X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekamy na dwie kreski rocznik91
Odpowiedz

Czekamy na dwie kreski rocznik91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 września 2014, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate jasne możesz już brać ;) Kwas Ci nie zaszkodzi :)

Kis a no to szkoda... Oby w stymulowanym się udało ♥ Ja z tego co widzę z moich wykresów w konsultacji z gin, też owu nie mam :/
    Ło matko grzyb :( Ja dopiero skończyłam globułki na grzybicę...

Baś w co ja wierzę?? Dobre pytanie hehe Staram sie wierzyć w naturę w czystej, nie ziołowej postaci, czyli jak mam zajść to zajdę ;) Ale sądze że raczej z tego nic nie będzie i będe się musiała faszerować wszystkim po kolei...
    A Ty jak chcesz to próbuj ziół :) Nie które dziewczyny twierdzą że im to pomaga, ale wydaje mi sie ze i psychika musi swoje zdziałać

Baś lubi tę wiadomość

• Baś Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwas foliowy jest dobry nie tylko ze względu na ciążę, ale tez dla nas samych pomaga utrzymać dobry nastrój i chroni przed depresją, bo wpływa na produkcję serotoniny.
    HA! już się nauczyłam! Jakaż jestem dumna z siebie! :D

• kis Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusia, no mnie nic nie piecze czy cos tylko tam widzocznie w srodku cos plesnieje :D hehe przepraszam za glupie zarty moje a mam dzis 1 dc i jakos smutna to nie jestem pewnie dlatego ze zaczynam stymulę ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 13:52

• magdalena1991 Ekspertka

Wysłany: 10 września 2014, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. w piatek pojechalam na wizyte, w nocy z czwartku na piatek koszmarnie bolal mnie brzuch, na wizycie okazalo sie ze seduszko nie bije, juz od okolo 3 tygodni, poszlam do szpitala kolo 19 dosalam 2 tabletki, w sobote o 9 zrobiono mi zabieg ;( baardzo mnie boli brzuch

Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • Baś Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, współczuję...biedactwo, bądź silna
    :(

• kis Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej dziewczyny. w piatek pojechalam na wizyte, w nocy z czwartku na piatek koszmarnie bolal mnie brzuch, na wizycie okazalo sie ze seduszko nie bije, juz od okolo 3 tygodni, poszlam do szpitala kolo 19 dosalam 2 tabletki, w sobote o 9 zrobiono mi zabieg ;( baardzo mnie boli brzuch

życie jest niesprawiedliwe :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 września 2014, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu przykra sprawa....:( Będzie dobrze :*

Kis no ja też nic nie czułam, wyszło mi w cyto ;) Ale mam nadzieję, że już wyleczone i z głowy :)
    1dc to super wiadomość! Nie ma sie czym smucić ♥

• kis Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusia, no mam leczyc dopiero po @ :)
    a jak Ty się leczysz, bierzesz coś na stymulkę ? czy dopiero obserwujesz cykl przez tempke a dopiero pozniej cos ?
    u mnie problem z brakiem owu i mam pco .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 17:19

• Baś Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się zaczęłam martwić, ze może nie mam owu, ale pocieszm się, ze jako lama źle mierzyłam tempke i to z tą te obawy

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 września 2014, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sobie zaaplikowałam pod koniec cyklu własnie, żeby płodnych nie marnować hehhe :P

Ja się w sumie nie leczę. Biorę aby ten inofolic i mam nadzieję, że coś jajniki mi ruszy ale jakoś bardzo efektów jeszcze nie widze...:/
    Lekarka zaleca mi stymulacje clo właśnie ale ja na razie się bronię rękami i nogami bo mi się trochę sytuacja z pracą pokomlikowała a z resztą zalezy mi na spróbowaniu naturalnie :)

Ja tez mam pcos + nie potwierdzone ale raczej bark owu....

• kate55 Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedzi :) w takim razie powoli zacznę sobie brać ten kwas foliowy.

Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Baś Autorytet

Wysłany: 11 września 2014, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 - Spoko ;)

• kis Autorytet

Wysłany: 12 września 2014, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia, no ja bym nie zdążyła :P a nie rozumiem jednego, w tym cyklu mamy się starać itp a tu globulki a tam nawet na ulotce pisze ze "nie powinna współżyć"
    chyba ze mozna

• Ewelaa Autorytet

Wysłany: 12 września 2014, 16:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również jestem z rocznika 91 i każdej z was życze upragnionych dwóch pieknych kreseczek ;-) Mnie po dwóch latach od operacji torbiela (mam endometriozę) udało się zajść w upragnioną ciąże ;-) Ten cykl w którym się udało, akurat był monitorowany przez gina, gdyż chciała ona sprawdzić czy moje jajeczko dojrzewa i czy jest owulacji i się udało . Nie traćcie nadziei, uda sie na pewno !!! ;-)

kis lubi tę wiadomość

<3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 września 2014, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KIS
    No bo jak bierzesz globułki to nie można się kochać :) Ja już brałam nie raz i nie dwa więc wiem co mówię :)
    Dlatego najlepiej weź wtedy jak już nie będziesz miała płodnych ;)

• kis Autorytet

Wysłany: 13 września 2014, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a mi dał gin na ten cykl clo i pytalam wlasnie czy to i to mozna gin ze tak
    chyba ze przy IUI mozna

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 września 2014, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Ci mowi, ze mozna to mozna :) pewnie jest lepszym specjalistą niż my:)

kis lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 września 2014, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis A ile masz tych globułek?

• kis Autorytet

Wysłany: 16 września 2014, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż 12 :/ a dopiero 3 za mną
    nie lubię tego pilnowania żeby nie zapomnieć

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 września 2014, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja była ginekolog zawsze kazała współżyć z partnerem w czasie kuracji globulkami bo niby w tym samym czasie leczy sie i kobieta i meżczyzna :D

a z doświadczenia wiem, że facet i tak musi mieć oddzielną kuracje bo to nic nie daje :/
    ale leczenie całkiem fajne :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 13:51

kis lubi tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ