ciążę, ale tez dla nas samych pomaga utrzymać dobry nastrój i chroni przed depresją, bo wpływa na produkcję serotoniny.
    HA! już się nauczyłam! Jakaż jestem dumna z siebie! :D

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 10 września 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusia, no mnie nic nie piecze czy cos tylko tam widzocznie w srodku cos plesnieje :D hehe przepraszam za glupie zarty moje a mam dzis 1 dc i jakos smutna to nie jestem pewnie dlatego ze zaczynam stymulę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 13:52

  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 10 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. w piatek pojechalam na wizyte, w nocy z czwartku na piatek koszmarnie bolal mnie brzuch, na wizycie okazalo sie ze seduszko nie bije, juz od okolo 3 tygodni, poszlam do szpitala kolo 19 dosalam 2 tabletki, w sobote o 9 zrobiono mi zabieg ;( baardzo mnie boli brzuch

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 10 września 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, współczuję...biedactwo, bądź silna
    :(

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 10 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej dziewczyny. w piatek pojechalam na wizyte, w nocy z czwartku na piatek koszmarnie bolal mnie brzuch, na wizycie okazalo sie ze seduszko nie bije, juz od okolo 3 tygodni, poszlam do szpitala kolo 19 dosalam 2 tabletki, w sobote o 9 zrobiono mi zabieg ;( baardzo mnie boli brzuch

    życie jest niesprawiedliwe :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu przykra sprawa....:( Będzie dobrze :*


    Kis no ja też nic nie czułam, wyszło mi w cyto ;) Ale mam nadzieję, że już wyleczone i z głowy :)
    1dc to super wiadomość! Nie ma sie czym smucić ♥

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 10 września 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusia, no mam leczyc dopiero po @ :)
    a jak Ty się leczysz, bierzesz coś na stymulkę ? czy dopiero obserwujesz cykl przez tempke a dopiero pozniej cos ?
    u mnie problem z brakiem owu i mam pco .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 17:19

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 10 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się zaczęłam martwić, ze może nie mam owu, ale pocieszm się, ze jako lama źle mierzyłam tempke i to z tą te obawy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sobie zaaplikowałam pod koniec cyklu własnie, żeby płodnych nie marnować hehhe :P

    Ja się w sumie nie leczę. Biorę aby ten inofolic i mam nadzieję, że coś jajniki mi ruszy ale jakoś bardzo efektów jeszcze nie widze...:/
    Lekarka zaleca mi stymulacje clo właśnie ale ja na razie się bronię rękami i nogami bo mi się trochę sytuacja z pracą pokomlikowała a z resztą zalezy mi na spróbowaniu naturalnie :)

    Ja tez mam pcos + nie potwierdzone ale raczej bark owu....

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 10 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedzi :) w takim razie powoli zacznę sobie brać ten kwas foliowy.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 - Spoko ;)

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 12 września 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia, no ja bym nie zdążyła :P a nie rozumiem jednego, w tym cyklu mamy się starać itp a tu globulki a tam nawet na ulotce pisze ze "nie powinna współżyć"
    chyba ze mozna

  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 12 września 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również jestem z rocznika 91 i każdej z was życze upragnionych dwóch pieknych kreseczek ;-) Mnie po dwóch latach od operacji torbiela (mam endometriozę) udało się zajść w upragnioną ciąże ;-) Ten cykl w którym się udało, akurat był monitorowany przez gina, gdyż chciała ona sprawdzić czy moje jajeczko dojrzewa i czy jest owulacji i się udało . Nie traćcie nadziei, uda sie na pewno !!! ;-)

    kis lubi tę wiadomość

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KIS
    No bo jak bierzesz globułki to nie można się kochać :) Ja już brałam nie raz i nie dwa więc wiem co mówię :)
    Dlatego najlepiej weź wtedy jak już nie będziesz miała płodnych ;)

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 13 września 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a mi dał gin na ten cykl clo i pytalam wlasnie czy to i to mozna gin ze tak
    chyba ze przy IUI mozna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Ci mowi, ze mozna to mozna :) pewnie jest lepszym specjalistą niż my:)

    kis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis A ile masz tych globułek?

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 16 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż 12 :/ a dopiero 3 za mną
    nie lubię tego pilnowania żeby nie zapomnieć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja była ginekolog zawsze kazała współżyć z partnerem w czasie kuracji globulkami bo niby w tym samym czasie leczy sie i kobieta i meżczyzna :D

    a z doświadczenia wiem, że facet i tak musi mieć oddzielną kuracje bo to nic nie daje :/
    ale leczenie całkiem fajne :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 13:51

    kis lubi tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ