X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.
    Landrynka wpisz mi @.
    I tym akcentem się żegnam i przeskakuję na lipiec :) Zieloności dziewczyny ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Mona_M ale powodzenia w lipcu. Trzymam kciuki!
    Ja dzisiaj wstałam pozytywnie nastawiona. Poszłam na betę, cierpliwie czekam na wyniki do 18. Ale chyba będzie można wpisać mi @.. od wczoraj plamienie- delikatne różowe.
    Ale normalnie dziewczyny tak się cieszę z Waszych groszkow, że szok. Bądźcie zdrowe !! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 09:37

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy na bete warto isc przed terminem spodziewanej @ ? Dzis o 3 rano robilam 2 testy i negatywne no i nie moglam juz usnac... pocieszam sie ze to moze za wczesnie... bo w sumie dwoch lekarzy potwierdzilo owulacje, wiec powinno sie udac, hehe ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coffe ja byłam na becie dzień przed terminem @ i wyszła 124,4 :)

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka a czulas jakieś objawy ciąży?
    Bo ja jestem teraz na takim etapie ze konieczne doszukuje sobie objawów a nic nie czuje. Jestem tydzień po owulce

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam dostac dopiero w poniedzialek, jesli nic sie nie poprzestawialo ;) wiec w takim razie pojde wowczas, dzieki Bianka :)

    Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, nie to zebym czegos sie na sile doszukiwala ;) czy ktoras z Was zauwazyla na tych plytkowych taka oto rzecz... ze kontrolna jest mocna, a testowa na pierwszy rzut - nie ma a pod swiatlem dziennym jakkby byla ale taka przezroczysta, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi i tak sie zastanawiam, czy to nie w wyniku reakcji chemicznych miejsce na "rzeczywista" kreseczke ;) hehe

    Justine M lubi tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od samej owulacji takie dziwne rozpieranie w pochwie, wzdęcia no i w ogóle nie bolały mnie piersi, a zawsze bolały od samej owu i przestawały przed @. Już po pozytywnym teście pojawiło się mega pragnienie, częstomocz i senność. I mam nadzieję, że na tym się skończy ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coffe ja tez miałam dzis na teście paskowym jakiś ślad ale to tak wyglądało jak miejsce gdzie powinna zabarwić sie kreska testowa. Niestety sie nie zabarwiła. Cos ewidentnie jet w tym bo juz gdzieś o tym czytałam!

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka gratuluje i to w 1 cyklu! Super!!! :)

    Bianka* lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaes przynamniej mnie uspokoilas, ze nie mam omamow ;) chociaz po cichu ludze sie ze za kilka dni cos sie nam tam pojawi, najlepiej druga kreseczka ;) A Ty tez testowalas przed @?

    Justine M lubi tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do testów :) często z tych duszków wychodzi 2 ładna krecha :) mi się raz zdażyło :) zawsze miałam czyściutki test a raz wyszedł mi bladzioch miejsce zabarwione tak jak wy mówicie i rzeczywiście okazał się być pozytywny :) potwierdziła beta... no niestety szkrab odszedł.

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    asiaes przynamniej mnie uspokoilas, ze nie mam omamow ;) chociaz po cichu ludze sie ze za kilka dni cos sie nam tam pojawi, najlepiej druga kreseczka ;) A Ty tez testowalas przed @?


    kochana, trudno powiedzieć z 1 ciąża 2 czy nawet 3 dni przed @ miałam bledziocha
    a z 2 dopiero dzien po mialam bledziocha

    tak wiec no różnie to bywa
    ja w życiu nie byłam na becie;P

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    Ja powinnam dostac dopiero w poniedzialek, jesli nic sie nie poprzestawialo ;) wiec w takim razie pojde wowczas, dzieki Bianka :)

    Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, nie to zebym czegos sie na sile doszukiwala ;) czy ktoras z Was zauwazyla na tych plytkowych taka oto rzecz... ze kontrolna jest mocna, a testowa na pierwszy rzut - nie ma a pod swiatlem dziennym jakkby byla ale taka przezroczysta, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi i tak sie zastanawiam, czy to nie w wyniku reakcji chemicznych miejsce na "rzeczywista" kreseczke ;) hehe


    tak taki cień cienia, jak ja to mówie, mąż mi wmawiał że nie ma, ajuz dzień później była na tyle widoczna ze i mąż zobaczył :)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja musze przyznać ze na poprzednich testach paskowych nigdy tego nie zauważyłam dopiero dzis ale to nawet cieżko nazwać bladziochem, do @ mam jeszcze kilka dni ale liczyłam ze moze juz cos sie pojawi.
    Dziewczyny na śluz w pierwszych dniach po zapłodnieniu tez nie ma żadnej reguły prawda? U każdej inaczej z tym bywa?

    <3 <3 <3 <3 <3
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULUJĘ zafasolkowanym - sporo Was!!! Jakiś udany miesiąc hehe

    Zdrowych i spokojnych ciąż Wam życzę:
    graphics-pregnant-773019.gif


    Ja też jestem staraczką,
    po poronieniu samoistnym całkowitym :(
    więc nie dopisuje się do listy bo nie weim kiedy i czy była owulacja, nie wiem też kiedy tak naprawdę dostane okres. Poroniłam 20 maja, cykle mam 28-29 dniowe wiec o ile poronienie liczyc jako pierwsz dzien okrsu to 17ego czerwca powinnam dostać @. No ale po burzy hormonów różnie to może być.
    Nastawiam się pozytywnie, wynurzyłam się z czarnej dziury tylko dzięki światełku jakim są powtórne starania. Jestem dobrej myśli.
    Przeniosłam się tu z innego forum, może tutaj będzie pozytywniej, wspieranie się że sie uda a nie dołowanie że sie nie nastawiaj, że szanse małe itd. Przecież jestem świadoma że gwarancji nie mam, ale chyba nie jest grzechem wierzyć w to że się uda w miare szybko.
    Nie mam żadnych problemów medycznych ani mąż. Poronienie bez łyżeczkowania. beta hcg 9dni po juz negatywna. Teraz chyba mam płodne więc <3 pełną parą hehe

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie początek końca, czyli plamienie. Czekam na rozwój akcji ;) I trzymam kciuki za kolejne testerki :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę jeszcze dołączyć? Testować będę 20 czerwca w urodziny męża :) Obym miała dla niego w prezencie dobre wieści :D

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.Kasia wrote:
    Dziewczyny mogę jeszcze dołączyć? Testować będę 20 czerwca w urodziny męża :) Obym miała dla niego w prezencie dobre wieści :D


    Witaj!
    A napiszesz coś o sobie - ile masz lat, jak długo się staracie itp?

    Ja w maju miałam testować w ur męża, ale na szczęście doszłam do wniosku, że lepiej zrobić test dzień wcześniej i dzięki temu jego urodzin nie zaczęłam od płaczu, że się nie udało, a i on wiedział już, że nie ma na co liczyć....
    A jakby wyszło, to powiedziałabym mu w ur :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee beta może wyjść przed @, jednak trzeba mieć na uwadze, że okres zawsze może przyjść, bo zarodek źle się zagnieździł, źle się dzieli lub endo było za słabe (a hormon jest wydzielany). Polecam iść w dniu @, chyba że bierzesz leki, które ostawiamy po negatywnym teście.

    Justine M ja Ci napiszę to, co mnie mówiły dziewczyny po poronieniu - wiesz, że możesz zajść w ciążę! Niektóre muszę się starać znacznie bardziej, czekać dłużej. Dodatkowo teraz masz jeszcze "w sobie" hormony ciążowe" co może ułatwić zajście ;) Szukaj plusów a nie minusów

    Abra, Justine M lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:

    Justine M ja Ci napiszę to, co mnie mówiły dziewczyny po poronieniu - wiesz, że możesz zajść w ciążę! Niektóre muszę się starać znacznie bardziej, czekać dłużej. Dodatkowo teraz masz jeszcze "w sobie" hormony ciążowe" co może ułatwić zajście ;) Szukaj plusów a nie minusów

    Kochana dziękuję ;*
    Ja jestem BARDZO pozytywnie nastawiona. Ja nie przyjmuję innej opcji niż tej że będzie dobrze. Wierzę w to, wiadomo biore pod uwage że może nie za pierwszym cyklem a2 a może i 3 - oby nie dłużej heh
    wkurza mnie tylko jak ktoś na siłe próbuje mi tą wiare odebrać :(

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ